Here you can change website language:

Ankieta

Czy powinien być exhausted na wyrzucanie pod siebie przedmiotów?

Tak
Nie
Nie mam zdania/nie znam się

Autor Wątek: Exhausted na AntyPush  (Przeczytany 8388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cynio

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #30 dnia: 31 Lipiec 2020, 15:55:46 »
Ah no i tak jakis Przemus from rexia mowi mi ze jestem jakims wyklutkiem, a na rl mapie kazdy mnie zna, a kim ty jestes kurwo od rozdawania charow dla lepszych graczy?
 

Grabek

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #31 dnia: 31 Lipiec 2020, 15:57:47 »
POZDROWIENIA ZE SŁONECZNEJ CHORWACJI



Chcialem z nimi ale za duzo bije :c
 
Osoby które lubią ten post: BoodyRPG

Zgnojonyerante

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #32 dnia: 31 Lipiec 2020, 17:21:18 »
Ah no i tak jakis Przemus from rexia mowi mi ze jestem jakims wyklutkiem, a na rl mapie kazdy mnie zna, a kim ty jestes kurwo od rozdawania charow dla lepszych graczy?

Gostek ujeb juz sie tym cyniem XDD kto cie zna ty jebany pecie? chyba twoj lider paczek a kazdy pluje ci do mordy razem z tym huszcza, dwa jebane przyglupy ktore skladaly sie miesiac na skrypty od warmana.
 

Piasek skrrt

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #33 dnia: 31 Lipiec 2020, 18:01:05 »
Ja pierdole gostki się podniecają bo w wirtualu ktoś ich zna XDD wygrałeś życie ziomek
 

Creatine

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #34 dnia: 01 Sierpień 2020, 00:32:19 »
Ah no i tak jakis Przemus from rexia mowi mi ze jestem jakims wyklutkiem, a na rl mapie kazdy mnie zna, a kim ty jestes kurwo od rozdawania charow dla lepszych graczy?

Przestałem tutaj grać jakiś czas temu ale CO KURWA?

KTO CIĘ KURWA ZNA?
Na jakimś rl zdechniętym otsie ktoś Cię zna?
No to kurwa szacunek.
Szacunek kurwo, że potrafisz odpalić bota na jebanym zdechł otsie który za Ciebie wszystko zrobi pokrako jebana XD
Wyłącz bota, pokaż na rl co potrafisz potem PIERDOL że ktoś Cię zna nieudaczniku jebany XDDD


@lisu
Zdechnij kurwo

Pozdrawiam Gesque
 

HUSZCZA AJE

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #35 dnia: 01 Sierpień 2020, 02:15:16 »
mam zasadnicze pytanie, kto ten "Guesque" czy chuj wie jak to sie pisze bo nie kojarzu cos takich legend chyba ze to rexia player i oldzik totalny tego otsa to przepraszam, sory bogu jak cos mozemy wjechac na 10+ otsika i walczytc na 12 cliencie spokojnie na kazdej mozliwej wersji tibi mamy lepszych ludzi od was :) jedyne co wam wyszlo to ta rexia bo poza nia to nie istniejecie nigdzie es bye
 

BoodyRPG

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #36 dnia: 01 Sierpień 2020, 08:06:16 »
>Wchodzenie na otsa 10.00-12.00
>Wiara,że ktokolwiek będzie walczył tam na wersji bez bota xD
 

Creatine

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #37 dnia: 01 Sierpień 2020, 09:54:58 »
mam zasadnicze pytanie, kto ten "Guesque" czy chuj wie jak to sie pisze bo nie kojarzu cos takich legend chyba ze to rexia player i oldzik totalny tego otsa to przepraszam, sory bogu jak cos mozemy wjechac na 10+ otsika i walczytc na 12 cliencie spokojnie na kazdej mozliwej wersji tibi mamy lepszych ludzi od was :) jedyne co wam wyszlo to ta rexia bo poza nia to nie istniejecie nigdzie es bye

Kiedy ja się biłem na rl tibii w tej zjebanej gierce napierdalając brazoli i szwedów to Tobie jeszcze matka cycka podawała jak byłeś głodny dzieciaku.
Otsika?
Zapraszam na rl tibie na enfo/retro :)
Ponad połowa grajków Twojego pokroju pogubiłaby rączki jednocześnie bijąc, przekładając ssa/mighty i ewentualnie potując kogoś BEZ BOTA/SKRYPTÓW
Idź się chwal dalej jaki to mistrz pvp jesteś: elfbot + tibiaauto a bez bocika to dwie lewe inwalidzkie rączki.
Może to i lepiej, że nie wiesz bo wiedząc utkałbyś pizde i się nie odzywał ze swoimi "osiągnięciami" na jakimś gówno otsie który zdycha i nikt więcej o nim nie słysz  :-X
Pojmijcie wy w końcu, że pvp na bocie wcale nie pokazuje jakie to z was zajebiste grajki, szczególnie jeśli chodzi o elfa który zrobi wszystko :V

Masz rację.
Dla Ciebie nie istnieje nigdzie, bo mnie nie znasz... :)
Ale daje rękę uciąć, że przewalczyłem więcej wojen, wyjebałem więcej brazoli i szwedów z różnych serwerów niż Ty kiedykolwiek osób zabiłeś w tej gierce.
Aczkolwiek dziwne żebyś mnie znał jak Ty podobno jesteś "BÓG" otsów które z normalnym pvp, ręcznym NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO bo przecież ots bez bota to nie ots XD
Typy co dyskutują na forum i pierdolą jacy to bogowie rl map, na OTSACH na kolejnym bocie do kolekcji  ;D

@edit
Oldem na pewno też jestem tego gówno otsika, bo BAWIŁEM się tu już za czasów songa i kooba ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2020, 09:58:57 wysłana przez Creatine »
 
Osoby które lubią ten post: Pietrek Kogucik, Grabek

Cynio

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #38 dnia: 01 Sierpień 2020, 15:08:51 »
Ta kreatynka kolesiu sa otsiki 12+ klienty bez bocikow i gramy rowniez tam ale ty dalej pierdolisz o bocie no ale coz rexianie tak maja
 

Cynio

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #39 dnia: 01 Sierpień 2020, 15:34:12 »
Ah no i tak jakis Przemus from rexia mowi mi ze jestem jakims wyklutkiem, a na rl mapie kazdy mnie zna, a kim ty jestes kurwo od rozdawania charow dla lepszych graczy?

Gostek ujeb juz sie tym cyniem XDD kto cie zna ty jebany pecie? chyba twoj lider paczek a kazdy pluje ci do mordy razem z tym huszcza, dwa jebane przyglupy ktore skladaly sie miesiac na skrypty od warmana.

hmm kto mnie zna... twoja deyownia pokazuje co otsa na normalny team kto mnie zna, wygraj warmoda z wiesz kim, a co do skryptow to jest nawet filmik o skrypcikach xD pozatym moge na jakiejs next rl mapie nagrac cama z myszka bb
 

Zgnojonyerante

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #40 dnia: 01 Sierpień 2020, 16:26:03 »
Ah no i tak jakis Przemus from rexia mowi mi ze jestem jakims wyklutkiem, a na rl mapie kazdy mnie zna, a kim ty jestes kurwo od rozdawania charow dla lepszych graczy?

Gostek ujeb juz sie tym cyniem XDD kto cie zna ty jebany pecie? chyba twoj lider paczek a kazdy pluje ci do mordy razem z tym huszcza, dwa jebane przyglupy ktore skladaly sie miesiac na skrypty od warmana.

hmm kto mnie zna... twoja deyownia pokazuje co otsa na normalny team kto mnie zna, wygraj warmoda z wiesz kim, a co do skryptow to jest nawet filmik o skrypcikach xD pozatym moge na jakiejs next rl mapie nagrac cama z myszka bb


Pokazałeś bogu pvp dzisiaj o 6 rano. Najpierw wyszliście w 7, gdzie my (UWAGA) 1 rp i 2 ek najebaliśmy cie kurwo jak psa bo nie ptorafiles pushnac nikogo przez 2 minuty i ci hp spadało jak twojej matce majtki na a4 - mało tego, najebalismy 6 innych twoich kolegów, gdzie zabicie kogos w 2 eki i rp jest czyms niemozliwym, wy kurwy potowaliscie sie w 5 i popadaliscie XD

Potem wyszłas kurwo 10 osób, ahhhh jaka szkoda bogu pvp ze na tym gownie camów nie nagrywam, bo do kabaretu moznaby dać to co dzis kurwo pokazałas, jebany latawcu razem z tym huszcza. Nie bylo nikogo o 6, kto mial chociaż iq 10, latalas kurwo jak szmata razem z ta huszcza, mialas dziwko 3 ed ms i z 5 rp i eka i wyjebales sie mimo to z 10x xDDD ujeb juz sie jebany smieciu daj adres to ci liscia jeszcze w realu wyjebe bo w tej gierce to masz rece bardziej drewniane niz najgorszy rexianczyk>


ps. czekam na zajazd mialem nie expic a juz wbilem 6k lvli
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2020, 16:30:35 wysłana przez Zgnojonyerante »
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Creatine

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Sierpień 2020, 12:32:27 »
Ta kreatynka kolesiu sa otsiki 12+ klienty bez bocikow i gramy rowniez tam ale ty dalej pierdolisz o bocie no ale coz rexianie tak maja

Ale Ty kurwa głupi jesteś to szok.... XD
Ładnie gracie bez bocików jak każdy otsik obecnie jest postawiony na dwóch clientach żeby móc odpalić zjebanego windbota/xeno i bocić zamiast grać ręcznie więc łaskawie utkaj pizde i skończ się błaźnić.
Już pomijam fakt, że możesz sobie nagrywać i myszkę i co chcesz jak do x-mouse buttona skrypty na ssa/might ringi są tak zrobione że na żadnym camie tego nie widać a w chuj szweduchów tego używa, więc po raz kolejny utkaj pizde  ::)

Skoro taki wielki grajek z ciebie szczochu z jakiegoś gówno otsa powiedziałem - zapraszam na rl tibie, padniesz obszczańcu na retro pvp trzy razy i polecisz z płaczem do mamusi bo trzeba będzie ręcznie odrabiać cztery godzinki zamiast postawić bocika.

Robicie z siebie chuj wie kogo a skaczecie bijąc się na gówno otsach gdzie sobie padacie i nic nie tracicie a odrabiacie 5 minut.
No osiągnięcie w chuj, także utkaj kurwe lepiej i wypierdalaj pecie
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2020, 12:34:13 wysłana przez Creatine »