Here you can change website language:

Autor Wątek: Knight obecnie  (Przeczytany 11941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grundi

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Kwiecień 2020, 16:37:04 »
NiktWazny aż tak długo nie gram by pamiętać te czasy.  ;D
Nie chodzi mi by całkiem mu przywrócić leczenie do poprzedniego poziomy a zbalansować
 

Riss

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Kwiecień 2020, 17:16:26 »
Krzyżu a ja znam gildie co bacznie zauważyła że ek aktualnie to śmieć...to może już go zmienimy? Tak tylko pisze by odpowiedzieć na Twój komentarze.

I jak koledzy wyżej zauważyli...jeśli ek nie ma ani siły by tankować ani DMG to po co on obecnie? Nie zwiekszajcie mu DMG ale przywroćcie leczenie, niech bloczy te questy bo po to jest.
Mam 630ek i teraz zostaje mi expić tylko na bossie bo na taski wpadają, a z defenderami są w stanie mnie w 3 ubić zanim dojdę do laptopa. Naprawdę on jest bezużyteczny
To wtedy będzie postać do expioli forever alone. Żeby ujebać eka na początku edycji na achadach elite bez żadnych lost eq, musiałem go pushować na kratki żeby się frajer nie mógł leczyć.. 6 mcków na navi nie dało rady z wave naraz go ujebać - wtedy to był spell największy dmg  ;)
Dodam, że wszystkie postacie miały taki sam poziom jak ten ek.



to teraz wystarczyłyby 3 z defami xd
 

Mrozu

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Kwiecień 2020, 17:33:22 »
Nie czytałem dokładnie całej dyskusji, ale odpowiadając na pytanie założyciela tematu to knight jest nadal bardzo mocną postacią, jest najtwardszy ze wszystkich profesji, ma największą ilość HP i tankuje questy jak żadna inna profesja, różnica jest taka, że jest to teraz profesja, która powyżej 550k potrzebuje przy PvP czy Questach druida z sio, to połączenie daje mega rezultat. Kończąc dodam, że po dodaniu lost itemów i starym healem EK był on profesją praktycznie nie do zabicia nawet przez 6/7 postaci na podobnym poziomie  ;D.  Co do tych rebornów to wydaje mi się, że gdyby nie były opłacalne to, by ich ludzie nie robili, a nie widzę, aby topka stała na 717k  ;) + co update dochodzą do nich nowe bonusy.

//Te deffy działają tak samo na każej profie więc nie wiem po co są w ten wątek wplecione.
 

Riss

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Kwiecień 2020, 17:36:47 »
Jest tak bardzo mocny że praktycznie nikt nim nie gra? xd
 

Simon

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Kwiecień 2020, 17:42:28 »
Mrozu nie wymagamy przywrócenia całego leczenia ale np 300k i każdy by był zadowolony kin ani 1 lizardoxa nie utrzyma a powinien minimum 1 bo jak sam mówisz jest najtwardszą postacią przywróć leczenie mrozu o max 300k i każdy będzie zadowolony bo to śmieszne że po wbiciu 550 ma osłabione leczenie i musi mieć eq z listą a dostęp od 600k i jest zmuszony kupić eq bo inaczej nie ma jak nim grać uważam że to nie fair i bez sensu jak coś dajesz to się nie odbiera już lepiej by było osłabić armor jego niż leczenie np
 
Osoby które lubią ten post: Riss

Simon

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Kwiecień 2020, 17:43:36 »
A defender są wplecione bo jak sam mówiłeś 6 graczy nie mogło go zabić teraz odpalą defa i mogą
 

Mrozu

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Kwiecień 2020, 17:46:32 »
@Riss
Z tego co widzę w statystykach to aktualna grywalność profesji wygląda następująco, z czego różnice są bardzo małe, jedynie większa jest między MS, a resztą profesji.

TOP 1 - MS
TOP 2 - RP
TOP 3 - EK
TOP 4 - ED

@Bartek Rexia
Tylko, że EK najlepiej sobie robi na Lizardoxach, np. lurując innym profesjom czy samemu expiąc  :-[

 

Pan Siara

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Kwiecień 2020, 17:52:15 »
Nie czytałem dokładnie całej dyskusji, ale odpowiadając na pytanie założyciela tematu to knight jest nadal bardzo mocną postacią, jest najtwardszy ze wszystkich profesji, ma największą ilość HP i tankuje questy jak żadna inna profesja, różnica jest taka, że jest to teraz profesja, która powyżej 550k potrzebuje przy PvP czy Questach druida z sio, to połączenie daje mega rezultat. Kończąc dodam, że po dodaniu lost itemów i starym healem EK był on profesją praktycznie nie do zabicia nawet przez 6/7 postaci na podobnym poziomie  ;D.  Co do tych rebornów to wydaje mi się, że gdyby nie były opłacalne to, by ich ludzie nie robili, a nie widzę, aby topka stała na 717k  ;) + co update dochodzą do nich nowe bonusy.

//Te deffy działają tak samo na każej profie więc nie wiem po co są w ten wątek wplecione.

Fajnie, że EK jest bardzo mocną postacią, tylko czemu leczenie eka ~610k lvl jest na poziomie 4,4M HP, a RP ~550k lvl - 4,5M HP? Czy to tylko wg. mnie trochę mało logiczne?

PS. Racja, że jest lepiej kiedy jest ED z sio, szkoda tylko, że ED przy włączonym sio nie może atakować ani się sam leczyć.
 

Creatine

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Kwiecień 2020, 17:56:23 »
Nie.
To jest wysoko logiczne XD

Knight zawsze miał mniejsze leczenie od rp, ale miał więcej hp więc trudniej było go uwalić.

Co do sio i ed nie wcinaj go tutaj, już był temat na forum że będzie to poprawione ale po co czytać...
 

Grundi

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Kwiecień 2020, 17:58:45 »
Mrozu ale podane statystyki dotyczące wszystkich lvl..? Tych z 8lvl , 150klvl też? Bo powiedzmy szczerze że noob hary nie powinny być wliczane. Czyli bierz pod uwagę postacie z 350lvl +
 

Simon

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Kwiecień 2020, 17:58:53 »
@Riss
Z tego co widzę w statystykach to aktualna grywalność profesji wygląda następująco, z czego różnice są bardzo małe, jedynie większa jest między MS, a resztą profesji.

TOP 1 - MS
TOP 2 - RP
TOP 3 - EK
TOP 4 - ED

@Bartek Rexia
Tylko, że EK najlepiej sobie robi na Lizardoxach, np. lurując innym profesjom czy samemu expiąc  :-[

Ale lizardoxy na questach mam na myśli kiedyś 550-600 ekiem sie dało mage bombe samemu zrobić teraz to niewykonalne i tak ek luruje zwiększenie leczenia by max zwiększyło 1drakonix może na klatę a tak jak pisalem mrozu armor tarcza w lost 550 drugie 600 dostęp od 600 i kin nie może samemu zdobyć eq tylko kupić musi to nie fair nie ma możliwości zdobycia armora na swoim lvlu 550 w dodatku jest osłabiony zmniejszyć leczenie całkowicie byłoby lepszym pomyślem ale nie o 600 tylko 300
 

Simon

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Kwiecień 2020, 18:00:23 »
Mrozu nie myl drakonix z lizardoxem
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Riss

Kineker

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Kwiecień 2020, 18:28:00 »
Mrozu przeczytałem Twoją odpowiedź i zgadzam się tylko z tym,że ma najwięcej hp, nic poza tym co napisałeś. A co do rebornów to coraz więcej osób będzie uważać, że knightem nie opłaca się robić rebornów bo to strata czasu.Lepiej pozostać na lvlu 717k. bez reborna. Proponowałbym o zapoznanie się z wypowiedziami graczy i przemyślenie tego wątku. Pozdrawiam
 

Jaappe

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Kwiecień 2020, 18:52:00 »
Ja pierdole mrozu Co ci da to ze ek ma wiecej HP niz rp Jak rp sie lepiej leczy jak wpadna w 3 to El padnie po 40 sec bo wiecej HP ale mniej sie leczy rp wiecej sie leczy I nie padnie dmg tez ma 2x wieksze wiec Co ty gadasz wole miec mniej HP I wiecej sie leczyc niz w chuj HP I padac dalej od 3
 
Osoby które lubią ten post: Kineker

Simon

Odp: Knight obecnie
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Kwiecień 2020, 19:38:32 »
Kolega ma rację ek jest dużo słabszy załatwiłeś go i jest gorszy od poprzedniego stanu sprzed aktualizacji
 
Osoby które lubią ten post: Pan Siara, Kineker