Here you can change website language:

Autor Wątek: I znowu o sztywniakach  (Przeczytany 6851 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #60 dnia: 15 Grudzień 2023, 13:56:20 »
Weź ty się jebnij w ten pusty łeb i wyjdź
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #61 dnia: 15 Grudzień 2023, 13:58:59 »
Chuja wiesz a pierdolisz sami decydowaliśmy komu oddawać a komu nie i jak ktoś nie miał itemow i był normalny to dostawał spowrotem. A to ze nie gram nie znaczy ze nie wiem co się dzieje na otsie, bo czytam discorda i forum i jak widzę już kolejny z kolei temat na wasz temat i standardowe odpowiedzi typu postaw opór, załóż gildie, czy coś to śmiać mi się chce i dziwie się ze Mrozu Wam jeszcze z dupy papki nie zrobił bo za moich czasów tak jak wspominałem to Mrozu był taki ze zabiłem randoma na tasku i 15 minut później miałem zabrane postacie i było jakoś więcej graczy, a teraz słucha takich przygłupów jak Ty którzy myślą ze maja decyzyjność bo pół renty wpłacają na rexie i jest jak jest


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #62 dnia: 15 Grudzień 2023, 14:04:51 »
Ja wiem ze Ty nie masz ciekawszych w życiu rzeczy do roboty niż pecola ale nie chce mi się z Tobą dyskutować bo widzę Ty tutaj jesteś zagorzały forumowicz i komentujesz twardo wszystko spocony.

Ale skończ już farmazonic ja nigdy nie wysyłałem zadnych danych czy zdjęć pierwszy dopóki ktoś mnie sam nie zaczepił. Czy widziałeś kiedyś żebym wysyłał jakieś zdjęcia dane czy nawet imię jakiegoś kociola, czy szprycy, czy jakichś ninjow Adasiowi albo innych? Nie bo jak ktoś nie wjezdza na prywatne życie to ja tez nie wjeżdżam. A taki młody siedzi niespełniony detektyw ktoś go pociśnie na discordzie dwa razy i pisze gościowi ze fajny czerwony sweterek, albo tropeheusa dwa razy pocisniesz i fotki wysyła

I ty jeszcze coś piszesz ze randomom questy blokujesz, jak po tym co napisałeś odrazu na discordzie cię ktoś wyśmiał, papka w głowie od wiadomych specyfików i żyjesz w alternatywnym stworzonym przez siebie świecie
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2023, 14:07:24 wysłana przez Alkoholik »


 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #63 dnia: 15 Grudzień 2023, 14:06:56 »
Chuja wiesz a pierdolisz sami decydowaliśmy komu oddawać a komu nie i jak ktoś nie miał itemow i był normalny to dostawał spowrotem. A to ze nie gram nie znaczy ze nie wiem co się dzieje na otsie, bo czytam discorda i forum i jak widzę już kolejny z kolei temat na wasz temat i standardowe odpowiedzi typu postaw opór, załóż gildie, czy coś to śmiać mi się chce i dziwie się ze Mrozu Wam jeszcze z dupy papki nie zrobił bo za moich czasów tak jak wspominałem to Mrozu był taki ze zabiłem randoma na tasku i 15 minut później miałem zabrane postacie i było jakoś więcej graczy, a teraz słucha takich przygłupów jak Ty którzy myślą ze maja decyzyjność bo pół renty wpłacają na rexie i jest jak jest

O czym ty decydowałeś skoro chłopy RS dostawały a potem Xlog był.... Mrozu się obudził po paru dniach od dania pozwolenia na wbijanie RS ( bo tak tego chcieliście ) ... Nie grasz a najwięcej się udzielasz i pierdolisz farmazony jak zwykle ( sam byleś nie lepszy ) ..
Wystarczy że Mrozu cb poniżał jak psa i się płaszczyć muszałeś przed nim cały czas .....
Nie zapominaj że też grali tutaj moi ludzie i tak samo za zabijanie randomów tracili postacie na tym statusie .... a i to wy pisaliście podania na status nie my ( bo nie było co robić jak był status ) ...................
 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #64 dnia: 15 Grudzień 2023, 14:08:13 »
Ja wiem ze Ty nie masz ciekawszych w życiu rzeczy do roboty niż pecola ale nie chce mi się z Tobą dyskutować bo widzę Ty tutaj jesteś zagorzały forumowicz i komentujesz twardo wszystko spocony.

Ale skończ już farmazonic ja nigdy nie wysyłałem zadnych danych czy zdjęć pierwszy dopóki ktoś mnie sam nie zaczepił. Czy widziałeś kiedyś żebym wysyłał jakieś zdjęcia dane czy nawet imię jakiegoś kociola, czy szprycy, czy jakichś ninjow Adasiowi albo innych? Nie bo jak ktoś nie wjezdza na prywatne życie to ja tez nie wjeżdżam. A taki młody siedzi niespełniony detektyw ktoś go pociśnie na discordzie dwa razy i pisze gościowi ze fajny czerwony sweterek, albo tropeheusa dwa razy pocisniesz i fotki wysyła

I ty jeszcze coś piszesz ze randomom questy blokujesz, jak po tym co napisałeś odrazu na discordzie cię ktoś wyśmiał, papka w głowie od wiadomych specyfików i żyjesz w alternatywnym stworzonym przez siebie świecie

Bijesz do mnie że nie mam co robic a sam siedzisz cały czas na DC i odpisujesz albo nowe konta zakładasz cały czas .... weź człowieku spójrz najpierw na siebie potem bij do innych GOSTEK
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #65 dnia: 15 Grudzień 2023, 14:12:04 »
Widzę ze ty jesteś jasnowidzem skoro wiesz jakie były ustalenia z mrozem na fb, albo jak piszesz ze sie płaszczylem. Jeżeli nie na fb to uargumentuj swoją wypowiedz i wstaw jakiś konkretny dowód, bo jak narazie to pierdolisz same głupoty przy czym Ty mrozowi spamujesz 6 razy dziennie na discordzie i fb pewnie tez, jak postacie na bugu straciłeś to odrazu zajebales z dupy kilka osób a robisz z siebie jakiegoś gita i prawilniaka. Czekam na jakieś konkretne screeny z dowodami ze sie plaszczylem przed mrozem i ze mrozu decydował komu mamy oddać eq a komu nie, a nie my sami. Bo to zwykle farmazony, jak ktoś wbił rsa to pisaliśmy do niego żeby anty rsa ustawił i oddawaliśmy eq z własnej woli.


GOSTEK jak coś chcesz to pisz na dc bo nie będę spamował tego tematu żeby słuchać twojego standardowego pierdolenia ze jestem farmazonem, nie gram na otsie i plaszczylem się przed mrozem bo na więcej ci twoje 3 szare komórki nie pozwalaja


 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Grudzień 2023, 14:13:41 »
Widzę ze ty jesteś jasnowidzem skoro wiesz jakie były ustalenia z mrozem na fb, albo jak piszesz ze sie płaszczylem. Jeżeli nie na fb to uargumentuj swoją wypowiedz i wstaw jakiś konkretny dowód, bo jak narazie to pierdolisz same głupoty przy czym Ty mrozowi spamujesz 6 razy dziennie na discordzie i fb pewnie tez, jak postacie na bugu straciłeś to odrazu zajebales z dupy kilka osób a robisz z siebie jakiegoś gita i prawilniaka. Czekam na jakieś konkretne screeny z dowodami ze sie plaszczylem przed mrozem i ze mrozu decydował komu mamy oddać eq a komu nie, a nie my sami. Bo to zwykle farmazony, jak ktoś wbił rsa to pisaliśmy do niego żeby anty rsa ustawił i oddawaliśmy eq z własnej woli.

Jak straciłem postacie na BUGU to na nikogo się nie rozjebałem w przeciwieństwie do was każdy na każdego się rozjebał .. jedyna prawilna drużyna alkoholika ....

Pokaz ss jak pisałes bo dalej pierdolisz farmazony
 

Mrozu

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #67 dnia: 15 Grudzień 2023, 14:15:04 »
Tylko, że dajcie mi nicki osób, które są jakoś niesamowicie gnojone przez sztywno bez powodu? Bo jest ciągle rozmowa o ogóle, a potem ktoś mówi, że to jego dotyczy patrze historie śmierci a tu jedna deska dziennie, kiedyś to przecież sztywno przez statusem randoma niektórych zabijała 20 razy dziennie czekając aż tylko wyjdzie z PZ.

No dajcie, bo nie ruszymy dalej jak nie znajdzie sie potwierdzenie tych słów.
 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #68 dnia: 15 Grudzień 2023, 14:15:27 »
Widzę ze ty jesteś jasnowidzem skoro wiesz jakie były ustalenia z mrozem na fb, albo jak piszesz ze sie płaszczylem. Jeżeli nie na fb to uargumentuj swoją wypowiedz i wstaw jakiś konkretny dowód, bo jak narazie to pierdolisz same głupoty przy czym Ty mrozowi spamujesz 6 razy dziennie na discordzie i fb pewnie tez, jak postacie na bugu straciłeś to odrazu zajebales z dupy kilka osób a robisz z siebie jakiegoś gita i prawilniaka. Czekam na jakieś konkretne screeny z dowodami ze sie plaszczylem przed mrozem i ze mrozu decydował komu mamy oddać eq a komu nie, a nie my sami. Bo to zwykle farmazony, jak ktoś wbił rsa to pisaliśmy do niego żeby anty rsa ustawił i oddawaliśmy eq z własnej woli.


GOSTEK jak coś chcesz to pisz na dc bo nie będę spamował tego tematu żeby słuchać twojego standardowego pierdolenia ze jestem farmazonem, nie gram na otsie i plaszczylem się przed mrozem bo na więcej ci twoje 3 szare komórki nie pozwalaja

dobrze że mam o 3 szare komórki wiecej niż ty .. po co mam do cb pisać skoro nic ciekawego się nie dowiem od cb albo zaczenij mi jakieś SS wystawiać z urywkami rozmów bo nic sensownego nie masz do roboty tylko tym się zajmujesz G O S T E K
 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #69 dnia: 15 Grudzień 2023, 14:16:12 »
Tylko, że dajcie mi nicki osób, które są jakoś niesamowicie gnojone przez sztywno bez powodu? Bo jest ciągle rozmowa o ogóle, a potem ktoś mówi, że to jego dotyczy patrze historie śmierci a tu jedna deska dziennie, kiedyś to przecież sztywno przez statusem randoma niektórych zabijała 20 razy dziennie czekając aż tylko wyjdzie z PZ.

No dajcie, bo nie ruszymy dalej jak nie znajdzie sie potwierdzenie tych słów.

To sprawdź w systemie czy są zabijane randomy cały czas .. czy tylko jak wedja na expa .... bo są randomy które expią non stop ...
 

GrubasQ

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #70 dnia: 15 Grudzień 2023, 14:35:27 »
Tu i tak nic sie nie zmieni bedzie tylko o 350 charow mniej online co nie Mrozu ?:)

Do tych xlogow duzo nie brakuje, jak ja juz wyjebalem xksa, to serio jest zle ;)
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Omen Xd Here

AganenagA

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #71 dnia: 15 Grudzień 2023, 14:46:15 »
Tylko, że dajcie mi nicki osób, które są jakoś niesamowicie gnojone przez sztywno bez powodu? Bo jest ciągle rozmowa o ogóle, a potem ktoś mówi, że to jego dotyczy patrze historie śmierci a tu jedna deska dziennie, kiedyś to przecież sztywno przez statusem randoma niektórych zabijała 20 razy dziennie czekając aż tylko wyjdzie z PZ.

No dajcie, bo nie ruszymy dalej jak nie znajdzie sie potwierdzenie tych słów.

Siema, ja tu chwile grałem ale sellnalem postać, czekam na update'y. O co chodzi z tym, że chcesz nicki czy coś? Mnie jakiś zamiatam kurestwo targetowal na noloss drakonixach, wbił tam oczywiście na maks levelu (717 217 bo sprawdzilem wtedy), jak go zapytałem na gamechat czemu to robi xd to mi odpisal ze jestem jebnięty, zmissclickował i biegł dalej xDDD czaisz. Na maks levelu biega sobie na noLoss dla sportu chyba. Teraz widze że gracz o takim nicku już nie gra.
 

Mrozu

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #72 dnia: 15 Grudzień 2023, 15:32:09 »
Jaki miałeś nick?
 

AganenagA

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #73 dnia: 15 Grudzień 2023, 15:40:19 »
No taki jak tutaj, ja tam sobie radziłem, grałem ekiem, miałem 3 sio na respie ustawione i ich wkurzałem, ale po jakimś czasie miałem dość i już char stał właśnie na noloss
 

vitamins

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #74 dnia: 15 Grudzień 2023, 15:41:24 »
nie za duzo troche tego sio?  ::)