Here you can change website language:

Autor Wątek: Nadużycie MC do PVP  (Przeczytany 6316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dawno

Odp: Nadużycie MC do PVP
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Maj 2021, 21:54:02 »
Nie spłakał bo mam wyjebane w lvl czy tam DC. Tu chodzi o fakt ktory widzisz na screen. Chciałbym widzieć wasze miny gdybyście byli zagnojeni przez to ze 1 chłop se loguje chary na kompie i na vps (jak widać na screen). Łamanie regulaminu. Gdy takie akcje ludzie od nas by zaczeli robić i latać wagonem 6 charów to byście siedzieli i płakali aż miło
 

sir metka

Odp: Nadużycie MC do PVP
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Maj 2021, 22:12:24 »
ja tam płacze xD bo już udowodniłem tak jak mówiłem w poście o Regulaminie gdzie Mrozu się rozpisał, że nie da rady sprostać swoim wyimaginowanym podpunkt~~ regulaminu xD. Udowodniłem, że z zabijaniem Randomów to nawet nie jest w stanie sam odróżnić haha tutaj ten sam przykład jako administrator też jak widzicie caaaały dzień zero reakcji.
Jedyne punkty regulaminu których trzeba przestrzegać na tym otsie to zakaz wyzywania GODów i to że jak Mrozu nie zarobi na sprzedaży chara lub pp to wasze chary sprzeda xD przykład Rumeye czy jakoś tak wiecie ocb xD WTEDY REAGOWAŁ W 15 SEKUND xD a reszta punktów regulaminu to ładnie skopiowane gówno xD
Więc zamiast między sobą się umówić skoro macie wojnę, że bijecie się na takich i takich zasadach to myślę więcej zabawy byście mieli niż bluzgać się kogo Mama gdzie komu xD
Serdecznie Pozdrawiam największy hejter każdej Administracji xD
 

Samgold

Odp: Nadużycie MC do PVP
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Maj 2021, 22:15:07 »
E halo to można wkoncu latać 3 charki + charki na vps, czy nie? Bo wsumie polatałbym sobie na 6 🤔😁
 
Osoby które lubią ten post: Dawno

exori boli

Odp: Nadużycie MC do PVP
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Maj 2021, 23:08:11 »
jeszcze sie podpisz na koncu zeznan i talerz po makowcu umyj pozdro siema

Jestes zjebany ta gierka przezarla ci reszte mozgu o ile go miales co ty porownujesz realne zycie do gierki? zajebal go na vpsie to niech mrozu go banuje kurwe jebana i tyle
wyjdz z domu gostek bo ta gierka doszczetnie cie wpierdoli w calosci

e jak ktos na forum napisze ze dmucha ci matule w pokoju obok to idziesz sprawdzic zajobie umyslowy?
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2021, 23:10:19 wysłana przez exori boli »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nadużycie MC do PVP
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Maj 2021, 00:26:16 »
jeszcze sie podpisz na koncu zeznan i talerz po makowcu umyj pozdro siema

Jestes zjebany ta gierka przezarla ci reszte mozgu o ile go miales co ty porownujesz realne zycie do gierki? zajebal go na vpsie to niech mrozu go banuje kurwe jebana i tyle
wyjdz z domu gostek bo ta gierka doszczetnie cie wpierdoli w calosci

e jak ktos na forum napisze ze dmucha ci matule w pokoju obok to idziesz sprawdzic zajobie umyslowy?

Odpuść bo z ciebie to już nawet sam Mrozu bekę ma jak byłeś tak splakany ze pisałeś do niego ze jesteś randomem i że Cię bijemy xD

Tutaj screen żeby wszyscy się pośmiali a ty już cichutko piesku co do każdego szczeka w gierce bo w realnym życiu pewnie go gnębią



 

Mandarynka

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Nadużycie MC do PVP
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Maj 2021, 05:53:40 »
takze dawno padles od ludzi a nie vpsow ; ] a ze ktos cie nakrecal a ty jak male dziecko poleciales do mamusi sie poskarzyc , widac jakie u was maja podejscia jak te bikony metki odrazu RATUJCIE BO CHLOP MNIE UBIL NA GIERCE hahahhahah
 

KapitanBomba

Odp: Nadużycie MC do PVP
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Maj 2021, 08:42:59 »
takze dawno padles od ludzi a nie vpsow ; ] a ze ktos cie nakrecal a ty jak male dziecko poleciales do mamusi sie poskarzyc , widac jakie u was maja podejscia jak te bikony metki odrazu RATUJCIE BO CHLOP MNIE UBIL NA GIERCE hahahhahah
Odezwali się przyjebańce co 24/7 na tibijce siedzą, jeszcze nie dawno ujebani całymi dniami w depo liczyli kratki, a jak od nas ludzie przestali grać bo zero oporu, to teraz wielce szczekają, a najwięcej do powiedzenia mają ci co chuja robili i zgrywają pozerów jakieś mandarynka, exori boli i inne pokraki. Ja też sobie odpalę 3x Wagon na kompie i 3x VPS skoro można ;]. Jak tam sandał nie ma to jak rozjebać gruby hajs na zdechlaku haha xD.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nadużycie MC do PVP
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Maj 2021, 08:48:57 »
Co wy się dziwicie ze oni tak siedzą, jakbyście wydali tyle co kasy co 90% ich teamu tez by wam było szkoda przestać grać xD jak kupili wszystkie punkty i chary od sztywno

Rekordziści czyli trawa, sandał i tropeheus wydali minimum 2k pln XD


 

exori boli

Odp: Nadużycie MC do PVP
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Maj 2021, 11:13:52 »
jak sie chcesz w screeny pobawic to sobie przypomnij chory umyslowo kurwiu jak za mna latales miesiac czasu i pisales ze jestem tropheus potem jak cie nawyzywalem ze jestes chory i leczenia potrzebujesz bo pewnie nawet w domu mylisz ojca z tropheusem to ci jebla psycha i zaczales latac za mna z odpalonym frapsem i filmiki do mroza wysylales zebym  bana dostal to proste ze od razu do mroza podpierdolka zeby cie do rabki na leczenie jakies wyslal  ;D ;D
jestes gownem najgorszego sortu pierdolisz ze siedza expia 20h a ty kurwo co? jak przez godzine na forum nie popatrzysz albo taska na level nie zrobisz to cie roznosi przed tym komputerem, od 3 miesiecy xloga dajesz i sie rozstac z pixelami nie potrafisz a pierdolisz komus o realnym zyciu  ;D

pozdro gicie niedlugo od tych ssow i filmikow to ci pamieci w komputerze zabraknie
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2021, 11:42:13 wysłana przez exori boli »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Nadużycie MC do PVP
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Maj 2021, 13:06:00 »
Co za farmazoniarz zobacz ile moje chary wbijają dziennie i ile są online a później pierdol, żyć bez rexii nie umiesz i płaczesz na forum bo do każdego szczekasz i każdy cię zabija

Sam się nazwałeś randomem pisząc do mroza żeby bana nam dał to czy można niżej upaść ?XD


 

Snieg

Odp: Nadużycie MC do PVP
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Maj 2021, 15:00:04 »
takze dawno padles od ludzi a nie vpsow ; ] a ze ktos cie nakrecal a ty jak male dziecko poleciales do mamusi sie poskarzyc , widac jakie u was maja podejscia jak te bikony metki odrazu RATUJCIE BO CHLOP MNIE UBIL NA GIERCE hahahhahah

https://mrozuots.pl/index.php?topic=2811.0 - jeszcze nie dawno płakaliscie na forum, ze ktoś was walluje:DDD