Here you can change website language:

Autor Wątek: Balans Postaci  (Przeczytany 1753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PallekEktoSciek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Balans Postaci
« dnia: 08 Listopad 2020, 21:18:24 »
Co z palladynem i knigthem skoro hellslayer bez t ringa moze expic na emo na 90 k a ja pallem moglem jedynie o tym pomarzyc z t ringiem  co z knigthem i jego uchem ? Co z pallem i jego dmg? Okej zabraliscie mu uchy spoko to zwiekszcie damge . Co z parralem edka  ? :> I jego uchem i siochem ? :> Poprawicie czy nie warto kontynuowac tu gry ?
 

Jerzy

Odp: Balans Postaci
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2020, 22:09:01 »
Nie dosyc ze zajebaliscie o 7 % dluzszy czas uha u rp to jeszcze zajebaliscie mu %% z eq ze wzgledu na nowy helmet ? skoro juz tak sie bawicie to zrobie to samo u EK MS ED bo przeciez tez kazdy dostal kolejne %% prota i hp/mp ? Nie dlugo to ms z ed beda questy bloczyc jak tak dalej pojdzie.
 

PallekEktoSciek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Balans Postaci
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2020, 23:06:49 »
No masakra sie odjebalo :> w sumie sorc lepiej stal nawet od pallka przed nerfem ...
 

Mrozu

Odp: Balans Postaci
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopad 2020, 00:08:30 »
Nie wiem o jakich poziomach mówimy, ale na MS/ED wystarczy jeden paral i taka profa leży, RP/EK stoją dużo dużo bardziej, a co do emo to może fwb nie miales?
 

PallekEktoSciek

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Balans Postaci
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Listopad 2020, 00:12:20 »
Posiadałem firewalker boost . i t ringa   Mowie o postaci Palladynie ktory bije spoty dlugo a nic z tego nie ma wczesniej byla dobra meta na palla  i spoko to bylo wiec czemu to zmieniasz ?:>  Skoro masz nerfic to znerf tez edka i msa bo ms to lepiej stoi od palla i eka w tym momencie  mowie o lvlach 400k 500 :> sorc wyprowadza pallka jak chce i knighta w sumie tez :>  Tymbardziej jak ktos  gra na bocie z odpalonym anty parallem smiech i jeszcze raz smiech
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad 2020, 00:16:15 wysłana przez PallekEktoSciek »
 

GalAnonim

Odp: Balans Postaci
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Listopad 2020, 17:48:48 »
Według mnie balans nigdy nie był tak dobry jak teraz, po obecnej aktualizacji wkoncu ek wiecej tankuje niz rp, a tak powinno byc.

Serwer przygotowany jest juz pod reborny, dlatego ek tyle tankuje.