Here you can change website language:

Autor Wątek: Frozen Rune i ogólnie  (Przeczytany 2861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rumeye

Frozen Rune i ogólnie
« dnia: 20 Maj 2020, 14:02:10 »
Z racji, że druid dostał sporego boosta : exura heal, proponuje, by sorc też został doceniony.

Frozen Rune powinno być do użytku tylko przez sorcerera, co sądzicie?

Peace
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Jaappe

Odp: Frozen Rune i ogólnie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj 2020, 14:24:11 »
Niech on kurwa lepiej ogarnie exura vite ze jak uzywasz mozesz sie potowac tak samo jak Ed jak ma HP to sioh leczy mu pol zycia I mrka mane lepiej sie juz 3 ma niz rp a ms szczoh nie dosc ze vita leczy 15% hp to jeszcze mrki nie mozna uzywac czyli jak spadniesz na HP to cie 300k lvl zabije chyba ze offniesz leczenie I tylko Mr bedziesz sie leczyl ale to wtedy niech wogole usunie to exura vite bez sensu.
 

Rumeye

Odp: Frozen Rune i ogólnie
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj 2020, 15:45:20 »
No tak, to jest bez porównania.
Dlatego ogólnie proponuje ogólnie dać jakiegoś bufa do msa.

Frozen Rune dedykowana tylko pod tą profesję byłaby dobrym pomysłem
 
Osoby które lubią ten post: Grabek, Jaappe

Roki Mag

Odp: Frozen Rune i ogólnie
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Maj 2020, 18:57:10 »
Frozen runa ma taki exhaust, że zanim zaczniesz bić, czy robić cokolwiek, to gość już biegnie dalej. Więc nie wiem w jaki sposób ma to "ulepszyć" msa. A jeśli chodzi o msa, to już taka profa, ma największy dmg ale najłatwiej go zabić, z pośród tych czterech. Chociaż na max lvl z full eq to już nie taki szczoch, a o po rebie to już wgl.
 

Grabek

Odp: Frozen Rune i ogólnie
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Maj 2020, 19:23:29 »
Frozen runa ma taki exhaust, że zanim zaczniesz bić, czy robić cokolwiek, to gość już biegnie dalej. Więc nie wiem w jaki sposób ma to "ulepszyć" msa. A jeśli chodzi o msa, to już taka profa, ma największy dmg ale najłatwiej go zabić, z pośród tych czterech. Chociaż na max lvl z full eq to już nie taki szczoch, a o po rebie to już wgl.

Zdecydowanie Knight, Palek Lub Druid, nie będą mieli tak łatwo z msem, sam ganiając się po murach z druidem bez rąk nie jestem w stanie za bardzo nic zrobie, dostane parala, frozen i ten juz jest kilkanascie kratek dalej.
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, Jaappe

Jaappe

Odp: Frozen Rune i ogólnie
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Maj 2020, 06:56:55 »
Gosciu tu jak dostaniesz parala od 2 osob stoisz 30 sekund na 1 kratce Jak bys debuga dostal a Ms Co ci z dmg jak tylko wejdzie na HP pada zawsze. Frozenka trwa moze pol sekundy na dashu koles sie nawet nie za trzyma 😂 teraz Ed najlepsza profa Sam sie sioha lepiej sie 3 ma od eka
 

Rumeye

Odp: Frozen Rune i ogólnie
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Maj 2020, 08:23:34 »
Ty chyba nigdy nie widziałeś frozenki w akcji. Wyobraź sobie, że goni Cię 3 rp/ek. Taka profa NIE powinna być w stanie Cię immobilizowac cały czas. Dostając 3 zgrane frozenki na zmiane mozesz sobie zwalic konia, zanim gdziekolwiek uciekniesz.
 
Osoby które lubią ten post: Jaappe

Jaappe

Odp: Frozen Rune i ogólnie
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Maj 2020, 21:33:01 »
Widac mrozu ma wyjebane nawet nic nie napisal
 

Mrozu

Odp: Frozen Rune i ogólnie
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Maj 2020, 22:06:06 »
@Jaappe
To, że nie odpisałem, nie oznacza, że nie czytałem  ;)
 

Jaappe

Odp: Frozen Rune i ogólnie
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Maj 2020, 13:35:30 »
No to polepszysz ta jebana exura vite I ze pota mozna uzywac 700k ed nie mogli w 4 zabic z 4 defami Bo gostek sie na HP z sio leczyl za cale HP gdzie 600k ek spadl by na Peta