Here you can change website language:

Autor Wątek: defice randomow  (Przeczytany 8544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cynio

defice randomow
« dnia: 04 Styczeń 2021, 00:09:26 »
.
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2021, 00:32:48 wysłana przez Cynio »
 

miekkiefaje

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2021, 00:54:34 »
jestes zalosny splakania diffko takiej zenady dawno nie widzialem ojebcie sobie galy na pocieszenie zal dupe sciska ze wy nie macie czym questow robic i za glupi na to jestescie
 

vitamins

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2021, 01:45:45 »
Oj tak wariacie to ty musisz sobie blokować questa żeby go zrobić, jakoś lost ringa o 3 nie daliście zrobić,wbiłem
samgoldem i divine i już obsrani do pzta płakać poszliście i na wedki do pzta. Jak ci się nudzi to policz kratki w depo. Swoją bandą bezmózgów czyli pisowca tropecheusa fightera dalentila, śledzia grzechulinka,grubaska co wydaje złotówki na deda, to możecie umyć wielorybice bo kurwiszon się z wanny wylewa, a ty tym tropeheusem zajmij się dzieckiem bo ta Twoja świnia to się ruszyć nie może, pracujesz w Anglii a nawet nie umiesz nic powiedzieć ty kurwo, zdechnij pod Respirstorem cwelu, weź dofinansowanie na ta swoja świnie.
POZDRO SAMGOLD BRACIE
 

GrubasQ

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2021, 06:41:28 »
Oj tak wariacie to ty musisz sobie blokować questa żeby go zrobić, jakoś lost ringa o 3 nie daliście zrobić,wbiłem
samgoldem i divine i już obsrani do pzta płakać poszliście i na wedki do pzta. Jak ci się nudzi to policz kratki w depo. Swoją bandą bezmózgów czyli pisowca tropecheusa fightera dalentila, śledzia grzechulinka,grubaska co wydaje złotówki na deda, to możecie umyć wielorybice bo kurwiszon się z wanny wylewa, a ty tym tropeheusem zajmij się dzieckiem bo ta Twoja świnia to się ruszyć nie może, pracujesz w Anglii a nawet nie umiesz nic powiedzieć ty kurwo, zdechnij pod Respirstorem cwelu, weź dofinansowanie na ta swoja świnie.
POZDRO SAMGOLD BRACIE

znudziło ci się oddychanie prostym nosem synek ?

Będzie jakiś przedszkolaka tutaj kogoś oceniał a osoby której na oczy nie widział bratem nazywa. Idź się leczyć na głowę.

@czeka na hejty 10000 adwokatów ze sztywno ^^
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2021, 06:43:06 wysłana przez GrubasQ »
 

Zjarany

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Styczeń 2021, 07:26:30 »
Oj tak wariacie to ty musisz sobie blokować questa żeby go zrobić, jakoś lost ringa o 3 nie daliście zrobić,wbiłem
samgoldem i divine i już obsrani do pzta płakać poszliście i na wedki do pzta. Jak ci się nudzi to policz kratki w depo. Swoją bandą bezmózgów czyli pisowca tropecheusa fightera dalentila, śledzia grzechulinka,grubaska co wydaje złotówki na deda, to możecie umyć wielorybice bo kurwiszon się z wanny wylewa, a ty tym tropeheusem zajmij się dzieckiem bo ta Twoja świnia to się ruszyć nie może, pracujesz w Anglii a nawet nie umiesz nic powiedzieć ty kurwo, zdechnij pod Respirstorem cwelu, weź dofinansowanie na ta swoja świnie.
POZDRO SAMGOLD BRACIE
Czytając twoją wypowiedź wywnioskowałem że wypominasz ludziom wszystkie ich wady jak i również wpraszasz się w ich życie prywatne. W takim wypadku mam do ciebie pytanie masz chociażby jakiekolwiek dowody na to że gość nie radzi sobie w Anglii ? Oraz takie pytanie kto ci dał prawo oceniać wygląd innych ? Proponowałbym pod tym tematem byś wrzucił swoje prawdziwe zdjęcie i my tutaj również ocenimy twoją piękność :D

I jeszcze jedno mam pytanie już ostatnie dlaczego nie zajmiesz się swoim życiem mógłbyś się nim zająć nauczyć się kultury obrażasz gościa który ma dziecko i żonę hmm masz bądź miałeś kiedykolwiek dziewczynę ? Wnioskuję że nie po twojej wypowiedzi ale to ci nie daje prawa do krytykowania innych jedynie dowodzi to jesteś osobą albo niezbyt inteligentną albo wołającą o pomoc która powinna skorzystać z pomocy psychologa :/

Polecam ten lek ponoć działa na wszystko jednemu twojemu kumplowi już proponowałem być może on odmienił jego życie :)
 
Osoby które lubią ten post: korpus99

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: defice randomow
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Styczeń 2021, 08:55:20 »
Oj tak wariacie to ty musisz sobie blokować questa żeby go zrobić, jakoś lost ringa o 3 nie daliście zrobić,wbiłem
samgoldem i divine i już obsrani do pzta płakać poszliście i na wedki do pzta. Jak ci się nudzi to policz kratki w depo. Swoją bandą bezmózgów czyli pisowca tropecheusa fightera dalentila, śledzia grzechulinka,grubaska co wydaje złotówki na deda, to możecie umyć wielorybice bo kurwiszon się z wanny wylewa, a ty tym tropeheusem zajmij się dzieckiem bo ta Twoja świnia to się ruszyć nie może, pracujesz w Anglii a nawet nie umiesz nic powiedzieć ty kurwo, zdechnij pod Respirstorem cwelu, weź dofinansowanie na ta swoja świnie.
POZDRO SAMGOLD BRACIE
Czytając twoją wypowiedź wywnioskowałem że wypominasz ludziom wszystkie ich wady jak i również wpraszasz się w ich życie prywatne. W takim wypadku mam do ciebie pytanie masz chociażby jakiekolwiek dowody na to że gość nie radzi sobie w Anglii ? Oraz takie pytanie kto ci dał prawo oceniać wygląd innych ? Proponowałbym pod tym tematem byś wrzucił swoje prawdziwe zdjęcie i my tutaj również ocenimy twoją piękność :D

I jeszcze jedno mam pytanie już ostatnie dlaczego nie zajmiesz się swoim życiem mógłbyś się nim zająć nauczyć się kultury obrażasz gościa który ma dziecko i żonę hmm masz bądź miałeś kiedykolwiek dziewczynę ? Wnioskuję że nie po twojej wypowiedzi ale to ci nie daje prawa do krytykowania innych jedynie dowodzi to jesteś osobą albo niezbyt inteligentną albo wołającą o pomoc która powinna skorzystać z pomocy psychologa :/

Polecam ten lek ponoć działa na wszystko jednemu twojemu kumplowi już proponowałem być może on odmienił jego życie :)

Współczuje jego rodzinie, dziecku i dziewczynie. Jak można mieć rodzine i zamiast spędzać z nią czas, to chłop siedzi na otsie od 20 do 6 rano, później pewnie idzie do pracy na 8h wraca o 16, dwie godziny drzemki i znowu do tibii. Tak samo w nowy rok, normalny człowiek spędza z znajomymi/rodzina, ale jednak tropeheus o 00:05 zabija kogoś, tak samo wigilia.

Ogólnie jesteście chorymi ludźmi bez życia, które nie śpią w nocy żeby zrobić jakieś śmieszne questy albo kogoś zabic, polecam udać się do psychologa.

A odnośnie tematu to @Mrozu nie rozumiem dlaczego osoby te nie maja żadnych konsekwencji, gra tam 6 osób a skupili za złotówki wszystkie punkty/chary od sztywno, trapuja questy, zabijają randomow noob charami.


 

Lays

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Styczeń 2021, 10:04:08 »
Ty kurwo jebana juz nie moge czytac tych wypocin ,ty lepiej ta kurwa spocona sie zAJMI CO KOLO CB LEZY I DZIECIAKIEM BO PISZCZY NA TS TATA,TATA a tata trzaska poradniki w sylwestra o 3 w nocy, gdzie udostepnia je o 11 zeby nie bylo... Ty kurwo zebyscie tam zdechli pod plotem z twoja patola w 4 scianach
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: defice randomow
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Styczeń 2021, 10:11:43 »
Ty kurwo jebana juz nie moge czytac tych wypocin ,ty lepiej ta kurwa spocona sie zAJMI CO KOLO CB LEZY I DZIECIAKIEM BO PISZCZY NA TS TATA,TATA a tata trzaska poradniki w sylwestra o 3 w nocy, gdzie udostepnia je o 11 zeby nie bylo... Ty kurwo zebyscie tam zdechli pod plotem z twoja patola w 4 scianach

31 Grudzień 2020, 11:07:07 »

to fajna 3 w nocy, ja wiem że dla Ciebie wejscie w 11 teleportów zajmuje 8h, ale mi to zajęło 15 minut xD

Nie będę już z idiotami dyskutował, bo ty masz max 60 iq,


 

vitamins

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Styczeń 2021, 11:45:00 »
Sasuke, jakie mam dowody że chlooaszek nie radzi sobie  w Anglii? Hmm gdyby sobie radził znal trochę podstawowych słów napewno by z kimś rozmawial i miał dobry kontakt z innymi żeby wyskoczyć na jakieś piwo, ale widzisz na piwo brak czasu na rodzinę też nie ma czasu. Nk właśnie quest się sam nie zrobi.
Wariacie mieć żonę i dziecko a spędzac z nimi czas jak prawdziwa rodzina to są dwie różne rzeczy. Jednym słowem w dupie byłeś gówno widziałeś, nie wiem czy wiesz jak on funkcjonuje chociaż alkus podsumował:D


A ty grubasku zanim ta lape rozbujasz to xD
Kogo na oczy nie widziałem cpunie, w wakacje byl nelfis u mnie i u busxka sam wiesz grabek zesrsny na ts byl a podobno byl w Częstochowie a charem uciekał xDDd
druga sprawa we wrześniu albo październiku byl Maszt to co ty możesz wiedzieć pajacu.
Czemu nazywam Samgolda bratem? Dużo mi pomógł na tym otsie tak jak ty mrozkowi zlotowkami

Stoje u twojego boku gotów na natarcie wrogów
 

OMEN KOCUR

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Styczeń 2021, 11:46:50 »
.

cynio wyzywajacy kogos od randomow do czego to doszlo XD

rexia zdominowana
cylerka zdominowana
vestia zdominowana

a pety jak cynio wysylaja ssy na forum ze zdechlaka gdzie gra 10 osob
 

Cynio

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Styczeń 2021, 15:32:34 »
rexia zdominowana, expisz mocno, logujesz na double expy jak jest pvp off i biegasz na follow za mna 8h, miesiac po ich xlogu dzien w dzien biegales 2/3h w nocy i snejkowales charki, a jak logowalem to pisales "pilnuj, pilnuj deda" i poddawales sie bo jak ktos biega obok ciebie to juz zaruchany

cylerka zdominowana po tym jak huszcza mial 20 osob na gather i walneliscie xloga? xD pomijajac juz ze nikt tam nie gral tak naprawde tylko huszcza i ramzer
ostatni na planszy wygrywaja ^^

vestia zdominowana? jakos nie widzialem waszego teamu 25 stalych grajkow dominujacych tego otsa tylko pieta achillesowa mazura i azzana, najgorszy sort u nich XD Cale 5-6 osob was gralo no no dominacja w chuj XD Huszcza mial chociaz team w porownaniu do was wiec nie wiem kto jest gorszy
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

miekkiefaje

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Styczeń 2021, 16:22:28 »
Oj tak wariacie to ty musisz sobie blokować questa żeby go zrobić, jakoś lost ringa o 3 nie daliście zrobić,wbiłem
samgoldem i divine i już obsrani do pzta płakać poszliście i na wedki do pzta. Jak ci się nudzi to policz kratki w depo. Swoją bandą bezmózgów czyli pisowca tropecheusa fightera dalentila, śledzia grzechulinka,grubaska co wydaje złotówki na deda, to możecie umyć wielorybice bo kurwiszon się z wanny wylewa, a ty tym tropeheusem zajmij się dzieckiem bo ta Twoja świnia to się ruszyć nie może, pracujesz w Anglii a nawet nie umiesz nic powiedzieć ty kurwo, zdechnij pod Respirstorem cwelu, weź dofinansowanie na ta swoja świnie.
POZDRO SAMGOLD BRACIE
Czytając twoją wypowiedź wywnioskowałem że wypominasz ludziom wszystkie ich wady jak i również wpraszasz się w ich życie prywatne. W takim wypadku mam do ciebie pytanie masz chociażby jakiekolwiek dowody na to że gość nie radzi sobie w Anglii ? Oraz takie pytanie kto ci dał prawo oceniać wygląd innych ? Proponowałbym pod tym tematem byś wrzucił swoje prawdziwe zdjęcie i my tutaj również ocenimy twoją piękność :D

I jeszcze jedno mam pytanie już ostatnie dlaczego nie zajmiesz się swoim życiem mógłbyś się nim zająć nauczyć się kultury obrażasz gościa który ma dziecko i żonę hmm masz bądź miałeś kiedykolwiek dziewczynę ? Wnioskuję że nie po twojej wypowiedzi ale to ci nie daje prawa do krytykowania innych jedynie dowodzi to jesteś osobą albo niezbyt inteligentną albo wołającą o pomoc która powinna skorzystać z pomocy psychologa :/

Polecam ten lek ponoć działa na wszystko jednemu twojemu kumplowi już proponowałem być może on odmienił jego życie :)

Współczuje jego rodzinie, dziecku i dziewczynie. Jak można mieć rodzine i zamiast spędzać z nią czas, to chłop siedzi na otsie od 20 do 6 rano, później pewnie idzie do pracy na 8h wraca o 16, dwie godziny drzemki i znowu do tibii. Tak samo w nowy rok, normalny człowiek spędza z znajomymi/rodzina, ale jednak tropeheus o 00:05 zabija kogoś, tak samo wigilia.

Ogólnie jesteście chorymi ludźmi bez życia, które nie śpią w nocy żeby zrobić jakieś śmieszne questy albo kogoś zabic, polecam udać się do psychologa.

A odnośnie tematu to @Mrozu nie rozumiem dlaczego osoby te nie maja żadnych konsekwencji, gra tam 6 osób a skupili za złotówki wszystkie punkty/chary od sztywno, trapuja questy, zabijają randomow noob charami.

Haha ty sie za randoma uwazasz? hipokryto zajebany  wpierdalasz sie na elite ticket kiedy czyscila flexy wyjebales all randomow i ty masz czelnosc pierdolic takie farmazony? wez sie jebnij w ten pusty leb sam masz kurwa dziecko to ni m sie zajmij zlamasie
 

wszedzie dominando

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Styczeń 2021, 17:02:39 »
Cynio jebany psie od huszczy

O czym ty pierdolisz?
Póki tu wbiliscie na rexie 75% naszego teamu przestało grać bo był full bezkarny otsik aje

Cykoria zdominowana , Kto będzie czekał 10 lat dopóki się wyexpicie? nawet skinów nie zbieraliscie jebane randomy, padaliscie na 2sd XD deye jebly xloga, my tak samo bo nie było się z kim bić a wy po tygodniu o walki piszecie gdzie już każdy zapomniał o zdechlaku stfu jebac was

O vestii nic nie będę mówił bo wygraliście 3 walki na 50 warmody zweryfikowały jacy jesteście bogowie, Huszcza pies się poddał XD
psycha słabiutka panowie słabiutka
przypomnieć ci darashie i u was 38 osób na tsie a u nas 26?

grajki 2k20hahahaha
dalej żyjcie w swoim świecie i myślcie ze jesteście bogami

dominacja esa

 

Cynio

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Styczeń 2021, 17:50:58 »
Cynio jebany psie od huszczy

O czym ty pierdolisz?
Póki tu wbiliscie na rexie 75% naszego teamu przestało grać bo był full bezkarny otsik aje

Cykoria zdominowana , Kto będzie czekał 10 lat dopóki się wyexpicie? nawet skinów nie zbieraliscie jebane randomy, padaliscie na 2sd XD deye jebly xloga, my tak samo bo nie było się z kim bić a wy po tygodniu o walki piszecie gdzie już każdy zapomniał o zdechlaku stfu jebac was

O vestii nic nie będę mówił bo wygraliście 3 walki na 50 warmody zweryfikowały jacy jesteście bogowie, Huszcza pies się poddał XD
psycha słabiutka panowie słabiutka
przypomnieć ci darashie i u was 38 osób na tsie a u nas 26?

grajki 2k20hahahaha
dalej żyjcie w swoim świecie i myślcie ze jesteście bogami

dominacja esa

po kolei, po kolei, wszedlem tu na otsa jak huszcza mial 20 osob na gather w porywach i biegalem sobie charem bez reba jak wiekszosc w jego teamie, biegalem i zruchalem was tak mocno ze tym palkiem bez reba wyjebalem was z otsa, to, ze nie gra 75% osob od was to mnie nie dziwi, bo po takim intensywnym ruchaniu w odbyt tez bym przestal grac

na cylerii robiliscie gather wtedy kiedy huszcza, chcial sie bic a wy xloga wyjebaliscie, to niezly tydzien po XD

na vestii nie mieliscie teamu to nie ma o czym gadac

generalnie to masz najebane w glowce a na zadnym z tych otsow nic nie pokazaliscie
 

wszedzie dominando

Odp: defice randomow
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Styczeń 2021, 18:39:44 »
a ty randomie miałeś kiedyś swój team? z tego co wiem to jesteś oldem  kamysa ehh szkoda aż komentować , tak samo wasz śmieszny 16 letni liderek XD

na cyleri nie mogliście się nawet wyexpic wiec o czym ty pierdolisz

a na vestii prosiłeś ludzi o ssy bo rece połamane i sam nie umiesz postawić 2mc żeby zbierało XD

masz swój świat i w nim żyjesz
esa