Here you can change website language:

Autor Wątek: UPKA 25% I BOOSTER  (Przeczytany 7812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Luty 2022, 08:54:23 »
Ziomus ja wiem se z twoja inteligencja nie jest ci latwo ale sproboj wziac kartke przepisac to wszystko przykleic sobie na czolo i usiasc przed

Pięknie nawet nic nie trzeba pisać bo sam się wyjaśniasz tak jak już kiedyś pisałem jeszcze z pół roku i będziesz na tym samym poziomie inteligencji i gry co trawa i xoordis i już są tego pierwsze objawy

NAKLEJ TO SOBIE NA CZOLE I SPROBOJ ZROZUMIEC

elegancko zgnojony, teraz mozesz robic podjazd na boostera albo zajedz nam chary, czekamy na upce

SPROBOJE

Ty myślisz ze każdy ma tak nudne życie jak wy żeby o 24 w niedziele upke robić żeby mieć 1% dmg albo jakiegoś boostera z 5 uzyciami, kiedyś bys to zrozumiał ale teraz jesteś do tego stopnia odklejony ze jak spać idziesz to boty na alarmach zostawiasz albo wogole nie spisz żeby przyexpic

Wystarczy ze sobie na castle wejdziemy czy bossa i was skopiemy na normalnych gatherach a nie bawić sie z No lifami co ich plan dnia wyglada 8h pracy, 13h gry i 3h spania

Wyjdź na normalny gather powalczyć a później coś szczekaj bo narazie to wy jesteście quest/snejker team a taka gra sie już nudzi, ale co ty o tym wiesz jak tobie już drugi rok leci jak bota na alarmach pilnujesz i questy w nocy robisz albo w niedziele

Otsik bezzmiennie odkąd sztywno wyjebalo xloga nasz , bez pozdrowień zamykam
« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2022, 08:57:55 wysłana przez Alkoholik »


 

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Luty 2022, 09:39:48 »
Ziomus ja wiem se z twoja inteligencja nie jest ci latwo ale sproboj wziac kartke przepisac to wszystko przykleic sobie na czolo i usiasc przed

Pięknie nawet nic nie trzeba pisać bo sam się wyjaśniasz tak jak już kiedyś pisałem jeszcze z pół roku i będziesz na tym samym poziomie inteligencji i gry co trawa i xoordis i już są tego pierwsze objawy

NAKLEJ TO SOBIE NA CZOLE I SPROBOJ ZROZUMIEC

elegancko zgnojony, teraz mozesz robic podjazd na boostera albo zajedz nam chary, czekamy na upce

SPROBOJE

Ty myślisz ze każdy ma tak nudne życie jak wy żeby o 24 w niedziele upke robić żeby mieć 1% dmg albo jakiegoś boostera z 5 uzyciami, kiedyś bys to zrozumiał ale teraz jesteś do tego stopnia odklejony ze jak spać idziesz to boty na alarmach zostawiasz albo wogole nie spisz żeby przyexpic

Wystarczy ze sobie na castle wejdziemy czy bossa i was skopiemy na normalnych gatherach a nie bawić sie z No lifami co ich plan dnia wyglada 8h pracy, 13h gry i 3h spania

Wyjdź na normalny gather powalczyć a później coś szczekaj bo narazie to wy jesteście quest/snejker team a taka gra sie już nudzi, ale co ty o tym wiesz jak tobie już drugi rok leci jak bota na alarmach pilnujesz i questy w nocy robisz albo w niedziele

Otsik bezzmiennie odkąd sztywno wyjebalo xloga nasz , bez pozdrowień zamykam

Dojebałeś się do questow randomie, bo ci dupsko peka ze zrobic nie możecie XD przecież te twoje argumenty to z zamkniętymi oczami mogę gasić tak jak tobie peta na czole. I pierdolisz o questach które tryhardujecie i specjalnie cynie wchodzą żeby wam pomoc, siedzicie cala sobotę i niedzielę patrząc się w monitory gdzie my w weekend mamy ciekawsze rzeczy do robienia, upke robimy w 1.5h także nie musisz się stresować. Nie ustawiam alarmow ale spytaj inwalidy bo chlop w słuchawkach spi żeby mu supporta 450k nie wynieśli XD. I juz czasu mi nie wyliczaj bo chuj ci do tego, siedzę ile mi się podoba, ilość bossów zabitych przezemnie w ciągu roku to jakieś 10 tak samo jak czas na castle, ale tak, pierdol dalej te smuty wyssane z palca jak to na ciebie przystało i się ujeb w końcu na pizdzie bo tylko tyle ci zostało naczelna konfituro :* Po tym jak zostałeś wyjasniony poraz x na tym forum powinieneś może zacząć się uczyć coś grac w ta gre a nie tylko pierdolisz żeby wychodzić na gathery na których i tak nic nie robisz. 5 osób ze sztywno by zjadło ta wasza trejdowe XD esa
 

Mrozu

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Luty 2022, 09:44:48 »
Jak za wcześnie na castle? Poprawiałem to, że nie da się przejść od momentu rozpoczęcia odliczania mając zamek przez gate.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Luty 2022, 09:52:40 »
NIE WIERZE CHŁOP SIĘ OD 3 DNI BRANDZLUJE DO TEGO ZE ZROBIŁ DWA BEZUŻYTECZNE QUESTY NA REXII XDD

Całe CARNAGE CREW 1337 jest z ciebie dumne ze udało ci się tego questa zrobić, bo przecież castle 3 tydzień nasze bo piszecie ze się nie opłaca a na kazde wchodzicie

OMEN LEGENDA CARNAGE

Damy wam trochę fory pozbierajxir trochę ludzi wyexpcie się może wkoncu postawicie jakiś opór a gather 24 żeby questa zrobić pozdrawiam esa

@Mrozu dawno się juz nie da wejść na castle wcześniej, ale omen tak pisze żeby nie było ze przegrywają z powodu ich umiejętności bo to naczelny farmazon rexii
« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2022, 09:56:50 wysłana przez Alkoholik »


 

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Luty 2022, 09:57:41 »
NIE WIERZE CHŁOP SIĘ OD 3 DNI BRANDZLUJE DO TEGO ZE ZROBIŁ DWA BEZUŻYTECZNE QUESTY NA REXII XDD

Całe CARNAGE CREW 1337 jest z ciebie dumne ze udało ci się tego questa zrobić, bo przecież castle 3 tydzień nasze bo piszecie ze się nie opłaca a na kazde wchodzicie

OMEN LEGENDA CARNAGE

Damy wam trochę fory pozbierajxir trochę ludzi wyexpcie się może wkoncu postawicie jakiś opór a gather 24 żeby questa zrobić pozdrawiam esa

@Mrozu dawno się juz nie da wejść na castle wcześniej, ale omen tak pisze żeby nie było ze przegrywają z powodu ich umiejętności bo to naczelny farmazon rexii

Alko ale wiesz ze grales u jointera i wywodzisz sie z foxhoundow? To podsumowuje wszystko
 

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Luty 2022, 09:58:35 »
Jak za wcześnie na castle? Poprawiałem to, że nie da się przejść od momentu rozpoczęcia odliczania mając zamek przez gate.

Upke i boostera popraw, na ten zamek i tak wyjebane
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Luty 2022, 10:04:42 »
Jak za wcześnie na castle? Poprawiałem to, że nie da się przejść od momentu rozpoczęcia odliczania mając zamek przez gate.

Upke i boostera popraw, na ten zamek i tak wyjebane

Dobrze ze zrozumiałeś ze na normalnych gatherach podjazdu nie macie, No ta bo przecież exp gdzie jest cały czas klata i zostawiasz 24/7 i nie padasz jest chujowy

Takie to logiczne jak xoordis który mówił ze sam specjalnie się w full trapa wjebal


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Luty 2022, 10:08:26 »
Jak za wcześnie na castle? Poprawiałem to, że nie da się przejść od momentu rozpoczęcia odliczania mając zamek przez gate.

Upke i boostera popraw, na ten zamek i tak wyjebane

Dobrze ze zrozumiałeś ze na normalnych gatherach podjazdu nie macie, No ta bo przecież exp gdzie jest cały czas klata i zostawiasz 24/7 i nie padasz jest chujowy

Ziomus zrozum ze jestes jednym z najwiekszych przyglupow na tym otsie zaraz po tobie jest maszek czyli chlop na twoim poziomie inteligencji i umiejetnosci.

Niezla klata na drakonixach zamek w 5 :* cysiu moze w koncu coś podexpi bez wyjebania sie bez blessow
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Luty 2022, 10:16:06 »
Zawsze mozemy się ugadac na jakaś bitke na war zone po równo i wtedy zakończymy wszelkie dyskusje , ale oboje wiemy ze do tego nie dojdzie bo wiecie jakby się to skończyło i tacy ludzie jak ty trawa xoordis i inne śmiecie już by tyle nie mogły szczekać :c wiec żyjcie dalej w swoim świecie snejkerow i obsrani nie wychodźcie na normalne gathery ale chociaż zamknij już pizde


 

OMEN KOCUR

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Luty 2022, 10:34:36 »
Zawsze mozemy się ugadac na jakaś bitke na war zone po równo i wtedy zakończymy wszelkie dyskusje , ale oboje wiemy ze do tego nie dojdzie bo wiecie jakby się to skończyło i tacy ludzie jak ty trawa xoordis i inne śmiecie już by tyle nie mogły szczekać :c wiec żyjcie dalej w swoim świecie snejkerow i obsrani nie wychodźcie na normalne gathery ale chociaż zamknij już pizde

Dobrze mowisz ze do tego nie dojdzie bo nikt z nas nie bedzie ludzi na bitke wolal tak jsk to wy robicie zeby sie podniecic ze w 10vs3 castle przejeliscie, nie no skillful oponenci XD. Jeszcz3 nas nie pojebalo jak was, robcie tam dalej podjazdy na questy, chociaz dcki z marketu mi poschodza. Masz tyle do powiedzenia co twoj lider jointer za starych czasow. Poza tym nic nie robisz gostek, kupiles sobue eka zeby biegac i lurowac bo niczym innym nawet biegac w tej grze nie potrafisz esa zgnojencu, teraz juz ci pozwalam zamknac pizde
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Luty 2022, 10:50:04 »
Mozemy wejść na tsa mroza i nie musi być nikogo dobrego misiu nie pochlebiaj sobie 90% osób od was war zone na oczy nie widziało wiec po co wogole kogoś wołać xD ale standardowo obsrales zbroje bo wiesz dobrze ze nawet jakbyśmy 10 randomow z gamechatu pozbierali na waszych 10 bez mózgu i bez rak to by randomy wygrały xD

A co do castle to widzę u ciebie problemy nie tylko z językiem polskim ale i z matematyka

Sam dobrze wiesz z jakimi ludźmi grasz i nie raz o tym pisałeś a na forum zgrywasz jakiegoś fifarafa i niewiadomo kogo

Dlatego zbierz ile tam osób chcesz powiedz ile wyjdziemy po równo tylko osoby które grają na rexii i pokażecie skilla jak tak ciagle macie coś do powiedzenia

A tak dla podsumowania w załączniku masz ile osób na was jest potrzebnych żeby castle wygrać 6 v 2 (wróbel dobiegł później) pozdrawiam gowienka

2 LATA 2 WALKI PORZĄDNE DALIŚCIE, MOŻE W TYM ROKU BĘDZIE KOLEJNA POZDRAWIAM BEZ OPORU OTSIK


 

Lays

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Luty 2022, 11:36:32 »
Chłopie pocisz sie kolejny post a ujebany na arence siedzisz od 200 k tym( pal wroty )wez sie nie udzielaj co ty masz? masz wielki CHUJ! wpadles zlamasie w 3 os na king statule i nie potrafiles nawet mw ogarnac na 2 sqm,udajesz grajka ktorym nie jestes smieciu!!!
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Luty 2022, 11:38:49 »
Po co ty się udzielasz jak twoje każde wyjście z pz kończy się deska, nawet nie muszę nic tutaj pisać ani dodawać bo każdy wie ze jesteś największy analfabeta i gowno rexianskie xD ty każdego chara co masz to kupiłeś za plny albo wyexpiles na huntingu a coś piszesz xDD ogarnales już jak tpka się daje ?


 

Lays

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Luty 2022, 11:49:54 »
Czajsz ze jestes taka spierdolina tego otsa i forum ze nie ma cie komentowac na dluzsza mete bo to tak jak zapierdalasz barana w sciane i nic to nie daje oczywiscie ta hitoryjka tyczy sie ciebie polamancu z evo ;/ wiesz w ogole jak thais wyglada edron itp?aka dominator ots 2 dni xD
 

Lays

Odp: UPKA 25% I BOOSTER
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Luty 2022, 11:52:27 »
Dominator zajedz mnie na upce 25 bo odbieram bezkarnie