Here you can change website language:

Autor Wątek: Zdechlok?  (Przeczytany 7316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrubasQ

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Listopad 2020, 19:05:22 »
Jesteś nie doinformowany, a jak ktoś jest nie doinformowany to lepiej żeby zamknął ten ryj ;)

Nic nie wiesz patusie, a najszerzej gębę otwierasz.

Rodzice cię nie uczyli ze dorosłym się w portfel nie zagląda ?

Popytaj koleżków z guildi typu Huszcza/samgold, czy nie bylo aukcji na chary jerrego, pajacu. I skończ pajacować bo nic nie wnosisz.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2020, 19:07:10 wysłana przez GrubasQ »
 
Osoby które lubią ten post: Simon

GalAnonim

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Listopad 2020, 20:20:20 »
Jesteś nie doinformowany, a jak ktoś jest nie doinformowany to lepiej żeby zamknął ten ryj ;)

Nic nie wiesz patusie, a najszerzej gębę otwierasz.

Rodzice cię nie uczyli ze dorosłym się w portfel nie zagląda ?

Popytaj koleżków z guildi typu Huszcza/samgold, czy nie bylo aukcji na chary jerrego, pajacu. I skończ pajacować bo nic nie wnosisz.

Ale co Ty pierdolisz przegrywie, piszesz jakbyś miał 60 IQ, ludzie piszą ze kupujesz chary za złotówki, a Ty piszesz o jakichś sytuacjach z kwietnia kiedy jeszcze nie zarabiałeś 2000 na miesiąc i gadasz ze nie kupujesz charow a masz może jednego swojego chara a reszta kupiona za złotówki z aukcji, jak ktoś chce punkty sprzedać to tylko do Ciebie albo Extreme wystarczy napisać, bo w realnym życiu jesteście nikim i dowartosciowujecie się w grze wydając ostatnie grosze xD
 

GrubasQ

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Listopad 2020, 21:03:49 »
Jesteś nie doinformowany, a jak ktoś jest nie doinformowany to lepiej żeby zamknął ten ryj ;)

Nic nie wiesz patusie, a najszerzej gębę otwierasz.

Rodzice cię nie uczyli ze dorosłym się w portfel nie zagląda ?

Popytaj koleżków z guildi typu Huszcza/samgold, czy nie bylo aukcji na chary jerrego, pajacu. I skończ pajacować bo nic nie wnosisz.


Ale co Ty pierdolisz przegrywie, piszesz jakbyś miał 60 IQ, ludzie piszą ze kupujesz chary za złotówki, a Ty piszesz o jakichś sytuacjach z kwietnia kiedy jeszcze nie zarabiałeś 2000 na miesiąc i gadasz ze nie kupujesz charow a masz może jednego swojego chara a reszta kupiona za złotówki z aukcji, jak ktoś chce punkty sprzedać to tylko do Ciebie albo Extreme wystarczy napisać, bo w realnym życiu jesteście nikim i dowartosciowujecie się w grze wydając ostatnie grosze xD

czy ty kurwa jesteś za przeproszeniem upośledzony ?

Nigdy nic nie kupiłem za złotówki ty pajacu, i nie pisz swojej historii bo jesteś jebanym pozerem i farmazonem. Co ty kurwa wiesz? Nie zarabiałem tyle ile zarabiam ??? Skąd masz takie info pierdolony dzieciaku, bo tak się zachowujesz piszesz mi o 60 IQ a sam pierdolisz takie głupoty ze czytać się nie chce, już ci cos mówiłem jak kurwo nie wiesz nie otwieraj gęby bo kiedyś ktoś ci z niej zrobi garaż dla ciężarówek pierdolony farmazonie.

To ile zarabiam, jest tylko i wyłącznie moja sprawa, wiec nie wpierdalaj swojego ujebanego ryja gownem w nie swoje sprawy. Bo starej twojej powiem żeby ci racje żywnościowe wydziałała bo ma jebanego nieroba pod dachem który bazuje na zdrowiu swojej matulki...

Idz prosic o korona zasilek bo ci kurwo na maslo nie starczy..

Kończę pisać z tb, jak będziesz miał nowa historie opisz ja sobie, ale gorszych farmazonów które tutaj sadzisz nigdy nie widziałem. I chuj wie kto ci takich głupot nagadał ze jakieś punkty za złotówki kupuje XDDDDD

Jedyne jakie punkty kupiłem za złotówki to ELITE Pointy. 


"Kurwa Szwed" < Banda idiotow i pozerów. eloo!!!
 

Rumeye

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Listopad 2020, 21:06:58 »
Jesteś nie doinformowany, a jak ktoś jest nie doinformowany to lepiej żeby zamknął ten ryj ;)

Nic nie wiesz patusie, a najszerzej gębę otwierasz.

Rodzice cię nie uczyli ze dorosłym się w portfel nie zagląda ?

Popytaj koleżków z guildi typu Huszcza/samgold, czy nie bylo aukcji na chary jerrego, pajacu. I skończ pajacować bo nic nie wnosisz.


Ale co Ty pierdolisz przegrywie, piszesz jakbyś miał 60 IQ, ludzie piszą ze kupujesz chary za złotówki, a Ty piszesz o jakichś sytuacjach z kwietnia kiedy jeszcze nie zarabiałeś 2000 na miesiąc i gadasz ze nie kupujesz charow a masz może jednego swojego chara a reszta kupiona za złotówki z aukcji, jak ktoś chce punkty sprzedać to tylko do Ciebie albo Extreme wystarczy napisać, bo w realnym życiu jesteście nikim i dowartosciowujecie się w grze wydając ostatnie grosze xD

czy ty kurwa jesteś za przeproszeniem upośledzony ?

Nigdy nic nie kupiłem za złotówki ty pajacu, i nie pisz swojej historii bo jesteś jebanym pozerem i farmazonem. Co ty kurwa wiesz? Nie zarabiałem tyle ile zarabiam ??? Skąd masz takie info pierdolony dzieciaku, bo tak się zachowujesz piszesz mi o 60 IQ a sam pierdolisz takie głupoty ze czytać się nie chce, już ci cos mówiłem jak kurwo nie wiesz nie otwieraj gęby bo kiedyś ktoś ci z niej zrobi garaż dla ciężarówek pierdolony farmazonie.

To ile zarabiam, jest tylko i wyłącznie moja sprawa, wiec nie wpierdalaj swojego ujebanego ryja gownem w nie swoje sprawy. Bo starej twojej powiem żeby ci racje żywnościowe wydziałała bo ma jebanego nieroba pod dachem który bazuje na zdrowiu swojej matulki...

Idz prosic o korona zasilek bo ci kurwo na maslo nie starczy..

Kończę pisać z tb, jak będziesz miał nowa historie opisz ja sobie, ale gorszych farmazonów które tutaj sadzisz nigdy nie widziałem. I chuj wie kto ci takich głupot nagadał ze jakieś punkty za złotówki kupuje XDDDDD

Jedyne jakie punkty kupiłem za złotówki to ELITE Pointy. 


"Kurwa Szwed" < Banda idiotow i pozerów. eloo!!!

Ale postawisz jakiś opór, czy się w rozprawki tylko będziesz bawił dziwko jerryego?
 

GrubasQ

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Listopad 2020, 21:09:05 »
Rumeye 110 kilo 47 w bicu i gowno w głowie, kozak w necie pizda w świecie. Gram dla siebie nie dla was. Nic nie musze to nie jest mój obowiązek.

bij się tam z Drakonixami tylko one ci daja opor, chyba ze juz nie XDDDDD


Beke mam z was, jestescie takie pozery !XDDDD
 

Rumeye

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #35 dnia: 11 Listopad 2020, 21:18:55 »
Rumeye 110 kilo 47 w bicu i gowno w głowie, kozak w necie pizda w świecie. Gram dla siebie nie dla was. Nic nie musze to nie jest mój obowiązek.

bij się tam z Drakonixami tylko one ci daja opor, chyba ze juz nie XDDDDD


Beke mam z was, jestescie takie pozery !XDDDD

Nie wiem, czytając twoją samopowtarzalność i idiotyzm tych wypocin, sugerowałbym pętelkę na szyje i zmniejszenie ilości idiotów o 1
 

Cynio

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Listopad 2020, 10:07:15 »
Pensje? xD idź się przytul z rumeye 110 kilo 47 cm w lapie XD farmazony

Bajek tworzenie wam dobrze wychodzi xD, szkoda tylko ze chary kupywalem jak bylem z Huszcza/kimbokiem. Wiec masz bledne info farmazonie.

chłopie Ty chyba alzheimera masz, siedzisz u starych na chacie, pracujesz pewnie gdzieś na magazynie i wydajesz tutaj tyle złotówek że chyba jedynie z Extremem możesz się równać, a postaciami i tak w temple stoisz ewentualnie czasem taska sobie zrobisz, look ostatnie aukcje, nie było aukcji w której nie zalicytowałeś chara a Ty gadasz ze chary kupowales jak z huszcza/kimem grałeś xD

Ja nie wiem nieobliczalny, Ty najwięcej szczekasz na forum, a Wasz caly team jak zrobicie sobie regroupa i macie 10 osób i idziecie ptero wybijać, kopią was dwie osoby na mckach a Ty cos sie pultasz

XDD o kurwa ale przymknal
 

Cynio

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Listopad 2020, 10:11:34 »
Ale co wy kurwa kiepy jebane pierdolicie o jakiś bogach otsów co kurwy jebane bez elfbota z depo nie potrafią wyjść bo wypotować siebie i bić ręcznie to dwie lewe ręce włożone w dupe starego.
Jak czytam te wasze jebane wypociny to mi się aż płakać chce ze śmiechu, bogowie pvp z tibii 8.6 gdzie 99% robi za ciebie bocik i timery nieudaczniki jebane


A co do ciebie hruszcza czy chuj wie jak ty tam masz. Ty kurwo mówisz coś o gnojeniu? Dzieciaku wytrzyj mleko od matki spod nosa, pójdź do roboty a potem pierdol jaki to bóg jesteś. Typie ludzie mają życie prywatne, pracę, nie każdy tak jak ty ma 17lat i zdalne nauczanie że siedzi na piździe w domu a wyjść z niego może tylko z mamusią.
Kiedy niektórzy się bili latami na rl tibii gostek to ty nie miałeś nawet pojęcia że taka gierka istnieje ale będziesz coś pierdolił o byciu bogiem, w łeb się jebnij bo czytajac te twoje wypociny to się śmiać chce. Zreszta wy kurwy wszystkie jesteście siebie warte, jedna strona i druga z jebanymi widianami i extremami na czele co pojęcia nie mają o prawdziwej wojnie w tej gierce.
Kiedy ja latałem po 10 godzin dziennie po pracy na rl żeby wyjebać enemy z serwera to ty odjebałeś na bocie 5 osób i pierdolisz jaki to bóg jesteś.
Jesteś ale co najwyżej zjebem

Fakt, że obecne pvp na real tibii jest zjebane za wyjątkiem retro serwerów ale
Wygraj choć jeden serwerek na rl tibii i wtedy możesz podbijać.
a Ciebie randomie zapraszam na jakiegos otsa 10+ na arenke 12 i pokazalbys co potrafisz forumowiczu, pozderki

rl tibia nie istnieje od dawna chyba, ze tylko rpg, granie na rl tibii wymaga w chuj kasy chyba ze bedziesz tam najpierw walil rpg i zarabial jakies marne tibia coiny, a zajazd na otsach to juz zupelnie inna liga
 

Rumeye

Odp: Zdechlok?
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Listopad 2020, 10:24:32 »
Pensje? xD idź się przytul z rumeye 110 kilo 47 cm w lapie XD farmazony

Bajek tworzenie wam dobrze wychodzi xD, szkoda tylko ze chary kupywalem jak bylem z Huszcza/kimbokiem. Wiec masz bledne info farmazonie.

chłopie Ty chyba alzheimera masz, siedzisz u starych na chacie, pracujesz pewnie gdzieś na magazynie i wydajesz tutaj tyle złotówek że chyba jedynie z Extremem możesz się równać, a postaciami i tak w temple stoisz ewentualnie czasem taska sobie zrobisz, look ostatnie aukcje, nie było aukcji w której nie zalicytowałeś chara a Ty gadasz ze chary kupowales jak z huszcza/kimem grałeś xD

Ja nie wiem nieobliczalny, Ty najwięcej szczekasz na forum, a Wasz caly team jak zrobicie sobie regroupa i macie 10 osób i idziecie ptero wybijać, kopią was dwie osoby na mckach a Ty cos sie pultasz

XDD o kurwa ale przymknal

Luz zaraz jeszcze ja odpalam mc na ptero