Here you can change website language:

Autor Wątek: WIELKI NA TUTORA!  (Przeczytany 11711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WIELKI

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Grudzień 2019, 13:44:19 »
CAŁY WASZ TEAM DO ADMINISTRACJI POZDRAWIAM !

Patrząc na pomaganie, opanowanie i rozgarniecie to się zgodzę. Każdy sie nadaje ale nie każdy chce. :)
WIELKI MISTRZ YODA
 

NELFISEK

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Grudzień 2019, 16:11:38 »
CAŁY WASZ TEAM DO ADMINISTRACJI POZDRAWIAM !

Patrząc na pomaganie, opanowanie i rozgarniecie to się zgodzę. Każdy sie nadaje ale nie każdy chce. :)

gdybym prowadził ranking najmniej śmiesznych żartów twój był by myśle na pierwszym miejscu

p.s bez pozdrowień
 

Wojtas

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Grudzień 2019, 18:48:03 »
Z tego co slyszalem od wielu graczy to bardzo pomocny. Zawsze nawet jak rozmawiamy na tsie i rozmawia z Naki to znika aby pomagac innym wiec JAK NAJBARDZIEJ NA TAK!
 
Osoby które lubią ten post: WIELKI

NELFISEK

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Grudzień 2019, 19:33:13 »
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

nwny

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Grudzień 2019, 20:22:56 »
a kto to ten wielki w ogóle jest?
 

Karton

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Grudzień 2019, 20:24:21 »
Wykorzystywal buga na exp
 
Osoby które lubią ten post: WIELKI

WIELKI

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Grudzień 2019, 20:33:38 »
Wykorzystywal buga na exp

Gdyby wykorzystywal to by nie mial charow. :P
WIELKI MISTRZ YODA
 

Quickly

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Grudzień 2019, 21:09:33 »
Moim zdaniem Wielki jest bardzo dobrym kandydatem na Tutora ponieważ jest jedną z osób która ma jakąś wiedzę o Ots, co do podejścia jest chyba jedyna osobą która jest neutralna pod względem kosy itp miedzy gildiami.
Czy byłem przeciwko jego teamowi czy mam z nimi dobry kontakt od początku jak wbiłem na ots. Służył dobrą radą pomocą z informacjami, czy to mi czy komu innemu jak ma chwilę pomoże w queście. Nie rozda itemy co by było pewnie łatwiejsze tylko zachęci do prób. Nawet kiedyś sam mi napisał że może pomóc mi zrobić questa bo itemków nie rozdaje. Nie widziałem by się z kimś wyzywał czy kogoś obrażał. chyba że na żarty swoich. Przyjemna i przyjazna persona, na pewno nadająca się na owe funkcje :)
 
Osoby które lubią ten post: WIELKI

Zenek Martyniuk

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Grudzień 2019, 21:46:18 »
@Nelfisek, ja neutro na maxa, nie znam Ciebie ani Wielkiego, ale po tym co piszesz w odpowiedzi na w tym temacie to przekracza jakiekolwiek granice dobrego smaku i rozsądku. Po co się pchasz na tuta jak masz taki temperament chłopaku. Tak bardzo Cie to boli że twój "wróg" założył temat w tym samym dziale co Ty? Czy może coś bardziej personalego. Admini powinni szukać ludzi bezstronnych i z trochę wiekszym opanowaniem. No hard feelings tho. Trzymaj ta się wszyscy. Tego typu bec.
 
Osoby które lubią ten post: WIELKI

Korupcja

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Grudzień 2019, 22:44:55 »
@Nelfisek, ja neutro na maxa, nie znam Ciebie ani Wielkiego, ale po tym co piszesz w odpowiedzi na w tym temacie to przekracza jakiekolwiek granice dobrego smaku i rozsądku. Po co się pchasz na tuta jak masz taki temperament chłopaku. Tak bardzo Cie to boli że twój "wróg" założył temat w tym samym dziale co Ty? Czy może coś bardziej personalego. Admini powinni szukać ludzi bezstronnych i z trochę wiekszym opanowaniem. No hard feelings tho. Trzymaj ta się wszyscy. Tego typu bec.

Mówisz o tym, że ADMINI  powinni być bezstronni, a z tego co wiem to mniej więcej połowa ADMINISTRACJI, jest właśnie po stronie ENDA, WIELKIEGO itp, mam na myśli Krzyża czy Dantego  (kiedyś REKSIO). A po drugie wbijanie komuś na questa i ubijanie wszystkich (to kieruje do Krzyża) to nie przystoi administracji.
 

WIELKI

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Grudzień 2019, 22:52:55 »
Cytuj


Mówisz o tym, że ADMINI  powinni być bezstronni, a z  tego co wiem to mniej więcej połowa ADMINISTRACJI, jest właśnie po stronie ENDA, WIELKIEGO itp, mam na myśli Krzyża czy Dantego  (kiedyś REKSIO). A po drugie wbijanie komuś na questa i ubijanie wszystkich (to kieruje do Krzyża) to nie przystoi administracji.

Uroki tibii, administratorem sobie nie pomagał. :P
Jako administratorzy są bezstronni, wręcz ograniczani przez to że grają zwykłymi charami. Są  na bieżąco przeswietlani i niestety często bez podstawnie oskarzani.

A to co robią na zwykłych charach, czyli ganiaja za wroga gildia w grze to chyba normalna sprawa. Robią, to samo co i wy, więc nie wiem o co tu pretensje.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2019, 22:59:27 wysłana przez WIELKI »
WIELKI MISTRZ YODA
 

Korupcja

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Grudzień 2019, 22:58:05 »
Cytuj


Mówisz o tym, że ADMINI  powinni być bezstronni, a z  tego co wiem to mniej więcej połowa ADMINISTRACJI, jest właśnie po stronie ENDA, WIELKIEGO itp, mam na myśli Krzyża czy Dantego  (kiedyś REKSIO). A po drugie wbijanie komuś na questa i ubijanie wszystkich (to kieruje do Krzyża) to nie przystoi administracji.

Uroki tibii, administratorem sobie nie pomagał. :P

A czy ja mówię, że sobie pomagał? Według mnie administracji nie powinna grać (a jak już to być neutralnym), tylko pomagać innym bo od tego są.
 
Osoby które lubią ten post: WIELKI

WIELKI

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Grudzień 2019, 23:04:07 »
Cytuj


Mówisz o tym, że ADMINI  powinni być bezstronni, a z  tego co wiem to mniej więcej połowa ADMINISTRACJI, jest właśnie po stronie ENDA, WIELKIEGO itp, mam na myśli Krzyża czy Dantego  (kiedyś REKSIO). A po drugie wbijanie komuś na questa i ubijanie wszystkich (to kieruje do Krzyża) to nie przystoi administracji.

Uroki tibii, administratorem sobie nie pomagał. :P

A czy ja mówię, że sobie pomagał? Według mnie administracji nie powinna grać (a jak już to być neutralnym), tylko pomagać innym bo od tego są.

Zalogowani na gmach / turorach owszem, od tego są. Ale wyżej niż gm nie podskocza z racji gry na swoich postaciach. I grając na nich nie są administratorami tylko graczami i tak samo czerpią radość z gry jak inni. Wchodza się tu tak samo wyluzowac, odpocząć od pracy, dziewczyny/żony i obowiązków jak wszyscy inni. Więc z dystansem bo funkcja która maja nic im nie daje jeżeli chodzi o normalne postacie. Zdobywają wszystko tak samo jak my wszyscy. (jedyne co to mogą wcześniej wiedzieć co będzie w nadchodzących aktualizacjach). Tyle odemnie kończę temat. Miłej nocki.
WIELKI MISTRZ YODA
 
Osoby które lubią ten post: Sung, Dante S., Korupcja

Korupcja

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Grudzień 2019, 23:07:39 »
Nawzajem ;)
 
Osoby które lubią ten post: Sung, Dante S., WIELKI

Ave AVA

Odp: WIELKI NA TUTORA!
« Odpowiedź #29 dnia: 04 Grudzień 2019, 11:15:03 »
Kierunek Korupcja!--->
To ze ludzie z naszego teamu sa w administracji nie znaczy ze nie pomagaja wszystkim z tutora.
Bedac na tutorze czy tez gm jestes bezstronny.
Bedac na swoich postaciach wlasnych mozesz robic co chcesz, czyli ganiac za wami robiac questy na szybkosci zeby was dogonic.
Nie zrozumiecie tego chyba nigdy. Dlatego jestescie tak bezwartosciowymi osobami i nikt was nie szanuje.
Powiem wiecej...
Wiecznie wam cos nie pasuje, cytaty 'macie defendery' 'jest was wiecej' 'macie elite bootsy' 'macie wieksze lvl' ale nikt nie wie ile musielismy przejsc aby dojsc do tego.
Dlatego takie placzki jak Wy powinny miec kategoryczny zakaz pisania na forum, lecz to tylko moje zdanie i za chwile pewnie poleci hejt typu 'teraz jestesmy gora' teraz dostajecie w pizde' tak dostajemy bo nie siedzimy jak wy od rana do rana przed komputerem wszyscy.
Kazdy z nas pracuje na rozne zmiany a jak sie zejdziemy w niedziele to blokujecie pz zebysmy nie wyszli na was.
Skoro jestescie tacy dobrzy dajcie nam wyjsc i sie pobic to tylko gra pamietajcie.
Z calym szacunkiem tylko do pekinczyka pozdrawiam.
Reszta to bezwartosciowe smieci.