Here you can change website language:

Autor Wątek: Blokowanie Bossa!  (Przeczytany 8230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nightmares

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Październik 2019, 09:25:56 »
Mniej więcej obserwowałem tą sytuacje i uważam, że nie było problemu żebyście mogli na nich wyjść charami w ciągu tego całego czasu bossa. Co do tego bossa o 24:00 (a dokładniej 23:40) to Dante pisał na broadcaście, że będzie BOSS, ale przekazałem mu, żeby nie robił już tak późno bossów.


Potwierdzam ^

Mrozu ile cierpliwości w sobie masz :).
 

end

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Październik 2019, 11:35:47 »
Wracając do tego że nie możecie expić - uwierz mi, gdybym chciał was dojebać na tym serwerze to nawet byście z pz nie wyszli. Może potwierdzić to cała topka, bo wiedzą jak zawziętą osobą jestem :)
 

Nightmares

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Październik 2019, 11:56:48 »
Wracając do tego że nie możecie expić - uwierz mi, gdybym chciał was dojebać na tym serwerze to nawet byście z pz nie wyszli. Może potwierdzić to cała topka, bo wiedzą jak zawziętą osobą jestem :)

Potwierdzam spinałem się z tym Panem ponad miesiąc uwierzcie że po tygodniu miałem go już dość :)
 

NELFISEK

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Październik 2019, 20:18:55 »
do sytuacji z zethara sie nie podpisuje zrobiliscie to co ja tydzien temu pasuje ja nie mam prestensji co do bossow o tej godzinie nie jest to pierwsza sytuacja o czym kiedys juz wspomnialem Mrozu , albo bossy przez dantego robione sa o wczesnych godzinach popoludniowych gdzie nikogo nie ma i o godzinach wieczornych :) pozdrawiam
 

Dante S.

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Październik 2019, 23:04:46 »
Dokładnie, po czym po chwili go usunąłem, gdyż zbiegło się zbyt mało ludzi, a przede wszystkim ludzie których znam, więc wolałem uniknąć linczu typu " Stawiasz smoki dla swoich ". Poza tym, nie przypominam sobie by był tam END.
Nelfis, nie mam do Ciebie już siły, ostatnio kiedy stawiałem jakiegokolwiek bossa poza tym usuniętym Dragonausem to był chyba inny smok jakies 2/3 miesiące temu jeśli faktycznie jeśli naprawdę chcesz w jakiś sposób by powinęła mi się noga, to proszę napisz coś uczciwie bez sytuacji wyssanych z palca, Mrozu ma dostępy do każdego mojego loga, Sznycello ostatnio oskarżał mnie o teleportowanie jego postaci do temple, Fragu dawno temu o /goto freefrags, rozumiem, że jestem członkiem administracji z postacią na serwerze o dużym lvl'u, ale nie ingeruje GM'em w sytuacje tego typu i pragnę by osoby, które bezpodstawnie sieją ferment ponosiły za to konsekwencje, gdyż przez takie oskarżenia cierpi moje dobre imię, oraz reputacja serwera.
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2019, 23:11:56 wysłana przez Dante S. »
 

NELFISEK

Odp: Blokowanie Bossa!
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Październik 2019, 02:14:52 »
Mam pisac uczciwie ? przeciez caly czas to robie a przypominasz sobie moze sytuacje ze spierdalajajacym stolem ? do tego momentu nie rozumiem jak on mogl mi spierdolic z full trapa i jeszcze krzyzu go potem osobno bil hubertem moze mam jakies przewidzenia trudno , nie mam nawet zamiaru nic robic zeby ci sie noga podwinela tylko wystarczy powiedziec tak bylo i chuj obydwoje znamy prawde