Here you can change website language:

Autor Wątek: Corrupted?  (Przeczytany 6331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Corrupted?
« dnia: 08 Styczeń 2021, 10:05:04 »
Cześć @Mrozu piszę ten temat, ponieważ nie wiem czy zależy Ci żebyśmy przestali grać i żeby zostało Ci 10 osób na otsie, bo odkąd połączyliśmy się z 4fun 70% otsa jest u nas na tsie , bo jeżeli tak to powoli Ci się to udaję xD Ale mniejsza o to, proszę nie banuj i nie usuwaj tematu, tylko daj nam normalną odpowiedź.

Pierwsza sprawa:

Dlaczego od Nas tak jak pisałeś ktoś dostał jaila za blokowanie dungeona gdzie mogło bić w 10 osób, a oni gdy stoją i trapują questa i nie może wyjść nawet 1 osoba, nie mają z tego konsekwencji.

Druga sprawa:

Są 32 postacie z zrobionym Lost Reborn Bp, a Lost Reborn BP jest 33, jak to możliwe?

Sprzedałem chara 3 reby eda o nicku Alkoholik, aktualnie nick Hiyayakko, bez lost reborn bp za niższą cenę, ten lost Reborn BP jest na nicku "FenriR". Wszystkie postacie z 3 rebornem, które mają zrobiony Lost Reborn BP mają go na sobie, skąd więc oni mają ten BP?

Z Random lost itemów nie lecą, sam ktoś Ciebie pytał o to i innego GOD'a.

Nie kumam, nie zabijamy randomów, pomagamy im w questach, dajemy itemy, a i tak jesteśmy gorsi od osób które porobiły wagony do 399k, i do 599k żeby czyścić respy.

Mam nadzieję że podejdziesz do tematu na poważnie a nie skończy się banem i usunięciem tematu.


 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

Mrozu

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2021, 10:56:01 »
Nie mogło Was tam bić 10 osób i dostaliście tylko raz jaila a blokowaliście parenaście razy więc nie przesadzaj, co do ich blokowania to dopiero dzisiaj się dowiedziałem od kogoś od Was z facebooka, że to nie są randomy, a za takich się podawali, będę monitorował.

Co do BP, to są 34 (to jest storage od wykonanego questa)

 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń 2021, 11:00:50 »
Nie mogło Was tam bić 10 osób i dostaliście tylko raz jaila a blokowaliście parenaście razy więc nie przesadzaj, co do ich blokowania to dopiero dzisiaj się dowiedziałem od kogoś od Was z facebooka, że to nie są randomy, a za takich się podawali, będę monitorował.

Co do BP, to są 34 (to jest storage od wykonanego questa)


No tak, bo pewnie w tym storage wliczony jesteś Ty, bo też masz zrobionego i Krzyż, ale to nadal i tak o jeden za dużo.

Inaczej, każda postać która powinna mieć lost reborn bp, ma go, nikomu nie brakuje, ja mam jeden dodatkowy z chara który sprzedałem, skąd więc oni wzięli ten BP ?


 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, ktototensamgold

GrubasQ

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Styczeń 2021, 11:57:57 »
ale wy jesteście poszkodowani, aż brak słów, trzeba wam współczuć co ?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:08:12 »
ale wy jesteście poszkodowani, aż brak słów, trzeba wam współczuć co ?

poszkodowany to jesteś Ty, kiedy kobieta zabrania Ci na teamspeaku rozmawiać xD


 

GrubasQ

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:09:53 »
mnie jakoś to nie boli, szanuje jej zdanie i ma racje. Po co mam wykłócać się z idiotami na teamspeaku ? ^^
 

Rumeye

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:17:52 »
Nie odzywaj się niepytany tym grubaskiem
Lepiej płac jerryemu za dojście do gildii
Potem próbuj nam płacić za możliwość expienia
Wydawaj tysiące złotówek na rexie+Vpsa
I dalej stój zaruchany w depo
Nawet na tsie się nie odezwiesz słowem
Pomijając fakt ze grasz rok pod rząd a dalej jesteś totalnym gownem

 

GrubasQ

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:20:13 »
Nie rozumiem, to co place i za co place jest moja sprawa, ja cie nie rozliczam z czynszu u mamusi ;)
 

Mrozu

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:26:21 »
@Alkoholik
No faktycznie, to nie wiem, sprawdzę logi, możliwe, że to od Ezia do Was kiedyś poleciało, aczkolwiek zagłębie się. Nie było z żadnej loterii czy coś jako wygranej tego bp?
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:26:52 »
To ten sławny grubasek?


Ten który płaci za dwa VPSy po 300zł jeden, na 80 wędek? A chłop od Nas ma 80 wędek na VPS'ie za 80zł xD
Ten który zarabia 10.000 euro bo jest kierownikiem na produkcji w Holandii? Tyle co premier Holandii?
Ten który jest kierownikiem w Holandii i powinien umieć bardzo dobrze angielski, a z divine pisał z translatora? (chyba że jest inaczej możemy wejść na Mrozuots, popiszesz się swoim angielskim)
Ten który ma kobietę który wszyscy chcą mieć?
Ten któremu kobieta zabrania się odzywać na TS'ie ale gra pół nocy żeby taska zrobić?

Daj sobie już spokój, jesteś największym farmazoniarzem na Rexii. Pewnie zapierdalasz na taśmie w Holandi za 1500euro i pół wypłaty wydajesz na gierkę.


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:28:41 »
@Alkoholik
No faktycznie, to nie wiem, sprawdzę logi, możliwe, że to od Ezia do Was kiedyś poleciało, aczkolwiek zagłębie się. Nie było z żadnej loterii czy coś jako wygranej tego bp?

@Mrozu
Żaden z starych graczy nie kojarzy żeby była jakakolwiek loteria o lost reborn bp, więc szczerze wątpię.


 

GrubasQ

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:30:41 »
Ty bierzesz cos ?

Wszystko co tu napisałeś, masz wyssane z palca, a prawdy i tak nie znasz xD

Lubię to, nic o nikim nie wiecie próbujecie się dowiedzieć, ale koleżki od was słabe info dają xD


Rożni nas to ze ja wam zagram a wy tańczycie tak jak ja chce XD I nigdy się prawdy nie dowiecie ^^


@caly czas wrzody pchacie się w cudze życie, nie mając własnego. I próbujecie zrobić ferment i zamieszanie, ale sorry nie ze mną te numery.
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2021, 12:33:23 wysłana przez GrubasQ »
 

Rumeye

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:35:33 »
@Alkoholik
No faktycznie, to nie wiem, sprawdzę logi, możliwe, że to od Ezia do Was kiedyś poleciało, aczkolwiek zagłębie się. Nie było z żadnej loterii czy coś jako wygranej tego bp?

Kiedyś Pentar z eziem to robili
A jakimś cudem w gronie oponentow znalazł się Kineker, wiec mogą być jakieś powiązani z pentarem
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:43:09 »
Ty bierzesz cos ?

Wszystko co tu napisałeś, masz wyssane z palca, a prawdy i tak nie znasz xD

Lubię to, nic o nikim nie wiecie próbujecie się dowiedzieć, ale koleżki od was słabe info dają xD


Rożni nas to ze ja wam zagram a wy tańczycie tak jak ja chce XD I nigdy się prawdy nie dowiecie ^^


@caly czas wrzody pchacie się w cudze życie, nie mając własnego. I próbujecie zrobić ferment i zamieszanie, ale sorry nie ze mną te numery.

Niech to podsumuje Twoje farmazony, ja już nie będę dyskutował więcej z Tobą bo Ty masz swój świat tibijskii a to nie o tym ten temat.



 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, GrubasQ

GrubasQ

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:46:08 »
Wpadło 10k, ale za co bo na pewno nie za prace ^^.

I nie jest tam napisane ze zarobiłem, ale dla was wszystkie sumy = zarobienie XDDD w sumie tak samo kalkulujecie serwer.