Here you can change website language:

Ankieta

Czy na 5 rebie powinna być wędka oraz hunting fire?

Wędka nie hunting Fire nie
Wędka tak hunting fire tak
Wędka tak hunting fire nie
Wędka nie hunting fire tak

Autor Wątek: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA  (Przeczytany 6944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Samgold

Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Grudzień 2021, 19:16:43 »
1000 dark coin za blessa przy dzisiejszej ilości wędek ten pomysł jest jak najbardziej dobry bo dużo osób ma bardzo duże ilości dc i też dzięki temu wartość dark coina wzrośnie przez co low lvl gracze będą mogli zdobywać punkty poprzez handlowanie dc.

Tak że za zwiększeniem kosztu blessa przy 5 rebornie na 1000 dark coin jestem jak najbardziej na tak

ty też już powinienes mieć bana na tym forum za samo wypowiadanie się. Po pierwsze jak będą blessy za 1k to z depo do końca otsa nie wyjdziesz a po drugie jak ma cena dc wzrosnac twoim chujowym zdaniem skoro na markecie 100 - 140pp a w shopie 100 - 150pp XD

To można np dodać cenę zwiększoną minimalnie w dc 800 dark coin i dorzucić do tego 5 exp coin np
Weź ty gostek zajeb barana w ścianę i następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz XD
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

cyni0

Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Grudzień 2021, 19:17:24 »
no tak i zgnojmy znowu ludzi ktorzy nie maja wedek XD 5 ec za blessa ahhsahashsahaha
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Grudzień 2021, 19:21:45 »
Dalentilowi chce żeby było ec na blessa a ec od krzyza pożycza pewnie xD


 

BoodyRPG

Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Grudzień 2021, 20:50:38 »
Ankieta wrzucona dla zabawy każdy wie że mrozu manipuluje każdą ankietą tak żeby mu było wygodniej napisze Ci że w tej wygranej opcji większość głosów jest z multi i NAURA
 

OMEN KOCUR

Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Grudzień 2021, 21:53:48 »
Nie zebym narzekal na brak dc, bo mam tego w chuj ale jakby mial wejsc ten 5 reb to najlepiej byloby obnizyc cene blessow na wczesniejszych rebornach. Zalozmy ze nie mam wedek ani dc w depo, a mam 4 reborna bez blessing deeda, 660dc za blessa czyli padam i 2dni siedze w depo bo kasyna mi zbieraja siano, oczywiscie na questy nie chodze bo nie mam na blessy, pustelnik czy rexor mnie najebia i wale x. logic, where did you go?
 
Osoby które lubią ten post: Nightmares, DYMY, cyni0

Wedkarz

Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Grudzień 2021, 08:10:12 »
A Kto Ci każe wbijać reborny ? Nie ma takiego obowiązku.
4 reborn to już jest klasa aktualnie najwyższa. Dobrze każdy wie ile bless kosztuje to wbija na siłę i później płacze, że go nie stać. A 5 reborn to już powinien być Solidny i tylko dla Milionerów Jak Omen Kocur. Aby wszyscy widzieli na dzielnicy, że idzie ulicami. Ludzie co wchodzą do gry zapominają 1 fakt. Top gracze niektórzy grają tutaj dobre parę lat a nowi chcą ich dogonić w tydzień. Nie tylko z Lvl ale i majątkiem również. A niestety tak się nie da. Chyba, że zasili konta Mroza za pln i znajdzie osobę co mu zrobi wymianę lub mu odda albo nielegalnie sprzeda.
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Grudzień 2021, 09:34:48 »
A Kto Ci każe wbijać reborny ? Nie ma takiego obowiązku.
4 reborn to już jest klasa aktualnie najwyższa. Dobrze każdy wie ile bless kosztuje to wbija na siłę i później płacze, że go nie stać. A 5 reborn to już powinien być Solidny i tylko dla Milionerów Jak Omen Kocur. Aby wszyscy widzieli na dzielnicy, że idzie ulicami. Ludzie co wchodzą do gry zapominają 1 fakt. Top gracze niektórzy grają tutaj dobre parę lat a nowi chcą ich dogonić w tydzień. Nie tylko z Lvl ale i majątkiem również. A niestety tak się nie da. Chyba, że zasili konta Mroza za pln i znajdzie osobę co mu zrobi wymianę lub mu odda albo nielegalnie sprzeda.

Pierdolnij się w łeb bo już nie mogę czytać co piszesz, to nie simsy czy plemiona żeby gra polegała na powiększaniu swojego majątku, to Tibia gra która polega na wbijaniu lvli, rebornow itp. Jak w csa grasz tez trzymasz kasę nie kupujesz broni i dostajesz na pizde żeby pokazać ze jesteś najbogatszy?

W sumie czego się spodziewać po zjebac którzy wyladowali 500k pp w domek , który i tak każdy ma wyjebane a latać max lvl magami.

Ta Wasza grupka zjebow z wybujałym ego (nie wliczając Krzyza) na wszelka cenę chce udowodnić ze jesteście w wszystkim najlepsi i wszystko macie, ale wcale tak nie jest, tak naprawdę nie macie nic bo są ludzie co w pol roku zrobili to co Wy przez 3 lata


 

Simon

Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Grudzień 2021, 11:38:50 »
A Kto Ci każe wbijać reborny ? Nie ma takiego obowiązku.
4 reborn to już jest klasa aktualnie najwyższa. Dobrze każdy wie ile bless kosztuje to wbija na siłę i później płacze, że go nie stać. A 5 reborn to już powinien być Solidny i tylko dla Milionerów Jak Omen Kocur. Aby wszyscy widzieli na dzielnicy, że idzie ulicami. Ludzie co wchodzą do gry zapominają 1 fakt. Top gracze niektórzy grają tutaj dobre parę lat a nowi chcą ich dogonić w tydzień. Nie tylko z Lvl ale i majątkiem również. A niestety tak się nie da. Chyba, że zasili konta Mroza za pln i znajdzie osobę co mu zrobi wymianę lub mu odda albo nielegalnie sprzeda.

Pierdolnij się w łeb bo już nie mogę czytać co piszesz, to nie simsy czy plemiona żeby gra polegała na powiększaniu swojego majątku, to Tibia gra która polega na wbijaniu lvli, rebornow itp. Jak w csa grasz tez trzymasz kasę nie kupujesz broni i dostajesz na pizde żeby pokazać ze jesteś najbogatszy?

W sumie czego się spodziewać po zjebac którzy wyladowali 500k pp w domek , który i tak każdy ma wyjebane a latać max lvl magami.

Ta Wasza grupka zjebow z wybujałym ego (nie wliczając Krzyza) na wszelka cenę chce udowodnić ze jesteście w wszystkim najlepsi i wszystko macie, ale wcale tak nie jest, tak naprawdę nie macie nic bo są ludzie co w pol roku zrobili to co Wy przez 3 lata

Tibie porównywać do cs OmG
Co cię to obchodzi kto na co punkty wydaje boli cię to że kogoś stać ?
Co z tego że ktoś coś zrobił w pół roku kiedy starzy gracze mieli trudniej wbijanie lvl przez mniejszy exp stage a potem stali ponad rok na 3 rebornie ?
My już chyba nie mamy nic do udowodnienia bo zrobiliśmy absolutnie wszystko a wy musieliście na nas polegać ?
Kiedy naszą paczką kiedyś doszliśmy do was to 3/4 osób od nas miało wyższe lvle i dużo lepsze postacie ^^
Earante musiał wam dawać dcki bo nie potrafiliście sami zarobić xD
Od dłuższego czasu nie angażujemy się w teamy i raz się zgodziliśmy wam pomóc w queście z którym nie potrafiliście se poradzić a ponoć jesteście milion razy lepsi od nas xd
Pewnie napiszesz że nikt nie prosił o pomoc np. mnie nawet na siłę mogę poszukać screeny by ci po raz kolejny udowodnić jak okłamujesz samego siebie xd
Twierdzisz że my coś chcemy udowodnić ale co my mamy udowodnić bo na prawdę już nie widzę co możemy ?
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2021, 11:40:25 wysłana przez Simon »
 
Osoby które lubią ten post: Wedkarz

Wedkarz

Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Grudzień 2021, 11:41:15 »
Wyjdź na dwór pierdolnij się 2 razy w łeb i przyjdź. Napisałem, że my już tutaj nie gramy nie nie posiadamy żadnych postaci a typ dalej swoje  ;D To że posiadałem miliony pkt i je wydawałem nic Ci do tego na co i komu. Majątek ma owszem znaczenie, bo możesz sobie kupić takie dc, czy itemy potrzebne do misji i wbijać nawet lvl nie wychodząc z domku. Bo są takie możliwości. A jeżeli Ty twierdzisz, że majątek nie ma znaczenia to graj sobie i nie płacz z Twoimi towarzyszami o blessa czy wymagania do wbicia reborna  8)
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Grudzień 2021, 12:27:52 »
A Kto Ci każe wbijać reborny ? Nie ma takiego obowiązku.
4 reborn to już jest klasa aktualnie najwyższa. Dobrze każdy wie ile bless kosztuje to wbija na siłę i później płacze, że go nie stać. A 5 reborn to już powinien być Solidny i tylko dla Milionerów Jak Omen Kocur. Aby wszyscy widzieli na dzielnicy, że idzie ulicami. Ludzie co wchodzą do gry zapominają 1 fakt. Top gracze niektórzy grają tutaj dobre parę lat a nowi chcą ich dogonić w tydzień. Nie tylko z Lvl ale i majątkiem również. A niestety tak się nie da. Chyba, że zasili konta Mroza za pln i znajdzie osobę co mu zrobi wymianę lub mu odda albo nielegalnie sprzeda.

Pierdolnij się w łeb bo już nie mogę czytać co piszesz, to nie simsy czy plemiona żeby gra polegała na powiększaniu swojego majątku, to Tibia gra która polega na wbijaniu lvli, rebornow itp. Jak w csa grasz tez trzymasz kasę nie kupujesz broni i dostajesz na pizde żeby pokazać ze jesteś najbogatszy?

W sumie czego się spodziewać po zjebac którzy wyladowali 500k pp w domek , który i tak każdy ma wyjebane a latać max lvl magami.

Ta Wasza grupka zjebow z wybujałym ego (nie wliczając Krzyza) na wszelka cenę chce udowodnić ze jesteście w wszystkim najlepsi i wszystko macie, ale wcale tak nie jest, tak naprawdę nie macie nic bo są ludzie co w pol roku zrobili to co Wy przez 3 lata

Tibie porównywać do cs OmG
Co cię to obchodzi kto na co punkty wydaje boli cię to że kogoś stać ?
Co z tego że ktoś coś zrobił w pół roku kiedy starzy gracze mieli trudniej wbijanie lvl przez mniejszy exp stage a potem stali ponad rok na 3 rebornie ?
My już chyba nie mamy nic do udowodnienia bo zrobiliśmy absolutnie wszystko a wy musieliście na nas polegać ?
Kiedy naszą paczką kiedyś doszliśmy do was to 3/4 osób od nas miało wyższe lvle i dużo lepsze postacie ^^
Earante musiał wam dawać dcki bo nie potrafiliście sami zarobić xD
Od dłuższego czasu nie angażujemy się w teamy i raz się zgodziliśmy wam pomóc w queście z którym nie potrafiliście se poradzić a ponoć jesteście milion razy lepsi od nas xd
Pewnie napiszesz że nikt nie prosił o pomoc np. mnie nawet na siłę mogę poszukać screeny by ci po raz kolejny udowodnić jak okłamujesz samego siebie xd
Twierdzisz że my coś chcemy udowodnić ale co my mamy udowodnić bo na prawdę już nie widzę co możemy ?

Powtarzam po raz kolejny, bez krzyza jesteś nikim. Ale co Ty pierdolisz gostek o jakimś osiągnięciu czegoś jak Ty tym poloczkiem luloczkiem 3 reb supportem na bezkarności wbijasz 6k lvli dziennie, a taki Tozingos który musi bota pilnować wbija na tym samym lvlu 20k xD

Kiedyś tak samo siedziałeś all charami na płatnych expowiskach, 3 czy 4 płatne expowiska zajęte i Cię kimbok z ramzerem za to zagnoili bo nie dość ze all zajmowałeś to na walki nie wychodziles.

Zrób solo bez krzyza jakiegoś lepszego questa niż Lost helmet to pogadamy, jak narazie to na płaszczyźnie pvp/questy/expienie nie raz udowadniales ze jesteś daleko w tyle, ale możesz se zwalić konia ze po 3 latach ujebywania się na płatnych expach, huntingach i innych gownach za pp masz 3x 4 reborny, a ludzie od nas którzy już nie grają wyciągnęli z tego otsa po kilka tysi ale jakby weszli i expili to by w pół roku Cie dogonili xD


 
Osoby które lubią ten post: vitamins, OMEN KOCUR

Simon

Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Grudzień 2021, 12:50:02 »
Nigdy nie powiedziałem/napisałem że zrobiłbym sam te questy na 4 rebornie? Solo one są raczej niewykonalne co najwyżej spell target może jest wykonalny solo : p
Zrobiłem wszystkie questy prócz gobleta więc raczej muszę je umieć robić ^^
A poza tym co mnie obchodzi ile lvli wbijam wywalone mam na to :p
Jak mnie nie było to jak miałem wejść na walke miałem siedzieć 24/7 ? I tak rozdawałem druidów żebyście jakieś sio mieli bo nie potrafiliście się wyexpić ale postacie rozdawałem zaufanym ludziom bo nie jestem głupi i nie dam pasów tobie czy innym debilom którzy od razu okradną konto z eq byle by zarobić jakieś pp jak to było w przypadku rpka animala np.
Myślę że na tym zakończę tą dyskusje bo bez sensu dyskutować z debilem bo nie wytłumaczysz debilowi że jest debilem ja ci wyślę screeny jak np się pucowaliście o pomoc np. czy jak ty się przyznajesz do sprzedawania informacji precedensom o swoim teamie a potem i tak będzie odpowiedź tak wcale nie było czy nie ja to pisałem xd
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Grudzień 2021, 12:58:43 »
Jak nie masz argumentów to chcesz jakieś screeny wstawiać wogole z tematem nie związane które i tak juz wcześniej wysyłałes, odkąd Cię znam to jesteś dwulicowa fałszywa kurwa, tropeheus Ci zaufał podawał fakty z swojego życia a Ty później wykorzystywałeś to i rozsyłałes dalej, zawsze wysylales screeny do mnie albo kogoś od nas na osoby z precedensu, na inne osoby bo sam nie miałeś odwagi tego wstawiać.

Ale jak Ty możesz pisać ze zrobiłeś każdego questa, to ze na charach masz all done nie znaczy ze to zrobiłeś, każdy wie jak wyglądają questy z Krzyżem co z nim robił.

To tak jakby kurwa były by wybory, Ty wybrałbyś Kaczyńskiego, on wygrałby wybory a Ty bys napisal ze Ty go wybrałeś i dzięki Tobie został prezydentem XD

Sam to Ty bys lost helmet z problemami zrobił jak Cię razgule na blessing booku połamały na 4 rebie
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2021, 13:01:08 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Simon

Simon

Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Grudzień 2021, 13:17:46 »
Jak nie masz argumentów to chcesz jakieś screeny wstawiać wogole z tematem nie związane które i tak juz wcześniej wysyłałes, odkąd Cię znam to jesteś dwulicowa fałszywa kurwa, tropeheus Ci zaufał podawał fakty z swojego życia a Ty później wykorzystywałeś to i rozsyłałes dalej, zawsze wysylales screeny do mnie albo kogoś od nas na osoby z precedensu, na inne osoby bo sam nie miałeś odwagi tego wstawiać.

Ale jak Ty możesz pisać ze zrobiłeś każdego questa, to ze na charach masz all done nie znaczy ze to zrobiłeś, każdy wie jak wyglądają questy z Krzyżem co z nim robił.

To tak jakby kurwa były by wybory, Ty wybrałbyś Kaczyńskiego, on wygrałby wybory a Ty bys napisal ze Ty go wybrałeś i dzięki Tobie został prezydentem XD

Sam to Ty bys lost helmet z problemami zrobił jak Cię razgule na blessing booku połamały na 4 rebie

Yhym czyli dalej się jaracie tym że mi neta wywaliło na blessing booku gdy pomagałem randomowi xD
Żałosne krótko mówiąc już najlepsze jest to że ja od dłuższego czasu zbytnio nic nie robię na tym ots a wy i tak się przypierdzielacie xd
Co do tropeheusa to wysłałem ci parę rzeczy i sam wiesz dlaczego miałem powody by tak zrobić ?
Dlaczego miałbym tego nie zrobić skoro ktoś wysyła na default moje dane osobowe xd?
I na tej wypowiedzi już kończę ostatecznie dyskusje z tobą bo jesteś takim debilem że będziesz cokolwiek nwm poco a dobrze wiesz że cokolwiek decyduje się robić mam ku temu powód
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2021, 13:20:34 wysłana przez Simon »
 

OMEN KOCUR

Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Grudzień 2021, 13:42:54 »
Alkoholik napisal to co mysle i ja takze teraz pozostalo nam czekac na 5 reba. Tez juz sie nie umiesz doczekac daunlentil?
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ANKIETA DOTYCZĄCA 5 REBA
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Grudzień 2021, 15:23:14 »
Wyjdź na dwór pierdolnij się 2 razy w łeb i przyjdź. Napisałem, że my już tutaj nie gramy nie nie posiadamy żadnych postaci a typ dalej swoje  ;D To że posiadałem miliony pkt i je wydawałem nic Ci do tego na co i komu. Majątek ma owszem znaczenie, bo możesz sobie kupić takie dc, czy itemy potrzebne do misji i wbijać nawet lvl nie wychodząc z domku. Bo są takie możliwości. A jeżeli Ty twierdzisz, że majątek nie ma znaczenia to graj sobie i nie płacz z Twoimi towarzyszami o blessa czy wymagania do wbicia reborna  8)

To po chuj się cymbale Ty wypowiadasz na temat huntingow, ceny blessow, 5 reborna jak i innych tematów z ostatnich twoich 10 postów jak nawet tu chara dawno nie masz