Here you can change website language:

Autor Wątek: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....  (Przeczytany 5930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bikon

Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« dnia: 21 Maj 2021, 17:34:57 »
Witam, chciałbym nakreślić sytuację jeśli chodzi o SKARGĘ na graczy z gildii Bez precedensu/Bad boys czy jak ich tam nazywa się ta gildia, wszystko zaczęło się pewnego dnia, gdy ktoś z ich gildii zaproponował mi przejście do nich, że oczywiście będą mnie bronić na respach i inne benefity, bla bla bla. Oczywiście odmówiłem tej, jak i innym gildią które proponowały mi ów ugodę w zamian za dołączenie, wole grać jako random, nie mieszać się w wojny gangów, bo tak to można aktualnie nazwać. Wchodzą na respy, zabijają KAŻDEGO nie mówię tutaj tylko o sobie, bo wiele razy widziałem wracając po nocy z pracy że cały spot był wyczyszczony, nie tylko ja byłem w temple a inni gracze nie powiązani z gildią jedną bądź drugą i był ten "rytuał" powtarzany praktycznie codziennie, rozmawiałem z jedną stroną (chodzi o szwedów) doszliśmy do wspólnego konsensusu i nie biją mnie, piszą do mnie czy wyjdę z expa czy taska, bez problemowo da się dogadać, nie potrzeba mi dodatkowych problemów, natomiast jeśli chodzi o gildie które są w temacie, ta historia zatacza koło po raz kolejny, szczerze? mam dość takiego traktowania, jest regulamin, jest wyraźnie napisane:
cyt. 5. Zabijanie randomowych graczy, którzy nie mają nic wspólnego z żadną z bijących się dwóch gildii jest karane banem.
więc dlaczego nie mogę expic? dlaczego nie mogę robić tasków? otóż wyjaśniam, za każdym razem gdziekolwiek się ruszę, bądz zostawię postać na dłużej niż 3/4 godziny pojawiają się prawdziwi bohaterzy potrafiący zlurować ci pół mapy, zabijając cie bez powodu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.... nie da się z nimi dogadać, z niektórymi osobami fakt, pisałem, rozmawiałem i bez problemowo mnie wysłuchali że jestem randomem nie mam zamiaru kopać się w wasze brudy gildijne chce w spokoju grać.... i pojawiają się kolejni którzy oczywiście twierdzą że nie są z żadnej gildii, ale po samym fakcie nie odpisywaniu albo "wynosze cie" "bo tak" niektórzy tłumaczą to w sposób taki "przecież prosiłem o wyjscie" ale niestety żadnej wiadomości nie otrzymałem, mam alarmy poustawiane na MSG na PRIV MSG i rzadko kiedy dzwonią, nagle pojawia się ktoś i Cię po prostu zabija i przypomnę nie chodzi o mnie, tylko o całą reszte osób nie związanych z gildiami, jak mamy grać? skoro expimy, jest wszystko wporządku, nagle przychodzi typ i mówi Ci że zajęte, że to jego spot, mimo tego że siedzisz na tym spocie CAŁY DZIEŃ? on przychodzi i mówi Ci że przecież on tutaj expi, i Cię zabija
Mam szczerą nadzieje że cokolwiek z tym zrobicie... tutaj chodzi o dopuszczenie graczy do grania... grania na rexi a nie patrzenia jak gildie się biją a my jako randomowi gracze nie mamy nic do powiedzenia.

21.05.2021 17:09:33   Bikon zabity na poziomie 604940 przez a drakonix, by Aurora and by Harley Quinn
19 May 2021, 20:56   Zabity na poziomie 602122 przez drakonix i Aurora [BLESS].
15 May 2021, 21:42   Zabity na poziomie 560784 przez Cisowa, Xena Warrior Princess, Operator Wibratora, Dalwi oraz zombi cor [BLESS].
13 May 2021, 12:18   Zabity na poziomie 538129 przez Zly Nie Dobry, RED MONKEY oraz zombi cor [BLESS].
12 May 2021, 22:42   Zabity na poziomie 532127 przez Czarna Wdowa, SZWEDZKI POMIOT, Sharp Chillwagon oraz zombi cor [BLESS].
12 May 2021, 07:08   Zabity na poziomie 529124 przez thomas shelby i Czarna Wdowa [BLESS].
12 May 2021, 13:26   Zabity na poziomie 353402 przez MIKOLAJ BRAT oraz zombi cor [BLESS].
12 May 2021, 07:22   Zabity na poziomie 708101 przez Czarna Wdowa, thomas shelby oraz achad [BLESS].

Dziękuje. Bikon

 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, MrocznikoV, sir metka

Mrozu

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maj 2021, 17:38:30 »
No to poczekamy na jakieś wypowiedzi owych graczy, którzy tutaj są w tych historiach śmierci, jak nie będzie żadnych to pobanuje.
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ

sir metka

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Maj 2021, 17:44:49 »
Zawiodłeś mnie Bikon.... nie dodałeś zajebistego tekstu, że albo idziesz do nich do gildi albo "to kurwo nie wychodź z temple i jebałem twoją starą kurwę" xD
 

Harley

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Maj 2021, 17:48:40 »
Człowieku napisałem grzecznie wychodzisz czy wynieść?? To usłyszałem na to was stać i inne podteksty w mym kierunku. Wbijasz mi bezkarnie na spot i czy ja ciebie prosiłem o dołączenie gdziekolwiek?? Wiec się zastanów dobrze... A to że wydajesz plny w setkach na boxy hunting postaci nie oznacza że możesz wszystko...
 

miekkiefaje

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Maj 2021, 18:08:13 »
Przytoczenie to jest bez sensu pierwszy frag byl uzasadniony mial nabitego pz na mnie do tego byly porobione lury w ktore wbiegl mu bot a ja przebiegajac mialem wlaczone ue i go uderzylo to czy ja bym go zabil czy nie i tak przypisze fraga,a te placze to jak dzieci mamo tako  bija mnie,gostek to jest gra a jak chcesz bic tylko pg to polecam serwy npvp myslisz ze jak kazdy z nas tu zaczynal to nie byl zabijany przez sztywno i szwedow? uwazasz ze wtedy wszyscy sie skarzyli do goda ze nas zabijaja i nie mozna wbic nawet jednego lvl bo po chwili znowu kazdy byl wynoszony pogodz sie z tym i nie placz na forum bo to jest bezcelowe a jak sadze god ma wieksze zmartwienia jak lamenty slabych psychicznie graczy pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2021, 18:11:27 wysłana przez miekkiefaje »
 

Harley

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Maj 2021, 18:17:04 »
A z tego co widzę ubiles grubasqa który jest u szwedów. Więc z ich suportami masz wojnę?? Gdyby człowiek chciał cie naprawdę ubijać skończył byś jak fantazja na płatnych dark emo... A tak nie jest  bo normalnie expisz. Podaj nicki kto ci proponował dołączenie do precedensów?? Armia suportów?
 

Lays

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Maj 2021, 18:21:01 »
Mam rozumieć,ze postac po rebornie = Random gracz ?????????????!!!!!!!??!!!?!?!?!?!!  ZABIJ MNIE A POJDE DO MROZKA I CI POKAZE xd
 

Harley

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Maj 2021, 18:23:25 »
Mam rozumieć,ze postac po rebornie = Random gracz ?????????????!!!!!!!??!!!?!?!?!?!!  ZABIJ MNIE A POJDE DO MROZKA I CI POKAZE xd
. W dodatku parę 1 rebow i upragniony 4 reborn
 

exori boli

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Maj 2021, 18:48:56 »
w przypadku supportow to mrozu sam winien jestes zakladajac postac jest napisane Support (profesja non-pvp) a ludzie wbijaja i na 200k ich gra sie konczy po wpierdolu bo zareagowales na placz top gildi ktora juz nie mogla expic bezkarnie, chyba po to robiles profesje support zeby grajki rpg mialy szanse normalnie expic a przeciez top gildia jak sama nazwa mowi sobie poradza majac 'dominacje na serwerze'
ewentualnie island z expowiskami tylko dla supportow tyle razy na forum ktos o tym wspominal a ty i tak w pizdzie to masz bo wolisz dodac syf do random lost boxa zeby w portfelu nie bylo pusto ;)
 

sir metka

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Maj 2021, 19:00:35 »
a te dark emo co pisaliście to się opłaca po 400k? wie ktoś ile lvl/h ? :>
 

BoodyRPG

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Maj 2021, 19:05:07 »
Już się wam w pizdach poprzewracało jak szukacie otsa non pvp to idzcie kurwy na otsa pvp a jak coś się nie podoba to wypierdalać na pasjansa, rzygać mi się chcę jak czytam jakikolwiek płacz bo na tym otsie się nie da być randomem każdy kto ma staż dłuższy niż miesiąc na otsie nie powinien być traktowany jako random tyle w temacie tego arcydzieło otsa.



« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2021, 19:08:25 wysłana przez BoodyRPG »
 

OMEN KOCUR

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Maj 2021, 19:40:51 »
Po co zrobiles te supporty? zeby rpg grajkowie sobie expili, a nie sie bili to na chuj teraz placzesz jak PVP postac zabija PVP postac czy nawet ja gnoi? Jestes sam sobie winien niedomowien i aktualnej sytuacji na zdechlaku. Jak nie umiesz ogarnac tak prostych rzeczy jak 3 podpunkty w regulaminie to zapierdol xloga z ownera otsa bo sie ewidentnie nie nadajesz.

postacie pvp niech sie wala na leb
a goscie co sie uwazaja za randomow czyt. jakies metki i inne niech sprzedaja postacie nie zaloza supportow.












essa, jebac zdechlaka
 

Jogurt

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Maj 2021, 20:04:56 »
Mrozu zmieniaj Ots-A na PVE  tu wiecej płaczków niż prawdziwych graczy
 

sir metka

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Maj 2021, 21:21:04 »
"a goscie co sie uwazaja za randomow czyt. jakies metki i inne niech sprzedaja postacie nie zaloza supportow."
i to ja szanuje xD jeszcze podpowiedz randomowi gdzie tam po 400 expić czy u pjotera już wtedy wystoję? xD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Maj 2021, 22:19:39 »
Masuj ich po chuju dalej Mrozek i dawaj bany na tydzień aż wszyscy wyjebia z otsa essa a jak skargi na nich są to udajesz ze nie widzisz