Here you can change website language:

Autor Wątek: Zdechlok?  (Przeczytany 7405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pietrek Kogucik

Zdechlok?
« dnia: 08 Listopad 2020, 13:07:20 »
No hejka Mrozu, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy dwudziesty Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu i jebać ludzi na hajs, przeć, walczyć o swój bilon z item shopa. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj silną wole do dojenia hajsu na zdechlaku. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy dobry serwer z balansem czy taki symulator ogrodnika i górnika, ale trzeba iść i walczyć, kopać, sadzić. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrząsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", uderzyć pięścią w stół, i powiedzieć, że wprowadzasz abonament na granie na tym serwerze i osiągasz swój cel. Pozdro usunięta zakładka top gildie bo połowa jak nie więcej dała x loga, i licznik graczy online też znikł pewnie jak się wylogowały mc'ki to z 800 graczy spadło na 120 XDD elo benc
 
Osoby które lubią ten post: Samgold

Mrozu

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2020, 14:18:23 »
Masz rację, zamykamy się. Licznik znikł, bo dużo osób nie odróżniało, że wysyłanie wszystkich graczy to inaczej spoofowanie i to sugerowali i znikł on ponad miesiąc temu, zresztą pokazywał wszystkich graczy ONLINE i gdybym codziennie nie kickował trainerów to po 4 dniach by było 2 000 online. Zakładka od top gildii znikła, bo nie ma sensu skoro nie grają żadne gildie.
 
Osoby które lubią ten post: NORIAKI KASAI

HUSZCZA AJE

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2020, 18:45:37 »
kurwa szwed dominando.
 

Cynio

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Listopad 2020, 18:45:49 »
Masz rację, zamykamy się. Licznik znikł, bo dużo osób nie odróżniało, że wysyłanie wszystkich graczy to inaczej spoofowanie i to sugerowali i znikł on ponad miesiąc temu, zresztą pokazywał wszystkich graczy ONLINE i gdybym codziennie nie kickował trainerów to po 4 dniach by było 2 000 online. Zakładka od top gildii znikła, bo nie ma sensu skoro nie grają żadne gildie.
niestety widianowi pierdolnela psycha i nie stawia juz oporu :(
 

Cynio

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad 2020, 19:10:26 »
Masz rację, zamykamy się. Licznik znikł, bo dużo osób nie odróżniało, że wysyłanie wszystkich graczy to inaczej spoofowanie i to sugerowali i znikł on ponad miesiąc temu, zresztą pokazywał wszystkich graczy ONLINE i gdybym codziennie nie kickował trainerów to po 4 dniach by było 2 000 online. Zakładka od top gildii znikła, bo nie ma sensu skoro nie grają żadne gildie.

a to otsa to kiedy wylaczasz? bo nie wiem czy expic tu 3 reba
 

Mrozu

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Listopad 2020, 19:13:15 »
Raczej w 2021 nie planujemy resetu więc exp spokojnie.
 

Checiu

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Listopad 2020, 08:44:00 »
Do 2023 wytankuje
 

Eva Notty

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Listopad 2020, 16:10:04 »
Czyli nie będzie resetu na zdechlaku to będzie biegała jedna gildia i dominowała 0 szans dla nowych :)) Przemyśl to jeszcze raz z tym RESETEM beda grali nowi/wrócą gracze.. WIESZ ZE NOWI NIE MAJĄ PODJAZDU? .. ZRÓB SONDĘ KTO CHCIAŁBY RESET BO NUDNY OTS, KURWA SZWED ZARAZ SAMI SIEBIE BEDA BIĆ SIĘ PODZIELĄ BO NIKOGO NIE MA ! WIEM ŻE LUDZIE CIĘ ZABIJA BO TYLE KASY WYSŁALI NA ZDECHLAKU ! ALE RESET DOBRZE ZRÓBI!!!
 

Eva Notty

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Listopad 2020, 16:14:58 »
Chyba zauważyłeś że KURWA SZWED REBRONUJE CHARY NA BRAMKE SERPENTÓW :D :D  SENS Z TEGO ŻE NOWI/RANDOMY GRACZE DOSTANA PO PIŻDZIE I POLECI X LOG
 

Wedkarz

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Listopad 2020, 17:14:25 »
Myślę, że z Waszych wypocin i tak nic nie będzie. Tutaj rozdaje karty Administracja. Pokaż swój majątek , swoje doświadczenie na tym serwerze, że prosisz o zamykanie ? przekracza to milion pkt ? A może 5.000 0000 ?  Posiadasz kilka postaci 3 Rebornów ? Jeżeli nie to zamknij mordę. Gildia Szweda podniosła się, postawili opór razem z innymi gildiami pogonili sztywno. Prawie pół roku były toczone walki dominowało sztywno. Przynajmniej tyle ile ja gram. Czy sztywno dało x log ? Nie wszyscy. Zostawili postacie, nie sprzedali.
Szwedzi rebornują i bardzo dobrze. To jest ten czas aby nadrobić straty z przed miesięcy.
Dopierdalacie się do jakiś statystyk ile osób gra, na co Wam to ? Nie podoba się, to nikt Was tutaj nie trzyma. A prędzej czy później i tak ktoś postawi opór gildi dominującej.

P.S
Pamiętaj, że ta gildia dominująca trochę czasu wstecz też expiła po dziurach ukrytych na mapie aby się dorobić doświadczenia aby być kimś. Więc bierz dupe w troki i zacznij grać a nie wylewać żale na forum.
 

Nieobliczalny

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Listopad 2020, 17:38:40 »
Powiem tylko tyle, że te całe szwedy to jebane kurwy bez honoru pierdolona mieszanina dzieciaków i gdy tylko ktoś postawi opór odrazu się rozpadną. Z własnego doświadczenia wiem że podszywają się pod normalnych ludzi i śledzą co się dzieje w innych gildiach, słyszałem że u sztywno też tak robili. Sami możecie wyciągnąć wnioski kto tak robi, dla mnie to kurwy bez honoru i tylko kwestia czasu kiedy taka psudo ścierwo gildia się rozpadnie, kwestia czasu.
 

HegeLu

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Listopad 2020, 17:58:41 »
Po 1 es dominando
Po 2 z tego co wiem to po rebornie nie da się wejść na serpenty więc nie pierdol tym randomem
Po 3 na każdym otsie zawsze jest dominando
Po 4 sztywni dominowali narzekacie my dominujemy też narzekacie może jak będą KILERSI dominować to nie będziecie narzekać? Ich lider co tydzień organizuje treningi pvp więc możecie się zapisać i postawić opór es
 
Osoby które lubią ten post: Samgold

Rumeye

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Listopad 2020, 18:01:13 »
Powiem tylko tyle, że te całe szwedy to jebane kurwy bez honoru pierdolona mieszanina dzieciaków i gdy tylko ktoś postawi opór odrazu się rozpadną. Z własnego doświadczenia wiem że podszywają się pod normalnych ludzi i śledzą co się dzieje w innych gildiach, słyszałem że u sztywno też tak robili. Sami możecie wyciągnąć wnioski kto tak robi, dla mnie to kurwy bez honoru i tylko kwestia czasu kiedy taka psudo ścierwo gildia się rozpadnie, kwestia czasu.

Ja przepraszam bardzo, ale kim ty kurwo randomie jesteś? Co ty możesz wiedzieć co tu się działo? Dominował nelfis, potem my, potem sztywno, znowu my. Tak to już bywa. Ale ta wasza śmieszna ekipa z HYMNEM gildyjnym może co najwyżej na tibii non-pvp grać :D
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Listopad 2020, 18:02:40 »
jaki Nelfiss xdd na poczatku przez 2 miechy Mały zyd grał xdd

⚡GG:50619121
 

Rumeye

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Listopad 2020, 18:03:43 »
jaki Nelfiss xdd na poczatku przez 2 miechy Mały zyd grał xdd

A no nie wiem, mam historie co tu się działo od 2k18 przytoczyć? :D