Here you can change website language:

Autor Wątek: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE  (Przeczytany 5816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Poziomka

PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« dnia: 08 Maj 2020, 12:44:02 »
Witam wszystkich , oraz nasza Administracje . Gram na tym ots troche czasu (i z dnia na dzien widze co sie dzieje ) więc mam takie swoje dwie propozycje odnośnie mcków , oraz fragów :



1) Zobaczcie dlaczego sie ludzie dziwią że z dnia na dzien ceny wszystkich item spadaja , nie wspomnie po ostatnim update , gdzie doszły nowe itemki , które do dziś dnia powinny mieć wartosc naprawde dużą , elite itemki gdzie np wartość elite boots była 5,000pkt to dziś mogę mieć takie buciki za 3,000pp , nie będę tu wymienial wszystkich item ale to tylko taki przykład .


2)Druga sprawa jes taka co doprowadziło do tego ze ceny kont gdzie kiedyś 500k ms kosztowal 20k pp a teraz ceny są nawet nie przekraczające 10k pp . Mianowicie dużo osób odeszło z ots po czym widac , statystyki które są na stronie ze jest 1000 ludzi online , 80 procent to są konta które stoją tylko i blokują miejsce na trainerach . Tu gra mysle ze 100 osob albo i mniej , a chyba chodzi o to żeby wiecej ludzi gralo tutaj .
3)Mrozu gdybyś zmniejszył ilość fragów nawet do 20 (aktualnie 50) , może sztywno by sie uspokoiło troche i dało expic nowym graczom , albo pomyśl im nad jakąś nową atrakcja ponieważ widze że oni to juz siebie na wzajem biją , a co ma powiedziec taki 400k lvl który się wybija , jak wpadaja na 5 charów 600+ i deska



4)Gdybyś zrobił ograniczenie na wedki oraz konta ktore sa zalogowane a robią tylko kase to ludzie bardziej by szanowali itemki , itemki by znowu były duzo wiecej warte a pkt by bylo ciężej zdobyć .
Może to coś da może niech sie ludzie wypowiedzą po tym postem , jak umialem tak wytlumaczyłem w czym tkwi problem od dłuższego czasu .

« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2020, 13:17:31 wysłana przez Poziomka »
 

No i co?

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj 2020, 13:04:31 »
Zgadzam się z przedmówcą.

1) Racja, ceny elite itemów spadają. Ostatni update byl troszke nieprzemyslany. Burzliwie dyskutowany na forum. Administracja nic z tym nie zrobila...

2) W ostatnim tygodniu byl wysyp charow typu ms/ed ktore mozna bylo kupic za grosze, a i tak nie schodzily. Powod? Nieprzemyslany update. Ms/Ed stracili protecta ktorego mieli i tak juz malo. Balans profesji lezy... Aktualna taktyka wiekszosci profesji to walka w zwarciu i UE. To po co nam cztery profesje (dystansowe, magiczne, walczace w zwarciu)? Zrobmy jedna profesje bo wszystkimi gra wyglada tak samo :D Nie trzeba wtedy przejmowac sie balansem :D

3) Dzienny limit fragow do RSa, 50? Zenada. Mrozu, pomysl ilu graczy straciles przez takich cwaniakow 600+ co biegaja w 5ciu po questach/expach i szukaja wszystkiego co sie rusza zeby go upierdzielic. Powod ich zachowan? Z nudow bija kazdego bo limit jest za duzy.
Gdyby limit byl mniejszy 600+ ograniczyliby PK na nizsze lvle bo ryzykowaliby zdobycie RSa, co za tym idzie nowi gracze mogliby sie latwiej wyexpic i w przyszlosci mogliby toczyc rowna walke z dominatorami servera.

Kto by zyskal?
  • przede wszystkim server, gracze nie uciekaliby stad (wyzszy wspolczynnik utrzymania gracza :D)
  • nowi gracze, mogliby sie wyexpic
  • starzy gracze, zyskaliby przeciwnikow na swoim poziomie i brak nudow na wyzszym lvlu (a nie toczenie boju 5x 600+ vs 400+)

4) W tej kwestii to juz jest jakas samowolka. W kwestii zarobku, nowy gracz ma limit 3 mcków na kasynie (przez dlugi czas nie stac go na wedke). Stary gracz, brak limitu wedkarzy, ktorych moze miec kilkadziesiat online. Moj pomysl to ograniczyc mc dla jednego IP do 5-6. Wiem Mrozu ze chcesz konkurowac z innymi otsami duza iloscia graczy online, wiec mozna zostawic wliczanie sie charow na trainerach w graczy online. Limit do 5-6 mckow na IP zmniejszy pewnie srednia ilosc online o 200-300 ale to sie wypelni nowa iloscia graczy. Ograniczy to tez smieszne "pociagi" z postaci tworzone przez graczy.

Rozumiem starych wyjadaczy ze niektore zmiany moglybyc dla was straszne, ale to kwestia przyzwyczajenia. Wszystko po to by ulepszyc ten OTS, bo nie jest zly, ale moglby byc zdecydowanie lepszy.
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2020, 13:07:31 wysłana przez No i co? »
 

Earante

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Maj 2020, 13:27:28 »
Witam wszystkich , oraz nasza Administracje . Gram na tym ots troche czasu (i z dnia na dzien widze co sie dzieje ) więc mam takie swoje dwie propozycje odnośnie mcków , oraz fragów :



1) Zobaczcie dlaczego sie ludzie dziwią że z dnia na dzien ceny wszystkich item spadaja , nie wspomnie po ostatnim update , gdzie doszły nowe itemki , które do dziś dnia powinny mieć wartosc naprawde dużą , elite itemki gdzie np wartość elite boots była 5,000pkt to dziś mogę mieć takie buciki za 3,000pp , nie będę tu wymienial wszystkich item ale to tylko taki przykład .


2)Druga sprawa jes taka co doprowadziło do tego ze ceny kont gdzie kiedyś 500k ms kosztowal 20k pp a teraz ceny są nawet nie przekraczające 10k pp . Mianowicie dużo osób odeszło z ots po czym widac , statystyki które są na stronie ze jest 1000 ludzi online , 80 procent to są konta które stoją tylko i blokują miejsce na trainerach . Tu gra mysle ze 100 osob albo i mniej , a chyba chodzi o to żeby wiecej ludzi gralo tutaj .
3)Mrozu gdybyś zmniejszył ilość fragów nawet do 20 (aktualnie 50) , może sztywno by sie uspokoiło troche i dało expic nowym graczom , albo pomyśl im nad jakąś nową atrakcja ponieważ widze że oni to juz siebie na wzajem biją , a co ma powiedziec taki 400k lvl który się wybija , jak wpadaja na 5 charów 600+ i deska



4)Gdybyś zrobił ograniczenie na wedki oraz konta ktore sa zalogowane a robią tylko kase to ludzie bardziej by szanowali itemki , itemki by znowu były duzo wiecej warte a pkt by bylo ciężej zdobyć .
Może to coś da może niech sie ludzie wypowiedzą po tym postem , jak umialem tak wytlumaczyłem w czym tkwi problem od dłuższego czasu .


Nie możesz z góry założyć stylu gry danego gracza.

Nie możesz pisać, jak ma żyć.

Odniosę się do wędek połowowych - Wytworzenie wędki połowowej jest bardzo skomplikowane. Potrzebujesz postać z lite dostępem, 5000 DC, Faraon Talizman, 10 Exp Coin, 200 Demonic Es, 150 green dragon scale.

I teraz powiedz mi w ten sposób. Podam Ci przykład.

Zainwestowałem w Rexie 1000 zł - Właśnie dlatego, żeby mieć dużo wędek połowowych. W momencie Kiedy Ty nie inwestujesz - Nie masz znacznej możliwości włączenia ilości klientów (mcków ) - Ponieważ grasz na starym domofonie.

Najnormalniej na świecie próbujesz wymusić ograniczenie wędek połowowych bo raz, wyprodukowanie jest zbyt kosztowne dla Ciebie.
Dwa, Twój domofon nie pozwala na włączenie znacznej ilości clientów.

Tyle, ile poświęcisz czasu i potu na grę - Tyle masz.


Pozdrawiam, Earante.
 

No i co?

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Maj 2020, 13:37:33 »
Jest i odpowiedz prezesa sklepu wedkarskiego. Oczywiscie zawsze pozdrawia ale pisze z pogarda... Jestem ciekaw czy Twoje inwestycje w wedki/postacie z fishingiem nie lamia regulaminu, o sprzedazy/kupnie wlasnosci OTS za zlotowki. Obilo mi sie o uszy ostatnio, ze ktos kilka dni temu kupil kilka postaci z fishingiem za ponad 100zl. Czyzby to byl najwiekszy inwestor Rexii? Hmm...
 
Osoby które lubią ten post: Bajamor

Poziomka

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Maj 2020, 13:38:57 »
Earante :
to ja ci powiem tak , to są tylko pixele i to jest tylko OTS w którego nigdy nie włożyłem złotówki i nie włoże ,bo nie ma to sensu .
-Odpowiem ci tak odnośnie twojej wypowidzi : naprawde tyle potu ci poszło na to wszystko, że wystarczyło zrobić przelew na 1000zl , to naprawde wylałeś tego potu duzo .
-od dawna za Tobą nie przepadam bo uważasz się na OTS za jakiegoś króla , który dorobił się wsadzając kase w tego ots który umiera , albo i juz umarł .
-ostatnio się chwaliłeś  że wytworzenie nowej wędki zaawansowanej to koszt 5-6k pp :) wiesz co nawet pewne osoby szczebel wyżej od nas cię wyśmiały :D
-Człowiek który by miał tyle co ty punktów ale uzbieranych bez wydawania real kasy to by mógł powiedziec że zrobił coś niesamowitego 
Pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: Jim Lahey

Earante

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Maj 2020, 13:41:56 »
Jest i odpowiedz prezesa sklepu wedkarskiego. Oczywiscie zawsze pozdrawia ale pisze z pogarda... Jestem ciekaw czy Twoje inwestycje w wedki/postacie z fishingiem nie lamia regulaminu, o sprzedazy/kupnie wlasnosci OTS za zlotowki. Obilo mi sie o uszy ostatnio, ze ktos kilka dni temu kupil kilka postaci z fishingiem za ponad 100zl. Czyzby to byl najwiekszy inwestor Rexii? Hmm...


Widzę, że to kolejne dziecię które zazdrości " Posiadania " - przez ciężką pracę i czas poświęcony w to co mam.
Bo komuś takiemu jak Ty, po prostu nie chce się i próbuje wywalczyć ograniczenia bo lubisz siedzieć na dupce.

Nigdy nikomu nic za złotówki nie sprzedałem oraz nie sprzedam.
Znany jestem z tego, że jak najbardziej dam  " Za Darmo " - Bo jako rarytas - Wychodzę z prostego założenia " Hajs to nie wszystko "

Nie kompromituj się bardziej.
 

Earante

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Maj 2020, 13:48:29 »
Earante :
to ja ci powiem tak , to są tylko pixele i to jest tylko OTS w którego nigdy nie włożyłem złotówki i nie włoże ,bo nie ma to sensu .
-Odpowiem ci tak odnośnie twojej wypowidzi : naprawde tyle potu ci poszło na to wszystko, że wystarczyło zrobić przelew na 1000zl , to naprawde wylałeś tego potu duzo .
-od dawna za Tobą nie przepadam bo uważasz się na OTS za jakiegoś króla , który dorobił się wsadzając kase w tego ots który umiera , albo i juz umarł .
-ostatnio się chwaliłeś  że wytworzenie nowej wędki zaawansowanej to koszt 5-6k pp :) wiesz co nawet pewne osoby szczebel wyżej od nas cię wyśmiały :D
-Człowiek który by miał tyle co ty punktów ale uzbieranych bez wydawania real kasy to by mógł powiedziec że zrobił coś niesamowitego 
Pozdrawiam



Oczekujesz, że czekam na Twoją aprobatę ? Czekam na uwielbienie Twoje albo " Twoich " Ziomeczków z team speaka?

Podałem Ci przykład - Co kryje się za przykładem? Nie musi być prawdziwy.

Na Rexie nie wydałem nawet złotówki. Do wszystkiego doszedłem swoją ciężką pracą oraz techniką w momencie - w którym Ty siedziałeś na dupce i grałeś main charem bez najmniejszych profitów.

Trzeba z góry przewidzieć rynek i myśleć stanowczo do przodu - Dla Was dwóch - jest to arcy ciężkie zadanie. Może Wam jedynie ślina ociekać na widok tego - Co ludzie tu mają a czego Wy nigdy mieć nie będziecie.


dodam/ + Wytworzenie wędki dla mnie, posiadacza wędek połowowych jest taki.
Znając aktualną wartość DC na rynku oraz mając profit z wędek - Jak najbardziej.

Myślę, że wiem o kim mowa. To ja Śmiałem się z niego jak próbował sprzedać ową wędkę pierwszy raz za 20k później za 17. W momencie, kiedy teraz te wędki wystawiają za 6-7k I tak, mało kto je kupuje.


Wyraziłem swoją opinię.


Pozdrawiam Serdecznie, Earante.
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2020, 13:53:43 wysłana przez Earante »
 

Poziomka

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Maj 2020, 13:56:51 »
No w tym momencie to ty sie może sam zastanów co piszesz , zdecyduj sie bo nie dawno napisałeś że wydałeś 1000zl na OTS  , raptem piszesz że nie wydałeś ani złotówki :D Sam siebie oszukujesz czy co ?
 

Powiem ci tak , ja nie muszę tu mieć wszystkiego ale ten OTS robi się troche nieciekawy , skoro uznajesz się za handlarza to sam widzisz jak ceny spadły wszystkiego , czym to jest spowodowane ? Właśnie tym ze gra tu 50 osob a maja po 100 kont które stoją na trainerach i są to postacie zaliczane do graczy online . Itemki ELITE już nawet nie mają zadnego obrotu , za śmieszne ceny można to kupić ale po co jak każdy tego ma naprawdę dużo .
 

No i co?

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Maj 2020, 14:01:23 »
Jest i odpowiedz prezesa sklepu wedkarskiego. Oczywiscie zawsze pozdrawia ale pisze z pogarda... Jestem ciekaw czy Twoje inwestycje w wedki/postacie z fishingiem nie lamia regulaminu, o sprzedazy/kupnie wlasnosci OTS za zlotowki. Obilo mi sie o uszy ostatnio, ze ktos kilka dni temu kupil kilka postaci z fishingiem za ponad 100zl. Czyzby to byl najwiekszy inwestor Rexii? Hmm...


Widzę, że to kolejne dziecię które zazdrości " Posiadania " - przez ciężką pracę i czas poświęcony w to co mam.
Bo komuś takiemu jak Ty, po prostu nie chce się i próbuje wywalczyć ograniczenia bo lubisz siedzieć na dupce.

Nigdy nikomu nic za złotówki nie sprzedałem oraz nie sprzedam.
Znany jestem z tego, że jak najbardziej dam  " Za Darmo " - Bo jako rarytas - Wychodzę z prostego założenia " Hajs to nie wszystko "

Nie kompromituj się bardziej.

Ja Ci niczego nie zazdroszczę :) bo nie widzę sensu w zbieraniu to co raz wiekszej ilosci hajsu :) Jedyne co chce wniesc, to zasugerowac zmiany do poprawy sytuacji na serwerze. Bedac wlascicielem takiego serwera uznalbym to za bardzo wartosciowe opinie, ktore warto rozwazyc.

Rozumiem Twoj bol dupy jak wrabales 1000zl w OTSa... wedki nie sa jedynym pomyslem na zmiany, chociaz moznaby je troche ograniczyc. Pomysl o dobru serwera, bo jak tak dalej pojdzie to Twoje imperium wedkarskie bedzie gowno warte.

Nie chcialbym zasmiecac watku tylko placzem Earante, sa jeszcze inne rzeczy do komentowania
 

Issei

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Maj 2020, 15:35:26 »
@Poziomka
Czytając powyższe opinie, chciałbym wyrazić również i swoją na temat wędek połowowych. Otóż każdy z Was wie jakie są wymagania zrobienia takowej wędki, którą śmiało można nazwać rarytasem na tym serverze, ponieważ nie każdy może sobie na nią pozwolić. Potrzeba czasu i chęci, aby ją zdobyć. Ja osobiście gram na tym serverze 2 miesiące i byłem w stanie dorobić się już kilku wędek nie wydając ani złotówki. Wszystko zapracowane ciężkim farmieniem i obrotem przedmiotami (jak widać da się). To, że ceny spadają,nie  spowodowane jest tym, że jest ich dużo, a raczej przez to, iż po wprowadzeniu nowych stają się one mniej użyteczne, a i zapotrzebowanie na dany item raz jest większy, a raz mniejszy. Weźmy taki elite armor, który tydzień temu mogłem kupić za 200pp, a dziś najniższa oferta jest za 1050pp. Jak widać rynek się zmienia i jest to naturalna rzecz. Rośnie popyt? Rośnie podaż! Wracając do wędek, to robimy je głównie po to aby mieć zasoby exp coinów, które na wyższych lvlach upłynniają się jak woda i potrzebujesz ich jak najwięcej, aby w pełni korzystać z zalet servera (nowe wędki, płatne expowiska, nowe postacie i dostępny dla nich). Reszta itemów, które pochodzą z wędek to można ująć są groszowymi sprawami, bo przykładowo aby zarobić tyle samo DC co jedna postać w kasynie, lub hydrach/elfach/sweet girlach potrzebujesz minimum 5 aby się z nią zrównać. Chcieć to móc! Stawiasz mc na zbieranie DC i masz zarobek, a to zależy tylko od twoich chęci i czasu jaki tu poświęcisz. Nie ma nic za darmo Kolego, o ile mogę cię tak nazwać (bez urazy, liczy się szacunek dla drugiej osoby, a jeśli ci uraziłem to przepraszam). A to czy ktoś ma sprzęt na którym pociągnie 3 mc, a ktoś 60 mc to już kwestia indywidualna :)

Pozdrawiam,
Gracz Rexii
 
Osoby które lubią ten post: Earante, Wedkarz

Rumeye

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Maj 2020, 17:12:27 »
Ilość fragów nie zmieniłaby nic, remove red skull kosztuje śmieszne 150pp.
Pomijam fakt, że 50->20 fragów spowoduje, że jeszcze więcej osób wyjdzie .

By the way, widziałem że sztywni lubią wbijać rsy ludziom, ktorzy mają soul set i w zasadzie tyle ( nawet demon bp nie ).
Taka osoba, załóżmy nowa, wbija na otsa, inwestuje zapewne trochę pieniędzy, kupuje sobie basic set, po dwóch dniach ma wbitego rsa. Po co?

Rozumiem wbijać rsa osobie na której można zarobić sporo, której się z reguły nie lubi. Ale randomowi, który ma podstawowe eq ?

Co do wędek. Gram tu od stycznia i choć nie śpieszyłem się ani trochę, utworzyłem dla siebie 18 wędek połowowych. To jest długi okres czasu, niemożliwy do osiągnięcia w miesiąc.
 

Roki Mag

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Maj 2020, 19:14:14 »
1. Itemki tanieją, bo jest ich dużo w obrocie (łatwiej je teraz zdobyć że względu na dużą ilość graczy z wysokim lvl), z random elite itemu (jakiś noobek trafia coś wartościowego i sprzedaje za pół ceny bo jest odojony jak widzi większą ilość pp), no i po update dużo itemów zostalo osłabionych.

2. Ceny postaci tak bardzo poszły w dół bo Mrozu bardzo ułatwił expienie wszystkim. Teraz zrobić 600k+ chara to już nie taki wyczyn jak rok temu jak tu zaczynałem.

3. Zmniejszenie ilości fragów do RSA jest całkowicie bez sensu że względu na frag remover. Nic to nie zmieni.

4. Wędki i mcki do łowienia. Tu masz po prostu ból dupy bo nie potrafisz albo ci się nie chce tego zdobyc/zrobić. Nie widzę w tym nic złego.

@Rumeye
Jak już komuś wbijamy RSA, to zazwyczaj dlatego że gość zajdzie nam za skórę (wtedy może mieć na sobie nawet God set, to nie ma znaczenia) lub dla profitów typu full set / Golden Falcon. Nie przypominam sobie abyśmy komus wbijali RSA dla soul set lub demon bp haha. Chłopie my mamy takich śmieci pełne depa.
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, WIELKI, Earante, Riss, Grabek

Grabek

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Maj 2020, 15:47:25 »
Ilość fragów nie zmieniłaby nic, remove red skull kosztuje śmieszne 150pp.
Pomijam fakt, że 50->20 fragów spowoduje, że jeszcze więcej osób wyjdzie .

By the way, widziałem że sztywni lubią wbijać rsy ludziom, ktorzy mają soul set i w zasadzie tyle ( nawet demon bp nie ).
Taka osoba, załóżmy nowa, wbija na otsa, inwestuje zapewne trochę pieniędzy, kupuje sobie basic set, po dwóch dniach ma wbitego rsa. Po co?

Rozumiem wbijać rsa osobie na której można zarobić sporo, której się z reguły nie lubi. Ale randomowi, który ma podstawowe eq ?

Co do wędek. Gram tu od stycznia i choć nie śpieszyłem się ani trochę, utworzyłem dla siebie 18 wędek połowowych. To jest długi okres czasu, niemożliwy do osiągnięcia w miesiąc.

To ja wbijam rsy, i w życiu nie wbiliśmy rsa osobie z soul setem, po co tak niepotrzebnie głupoty przekazujesz ludziom?
Myślisz, że ja wbijam te rsy, żeby ludzie wyszli z otsa? XD
 

Rumeye

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Maj 2020, 16:09:01 »
Ilość fragów nie zmieniłaby nic, remove red skull kosztuje śmieszne 150pp.
Pomijam fakt, że 50->20 fragów spowoduje, że jeszcze więcej osób wyjdzie .

By the way, widziałem że sztywni lubią wbijać rsy ludziom, ktorzy mają soul set i w zasadzie tyle ( nawet demon bp nie ).
Taka osoba, załóżmy nowa, wbija na otsa, inwestuje zapewne trochę pieniędzy, kupuje sobie basic set, po dwóch dniach ma wbitego rsa. Po co?

Rozumiem wbijać rsa osobie na której można zarobić sporo, której się z reguły nie lubi. Ale randomowi, który ma podstawowe eq ?

Co do wędek. Gram tu od stycznia i choć nie śpieszyłem się ani trochę, utworzyłem dla siebie 18 wędek połowowych. To jest długi okres czasu, niemożliwy do osiągnięcia w miesiąc.

To ja wbijam rsy, i w życiu nie wbiliśmy rsa osobie z soul setem, po co tak niepotrzebnie głupoty przekazujesz ludziom?
Myślisz, że ja wbijam te rsy, żeby ludzie wyszli z otsa? XD

Ktoś od Was wbijał, z dwa razy to widziałem ;)
 

Grabek

Odp: PRZECZYTAJ DAJ SWOJA OPINIE
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Maj 2020, 16:25:31 »
Ilość fragów nie zmieniłaby nic, remove red skull kosztuje śmieszne 150pp.
Pomijam fakt, że 50->20 fragów spowoduje, że jeszcze więcej osób wyjdzie .

By the way, widziałem że sztywni lubią wbijać rsy ludziom, ktorzy mają soul set i w zasadzie tyle ( nawet demon bp nie ).
Taka osoba, załóżmy nowa, wbija na otsa, inwestuje zapewne trochę pieniędzy, kupuje sobie basic set, po dwóch dniach ma wbitego rsa. Po co?

Rozumiem wbijać rsa osobie na której można zarobić sporo, której się z reguły nie lubi. Ale randomowi, który ma podstawowe eq ?

Co do wędek. Gram tu od stycznia i choć nie śpieszyłem się ani trochę, utworzyłem dla siebie 18 wędek połowowych. To jest długi okres czasu, niemożliwy do osiągnięcia w miesiąc.

To ja wbijam rsy, i w życiu nie wbiliśmy rsa osobie z soul setem, po co tak niepotrzebnie głupoty przekazujesz ludziom?
Myślisz, że ja wbijam te rsy, żeby ludzie wyszli z otsa? XD

Ktoś od Was wbijał, z dwa razy to widziałem ;)

Można powiedzieć, że "nad rsami" to ja sprawuje piecze, bezemnie w ciągu ostatniego miesiąca został może jeden wbity rs, w momencie gdy mi sie tam nie chcialo isc, dokładnie wiem jakim osobom i z jakim wyposażeniem wbijamy rsy.
Pozdrawiam