Here you can change website language:

Autor Wątek: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....  (Przeczytany 5931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bikon

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Maj 2021, 17:13:36 »
Panowie i Panie, nie chciałbym tutaj nikogo pouczać czy wskazywać palcem ale to miały być wyjaśnienia do rozwiązania sporu a nie tematy o których nawet nie wspomniałem w swoim temacie, piszecie o zupełnie innych rzeczach nie związanych z tą sprawą :D
P.s: Tutaj nie chodzi tylko i wyłącznie o supporty, tylko o całą reszte postaci, skoro nie jestem w żadnej gildii, więc obowiązuje mnie ten sam regulamin co was i każdego randoma a skoro jest dodany podpunkt o gildiach i graczach nie związanych z nimi to dlaczego on nie jest przestrzegany?
 

Latwo

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Maj 2021, 19:20:33 »
ten server przez takich płaczków jak wy robi się non pvp, skoro wchodzisz na otsa to glownie po to zeby sie wyexpic i zabijac innych a nie siedzieć jak pizda na expię i tylko tyle, chcesz expić to idź na rl tibie i tam exp bo rl jest od tego. Servery ots są głównie do expa i do bitek, a nie do tego żeby nic nie robić jak padasz i płaczesz to siedź w depo i licz sqm mordo, mnie zabijają inni gracze i osoby gildijne które maja ze sobą wojnę i nie płacze Mrozowi ani nie zakładam postów na forum.

Grasz w te giereczke to tu jest jedna zasada SILNIEJSZY WYGRYWA a nie " Mamo ale on mnie uderzył :((((".

Jak dla mnie grasz gościu suportem i jeszcze masz czelność się wypowiadać i płakać, ode mnie czułe WYPIERDALAJ NA RL NON PVP :).

Info do Ciebie Mrozu, jak masz tak banować za każdym razem ludzi z jednej gildii a druga ma jakieś przywileje i dostaje mniejsze bany lub ich brak to banuj każdego chara za to czy kogoś zabije i zamknij ten server bo powoli ten ots robi się non pvp GÓWNEM TYLE CI POWIEM.

Pozdrawiam
 

Snieg

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Maj 2021, 22:46:10 »
ten server przez takich płaczków jak wy robi się non pvp, skoro wchodzisz na otsa to glownie po to zeby sie wyexpic i zabijac innych a nie siedzieć jak pizda na expię i tylko tyle, chcesz expić to idź na rl tibie i tam exp bo rl jest od tego. Servery ots są głównie do expa i do bitek, a nie do tego żeby nic nie robić jak padasz i płaczesz to siedź w depo i licz sqm mordo, mnie zabijają inni gracze i osoby gildijne które maja ze sobą wojnę i nie płacze Mrozowi ani nie zakładam postów na forum.

Grasz w te giereczke to tu jest jedna zasada SILNIEJSZY WYGRYWA a nie " Mamo ale on mnie uderzył :((((".

Jak dla mnie grasz gościu suportem i jeszcze masz czelność się wypowiadać i płakać, ode mnie czułe WYPIERDALAJ NA RL NON PVP :).

Info do Ciebie Mrozu, jak masz tak banować za każdym razem ludzi z jednej gildii a druga ma jakieś przywileje i dostaje mniejsze bany lub ich brak to banuj każdego chara za to czy kogoś zabije i zamknij ten server bo powoli ten ots robi się non pvp GÓWNEM TYLE CI POWIEM.

Pozdrawiam

"skoro wchodzisz na otsa to glownie po to zeby sie wyexpic i zabijac innych"
 
czemu jak już się wyexpiliscie to spierdalacie tak, że bugmapa płonie? wariacie, prawda jest taka, że nie masz podjazdu do nas mimo, że wiekszosc juz nie gra i rekompensujesz to sobie tym, że idziesz i zabijasz kogokolwiek kto pojawi ci się w battle. Regulamin jest jaki jest i jak sie nie podoba to wypierdalasz.
Ponadto to nie Bikon płacze tylko wy, bo on wszedł na serwer na którym panują takie zasady, ze nie zabijasz randoma, a to wam sie nie podoba regulamin i to wy placzecie :D essa
 

Latwo

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Maj 2021, 23:12:07 »
gosciu gram tu 6 miesiecy a ty mi cos pierdolisz o jakims wyexpieniu sie i spierdalaniu kisne. A co do plakania o regulamin itp to policz ile wy tematow ze skargami na nas zrobiliscie a ile my na was zaczeliscie jebane 60 te zabawe z postami na forum to sie bawimy z wami a ty obronco ucisnionych wez idz sie potnij bo nikt od nas bana nie dostal  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 

sir metka

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Maj 2021, 23:56:33 »
co to ta bugmapa xD ? jest takie coś do otclienta? da się na tym upke20 np przebiec? xD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Maj 2021, 09:38:00 »
gosciu gram tu 6 miesiecy a ty mi cos pierdolisz o jakims wyexpieniu sie i spierdalaniu kisne. A co do plakania o regulamin itp to policz ile wy tematow ze skargami na nas zrobiliscie a ile my na was zaczeliscie jebane 60 te zabawe z postami na forum to sie bawimy z wami a ty obronco ucisnionych wez idz sie potnij bo nikt od nas bana nie dostal  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

@Mrozu chlop cię oficjalnie wyśmiał i tylko potwierdził ze są bezkarni

A Ty kurwo tym łatwo zatkaj pizde bo jedyne do czego się nadajecie to do kupowania charow za plny, expienia na hunting fire za plny

Pierdolicie tak jeden z drugim co siedzą 18h dziennie na rexii ze jesteśmy gownami bo nas zabijacie a musicie dziennie 10 gatherow robić, ze rak nie mamy

Jak macie jakieś wątpliwości zapraszamy mozemy się ustawić 10 na 10 gdzie chcecie i zobaczymy kto nie ma rak i jest prawdziwym gownem bo ostatnio jak wyszliśmy w 6 osób na darashii to przekopalismy was 11


 

sir metka

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Maj 2021, 09:54:24 »
Na Darashi czyli na tych Achadach na Sand City? to tam 20:2 było bo Rexia taka nudna się robi, że liczę statystyki z Ostatnie Zgony xD Chciałem supportem popatrzeć ocb w tych bitkach ale na jakimś murku to było i za wiele nie widziałem. Wcześniejsza bitka którą pamiętam to boss piątek 7 maja 22:4.
Dobrze rozumiem bitkę? Czyli tak jak w kilka charów na przeciw i walczą? Bo bieganie po respach to chyba bitka nie jest xD Raczej wojna podjazdowa xD Trololol
Gra ktoś w piłe dzisiaj na boisku Rexii ? :D
 

Cynio

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Maj 2021, 23:43:07 »
Po co zrobiles te supporty? zeby rpg grajkowie sobie expili, a nie sie bili to na chuj teraz placzesz jak PVP postac zabija PVP postac czy nawet ja gnoi? Jestes sam sobie winien niedomowien i aktualnej sytuacji na zdechlaku. Jak nie umiesz ogarnac tak prostych rzeczy jak 3 podpunkty w regulaminie to zapierdol xloga z ownera otsa bo sie ewidentnie nie nadajesz.

postacie pvp niech sie wala na leb
a goscie co sie uwazaja za randomow czyt. jakies metki i inne niech sprzedaja postacie nie zaloza supportow.












essa, jebac zdechlaka

wielki old powrocil i komentuje forum
 

OMEN KOCUR

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Maj 2021, 07:06:43 »
Po co zrobiles te supporty? zeby rpg grajkowie sobie expili, a nie sie bili to na chuj teraz placzesz jak PVP postac zabija PVP postac czy nawet ja gnoi? Jestes sam sobie winien niedomowien i aktualnej sytuacji na zdechlaku. Jak nie umiesz ogarnac tak prostych rzeczy jak 3 podpunkty w regulaminie to zapierdol xloga z ownera otsa bo sie ewidentnie nie nadajesz.

postacie pvp niech sie wala na leb
a goscie co sie uwazaja za randomow czyt. jakies metki i inne niech sprzedaja postacie nie zaloza supportow.












essa, jebac zdechlaka

wielki old powrocil i komentuje forum


deje juz wyszly z dinery, podaj tlen dla brata kamysa i nic juz was nie zatrzyma aby zdominowac kolejny pusty serwer
 

Cynio

Odp: Bez Precedensu, Badboys? czy jak ich nazwać....
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Maj 2021, 11:54:27 »
Po co zrobiles te supporty? zeby rpg grajkowie sobie expili, a nie sie bili to na chuj teraz placzesz jak PVP postac zabija PVP postac czy nawet ja gnoi? Jestes sam sobie winien niedomowien i aktualnej sytuacji na zdechlaku. Jak nie umiesz ogarnac tak prostych rzeczy jak 3 podpunkty w regulaminie to zapierdol xloga z ownera otsa bo sie ewidentnie nie nadajesz.

postacie pvp niech sie wala na leb
a goscie co sie uwazaja za randomow czyt. jakies metki i inne niech sprzedaja postacie nie zaloza supportow.












essa, jebac zdechlaka

wielki old powrocil i komentuje forum


deje juz wyszly z dinery, podaj tlen dla brata kamysa i nic juz was nie zatrzyma aby zdominowac kolejny pusty serwer
zapraszam 8.0 realerka top1