Here you can change website language:

Autor Wątek: skarga na frukatsuko  (Przeczytany 8385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

turas

skarga na frukatsuko
« dnia: 07 Maj 2021, 22:56:22 »
Witam, w dzisiejszym poście chciałbym zniechęcić potencjalnych klientów owego "frukatsuko" i inne koncówki nicków to ten sam typeczek. Wkręca na banie jakieś niestworzone rzeczy. Przejdźmy do meritum. Chciałem kupić od niego chara to wymyślał, że na danym charze którego chce mi sprzedać jest ban etc. Postać chciał sprzedać za 20600 pp. Zarzekał się, że rozmawiał z Mrozem i już wielokrotnie robił transakcje pod jego okiem itp. Ja po straceniu całego dobytku kończę świetne czasy grania na tym serwerku, i przy okazji ostrzegam innych przed transakcją z tym półgłówkiem. Zarzucam jeszcze ss z rozmowy gdzie zarzeka się, że po przelaniu 10k pp prześle mi passy, pozdro ! uważajcie na frajerów
 

Simon

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maj 2021, 23:24:57 »
Witam, w dzisiejszym poście chciałbym zniechęcić potencjalnych klientów owego "frukatsuko" i inne koncówki nicków to ten sam typeczek. Wkręca na banie jakieś niestworzone rzeczy. Przejdźmy do meritum. Chciałem kupić od niego chara to wymyślał, że na danym charze którego chce mi sprzedać jest ban etc. Postać chciał sprzedać za 20600 pp. Zarzekał się, że rozmawiał z Mrozem i już wielokrotnie robił transakcje pod jego okiem itp. Ja po straceniu całego dobytku kończę świetne czasy grania na tym serwerku, i przy okazji ostrzegam innych przed transakcją z tym półgłówkiem. Zarzucam jeszcze ss z rozmowy gdzie zarzeka się, że po przelaniu 10k pp prześle mi passy, pozdro ! uważajcie na frajerów

Przykre ale za głupotę się płaci mogłeś prosić byle jakiego adm. o nadzór takiej transakcji wtedy byś w życiu nie został oszukany :)
 

turas

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maj 2021, 23:43:13 »
no tak, ale frukatsuko mowił mi ze pisal do mroza zeby wbil na ts i "mrozu nie ma czasu" ehh ;p nevermind, milej gry zycze
 

Simon

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Maj 2021, 00:56:40 »
no tak, ale frukatsuko mowił mi ze pisal do mroza zeby wbil na ts i "mrozu nie ma czasu" ehh ;p nevermind, milej gry zycze

Noo i nie wyczułeś że to ściema xd dałeś się zrobić jak hmm nwm starzec podpisujący chuj wie co :P
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Maj 2021, 01:02:49 »
Ogólnie jak dla mnie każde próby oszustwa bądź oszustwa powinny być karane, wtedy ludzie bali by się oszukiwać. A Mrozu ma wyjebane i woli napisać ze nie ponosi odpowiedzialności bo szkoda mu czasu żeby sprawdzić logi i dowody.

Ile było takich oszustw nadających się typowo na bana, np. fake kilofy, fake dc wystawiane, fake hunting fire i inne próby oszustwa graczy.

Wiele graczy zostało oszukanych i pozostali bez wsparcia dlatego skończyli grę.

Wydawaj dalej kasę na adsy na fb i google, rozdawał chary i pp, zamiast bezkosztowo po prostu dobrze prowadzić otsa.
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2021, 01:05:55 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: turas

kakmak

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Maj 2021, 10:01:32 »
Też mnie chciał ojebać Zrobiłem z nim trade na ity i mi to wyszło lekko na plus po czym miał mi EP doładować a ja wtedy mu jego itemy zwrócić, ale nie przychodziły przez dłuższy czas, więc odrazu jebało scamem + te fake godziny z wysłaniem wiadomości niby że EP doładowane, potem przyszedł na main charze i niby że znalazł kupca na te itemy co mi dał i żebym mu oddał to mi da większą część tych pp z itemów sprzedanych żebym wyszedł na plus i jak mi dojdą te EP ( bo napewno dojdą potem jak zapewniał bo z innego kraju jest i to troche trwa) to będę dużo na plus i na mainie pisał jeszcze że 3 min i wychodzi bo czasu nie ma i po 3 minutach i tak nadal został z 10 kolejnych więc łatwo było poznać że to jego char i łapie naiwnych ludzi pzdr.
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2021, 10:08:25 wysłana przez kakmak »
 

kakmak

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Maj 2021, 10:09:52 »
no tak, ale frukatsuko mowił mi ze pisal do mroza zeby wbil na ts i "mrozu nie ma czasu" ehh ;p nevermind, milej gry zycze
Jak ja chciałem z Adminem to pisał że Admini nie mogą pomóc w tego typu tradeach XD żenada
 

turas

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Maj 2021, 18:43:36 »
Alkoholik zgadzam się z tobą w stu procentach bo tera zostałem z pustym charem to moge possać jedynie bez eq bez niczego wiec rowniez koncze gre. Jesli to ma tak wygladac ze typek ktory juz troche gra na tym serwie, nie oszukujmy się pare tam charów po rebie stoi na górze depo, moze opierdalac bez konsekwencji "randomów" mam na mysli graczy poczatkujacych to troche slabo. Rozumiem ze adminowi nie chce sie w to bawic i robic dochodzenie kto z kim co i jak, ale jak juz jest wiecej osob ktore zostaly ojebane przez tego osobnika lub wystawiane na próbe oszustwa no to koleś powinien ponieść konsekwencje. Dać mu bana ip chary wystawic na sell albo zrobic konkurs na nie i po klopocie, ale to moja tylko luzna propozycja bo juz raczej na serwa nie wroce bo troche mi zajelo wbicie tego lvla i do tego nazbieranie eq.
 

turas

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Maj 2021, 18:47:45 »
to nie zmienia faktu ze dalem sie zrobic w bambuko jak dziecko z podstawowki, ale zarzekal się że juz robil duzo takich transakcji, niektore nawet przy adminie i wszystko było w jak najlepszym porządku. Mówił, że on nie jest już randomem na serwie bo ma tych charów dużo więc jest rozpoznawalny i nie pozwoliłby sobie żeby mnie ojebac na "jakieś 20k pp". Również mówił, że sprzedawało się chary za pln ale to po 5 dyszek to dla niego nie jest zarobek więc nie chce się w to bawić żeby nie wyłapać bana, a z tego co mi wiadomo to sprzedawanie charów za pln jest nielegalne na tym serwerze.
 

Torso

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Maj 2021, 22:47:28 »
Ogólnie jak dla mnie każde próby oszustwa bądź oszustwa powinny być karane, wtedy ludzie bali by się oszukiwać. A Mrozu ma wyjebane i woli napisać ze nie ponosi odpowiedzialności bo szkoda mu czasu żeby sprawdzić logi i dowody.

Ile było takich oszustw nadających się typowo na bana, np. fake kilofy, fake dc wystawiane, fake hunting fire i inne próby oszustwa graczy.

Wiele graczy zostało oszukanych i pozostali bez wsparcia dlatego skończyli grę.

Wydawaj dalej kasę na adsy na fb i google, rozdawał chary i pp, zamiast bezkosztowo po prostu dobrze prowadzić otsa.
dobrze mówisz a lepsze jest to że na początku chciałem goda a on nie więc jego strata :D
 

Torso

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Maj 2021, 22:49:00 »
to nie zmienia faktu ze dalem sie zrobic w bambuko jak dziecko z podstawowki, ale zarzekal się że juz robil duzo takich transakcji, niektore nawet przy adminie i wszystko było w jak najlepszym porządku. Mówił, że on nie jest już randomem na serwie bo ma tych charów dużo więc jest rozpoznawalny i nie pozwoliłby sobie żeby mnie ojebac na "jakieś 20k pp". Również mówił, że sprzedawało się chary za pln ale to po 5 dyszek to dla niego nie jest zarobek więc nie chce się w to bawić żeby nie wyłapać bana, a z tego co mi wiadomo to sprzedawanie charów za pln jest nielegalne na tym serwerze.
poprosze ss albo coś że pisałem coś o sprzedaży kont nigdy nic za pln nie sprzedałem ani nie kupiłem :D
po drugie sam sie podłożyłeś chciałem goda ty nie chciałeś twój problem :D
 

turas

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Maj 2021, 00:05:28 »
hahahahaha jestes chlopie popierdolony, nawijales makaron na uszy ze gadales z mrozem ale nie ma tera czasu. Ojebałeś mnie z pp i piszesz "nie chciales goda to twoj problem". Spoko idz opierdol bank i powiedz "ale nie bylo policji przy tym" zastanow sie chlopie co ty odpierdalasz.
 

turas

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Maj 2021, 00:05:48 »
sam sie wgl przyznales ze mnie ojebales takze xd
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Maj 2021, 07:38:32 »
Jebac złodziei ręce ujebac takim co dorabiają się na szkodzie innych tfu


 
Osoby które lubią ten post: kakmak, sir metka, Torso, turas

turas

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Maj 2021, 11:19:46 »
Popieram chłopaków co piszą do góry, ciekawy jestem czy @Mrozu cos zdziała w tym kierunku żeby ten koleś już sobie nie pograł na tym otsie i by się wkoncu nauczył. Bezczelny frajer i tyle
 
Osoby które lubią ten post: kakmak, Torso