Here you can change website language:

Autor Wątek: Nowy backpack x 2  (Przeczytany 2316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Nowy backpack x 2
« dnia: 20 Grudzień 2021, 01:03:27 »
Siema, mam pytanie odnosnie tego nowego Bp.

Podobno daje 1% wiecej niż lost reborn bp, czyli skoro można założyć go od 2 reborna, to teraz 2reborn będzie tankował tyle samo co 4 reborn ? x D

I druga sprawa ten bp będzie działał do wiosennej aktualizacji, czyli nie dosyć że 5k dc i innych itemów w pizde, to jeszcze znerfiłeś postacie które i tak chuja tankuja, np zrobiłeś nowego potwora bestie, a ek tego nawet po skosie nie stoi

A tak pozatym znerfiles wszystkie postacie ponizej 2 reborna
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2021, 01:23:35 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, razzor

Omen

Odp: Nowy backpack x 2
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2021, 01:09:26 »
Siema, mam pytanie odnosnie tego nowego Bp.

Podobno daje 1% wiecej niż lost reborn bp, czyli skoro można założyć go od 2 reborna, to teraz 2reborn będzie tankował tyle samo co 4 reborn ? x D

I druga sprawa ten bp będzie działał do wiosennej aktualizacji, czyli nie dosyć że 5k dc i innych itemów w pizde, to jeszcze znerfiłeś postacie które i tak chuja tankuja, np zrobiłeś nowego potwora bestie, a ek tego nawet po skosie nie stoi

tak jak ludzie pisali zeby dalo sie wystac bestie na skosie max ekiem na otsie tak teraz oslabil plecak, wywnioskujcie sami.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nowy backpack x 2
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Grudzień 2021, 01:16:44 »
wszystko sprowadza sie do aren i boxow x D

po co robic questy jak mozna kupic 10 boxow i moze sie trafi goblet
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2021, 01:18:19 wysłana przez Alkoholik »


 

Mrozu

Odp: Nowy backpack x 2
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudzień 2021, 09:53:29 »
Można też Gobleta dostać od Mikołaja, całkowicie za darmo  :D

Co do plecaka to nerf jest na czas zimowy, potem ten zniknie, inne wrócą do swoich poprzednich protektów. Nie mogę już dawać mocniejszych itemów, bo już macie problem się zabijać wzajemnie.
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Alkoholik

Krzychu

Odp: Nowy backpack x 2
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Grudzień 2021, 09:59:39 »
to zwieksz dmg postaci a nie prota na plecaku XDDDDD   nie wiem po chuj zmieniles tego prota, ludzie teraz wyjebia dcki i beda zbierac syf itemy zeby miec plecak 2 miesiace xD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nowy backpack x 2
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Grudzień 2021, 10:23:39 »
Można też Gobleta dostać od Mikołaja, całkowicie za darmo  :D

Co do plecaka to nerf jest na czas zimowy, potem ten zniknie, inne wrócą do swoich poprzednich protektów. Nie mogę już dawać mocniejszych itemów, bo już macie problem się zabijać wzajemnie.

Trochę naplułeś w twarz randomom nerfiac im plecaki, nawet tym z 3-4 rebornem bo dodałeś zbieranie jakichś itemow z yetirusow, gdzie można zbierać jedynie 3-4 ek/rp a jak ktoś nie ma takiej postaci to jest w dupie, proponuje zwiększyć loota tego żeby pojawiło się to na markecie, albo dodanie loota tego do jakiegoś potworka żeby magi mogły tez jakoś zbierać.


 

Mrozu

Odp: Nowy backpack x 2
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Grudzień 2021, 10:25:32 »
to zwieksz dmg postaci a nie prota na plecaku XDDDDD   nie wiem po chuj zmieniles tego prota, ludzie teraz wyjebia dcki i beda zbierac syf itemy zeby miec plecak 2 miesiace xD
Nie da się już zwiększyć dmg czarów, bo zaczynają leczyć powyżej danego pułapu, każdy czar musiałby mieć po pare combo jak targety.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nowy backpack x 2
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Grudzień 2021, 11:06:28 »
Zajebiste święta dla nowych graczy do 2 reborna, Mrozu zabrał im protection z bp i nie dał prezentu xD


 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Krzychu, DYMY

GxC

Odp: Nowy backpack x 2
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Grudzień 2021, 16:15:21 »
Mrozu to taki Grinch na rexii xD powinien teraz na otsie w zielonym outficie biegać.
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Alkoholik

Nyga Ricz

Odp: Nowy backpack x 2
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Grudzień 2021, 18:00:08 »
Mrozu to taki Grinch na rexii xD powinien teraz na otsie w zielonym outficie biegać.

No i biega :D