Here you can change website language:

Autor Wątek: LOST RANDOM BOXY  (Przeczytany 12105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:25:58 »
OMEN nie kojarze xd. Alkoholika to chociaż na ziverze widziałem u Huszczy którzy podniesli chociaż rękawice do walki a ten OMEN to by nawet na sdki na tej ziverze nie nazbierał ale chłop pierdoli coś o dominando xd

za moich czasow na taka ziverke mowilo sie orshabaal, a takich jak wy zgarnialy jointery z foxhoundow dlatego do dzis nic nie potraficie i gracie na otsach tego typu.

12 lat temu to ty miales jakies 4 lata
 

Reanimator

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #46 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:38:30 »
Za twoich czasów gościu na orshabalu to ty grasz aktualnie. Chuj że Siwek i Zabijamy musieli team robić na 8.6 żeby jakis opór postawić bo te wszystkie teamki z 8.6 to rady nie dawały i po 3 dniach xlogi walili. Nie 10 lat temu miałem 16 jakby cię to interesowało ;). Jak karamy ruszy to zapraszamy Legendo pokaż swoją dominacje ;)
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba, Alkoholik

Omen

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #47 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:48:30 »
Za twoich czasów gościu na orshabalu to ty grasz aktualnie. Chuj że Siwek i Zabijamy musieli team robić na 8.6 żeby jakis opór postawić bo te wszystkie teamki z 8.6 to rady nie dawały i po 3 dniach xlogi walili. Nie 10 lat temu miałem 16 jakby cię to interesowało ;). Jak karamy ruszy to zapraszamy Legendo pokaż swoją dominacje ;)


Gram na orshabaalu przeciez nie mowie ze nie kurwa typie. Siwek i Zabijamy to nie istnieli jeszcze wtedy ale okej. Jakby doba miala 30h to i bym wszedl ale ze ma 24 to nie musze ci nic nie udowadniac, bo jestes jakims noname bez spiny XD
 

Sandal

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #48 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:48:49 »
OMEN nie kojarze xd. Alkoholika to chociaż na ziverze widziałem u Huszczy którzy podniesli chociaż rękawice do walki a ten OMEN to by nawet na sdki na tej ziverze nie nazbierał ale chłop pierdoli coś o dominando xd

ALKUSA widziałeś u huszczy ? u tego huszczy co na sandzie 2X w pizde po jednym dniu wyszedł ?? to niezłe dominado miał ten alkus z huszcza na otsikach ;)
 

Sandal

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #49 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:52:56 »
Za twoich czasów gościu na orshabalu to ty grasz aktualnie. Chuj że Siwek i Zabijamy musieli team robić na 8.6 żeby jakis opór postawić bo te wszystkie teamki z 8.6 to rady nie dawały i po 3 dniach xlogi walili. Nie 10 lat temu miałem 16 jakby cię to interesowało ;). Jak karamy ruszy to zapraszamy Legendo pokaż swoją dominacje ;)

dominando huszczy z braćmi :

 

Genetix

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #50 dnia: 14 Kwiecień 2022, 17:03:36 »
Sandał nudzi ci się?
 

Sandal

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #51 dnia: 14 Kwiecień 2022, 17:05:25 »
Sandał nudzi ci się?

Znowu się naćpałeś i szukasz AFERY ??
 

Reanimator

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #52 dnia: 14 Kwiecień 2022, 17:09:48 »
Za twoich czasów gościu na orshabalu to ty grasz aktualnie. Chuj że Siwek i Zabijamy musieli team robić na 8.6 żeby jakis opór postawić bo te wszystkie teamki z 8.6 to rady nie dawały i po 3 dniach xlogi walili. Nie 10 lat temu miałem 16 jakby cię to interesowało ;). Jak karamy ruszy to zapraszamy Legendo pokaż swoją dominacje ;)

dominando huszczy z braćmi :



Kto napisał że alko z huszcza dominando zrobili ?. Napisałem że chociaż się podjeli a że na open dostali 50:3 to już inna bajka xd
 

Sandal

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #53 dnia: 14 Kwiecień 2022, 18:34:06 »
Za twoich czasów gościu na orshabalu to ty grasz aktualnie. Chuj że Siwek i Zabijamy musieli team robić na 8.6 żeby jakis opór postawić bo te wszystkie teamki z 8.6 to rady nie dawały i po 3 dniach xlogi walili. Nie 10 lat temu miałem 16 jakby cię to interesowało ;). Jak karamy ruszy to zapraszamy Legendo pokaż swoją dominacje ;)

dominando huszczy z braćmi :



Kto napisał że alko z huszcza dominando zrobili ?. Napisałem że chociaż się podjeli a że na open dostali 50:3 to już inna bajka xd

OMEN nie kojarze xd. Alkoholika to chociaż na ziverze widziałem u Huszczy którzy podniesli chociaż rękawice do walki a ten OMEN to by nawet na sdki na tej ziverze nie nazbierał ale chłop pierdoli coś o dominando xd


huszcza zawsze mówi że robi dominando a jest jak jest ;)  NO I JAK ZWYKLE ZABRAKŁO PSYCHY !!
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Kwiecień 2022, 18:58:49 »
@Mrozu zostaw te bp tylko zmniejsz jakoś promocjonalnie dmg potworków na questach

Wkoncu da się normalnie zabic kogoś a nie 3 reb eka napierdala się w 5 charow 4 reborn z spellami

@Sandal ep już kupiłeś? Bo po 10 jest


 

Sandal

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #55 dnia: 14 Kwiecień 2022, 19:13:37 »
@Mrozu zostaw te bp tylko zmniejsz jakoś promocjonalnie dmg potworków na questach

Wkoncu da się normalnie zabic kogoś a nie 3 reb eka napierdala się w 5 charow 4 reborn z spellami

@Sandal ep już kupiłeś? Bo po 10 jest

@Mrozu  nie słuchaj tego przygłupa .... wróć bp do stanu przed CHRISTMAS BP !!!


PS ALKO.Nie muszę się martwić ani czekać do 10 jak ty kolego ;)

FARMAZONIK 2K22  <3
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień 2022, 19:15:11 wysłana przez Sandal »
 

Sandal

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #56 dnia: 14 Kwiecień 2022, 19:16:59 »
@Mrozu zostaw te bp tylko zmniejsz jakoś promocjonalnie dmg potworków na questach

Wkoncu da się normalnie zabic kogoś a nie 3 reb eka napierdala się w 5 charow 4 reborn z spellami

@Sandal ep już kupiłeś? Bo po 10 jest

Mogłeś poczekać i SZWEDA wystawić za EP a nie PP ;) , wtedy byś coś miał EP i nie musiał być czekać aż 10-tego wleci wypłata i coś tam sb jebniesz na EP jak na ZACKEREGO ;)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #57 dnia: 14 Kwiecień 2022, 19:22:10 »
Niestety nie rozumiem po cpunsku

W sumie na co ty masz hajs wydawac jak u rodziców na garnuszku z domu nie wychodzisz 3k z magazynu wpadnie, 1k na Mefedron, 1k na rexie i gitara


 

Sandal

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #58 dnia: 14 Kwiecień 2022, 19:47:05 »
Niestety nie rozumiem po cpunsku

W sumie na co ty masz hajs wydawac jak u rodziców na garnuszku z domu nie wychodzisz 3k z magazynu wpadnie, 1k na Mefedron, 1k na rexie i gitara

niestety nie rozumiesz po ludzku , coś tam dalej sb uświadamiasz w tym łbie (jakieś swoje FARMAZONY ) ale FARMAZON TO FARMAZON
tak tak oczywiście magazyn 6 rano XDD dalej wmawiaj sb DAWIDKU :)

2k22 -2K30 ALKO DALEJ PISZE NA REXI FARMAZONY ( wszyscy nadal się z niego śmieją )
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Kwiecień 2022, 19:50:45 »
2k40 a sandał expi wycpany 150 chara i wydaje pieniążki ❤️


PRZECPANY KONRAD AKA SANDAŁ


 
Osoby które lubią ten post: Extreme