Here you can change website language:

Autor Wątek: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!  (Przeczytany 13149 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mrozu

Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Październik 2017, 14:56:20 »
@Jamakai
Bo na bramce do 75k musi expić każdy, potem expowiska są już wszędzie więc przymusowy teleport na X poziomie (bo, nie wiem, do jakiego lvl'a chcielibyście tą bramkę) działałby też na wszystkie inne osoby expiące na wszystkich innych expowiskach co na pewno by bardziej przeszkadzało graczom w zamian za parę expowisk za bramką. Dodam, że teraz i tak możesz się wyexpić na luzie, pierwsze tygodnie otsa to było czyszczenie co parę minut, nawet w nocy więc teraz na prawdę expi się bezproblemowo.
 

KaKe HeRe

Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Październik 2017, 17:23:42 »
Jakis marny pet na MCkach robi calego ots'a   ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Robie Wirtualna maszyne na Siodemce od Mroza biore chary podobne lvl do Twoich i Cie niszcze miernoto ;)
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Jamakai

Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Październik 2017, 17:31:07 »
Z bramką jest taki problem, że osoby, które by miały odpowiedni poziom zapewne by już nie wyszły z tego expowiska i expiły tam do nie wiadomo jakiego poziomu.

@[GOD]Mrozu
Nie chodziło mi o sam fakt jak miałoby to wyglądać w praktyce, tylko o to co wcześniej napisałeś - że osoby nie wyszłyby z expowisk.
To zrobię parę expowisk do 300 lvl; 350 lvl; 400 lvl, gdzie po osiągnięciu tych poziomów, jakiś mechanizm przeniesie graczy do świątyni. Pamiętaj, że tam dalej będą mogli chodzić inni gracze z niższymi poziomami i siebie wzajemnie też bić..

Inaczej - nie chcę być źle zrozumiany, nikt tutaj Ci źle nie życzy. Wręcz odwrotnie - dajemy pomysły co zrobić, żeby grało się lepiej, bardziej intensywnie - żeby coś się działo. Ostatnio prosiłeś o takie tematy jak wprowadzałeś nowy czar, to daliśmy Ci parę. Skorzystaj, albo nie - ale jeśli nie interesuje Cię nasze zdanie, to następnym razem nie mów, że mamy coś pisać na forach i proponować jakieś rzeczy.
Mojego tematu nawet nie zechciałeś skomentować.

I jeszcze jedno! Te zmiany, które są zaproponowane nie są jakieś rewolucyjne. Nie będzie sytuacji, gdzie w ciągu dwóch dni ktokolwiek dogoni top'kę. To taki mały krok, małe ułatwienie - prawda, ale za to będziesz miał naprawdę na co popatrzeć - jak tylko naprawisz cast'a.

Ostatnia rzecz. W kwestii zastanowienia - Co by było, gdyby za tydzień wystartował bardzo podobny serwer? Jak myślisz ilu graczy zostałoby na Rexii? Czy może być taka sytuacja, że mniejsze poziomy, które w tym momencie nie mogą konkurować, pójdą walczyć o top'kę na innym serwerze?
Jako gospodarz dobrze by było zadbać o dobry klimat, żeby nikt w razie takiej ewentualności odchodzić nie chciał, ale nie jakimiś konkursami, eventami - które i tak są robione na prośbę graczy; tylko klimatem.

Dodam, że dzisiaj jestem na tym serwerze, bo naprawdę bardzo dawno temu grałem na RONOTS - tak się chyba to nazywało, też EVO; ale klimat był świetny i miałem nadzieję, że tutaj będzie podobnie - i dalej taką nadzieję mam.

Pozdrawiam!
 

KaKe HeRe

Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Październik 2017, 17:37:40 »
Porob bramki jak z Death  Strikerami ;)

Wbijesz np 150k+ i nie wchodzisz i nowe bramki co 50k lvl.  ;D ;D ;D
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 
Osoby które lubią ten post: Jamakai

Mrozu

Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Październik 2017, 20:36:36 »
Przecież Ci odpisałem dlaczego nie zrobię przymusowych tp do temple wyżej a co do podobnego serwera to wystartował tydzień temu, jak ten padnie to trudno. Mam dużo innych projektów, zapraszam 27.10 na karamy-war.com, na dniach pojawi się zapowiedź i rozpoczniemy kampanie reklamową.
 

Hammer

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Październik 2017, 21:45:10 »
@Jamakai
Bo na bramce do 75k musi expić każdy, potem expowiska są już wszędzie więc przymusowy teleport na X poziomie (bo, nie wiem, do jakiego lvl'a chcielibyście tą bramkę) działałby też na wszystkie inne osoby expiące na wszystkich innych expowiskach co na pewno by bardziej przeszkadzało graczom w zamian za parę expowisk za bramką. Dodam, że teraz i tak możesz się wyexpić na luzie, pierwsze tygodnie otsa to było czyszczenie co parę minut, nawet w nocy więc teraz na prawdę expi się bezproblemowo.

Mrozu a jak masz np. Bramki LVL dla questów, nie mógłbyś na takiej zasadzie zrobić bramki LVL dla EXPA?

Na przykład spójrz ja mam załóżmy ten 360.000 lvl i mam bramkę od 350k lvl do 400k lvl
wchodzę i w tej bramce masz np. 10 teleportów do np. EMO, Dark EMO, Elite Efreet, Atlantis Guard i Zombi Cor.
Lub dodać trochę mocniejsze summony typu . Elite EMO albo Elite Atlantis Guard lub Elite Zombi Cor.

W tą bramkę nie wejdzie już ani lvl 349.000 ani 401.000 bo to będzie specjalny tp dla tych lvl.

Dla urozmaicenia fajnie byłoby wyprowadzić np. EXP TICKET, który pozwoliłby na wejście do owych bramek
Można byłoby go zdobyć kupując np. w SMS SHOPIE lub po prostu wykonać trudny TICKET EXP QUEST.

Ludzie zbierali by ekipy żeby zdobyć wejściówkę na nowe tereny.
- Można wprowadzić nawet wymiar czasowy na wejściówki(powiedzmy 2-3dni) i żeby zdobyć znowu wejście na te tereny, trzeba by było wykonać znowu z ekipą ten quest.

To sprawi(może..) że gra stanie się ciekawsza :)

Takie bramki stworzyłbyś dla graczy np.
250k - 300k
301k  -350k
351k - 400k
401k - 450k



Wiem, że to troche pracy by było, ale uważam że warto.
Bo jest pełno expowisk, które sa w ogóle nie potrzebne, jakie Nooby nie Nooby na których i tak nikt nie siedzi.
« Ostatnia zmiana: 15 Październik 2017, 21:47:50 wysłana przez Hammer »
 

Szajbus

Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Październik 2017, 22:23:05 »
Ciekawsza gra wtedy będzie? Czyli dla ciebie ciekawsze jest chowanie dupy za bramką lvlową i bezkarne expienie 24/7?

Wtedy ten ots padnie całkowicie, nie będzie juz wgl żadnego ruchu na otsie, bo osób online jest na tyle mało że jak wjebie po 10 respów na bramke to praktycznie każdy będzie miał swój prywatny exp z którego nie będzie wychodził bo po co?

Idź grać na jakimś otsie non pvp bo widze że taki najbardziej by ci odpowiadał.
Nie dość że na bossach masz non pvp to jeszcze chcesz parasola ochronnego na expach. Niedługo jeszcze pewnie jakiś płaczek założy temat żeby i na najazdach wyłączyć pvp, bo sobie alcatrazów czy pływaków nie może zabić w spokoju bo źli ludzie go biją, jak tak można?

Ta gra polega gostek na bitce, walce o respy itd.
Trzeba było zacząć grać wcześniej a nie wbiłeś dopiero na otsa i płaczesz że ktoś ma x razy większy lvl i cie wypierdala z dobrych expów. Ma większy lvl bo zmarnował więcej czasu i prądu. Więc teraz ma z tego korzyści.

Zresztą teraz masz i tak z 90% respów na vipie wolnych. Więc nie wiem o co ci chodzi, wcześniej jak grało 300/400 ludzi i co 10 minut kogoś zabijali to jakoś nikt takich tematów nie robił.
« Ostatnia zmiana: 16 Październik 2017, 10:51:32 wysłana przez Szajbus »
 

Rumeye

Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Październik 2017, 22:35:52 »
Jesteś jakiś durny, to nie jest server non-pvp. Już o tyle źle, że płatne są za 5 coinów i ciężko po kogoś wpaść
 

Rumeye

Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Październik 2017, 22:39:40 »
Może jeszcze non-pvp w godzinach nocnych? :D
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Październik 2017, 03:42:58 »
Zgadzam sie z Rumeye i SZajbusem

⚡GG:50619121
 

Bot Atencjusz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Październik 2017, 10:51:58 »
@jamakai Ty tam sie nie odzywaj wielki polaczku cebulaczku, jeszcze z Ciebie wielki polonista, mowilem ci,ze jedynie to mi mozesz podawac Parcele na thais, bo na otsie sie gowno znasz, niech Mrozu zrobi takiego otsa jak ty pod expienie takiego nooba co sie wyexpic nie moze i musi expic 24h jak ty, to zobaczysz, ze na otsie nie bedzie zywej duszy, chyba,ze lubisz stac i kozaczyc tylko pisaniem, bo niestety swojej buzi nawet na tsie nie umiesz odezwac. Jedyny moze minus tego otsa, to ze bugi sa a nikt ich nie łata.
P.S Na takiej Narvi czy jakims expie x7. tez bys pisal a bo mnie zabijaja 50 levele a ja mam 15 lvl i nie ma gdzie expic. Pierdolnij sie w leb.
« Ostatnia zmiana: 16 Październik 2017, 11:01:27 wysłana przez Bot Atencjusz »
 

Nemax

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Nie ma takiej sumy Po ktorej bym sie zbłaźnił..
    • Zobacz profil
Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #41 dnia: 17 Październik 2017, 22:24:39 »
zrobcie main + 1 mc i git.
[MS] Lowca Kapci I   357k lvl
[EK] WixaWixa  100k lvl
[MS] Nemcioo 350k lvl


 

Arrdo

Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #42 dnia: 18 Październik 2017, 00:15:17 »
Wykończyliście Chłopaka ;p
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: ZRÓBCIE COŚ Z TYM OTS BO GRAĆ SIĘ NIE DA!!
« Odpowiedź #43 dnia: 18 Październik 2017, 00:22:38 »
hahahaha

⚡GG:50619121