Here you can change website language:

Autor Wątek: Ded  (Przeczytany 2691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Beii Thors

Ded
« dnia: 11 Grudzień 2021, 08:41:22 »
Skarga na  Just Nyga
Zabił mnie nie podczas expa a jest w gildi
10 Dec 2021, 23:30   Zabity na poziomie 685916 przez Hasbulla Magomedov, Just Nyga oraz zombi cor [BLESS]
 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

BoodyRPG

Odp: Ded
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2021, 09:12:15 »
WEŹ ROZPĘD I ZAJEB BARANKA W ŚCIANE ZASADY NA TYM OTSIE SĄ JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU A TY NIE ROZUMIESZ NADAL ŻE ZAKAZ DOTYCZY DWÓCH DOMINUJĄCYCH GILDI I TYLKO ICH? XD
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, Nyga Ricz

Krzychu

Odp: Ded
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudzień 2021, 09:27:26 »
beii idziemy na upke???
 

Nyga Ricz

Odp: Ded
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudzień 2021, 11:09:35 »
O malo z krzesla nie spadlem :D

Ale dobra, nawet gdyby, zalozmy, ze jest tak jak sobie tam ubzdurales...
To jest zgon Bicza, ktory jest u mnie w gildii.
10 Dec 2021, 23:16   Zabity na poziomie 710105 przez Lacho Ciong, Beii Thors, Crypton, Low KIng oraz zombi cor [BLESS].

Idac Twoim tokiem myslenia, kazdy kto jest w jakiejkolwiek gildii moze byc przez Ciebie bezkarnie zabity, a Ciebie totalnie nikt nie moze zaruchac? :D
Mega stronie od konfliktow, ale wez przemysl co Ty gosciu w ogole napisales :D
« Ostatnia zmiana: 11 Grudzień 2021, 11:13:15 wysłana przez Nyga Ricz »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Ded
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Grudzień 2021, 12:37:57 »
Ten tutorek bicz plis tez powinien być do odjebania za to co zabija

Jak chcecie sobie robić teamy i się zabijać to zabijajcie tez się z innymi teamami a nie bijecie słabych randomow kurwy


 

Nyga Ricz

Odp: Ded
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Grudzień 2021, 13:35:29 »
Nic do Ciebie nie mam Alkoholik... Wrecz przeciwnie, nawet Cie lubie.
Ale po pierwsze nie wyzywaj mnie od kurew, bo to jest conajmniej slabe zwazywszy, ze nie obrazilem Cie ani razu.
Po drugie, bijemy slabszych randomow? A od kiedy to ja jestem jakis silniejszy? Gosc ma wiekszy poziom, wiekszy staz na serwie i niby jest slabszy?
Po mnie tez rozni ludzie i rozne gildie wpadaja na expa, zabijaja i luruja. Ba! Jakies pacholy od Precli z reguly. Ale nic z tego sobie nie robie, gramy dalej.
Takze reasumujac, wyluzuj troche, bo bezpodstawnie sie spiales. PIONA MORDO!
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Ded
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Grudzień 2021, 13:53:09 »
Nic do Ciebie nie mam Alkoholik... Wrecz przeciwnie, nawet Cie lubie.
Ale po pierwsze nie wyzywaj mnie od kurew, bo to jest conajmniej slabe zwazywszy, ze nie obrazilem Cie ani razu.
Po drugie, bijemy slabszych randomow? A od kiedy to ja jestem jakis silniejszy? Gosc ma wiekszy poziom, wiekszy staz na serwie i niby jest slabszy?
Po mnie tez rozni ludzie i rozne gildie wpadaja na expa, zabijaja i luruja. Ba! Jakies pacholy od Precli z reguly. Ale nic z tego sobie nie robie, gramy dalej.
Takze reasumujac, wyluzuj troche, bo bezpodstawnie sie spiales. PIONA MORDO!

Nie chodziło mi o Ciebie konkretnie, tylko o te osoby co bezpodstawnie zabijają jakichś randomow którzy nic nie robią, żeby się dowartościowywać, czyli osoby typu Nevon, Dexterr, Rai des, właśnie ten bicz plis i inni, bo według mnie jeżeli kogoś kręci pvp i zabijanie innych to nie powinien mieć statusu randoma, bo po to zostało to wprowadzone żeby nowi gracze mogli się wyexpic, a nie po to żeby takie przygłupy latały i zabijały innych, a ich nie można zabic, bo widzę ze większość osób z lepszymi charami myśli ze może każdego zabijać, a jak ich ktoś zabije, to nie zdąży się w temple zrespic a już ctrl r pisze.


Pozdro mordo i wszystkie przyjazne randomy


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, Nyga Ricz

dcmaker

Odp: Ded
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Grudzień 2021, 14:56:41 »
Skarga na  Just Nyga
Zabił mnie nie podczas expa a jest w gildi
10 Dec 2021, 23:30   Zabity na poziomie 685916 przez Hasbulla Magomedov, Just Nyga oraz zombi cor [BLESS]

zrob losta, skoncz wybijac respy z low lvli i dopiero napisz skarge
 

Krzychu

Odp: Ded
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Grudzień 2021, 18:53:59 »
ten beii odkad tu wbil tylko expi a jak tylko ktos go zabije to placze, nie wierze w goscia xd


pamietam jak kiedys mnie tez bezpodstawnie bil i jakos nie bylo placzu  ;)