Here you can change website language:

Autor Wątek: pani Flexy  (Przeczytany 6702 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vitamins

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Styczeń 2021, 12:39:14 »
pff
Widzisz nawet psycha ci nie pozwala wyjsc za depo ;/ kiepsko z wami
 

KaKe HeRe

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Styczeń 2021, 13:11:03 »
Ziomuś gdzie Ty chcesz tutaj na bitkę wejść? Przedstawię Ci przebieg walki.
10 vs 10 -> Kto pierwszy zaznaczy, spam target i jeśli ktoś zdąży powiedzieć to MR'owanie swojego...
5 vs 5 -> Kto ma szybsze ręce lub kto ma lepsze skrypty. <- jedyne sensowne bitki tutaj...

JA bym się z chęcią pobił ale tylko i wyłącznie 5 vs 5, gdzie da się jeszcze jako tako wykazać bo nie spada się na klapka + przed rebem.

Druga sprawa to wyjść na bitkę 3 rebami 717k MS'ami to każdy by chciał wyjść, ale nie każdy gra tu 2/3 lata... Gdzie każdy reb daje 20% DMG + i nie wiem jak to sobie Mrozu wymyślił, na 3 rebie mr'ka zostaje taka jaka była, DMG każdej osoby jest większy o 60%? Dobrze to rozumiem? Ogólnie to nie OTS by się bić, to OTS 4fun dla laików lub takich płaczków bez rąk, gdzie można nastawić X MC'ków by po 2 latach zdominować OTS'a, a gdy już ktoś wpadnie postawić jako tako opór, nawet nie dać się mu wyexpić by potem się pobić, bo DOMINANDO XDDDD. Resetuj tego OTS'a Mrozu, stawiaj Rexie 2k15/16, gdzie był 100x lepszy balans niż jest teraz, essa.



Elo kake gdzieś się chujku chował

Tu i ówdzie. :D Głównie CS:GO, zasmakowałem w końcu trochę RL Tibijki, aż w końcu po namowach wszedłem tutaj, bo podobno jakieś szwedy dominują.



[EDIT]
Jeszcze te "Lubię to" pod Swoimi postami... Wylizywanie sobie wzajemnie dupy... Smacznego :D
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2021, 13:16:16 wysłana przez KaKe HeRe »
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

vitamins

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Styczeń 2021, 13:33:11 »
Ziomuś gdzie Ty chcesz tutaj na bitkę wejść? Przedstawię Ci przebieg walki.
10 vs 10 -> Kto pierwszy zaznaczy, spam target i jeśli ktoś zdąży powiedzieć to MR'owanie swojego...
5 vs 5 -> Kto ma szybsze ręce lub kto ma lepsze skrypty. <- jedyne sensowne bitki tutaj...

JA bym się z chęcią pobił ale tylko i wyłącznie 5 vs 5, gdzie da się jeszcze jako tako wykazać bo nie spada się na klapka + przed rebem.

Druga sprawa to wyjść na bitkę 3 rebami 717k MS'ami to każdy by chciał wyjść, ale nie każdy gra tu 2/3 lata... Gdzie każdy reb daje 20% DMG + i nie wiem jak to sobie Mrozu wymyślił, na 3 rebie mr'ka zostaje taka jaka była, DMG każdej osoby jest większy o 60%? Dobrze to rozumiem? Ogólnie to nie OTS by się bić, to OTS 4fun dla laików lub takich płaczków bez rąk, gdzie można nastawić X MC'ków by po 2 latach zdominować OTS'a, a gdy już ktoś wpadnie postawić jako tako opór, nawet nie dać się mu wyexpić by potem się pobić, bo DOMINANDO XDDDD. Resetuj tego OTS'a Mrozu, stawiaj Rexie 2k15/16, gdzie był 100x lepszy balans niż jest teraz, essa.



Elo kake gdzieś się chujku chował

Tu i ówdzie. :D Głównie CS:GO, zasmakowałem w końcu trochę RL Tibijki, aż w końcu po namowach wszedłem tutaj, bo podobno jakieś szwedy dominują.



[EDIT]
Jeszcze te "Lubię to" pod Swoimi postami... Wylizywanie sobie wzajemnie dupy... Smacznego :D
Mordzia przedstawic ci walke 5vs5? Przypuszczam ze popushujemy ich tak ze rp nie bedzie mial przez 20 sekund sio poniewaz jest MW. w te 20 sekund 3reba RPKA I EKA NIE DA SIE UBIC W 5 OSOB :)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Styczeń 2021, 13:46:34 »
Ziomuś gdzie Ty chcesz tutaj na bitkę wejść? Przedstawię Ci przebieg walki.
10 vs 10 -> Kto pierwszy zaznaczy, spam target i jeśli ktoś zdąży powiedzieć to MR'owanie swojego...
5 vs 5 -> Kto ma szybsze ręce lub kto ma lepsze skrypty. <- jedyne sensowne bitki tutaj...

JA bym się z chęcią pobił ale tylko i wyłącznie 5 vs 5, gdzie da się jeszcze jako tako wykazać bo nie spada się na klapka + przed rebem.

Druga sprawa to wyjść na bitkę 3 rebami 717k MS'ami to każdy by chciał wyjść, ale nie każdy gra tu 2/3 lata... Gdzie każdy reb daje 20% DMG + i nie wiem jak to sobie Mrozu wymyślił, na 3 rebie mr'ka zostaje taka jaka była, DMG każdej osoby jest większy o 60%? Dobrze to rozumiem? Ogólnie to nie OTS by się bić, to OTS 4fun dla laików lub takich płaczków bez rąk, gdzie można nastawić X MC'ków by po 2 latach zdominować OTS'a, a gdy już ktoś wpadnie postawić jako tako opór, nawet nie dać się mu wyexpić by potem się pobić, bo DOMINANDO XDDDD. Resetuj tego OTS'a Mrozu, stawiaj Rexie 2k15/16, gdzie był 100x lepszy balans niż jest teraz, essa.



Elo kake gdzieś się chujku chował

Tu i ówdzie. :D Głównie CS:GO, zasmakowałem w końcu trochę RL Tibijki, aż w końcu po namowach wszedłem tutaj, bo podobno jakieś szwedy dominują.



[EDIT]
Jeszcze te "Lubię to" pod Swoimi postami... Wylizywanie sobie wzajemnie dupy... Smacznego :D

Tak luźno patrząc po Twoich postach to sam tu 2 lata grałeś hipokryto i znowu wchodzisz xD

Przecież te gostki z rl mapek to są kozaki, to nie 2k10 gdzie co tydzień startował nowy ots rl mapa i wbijały masówki.

A Ty myślisz ze na evo otsa który stoi 2-3 lata wbijają ludzie się pobić ? Pozdro XDD


 

Rumeye

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Styczeń 2021, 13:50:55 »
Ots stoi 2-3 lata, jest prosto jak byk podane "4FUN", a przychodzą jakieś obrośnięte w piórka grajki i myślą, że coś znaczą. O ile Cie pamiętam, byłeś spoko ziomkiem, ale w 2k20 na tej rexii jak były walki po 20 a nawet 30 osób z Jerrym to Cie nie ani razu nie widziałem. Teraz jak rexii znowu zabrakło tlenu i nic sie tu nie dzieje krytykujesz, że nic się nie dzieje i jakieś "śmieszne dominando"
 

Cynio

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Styczeń 2021, 13:51:29 »
Elo kake gdzieś się chujku chował, dobrze gadasz po co dominowac zdechalaka jak mozna wbic na np na inna tibijke albo na RLEVO pokazać np taka dominacje Mazurowi Warriorowi lub Paczkowi, 2-3 dni expisz 170 lvl na tej Real Mapie no panowie. A znajac zycie bedzie w przyszlosci reset rexi gity wbija, no i nie bedzie expa przez jakiś czas, tym bardziej gicie jest tam turniej na 1k PLN, a co do tego blokowania to smiech na sali,

a w sumie to juz po otsie chyba
 "gracie w ta gierke od 10 lat i 0 progressu, ludzi
dalej macie chujowych i dalej nie potraficie
postawic full afka, lata mijaja a dey/warrior
dalej sa jebanymi szczochami takimi jak byli w
2k13 zal mi was gajs

nigdy oporu nie
stawiales i nigdy nie postawisz jeden z drugim
cheers
" ~~~Wypowiedz mazura.
To możecie dalej na iglicy zostać ;p


mazur chyba zapomnial jak z 10 miesiecy temu gral u nowika, ludzie ktorzy z nim u niego grali to jego obecni przeciwnicy, a przeciwnicy z tamtego okresu to polowa 'jego' teamu xDD
hail kladka
hail among us z detektywem

a co do tych retardow ze 147kg kobietami to juz nic nie zmieni waszego losu, dalej jak bedziecie wybiegac na losta to strach w oczach czy god nie zaloguje i wam nie wyjebie lewego

« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2021, 13:53:30 wysłana przez Cynio »
 

KaKe HeRe

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Styczeń 2021, 14:23:10 »
Grałem tu, oj kurwa grałem grałem XDDDD Mój ostatni char u Mroza na OTS'ie  to na sandzie X czasu temu, tutaj mnie jeszcze nie było dluzej niz na 24h.

Moja ostatnia rexia to edycja z 2k16 potem dlugo dlugo spokoj i cisza.
Slyszalem co sie dzialo, ze ten smieszny Jerry Aka MCDonald ladna tu komus kope zajebal i z braku oporu poszedl w chuj, a te boby zostaly i teraz mowia cos o dominando? Smieszne kurwaa :D
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Cynio

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Styczeń 2021, 14:39:29 »
Grałem tu, oj kurwa grałem grałem XDDDD Mój ostatni char u Mroza na OTS'ie  to na sandzie X czasu temu, tutaj mnie jeszcze nie było dluzej niz na 24h.

Moja ostatnia rexia to edycja z 2k16 potem dlugo dlugo spokoj i cisza.
Slyszalem co sie dzialo, ze ten smieszny Jerry Aka MCDonald ladna tu komus kope zajebal i z braku oporu poszedl w chuj, a te boby zostaly i teraz mowia cos o dominando? Smieszne kurwaa :D
tak tak on wygral
300 to 210.
999 to 526.
318 : 173
 

miekkiefaje

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Styczeń 2021, 19:22:46 »
Pani flexy na prywatnym charze nie mogła przebić przez mwalla, po czym po przebiciu została wyjaśniona. Oczywiście nie wytrzymała ciśnienia i trzeba było zalogować na [ST]Flexy i postraszyć. Bardzo proszę, nie nadużywaj swoich uprawnień tylko dlatego że nie umiesz grać w tibię. ;)

27.01.2021 16:24:17   
Mrs Flexy killed at level 252354 by Vectar RP

https://gyazo.com/fe83879fc8a0aad9b8f46b4e8aaa0abd

^^To takie wielkie "utrudnianie".




Ty vectar skończ te pierdolenie w killersach byłeś już pizdą i zawsze nią zostaniesz ze złudną myślą że cos znaczysz bo banda skończeńcow pozwala Ci expić,bez tego byłbyś gównem spłakanym i dawno zajebał xloga z taką słaba psychą nigdy byś nie wyexpił niczego powyżej 600 k
 

miekkiefaje

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Styczeń 2021, 19:39:29 »
Ziomuś gdzie Ty chcesz tutaj na bitkę wejść? Przedstawię Ci przebieg walki.
10 vs 10 -> Kto pierwszy zaznaczy, spam target i jeśli ktoś zdąży powiedzieć to MR'owanie swojego...
5 vs 5 -> Kto ma szybsze ręce lub kto ma lepsze skrypty. <- jedyne sensowne bitki tutaj...

JA bym się z chęcią pobił ale tylko i wyłącznie 5 vs 5, gdzie da się jeszcze jako tako wykazać bo nie spada się na klapka + przed rebem.

Druga sprawa to wyjść na bitkę 3 rebami 717k MS'ami to każdy by chciał wyjść, ale nie każdy gra tu 2/3 lata... Gdzie każdy reb daje 20% DMG + i nie wiem jak to sobie Mrozu wymyślił, na 3 rebie mr'ka zostaje taka jaka była, DMG każdej osoby jest większy o 60%? Dobrze to rozumiem? Ogólnie to nie OTS by się bić, to OTS 4fun dla laików lub takich płaczków bez rąk, gdzie można nastawić X MC'ków by po 2 latach zdominować OTS'a, a gdy już ktoś wpadnie postawić jako tako opór, nawet nie dać się mu wyexpić by potem się pobić, bo DOMINANDO XDDDD. Resetuj tego OTS'a Mrozu, stawiaj Rexie 2k15/16, gdzie był 100x lepszy balans niż jest teraz, essa.



Elo kake gdzieś się chujku chował

Tu i ówdzie. :D Głównie CS:GO, zasmakowałem w końcu trochę RL Tibijki, aż w końcu po namowach wszedłem tutaj, bo podobno jakieś szwedy dominują.



[EDIT]
Jeszcze te "Lubię to" pod Swoimi postami... Wylizywanie sobie wzajemnie dupy... Smacznego :D

DOBRZE GADA POLAĆ MU!!!!
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Styczeń 2021, 19:48:34 »
Pierdolicie w tych tematach jebane kondony nie na temat wogole a później @Mrozu  się tego czytać nie chce i ma w to wyjebane xD


 

miekkiefaje

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Styczeń 2021, 21:10:53 »
Pierdolicie w tych tematach jebane kondony nie na temat wogole a później @Mrozu  się tego czytać nie chce i ma w to wyjebane xD
I dobrze robi bo tylko wywołujecie gówno burze szukając tylko pretekstu  do afery jak dzieci gdzie nie powinno mieć żadnego miejsca tutaj
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Styczeń 2021, 22:59:03 »
@Cynio co nie zmienia Faktu ze zajazd piękny na RLEVO XD, @KAKE o widzisz, kurde to były tak czasy Warjaty vs Wicked kiedy reload hehe. Ja od tego czasu co graliśmy w cska to orzełek wjebany był, ale ta gra kurwa na psy zeszła. A reset to by sie przydał, ja osobiście, myślę wcześniej lepiej się grało bez rebów bo rexia taka była git, a jak chciałeś sobie pograć na rebach to Darksand był, właśnie mrozek RLEVO było, zaraz karamy, to może piasek OTS długo go nie było ;p
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2021, 23:05:18 wysłana przez VOLKSWAGEN »

⚡GG:50619121