Here you can change website language:

Autor Wątek: skarga na frukatsuko  (Przeczytany 8380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Maj 2021, 20:20:38 »
Za działalność na niekorzyść serwera postacie są do rozdania  ;).
 
Osoby które lubią ten post: Simon, kakmak, Alkoholik, sir metka, turas

sir metka

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Maj 2021, 21:07:15 »
Mrozu a składasz się na Mercedes-AMG Project One? Wtedy dostaniemy opcję zakupu za 2 miliony AMG GT Black Series? xD

Reksiowi daj jakiegoś żeby chodził z nami na questy bo mówił, że się nudzi.
 

Simon

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Maj 2021, 21:49:30 »
Za działalność na niekorzyść serwera postacie są do rozdania  ;).

+1
 

turas

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Maj 2021, 22:39:08 »
gdzie mogę zobaczyć rozdanie tych charków?  :) Jestem pod wrażeniem administracji, w końcu jest tępione kurestwo. Może wróce na serwer po takim czyms ;D
 

kakmak

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Maj 2021, 23:29:56 »
Dla Turasa to 1 charek obowiązkowo powinien być oddany za ten scam a reszta do oddania pozdro;)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Maj 2021, 07:58:46 »
Ten gosc gra tutaj z 2 lata i to najwiekszy scammer na otsie, kiedyś mial nick AA Pralka i latal na wagonie do 399k.

Earante ojebal na kilka falconow, kilka osób od nas tez ojebal, zawsze jak mu cos sprzedawalem to kręcił cos typu mam punkty na drugim koncie rzuc item i wystaw za iles itp.

Gral z nami dopóki nie poszlo info ze to on takze jebac kurwy zlodzieji.

Mnie tez kiedys ojebal chcial mi sprzedac 3 chary 399k za 1500 za sztuke i mowi "wystawie jednego za 2.5k a resztę po 1k zebys nie kupil jednego" no i wystawil tego jednego, kupilem a reszty nie wystawil xD

Albo kupilem jakiegos chara z elite 450k za 600pp z marketu i on pisal mi czy mu oddam tego chara za te 600pp bo ktos go ojebal a to jedyny jego char.
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2021, 08:03:03 wysłana przez Alkoholik »


 

Torso

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Maj 2021, 11:58:09 »
Panie korona wirus ss że chciałeś kupić postać za PLN wysłana do mroza
 

Torso

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Maj 2021, 12:00:00 »
Dobrze mrozu rozdaj te chary i tak mam ich kilka jeszcze dać ci więcej?
 

Torso

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Maj 2021, 12:04:31 »
Ten gosc gra tutaj z 2 lata i to najwiekszy scammer na otsie, kiedyś mial nick AA Pralka i latal na wagonie do 399k.
I po co szczekasz coś o kradzieży jak sam ojebales mnie na zwykły lost mage shield rzuciłeś się na niego jak turas na 100dc XD
Earante ojebal na kilka falconow, kilka osób od nas tez ojebal, zawsze jak mu cos sprzedawalem to kręcił cos typu mam punkty na drugim koncie rzuc item i wystaw za iles itp.

Gral z nami dopóki nie poszlo info ze to on takze jebac kurwy zlodzieji.

Mnie tez kiedys ojebal chcial mi sprzedac 3 chary 399k za 1500 za sztuke i mowi "wystawie jednego za 2.5k a resztę po 1k zebys nie kupil jednego" no i wystawil tego jednego, kupilem a reszty nie wystawil xD

Albo kupilem jakiegos chara z elite 450k za 600pp z marketu i on pisal mi czy mu oddam tego chara za te 600pp bo ktos go ojebal a to jedyny jego char.
 

Torso

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Maj 2021, 12:05:55 »
no chcialem kupic i co w tym zlego ? nie ukrywam tego skoro sam zapewniales ze mrozu o wszystkim wie i to legal a ze jestes kurwa do bicia to kazdy o tym wie chodzacy farmazon
Nick Korona Wirus
Mrozu jego też rozdasz? xD
 

Torso

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Maj 2021, 15:13:21 »
Odpowiedz mi chłopcze co Ty masz z głową, że nawet podstawowych zasad etyki nie potrafisz zachować?. Takie słowa jak ktoś chciał kupić za realne pieniądze. Powiedzmy tak bierzesz w tym jeszcze większy udział niż ktokolwiek inny, ale nie tego temat się tyczy. Tematem jest Twoje złodziejstwo, prostactwo, a także brak jakiegokolwiek zmysłu, a także żerowanie na uczuciach ludzkich tj. zaufaniu. Myślisz, że możesz czuć się bezkarnie, że opierdalasz ludzi na jakieś fanty w grze większości kolo chuja to lata i tylko Ty musisz prowadzić do takich sytuacji nie wiem nie stać Ciebie na coś ?. Potrzebujesz jakieś pomocy finansowej może Kupić Tobie chlebek czy jakieś inne rzeczy. Tak wygląda jakbyś kradł te wszystkie fanty w grze, aby je potem spieniężyć i w końcu się najeść albo nasycić tym jaką spierdoliną życiową się stałeś. NIE WIEM JAK Możesz spojrzeć sobie w twarz patrząc w lustro

Pozdrawiam Ciebie serdecznie


szkoda sie wysilac byku ja poplynolem z kasa... zobaczymy co mrozu z tym zrobi
z chujem poplynoles jebany idioto ma od chuja ss jak chciales kupic za hajs postacie ale ci nie sprzedalem wiec utkaj te pizde bo zaraz ss beda na forum i chuja pograsz i chuja zgarniesz
 

Samgold

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Maj 2021, 15:55:53 »
Takie info Wam dam, Mrozu nie banuje kupujących a sprzedających więc mógł próbować kupić :))
 

Torso

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Maj 2021, 23:31:29 »
to jest pala jebana wyjebala na hajs i teraz nie wie jak z tego wyjsc
tak jak kolega wyzej niech da adres wysle mu upominek jebany pixel siedzi przed pc i mysli ze jest bezkarny dzieciak
szkoda ze nie doszlo jednak do przelewu na jego konto ze sie wymigiwal ze karte mu ukradli i czeka na nowa ale skminil ze jego dane bym mial wtedy i niestety wybralismy inna opcje ale faja juz sie nie potrafi przyznac :)... popelnilem tez blad ze zaufalem takiemu kondomowi ale mam nadzieje ze do ciebie to wroci a mrozu to jakos zalatwi i moze tez jakos to tym co przez ciebie poplyneli wynagrodzi bo nie ejstesmy niczemu winni przez taka faje jak ty
pozdro byczkiiiii

ps :a ty suki obsrana fajo i tak sie swojego doczekasz mam twoje ip jak cos z ktorego sie logowales na to acc co mi dales pamietaj czekam az mi tylko ktos ogarnie skad to moglo byc jak sie uda :) wynagrodzisz o wiele wiecej przysiegam jak tylko adres twoj bede mial bo ja sie nie bede jebal mam wyjebane na te pixele ale nie na frajerskie zachowanie
ty mi grozisz czy prosisz czy na forum sie popisujesz ?? nie zapomnij że twoje też mam to raz a dwa jesteś tak chory umysłowo że na ts krzyczałeś że ogarniesz itp a potem mi piszesz że nie bardzo to zrezygnowałem i podziękowałem a ty post wyżej kłamiesz że ci zajebałem hajsidło XDD to sie nazywa mitomania
 

Torso

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Maj 2021, 02:57:29 »
Weź ktoś tego dałna...

Tak mogę cię straszyć odbieraj to jak chcesz zapraszam z adresem ;) takie kurestwo jak ty trzeba tępić
Kiedyś za takie coś łapy upierdalali ;)) tobie pasowało by żeby ktoś Cię wyjaśnił delikatnie mówiąc
wyjaśnił może i zabrał mi kilka charów biegam teraz na 3 rebie XD wiec good luck ale to co zabrał to było ćwierć tego co posiadam XD
 

Torso

Odp: skarga na frukatsuko
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Maj 2021, 12:58:30 »
Weź ktoś tego dałna...

Tak mogę cię straszyć odbieraj to jak chcesz zapraszam z adresem ;) takie kurestwo jak ty trzeba tępić
Kiedyś za takie coś łapy upierdalali ;)) tobie pasowało by żeby ktoś Cię wyjaśnił delikatnie mówiąc
a i panie mitomanie jaki kolwiek dowód że cie ojebałem a nie pierdolisz na forum bo koleszka ci kazał jak ci powie dupe mi wylisz to też mu wyliżesz?