Here you can change website language:

Autor Wątek: xlogejro w gronie ludzi  (Przeczytany 11351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cynio

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Październik 2020, 23:14:30 »
Omen randomie jebany z tej rexii wyklutku, 5 dni nikt z waszego teamu nie zrobil taska, kazdy reborn u was siedzi sztywno rozdany kiedy u nas sa 2 transfery a wy dalej piszecie ze my chary rozdajemy xd troche to smutne, ze ktos kto od 5 dni nie zrobil taska pisze o zgnojeniu i braku naszego expa gdy kim robi 2k/h a wczoraj na blessa widianek nie mial mimo ze gra tu 7 lat cya

i oczywiscie pomijam connection lost 5 osob co okolo 3 minuty i zadowolonego widiana ktory pisze net down
« Ostatnia zmiana: 06 Październik 2020, 23:16:30 wysłana przez Cynio »
 

Omen

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Październik 2020, 23:32:52 »
Omen randomie jebany z tej rexii wyklutku, 5 dni nikt z waszego teamu nie zrobil taska, kazdy reborn u was siedzi sztywno rozdany kiedy u nas sa 2 transfery a wy dalej piszecie ze my chary rozdajemy xd troche to smutne, ze ktos kto od 5 dni nie zrobil taska pisze o zgnojeniu i braku naszego expa gdy kim robi 2k/h a wczoraj na blessa widianek nie mial mimo ze gra tu 7 lat cya

i oczywiscie pomijam connection lost 5 osob co okolo 3 minuty i zadowolonego widiana ktory pisze net down

Cynio tradowcu od foxhoundow wlacz monitor bo najwidoczniej slepy jestes XD
Troche smutne ze goscie sie poczuwaja bo se 2dni na drakonixach poexpili, gdzie byliscie przez ostatnie pol roku? Krotka pilka - nawet kurwy oporu podczas jednej bitki nie daliscie, a sie pucujecie jkabyscie wygrali serwa XD

Te pileczki to wam sie bardzo latwo odbija moze dlatego ze macie iq sosny.

Widian tu nie gra od czasu jak mu zbanowal mrozu chara
Tak jak 80% tej druzynki wbija na bitki (raz do roku jak w koncu sie zgatherujecie)

"kazdy reborn u was siedzi sztywno rozdany kiedy u nas sa 2 transfery"
"i oczywiscie pomijam connection lost 5 osob co okolo 3 minuty i zadowolonego widiana ktory pisze net down"

wez napisz po angielsku ty jebany dyslektyku

 

Creatine

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Październik 2020, 00:18:44 »
Co prawda grałem po stronie jerrego ale się z chęcią wypowiem za obydwie strony.

Wy kurwy jebane wyzywajcie się dalej od jebanych randomów, od jebanych foxhoundów a i tak jesteście wszyscy tylko pajacami z jebanych ots'ów o których nikt na real tibijce nie słyszał. Bez bocika to 99.9% z was połamałoby sobie te chude szkity bo panika gaming co zrobić bez programiku.
Wszyscy się schowajcie do jednego wora i wyjebcie do jeziora pety


 

Omen

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Październik 2020, 00:38:33 »
Co prawda grałem po stronie jerrego ale się z chęcią wypowiem za obydwie strony.

Wy kurwy jebane wyzywajcie się dalej od jebanych randomów, od jebanych foxhoundów a i tak jesteście wszyscy tylko pajacami z jebanych ots'ów o których nikt na real tibijce nie słyszał. Bez bocika to 99.9% z was połamałoby sobie te chude szkity bo panika gaming co zrobić bez programiku.
Wszyscy się schowajcie do jednego wora i wyjebcie do jeziora pety

jebac ciebie i twoja real tibijke
 

kowalfps

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Październik 2020, 07:55:45 »
Szczekali, szczekali, a wczoraj co się stało wy mierne platfusy ? Omen władco ots’a będziesz expil tylko te swoje troll chary ?

XDD wez ty dzieciaku pakuj citizena i do szkolki. Ja juz mam wyexpione a co z toba? kiedy 650k zeby chociaz lost kapcie zalozyc? Xdd Przelicze ci 638k -> 650k zejdzie ci z 6dni z bossem i wedka bo expic nie mozesz ;) Progres jest elegancki, jak cala banda szwedow

Nawet na takim orshu cie èq nie uchroni, Btw skończ tu szczekać na tym forum i zacznij coś działać na tibijce, bo poki co pecie jesteś tylko forumowiczem
 
Osoby które lubią ten post: Quickly, GalAnonim

GalAnonim

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Październik 2020, 08:21:18 »
@kowalfps nie ma co dyskutować z takim pajacem bo chłop siedzi 2 lata ujebany na jednym evo ots i się poczuwa, myśli ze coś umie a tak na serio jest zwykłym petem randomem który jedynie co umie to biegać po loscie na bugmapie xD

50 ikonek na ekranie bo bez ikonek to by chłop mw nie wiedział jak rzucić xD

Reszta puściła kiere bo psycha siadła bo 6 dzień bez expa tylko ten omen wiecznie coś tam pierdoli
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2020, 08:35:06 wysłana przez GalAnonim »
 

kowalfps

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Październik 2020, 09:58:43 »
@kowalfps nie ma co dyskutować z takim pajacem bo chłop siedzi 2 lata ujebany na jednym evo ots i się poczuwa, myśli ze coś umie a tak na serio jest zwykłym petem randomem który jedynie co umie to biegać po loscie na bugmapie xD

50 ikonek na ekranie bo bez ikonek to by chłop mw nie wiedział jak rzucić xD

Reszta puściła kiere bo psycha siadła bo 6 dzień bez expa tylko ten omen wiecznie coś tam pierdoli

To już całkiem słabo, pet coś mnie wyzywa ze brak èq ze brak lvl, ale jestem na gatherach a ta rozkrzyczana pizda albo nie wychodzi, albo wychodzi charem którego ktoś się ulituje i mu da. To słaby progres w te dwa lata omenie.
 

Cynio

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Październik 2020, 16:17:39 »
Omen randomie jebany z tej rexii wyklutku, 5 dni nikt z waszego teamu nie zrobil taska, kazdy reborn u was siedzi sztywno rozdany kiedy u nas sa 2 transfery a wy dalej piszecie ze my chary rozdajemy xd troche to smutne, ze ktos kto od 5 dni nie zrobil taska pisze o zgnojeniu i braku naszego expa gdy kim robi 2k/h a wczoraj na blessa widianek nie mial mimo ze gra tu 7 lat cya

i oczywiscie pomijam connection lost 5 osob co okolo 3 minuty i zadowolonego widiana ktory pisze net down

Cynio tradowcu od foxhoundow wlacz monitor bo najwidoczniej slepy jestes XD
Troche smutne ze goscie sie poczuwaja bo se 2dni na drakonixach poexpili, gdzie byliscie przez ostatnie pol roku? Krotka pilka - nawet kurwy oporu podczas jednej bitki nie daliscie, a sie pucujecie jkabyscie wygrali serwa XD

Te pileczki to wam sie bardzo latwo odbija moze dlatego ze macie iq sosny.

Widian tu nie gra od czasu jak mu zbanowal mrozu chara
Tak jak 80% tej druzynki wbija na bitki (raz do roku jak w koncu sie zgatherujecie)

"kazdy reborn u was siedzi sztywno rozdany kiedy u nas sa 2 transfery"
"i oczywiscie pomijam connection lost 5 osob co okolo 3 minuty i zadowolonego widiana ktory pisze net down"

wez napisz po angielsku ty jebany dyslektyku



Fajnie jest tak pisać jakieś głupotki i pisać o odbijaniu piłeczki, gdy nigdy nie grałem w Foxhoundach, przez ostatnie pół roku ludzie mieli maksymalnie max lvle a od niedawna zaczeły wjeżdżać reborny i macie kłopoty emocjonalne, teraz jeszcze na dniach ruchanie chłopa ze swojego teamu bo wam charów nie dal na gather, co do tych 2 zdań to chyba Tobie się monitor wyłączył jak nie rozumiesz, ale spokojnie pomogę.

"kazdy reborn u was siedzi sztywno rozdany kiedy u nas sa 2 transfery" - u nas jest tylko Azzan i Wujek z tych którzy przychodzą i dostają chary, a wy bierzecie 5 deyow jakiegos mazura i malincoka jakiegos, hiene ;c
"i oczywiscie pomijam connection lost 5 osob co okolo 3 minuty i zadowolonego widiana ktory pisze net down" - widian na edron napisał net down do Pekina albo Nelfisa, juz nie pamiętam, który dostał pinga, mam nadzieje, ze zaspokoiłem twoja wiedzę.

No i oczywiście chodzi o to, że na darashii co chwile pinga ktoś dostawał, wiec sztywny boat. Stójcie dalej w miejscu i czekajcie na close w 2k20 ze skrypcikami.

Możesz się pakować i do branżówki lecieć pozderki,
Cynio.
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2020, 16:52:12 wysłana przez Cynio »
 

Omen

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Październik 2020, 03:32:38 »
Szczekali, szczekali, a wczoraj co się stało wy mierne platfusy ? Omen władco ots’a będziesz expil tylko te swoje troll chary ?

XDD wez ty dzieciaku pakuj citizena i do szkolki. Ja juz mam wyexpione a co z toba? kiedy 650k zeby chociaz lost kapcie zalozyc? Xdd Przelicze ci 638k -> 650k zejdzie ci z 6dni z bossem i wedka bo expic nie mozesz ;) Progres jest elegancki, jak cala banda szwedow

Nawet na takim orshu cie èq nie uchroni, Btw skończ tu szczekać na tym forum i zacznij coś działać na tibijce, bo poki co pecie jesteś tylko forumowiczem


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Omen

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Październik 2020, 03:34:40 »
@kowalfps nie ma co dyskutować z takim pajacem bo chłop siedzi 2 lata ujebany na jednym evo ots i się poczuwa, myśli ze coś umie a tak na serio jest zwykłym petem randomem który jedynie co umie to biegać po loscie na bugmapie xD

50 ikonek na ekranie bo bez ikonek to by chłop mw nie wiedział jak rzucić xD

Reszta puściła kiere bo psycha siadła bo 6 dzień bez expa tylko ten omen wiecznie coś tam pierdoli

bez oporo przez rok czasu to sie nie dziwie ze sie ludziom grac nie chce po drugie nie nazywaj kogos randomem jak sam nim jestes i lame ci rece nawet kurwo stopa
 

BoodyRPG

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Październik 2020, 08:39:08 »
Sens robienia przez huszcze tematów kiedy 3 razy wyjebał x loga od stycznia dominuje tego otsa nie mam juz wlasnego chara bo nie chce mi się grać po tym co mrozu robi na ots tak jak większości osób od nas. Wam musi mrozu pomagać który już się wypowiadał że chce nas z tego otsa wykopać. Nie rozumiem jednego jak można odpierdalać za każdym razem to samo nie wychodzicie na zamek ludzie wychodzą i idą zająć się swoimi sprawami a potem robicie gather 22:30 gdzie jest nas 10 mniej XD i się poczuwać kiedy się wie ile razy wypierdalało się x loga z tego otsa i się sprzedawało chary.
Ale dobra cynio huszcza jeszcze zrozumiem że się udzielają no bo coś grają ale kurwa jakiś kowal i jakiś alkoholik XD? Kiedy są marnymi targetami na walkach i grają w teamie tylko dlatego żeby były 2 flam sheny więcej ? KTO KURWA PSY DAŁ WAM PRAWO GŁOSU? PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA JEDZIE DALEJ BEZ POZDROWIEŃ ZACZNIJCIE ROBIĆ GATHERY O NORMALNYCH GODZINACH BEZ
POZDROWIEN NIE NO POZDRAWIAM KIM BOKA LOFFKI KISKI <3

PS. Nie piszcie później, że ktoś mnie wyjaśnił na forum bo mam w piździe jakieś przepychanki na forum i się więcej nie wypowiadam pod jakimiś gówno tematami, według mnie mrozu powinien za takie pierdolenie na forum osób z mojej jak i ich gildi wypierdalać na aukcje postacie bo forum stało się miejscem dyskusji debili którzy mają zawsze najwięcej do powiedzenia.
« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2020, 08:48:38 wysłana przez BoodyRPG »
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Riss

GalAnonim

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Październik 2020, 12:57:51 »
Takie kurwy jak wy trzeba wyjaśniać.

Ty sie poczuwasz bo grasz 1.5k roku na jednym OTSie, ekran cały ikonkami zajebany, latasz po loscie na bug mapie i myślisz ze jesteś godusem tej gry, a tak naprawdę jesteś gównem jak cały Twój team, jak pewna mądra osoba powiedziała "na tym serwerze nie gra człowiek tylko postać", zaczeliśmy mieć coraz lepsze postacie które w porównaniu do Waszych i tak są gowniane i już dostajecie na łeb.

Pozdro dla Ciebie boody godusie co po drabince na darashii nie umiałeś wejść bo wszystkie skrypty na bocie odpalone jak połowa Twojego teamu i dętki na stacku XD
 

BoodyRPG

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Październik 2020, 13:03:01 »
CO ty rozjebusie piszesz szczekasz na forum a jak wszedłeś na kanał na ts rexi nawet nie szczeknąłeś jesteś pierdolonym randomem bez umiejętności naucz się jednego to jest 8.6 tu każdy gra na skryptach twój lider huszcza rozdawał skrypty swojemu teamowi które znisczyły gre na tym ots ale oczywiście od was z teamu wszyscy grają recznie mam jedynie nadzieje że ty serio grasz bez skryptów bo jeżeli grasz tak słabo ze skryptami to już nie ma dla ciebie ratunku. i nie musisz do mnie zwracać się godus na prawdę bo to że gram 1,5 roku na tym otsie nie ma nic do rzeczy po prostu mam ręce i mózg temu każdy chce mnie mieć w teamie a ty jesteś tylko jednym z wielu targetów i exura healów bo nawet palkiem ci na walki zabronili wychodzić wieć w 6 lini stałeś na exura heal i bijac rida morty i biegając po darashi na skrypcie na paral blach +spam rida mort bez pozdrowień cwelu i idź dalej się spuszczać że potraficie nam dać opor na otsie który pewnie jeszcze bardziej umrze po kolejnym uptadzie ELO
« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2020, 13:04:42 wysłana przez BoodyRPG »
 

GalAnonim

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Październik 2020, 13:16:36 »
CO ty rozjebusie piszesz szczekasz na forum a jak wszedłeś na kanał na ts rexi nawet nie szczeknąłeś jesteś pierdolonym randomem bez umiejętności naucz się jednego to jest 8.6 tu każdy gra na skryptach twój lider huszcza rozdawał skrypty swojemu teamowi które znisczyły gre na tym ots ale oczywiście od was z teamu wszyscy grają recznie mam jedynie nadzieje że ty serio grasz bez skryptów bo jeżeli grasz tak słabo ze skryptami to już nie ma dla ciebie ratunku. i nie musisz do mnie zwracać się godus na prawdę bo to że gram 1,5 roku na tym otsie nie ma nic do rzeczy po prostu mam ręce i mózg temu każdy chce mnie mieć w teamie a ty jesteś tylko jednym z wielu targetów i exura healów bo nawet palkiem ci na walki zabronili wychodzić wieć w 6 lini stałeś na exura heal i bijac rida morty i biegając po darashi na skrypcie na paral blach +spam rida mort bez pozdrowień cwelu i idź dalej się spuszczać że potraficie nam dać opor na otsie który pewnie jeszcze bardziej umrze po kolejnym uptadzie ELO

Gostek normalnie z sandałem gadałem to o czym Ty gadasz jak nawet Cie tam nie było na tsie xD może tutaj kazdy chce cie w teamie ale w całym tibijskim świecie jesteś gównem który bez elfbota by puszczał kiere po pierwszym paralu, poexpil bys moze godzine dziennie

A co do zabronienia wychodzenia palkiem to tylko placz huszczy ktory placze przez 95% swojego czasu w gierce a sam stoi ed 610k w pierwszej linii xD
 

Extreme

Odp: xlogejro w gronie ludzi
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Październik 2020, 13:31:36 »
Nie rozumiem jednego jak można odpierdalać za każdym razem to samo nie wychodzicie na zamek ludzie wychodzą i idą zająć się swoimi sprawami a potem robicie gather 22:30 gdzie jest nas 10 mniej XD i się poczuwać kiedy się wie ile razy wypierdalało się x loga z tego otsa i się sprzedawało chary.


wczoraj nawet jak o tej 22:30 wyszli to i tak dostali na mazak, gdzie u nas 1/3 osób już nie było, jak tam wasza wielka dominacja? zalogowaliście na postacie, którymi zajebaliście x na darashi po 10 min walki?  oddychacie jeszcze?