Here you can change website language:

Autor Wątek: Skarga na randomów  (Przeczytany 2269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RandomyBezkarne

Skarga na randomów
« dnia: 09 Grudzień 2021, 14:15:23 »
Hejcia, pisałeś że ZielonyZip Ci pisał że nie wychodzi z pz charami które wysłałeś liste

https://mrozuots.pl/index.php?topic=3323.msg20559#msg20559

Wczoraj wieczorem wbijał RS'a typowi w dodatku randomowi (skoro on nie jest już randomem, to przecież nie może zabijac randomów)

Więc wychodził z pz charami zaznaczonymi na czerwono, dodatkowo zabijał z tych charów randomów.



Druga sprawa to OTS SECURITY, METINCZYK NA TIBII, wbijał z tym samym osobnikiem RS'a (random randomowi rsa moze wbijac z typem z gildi?) dodatkowo koleś w chuj wybija randomów.
 

Delooo

Odp: Skarga na randomów
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2021, 14:19:07 »
Chyba sie klania czytanie ze zrozumieniem.

Mówi, że innymi nie wychodzi z PZ więc nie dodaje, ale pilnujcie, czy na pewno to wtedy zbanuje.

nie dodaje tych którymi nie wychodzi z PZ, a dodał te którymi wychodzi..

Pozdrawiam.
 

RandomyBezkarne

Odp: Skarga na randomów
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Grudzień 2021, 14:24:39 »
Chyba sie klania czytanie ze zrozumieniem.

Mówi, że innymi nie wychodzi z PZ więc nie dodaje, ale pilnujcie, czy na pewno to wtedy zbanuje.

nie dodaje tych którymi nie wychodzi z PZ, a dodał te którymi wychodzi..

Pozdrawiam.

Ale te które są zaznaczone na czerwone, są bez gildi i wychodził nimi poza pz.
 

Delooo

Odp: Skarga na randomów
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Grudzień 2021, 14:25:10 »
DLATEGO SĄ W LIŚCIE KTÓRA PODAŁ MROZU
 

RandomyBezkarne

Odp: Skarga na randomów
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Grudzień 2021, 14:27:59 »
Cytuj
Faktycznie, sprawdziłem listę i dalej się nie nauczył więc wycofuje jego status randoma, tym samym zobowiązuje Cię Kickdown do założenia gildii na swoje postacie 200k+, które bywają poza PZ lub dołączenie z tymi charami do jednej z dwóch dominujących gildii.  Tym samym nie możesz od teraz znowu zabijać randomów.
 

Delooo

Odp: Skarga na randomów
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Grudzień 2021, 14:29:11 »
To sprecyzuj swojego posta o to ze nie są w gildi a nie że tymi charami wychodzi z pz.
 

RandomyBezkarne

Odp: Skarga na randomów
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Grudzień 2021, 14:34:46 »
To sprecyzuj swojego posta o to ze nie są w gildi a nie że tymi charami wychodzi z pz.

No bo wychodzi nimi poza pz.
 

Delooo

Odp: Skarga na randomów
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Grudzień 2021, 14:35:41 »
Japierdole mordo, ale są podane, jak w czasie wyznaczonym przez Mroza nie doda ich do gildi, to pewnie Mrozu zajmie się ta sprawą. Easy.
 

Simon

Odp: Skarga na randomów
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Grudzień 2021, 14:41:08 »
Ots Security był omena nie wiem czy dalej jest ale kto wie czy do tego jakieś oszustwo nie doszło typu udawanie randoma by uniknąć konsekwencji  :-X
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2021, 14:44:11 wysłana przez Simon »
 

Omen

Odp: Skarga na randomów
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Grudzień 2021, 19:58:30 »
Ots Security był omena nie wiem czy dalej jest ale kto wie czy do tego jakieś oszustwo nie doszło typu udawanie randoma by uniknąć konsekwencji  :-X


ta to ja przyznaje sie