Here you can change website language:

Autor Wątek: Zabijanie nowych graczy  (Przeczytany 1306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bormann

Zabijanie nowych graczy
« dnia: 23 Sierpień 2023, 10:41:19 »
Witam piszę ten temat odnośnie zabijania nowych graczy na serwerze przez gildie sztywno, ja rozumiem że to jest server pvp i wg. Ale oni biegają paroma postaciami i wybijają wszystkie respy z graczy którzy dopiero zaczynają grę i nie mają jak się przez nich wyexpic
Parę osób już przez to skończyło grę na serwerze bo nie mieli już cierpliwości. 

Ps. To nie jest żaden płacz ale Mrozu możesz to jakoś ogarnąć?
 

Najt

Odp: Zabijanie nowych graczy
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień 2023, 10:44:47 »
Temat uważam, że jest totalnie bez sensu . Aby uniknąć takowych sytuacji powstały respy tzw no loss gdzie ani nie tracisz lvl ani nikt tam nie zabija
 

Bormann

Odp: Zabijanie nowych graczy
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sierpień 2023, 11:04:23 »
Ok zgadzam się tylko długo tam się też nie da poexpic bo zabijają a ustawienie powrotnych wpt wiąże się z zabiciem przy dobieganiu, więc może zrobić Spawn na Elite tak jak w przypadku losta i będzie po problemie
 

Nieznany Grajek

Odp: Zabijanie nowych graczy
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sierpień 2023, 11:14:19 »
Ok zgadzam się tylko długo tam się też nie da poexpic bo zabijają a ustawienie powrotnych wpt wiąże się z zabiciem przy dobieganiu, więc może zrobić Spawn na Elite tak jak w przypadku losta i będzie po problemie

No sorry życie xdd
 

Najt

Odp: Zabijanie nowych graczy
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sierpień 2023, 11:20:07 »
To nie ustawiasz powrotnych tak jak sam napisałeś jest to ots pvp po to mrozu wprowadził no lossy by ludzie tacy jak wy mam na myśli Randomow mogli się wyexpic
 

Bormann

Odp: Zabijanie nowych graczy
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Sierpień 2023, 11:51:58 »
Z tego co się orientuję na loscie robili to samo że zabijali ludzi i mrozu dał tam Spawn więc może zrobić tak z Elite i będzie po problemie
 

Najt

Odp: Zabijanie nowych graczy
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Sierpień 2023, 11:52:50 »
Ja to proponuję zrobić otsa npvp
 

Bormann

Odp: Zabijanie nowych graczy
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Sierpień 2023, 11:57:22 »
Wytłumacz mi co mogę wam zrobić mając 0 czy tam 1 reborn jak macie 5/6 ? Stoi jakiś random asu i Kai na follow i na hita każdego zdejmuje
 

vitamins

Odp: Zabijanie nowych graczy
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Sierpień 2023, 20:38:06 »
wpisz utana vid to cie nie bedzie widzial, on slepy na 1 oko