Here you can change website language:

Autor Wątek: ?  (Przeczytany 4496 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

exori boli

?
« dnia: 10 Styczeń 2021, 14:41:22 »
6. Handel

a) Zabrania się handlowania postaciami za prawdziwe pieniądze, grozi za to trwała banicja, a postać trafia na aukcje postaci.

ja sie kurwa pytam jakim prawem ja dostaje jakies smieszne muty ze napisze cos na quest chanel ze itemy sprzedam a smiecie z kupionymi charami za pln od sztywno sobie graja bezkarnie? juz pomijajac fakt ze trzeba byc ostatnim sciekiem zeby na zdechlaka wydac pln to Ty mrozu odpierdalasz najbardziej, ots ci zdechl zdycha i bedzie zdychal a olewasz regulamin zeby tylko ktos jeszcze na tym scierwie pustym zostal?
Zycze sobie w nowym roku zeby ludziom pokonczyly sie vpsny i z tych 1k online zostalo tylko te 20 ktore naprawde graja:>

ps sprzedam 660 ek
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: ?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Styczeń 2021, 14:42:07 »
Temat usunięty ban na forum, papa


 

exori boli

Odp: ?
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Styczeń 2021, 14:48:36 »
jakos z banem trzeba bedzie zyc ale odpowiedz na pytanie dlaczego mrozu jest jak kaczynski chcialbym uzyskac 8)
 

Rumeye

Odp: ?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Styczeń 2021, 14:50:10 »
jakos z banem trzeba bedzie zyc ale odpowiedz na pytanie dlaczego mrozu jest jak kaczynski chcialbym uzyskac 8)

Nie ma dowodów na to, że oni to robią.
Chociaż zarówno my i jak mrozu doskonale zdajemy sobie z tego sprawę

Spoko, jak zyskamy dowody, a pewnie prędzej czy później tak będzie to polecą jak domino
 

Zjarany

Odp: ?
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Styczeń 2021, 15:11:35 »
Dzień w dzień wypisujecie na tym forum ;D czy my wam się śnimy po nocach ? Ogólnie nikt z nas nie ma w naturze dręczenia kogokolwiek  :-\
 

exori boli

Odp: ?
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Styczeń 2021, 15:16:21 »
Dzień w dzień wypisujecie na tym forum ;D czy my wam się śnimy po nocach ? Ogólnie nikt z nas nie ma w naturze dręczenia kogokolwiek  :-\
po nocach to wy robicie questy od 2 miesiecy i zrobic nie mozecie ;D ;D
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Mrozu

Odp: ?
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Styczeń 2021, 15:23:42 »
Ogólnie nie wiem w czym jest problem, bo ja nikogo dzisiaj nie banowałem, ani nie mutowałem więc chyba jakaś pomyłka. Co do tego dlaczego ktoś kto ma chary od Sztywno dalej nie dostał bana to tylko dlatego, że nie było żadnego sensownego dowodu na ten moment, tak samo jak ogarnie ktoś dowód za miesiąc na jakąś transakcję z teraz to też ominie go banicja, bo nie banuje za coś co się działo X czasu temu. Od Was przecież tak, by dużo osób pewnego czasu dostało bany, ale przez czas jaki minął nie dostali.
 

exori boli

Odp: ?
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Styczeń 2021, 15:31:44 »
no i wyjasnione kazdy wie ale niestety brak dowodow;] a z tym mutowaniem mrozny to dalem taki przykald ze po prostu mutowania pilnujecie a handel wam umyka. Fajnie jest po kolezensku nie dostalem bana to wracam expic na wedke ponownie hej
 

Lays

Odp: ?
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Styczeń 2021, 16:10:30 »
Wasz ryk jest bez cenny:)
 

exori boli

Odp: ?
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Styczeń 2021, 16:36:47 »
pepku swiata zajebany chodzilo o sytuacje na serwerze to ze jestescie nieudacznikami i kupujecie postacie to nadaje sie na przyklad ze za handel bana nie ma, i szczerze to pizde mozecie zamykac bo szczekaliscie ze powstawiacie mordy i bedzie ubaw a jak wyszlo zdjecie z menelem i smokiem wawelskim to nagle jakies kary za udostepnianie zdjec mialy byc od tamtej pory sram wam po prostu do ryja nawet nie wiem kim wy jestescie 8), teraz zwierzaku wypierdalaj na drzemke bo na questy nocne nie wstaniesz ; ;)

« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2021, 16:40:46 wysłana przez wesolych swiat »
 

Lays

Odp: ?
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Styczeń 2021, 16:42:23 »
Im bardziej piszczycie tym wiekszy ubaw jest;](Mrozu prosze no zrob cos haha)
 

exori boli

Odp: ?
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Styczeń 2021, 16:45:14 »
im dluzej czytasz forum tym mniej sily na nocne wariactwo po lost city
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

Lays

Odp: ?
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Styczeń 2021, 17:45:58 »
a ja czujeze sie pchacie na KUTASA
 

Cynio

Odp: ?
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Styczeń 2021, 20:36:01 »
a ja czujeze sie pchacie na KUTASA
a ja czuje ze twoja matulka lubi dawac dupki
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Lays

Odp: ?
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Styczeń 2021, 21:24:40 »
czyje miekka psyche jak matulki wjezdzaja cio cynio? jak odbierzesz dowod osobisty to pogadamy a puki co morda cichutko