Here you can change website language:

Autor Wątek: Corrupted?  (Przeczytany 6330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Styczeń 2021, 12:53:14 »
@Alkoholik
No faktycznie, to nie wiem, sprawdzę logi, możliwe, że to od Ezia do Was kiedyś poleciało, aczkolwiek zagłębie się. Nie było z żadnej loterii czy coś jako wygranej tego bp?

W każdym bądź razie jest to taki item, który ktos kto kupuje na pewno by zapytał skąd pochodzi, więc uważam że skoro Pentar dostał bana za dostawanie itemków które można normalnie kupić za pp i były warte 10k pp, to ktoś kto ma ten plecak który jest nie do zdobycia na otsie, a swego czasu pekinczyk jak okradł extreme to odsprzedał mu go za 60k pp, więc z 50-60k pp jest wart, to powinien ponieść jakieś konsekwencje.


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Styczeń 2021, 13:07:30 »
@Mrozu

Zagadka rozwiązana po skonsultowaniu z pewną zbanowaną osobą.

Sytuacja wygląda tak:

Pentar dostał bana na swojego chara, jednakże z jego chara z Eziem ciągle pisał ktoś inny czyli Kineker, któremu Ezio dawał itemy.


Reansumując Kineker już na 500k lvlu miał lost reborn bp, a miał go nie zrobiony, więc zrobili po prostu questa na lost reborn bp, stąd ten jeden nadbył.

Ogólnie to kineker powinien być zbanowany zamiast Pentara, bo to on miał/ma większość itemów z tych przekrętów, możesz to pewnie sprawdzić po ip logowania z kinekera, a z Pentara.


 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

korpus99

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Styczeń 2021, 13:45:57 »
@Mrozu

Zagadka rozwiązana po skonsultowaniu z pewną zbanowaną osobą.

Sytuacja wygląda tak:

Pentar dostał bana na swojego chara, jednakże z jego chara z Eziem ciągle pisał ktoś inny czyli Kineker, któremu Ezio dawał itemy.


Reansumując Kineker już na 500k lvlu miał lost reborn bp, a miał go nie zrobiony, więc zrobili po prostu questa na lost reborn bp, stąd ten jeden nadbył.

Ogólnie to kineker powinien być zbanowany zamiast Pentara, bo to on miał/ma większość itemów z tych przekrętów, możesz to pewnie sprawdzić po ip logowania z kinekera, a z Pentara.

Powiem tak, powinien zostać zbanowany wcześniejszy jego właściciel. Skoro to nie nasz człowiek oszukiwał, a jest w jego posiadaniu to raczej stratny być nie może.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2021, 13:47:50 wysłana przez korpus99 »
 

Samgold

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Styczeń 2021, 13:49:47 »
@Mrozu

Zagadka rozwiązana po skonsultowaniu z pewną zbanowaną osobą.

Sytuacja wygląda tak:

Pentar dostał bana na swojego chara, jednakże z jego chara z Eziem ciągle pisał ktoś inny czyli Kineker, któremu Ezio dawał itemy.


Reansumując Kineker już na 500k lvlu miał lost reborn bp, a miał go nie zrobiony, więc zrobili po prostu questa na lost reborn bp, stąd ten jeden nadbył.

Ogólnie to kineker powinien być zbanowany zamiast Pentara, bo to on miał/ma większość itemów z tych przekrętów, możesz to pewnie sprawdzić po ip logowania z kinekera, a z Pentara.

Powiem tak, powinien zostać zbanowany wcześniejszy jego właściciel. Skoro to nie nasz człowiek oszukiwał, a jest w jego posiadaniu to raczej stratny być nie może.

Pozdrawiam

Wierz mi, że kiedyś po sytuacji z Mostem to zbanował każdego u kogo znalazł logi, obojętnie czy postać zmieniła właściciela, więc jeżeli na tej postaci jest ezia bp to powinna zostać zbanowana.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Styczeń 2021, 13:50:22 »
@Mrozu

Zagadka rozwiązana po skonsultowaniu z pewną zbanowaną osobą.

Sytuacja wygląda tak:

Pentar dostał bana na swojego chara, jednakże z jego chara z Eziem ciągle pisał ktoś inny czyli Kineker, któremu Ezio dawał itemy.


Reansumując Kineker już na 500k lvlu miał lost reborn bp, a miał go nie zrobiony, więc zrobili po prostu questa na lost reborn bp, stąd ten jeden nadbył.

Ogólnie to kineker powinien być zbanowany zamiast Pentara, bo to on miał/ma większość itemów z tych przekrętów, możesz to pewnie sprawdzić po ip logowania z kinekera, a z Pentara.

Powiem tak, powinien zostać zbanowany wcześniejszy jego właściciel. Skoro to nie nasz człowiek oszukiwał, a jest w jego posiadaniu to raczej stratny być nie może.

Pozdrawiam

Postać ma lost reborn bp i quest do zrobienia i sądzisz że właściciela nie interesowało skąd jest ten lost reborn bp i nie zna jego histori? Zresztą Mrozu ma dostęp pewnie do logów aukcji postaci, jeżeli postać nie została kupiona za pp to pewnie nadal ten sam Kineker bo niby za co komuś sprzedał to konto?


 

Rumeye

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Styczeń 2021, 13:52:16 »
Kineker to albo osoba powiązana, albo postać kupiona za złotóweczki

Na aukcje!
 

korpus99

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Styczeń 2021, 13:54:39 »
@Samgold @Alkoholik no tak, tylko właściciel sam tego przekrętu nie zrobił więc za co on ma odpowiadać, jeżeli jest tak jak mówicie to po prostu lost reborn BP zabrać ten z przekrętu i tyle

@Rumeye załóżmy, że postać trafi na aukcje to dlaczego masz ją kupić ty lub ktoś od Ciebie skoro jest w teorii póki co powiązana z przekrętami, równie dobrze może zostać u nas i też dalej działać bez tego przedmiotu o ile mrozu znajdzie i udowodni jak to wyglądało :)
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2021, 13:58:00 wysłana przez korpus99 »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Styczeń 2021, 13:57:12 »
Ja sądzę że Mrozu może sprawdzić czy postać była wystawiana na aukcjach postaci za PP, jeżeli nie to powinien dostać bana za przekręty jako Kineker, a jeżeli została sprzedana za złotówki a nie na aukcji postaci, to powinna zostać zbanowana za sprzedaż za złotówki.

Gość ma 3x chary 3 reby, jeszcze 2 max lvle, żadna z tych postaci nie była kupiona oprócz mojego ED'a za PP, więc skąd sie biorą te postacie? To musi być Kineker albo kupuje postacie za złotówki.

Reansumując na pewno wiedział skąd pochodzi ten plecak.
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2021, 13:59:45 wysłana przez Alkoholik »


 

korpus99

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Styczeń 2021, 13:59:34 »
Ja sądzę że Mrozu może sprawdzić czy postać była wystawiana na aukcjach postaci za PP, jeżeli nie to powinien dostać bana za przekręty jako Kineker, a jeżeli została sprzedana za złotówki a nie na aukcji postaci, to powinna zostać zbanowana za sprzedaż za złotówki.

Gdybyś przedawał postać dla swojego ziomka byś wystawił ją na aukcji, żeby jakiś random kupił? Ja sam osobiście nie wystawiam na aukcji postaci jak się z kimś umówię, żeby mi nikt nie kupił (patrząc po Was 24/7 na Ostatnich zgonach to i na aukcjach jest to możliwe).

//EDIT:

Reansumując na pewno wiedział skąd pochodzi ten plecak. - to udowodnij, dlaczego jesteś tego pewien, jakie masz dowody co Cie tak upewnia w tym przekonaniu bo ja osobiście gdybym kupił chara takiego to nawet bym na to uwagi nie zwrócił, ma BP to ma i fajno dobra.
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2021, 14:03:53 wysłana przez korpus99 »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Styczeń 2021, 14:02:20 »
Jeżeli postać kupiona za PP to jakoś punkty musiały się znaleźć u Kinekera na koncie, nie ważne czy aukcja postaci, czy wymiana i wystawienie innego przedmiotu.

Sam wjebałeś gościa że kupił tą postać a oferowaliśmy duże sumki, później jak przeczytałeś jak podjebałeś gościa zedytowałeś post a teraz kręcisz jakieś bajery xD

A jak myślisz że my się między sobą zabijamy patrząc na ostatnie zgony, to chyba nigdy na loście nie expiles xD

//DO TWOJEGO EDITA

A to kupujesz sobie EK'a 3 reby z lost reborn bp, później kupujesz ED'a 3 reby z zamysłem żeby kupić go bez lost reborn  bp żeby był tańszy bo masz do zrobienia na Ek'u questa, tym samym nie zastanawiasz się skąd EK ma bp? xDDD Filozofujesz ale Ci nie wychodzi
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2021, 14:09:36 wysłana przez Alkoholik »


 

korpus99

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Styczeń 2021, 14:05:34 »
Usunąłem bo zaraz większość Waszych przyleci i zacznie szczekać, po co mam robić gówno burze pisząc co oferujecie. Temat nie jest do tego odpowiedni :) Proponuje poczekać co mrozu odp a nie robić spamik.

Pozdrawiam again

///EDIT
A to kupujesz sobie EK'a 3 reby z lost reborn bp, później kupujesz ED'a 3 reby z zamysłem żeby kupić go bez lost reborn  bp żeby był tańszy bo masz do zrobienia na Ek'u questa, tym samym nie zastanawiasz się skąd EK ma bp? xDDD Filozofujesz ale Ci nie wychodzi

Tutaj sie nie wypowiem bo o ED nic nie wiem, dawno nie grałem ostatnio.
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2021, 14:14:20 wysłana przez korpus99 »
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

GrubasQ

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Styczeń 2021, 14:24:51 »
Zbanowac go!
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Samgold, Cynio, Ressier, Alkoholik

Cynio

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Styczeń 2021, 23:24:52 »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Styczeń 2021, 14:19:25 »
@Mrozu  tak tylko przypominam zeby nie bylo jak z blokowaniem


 

Zjarany

Odp: Corrupted?
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Styczeń 2021, 15:38:08 »
@Mrozu  tak tylko przypominam zeby nie bylo jak z blokowaniem
;D
 
Osoby które lubią ten post: Lolkazapale889