Here you can change website language:

Autor Wątek: Skarga na Tutora ONE  (Przeczytany 3083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vitamins

Skarga na Tutora ONE
« dnia: 24 Listopad 2018, 12:51:53 »
12:37 [TUTOR] One: bo nigdy nie bede
12:37 [TUTOR] One: wierzyl
12:37 [TUTOR] One: ludziom w Tibi
12:37 [TUTOR] One: na slowo
Witam pisze skarge na tutora ONE poniewaz zachowal sie jednostronnie w jednej sytuacji gdyz wpadlem z kolega po typa w 5 postaci. Gdy go zabilismy gracz zabity postanowil powiedziec tutorowi ze mamy to samo ip i zeby poszedl za nim. Co zrobił tutor? TUtor wszedl  zrobił "podobno ss" i wyszedl.Podczas konserwacji z tutorem pisalismy rowniez z ST two ktory powiedzial ze mamy inne ip z kolega. Wiec co z tego wynika z tej sytuacji? Ze tutor uwiezyl na słowo jednego z graczy ktory posądził nas o to samo ip a tutor UWIERZYL MU NA SLOWO gdzie zachowal sie jednostronnie nie pytając sie mnie lub kolegi. Tyle w temacie...
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na Tutora ONE
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2018, 13:08:40 »
Zwolnic chuja essa

⚡GG:50619121
 
Osoby które lubią ten post: Sung

Sung

Odp: Skarga na Tutora ONE
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Listopad 2018, 13:14:15 »
Okej, spodziewałem się ze napiszesz tą skargę.
Nie, nie zachowałem się jednostronnie. Po prostu zareagowałem na zgłoszenie PVP na 4mc, to podbiegłem zrobiłem SS i wyszedłem. Nie poinformowałem Cie o tym bo nie muszę. Gdybym był jednostronny, to z miejsca dostałbyś bana(choć nie mam takiej możliwości) bez sprawdzenia IP.
Zanim Two wrócił z AFK minęło jakies 5/10 minut od całego zajścia, w tym czasie tłumaczyłem Ci na pw, że zgłaszam ta sytuacje i wysyłam tego screena. Samo zgłoszenie nie jest równoznaczne z banem, bo musi ono zostać zweryfikowane.
Taki przykład: Ukradłeś coś ze sklepu, Właściciel zgłasza cała sytuacje Policji, a Ty idziesz do niego i mówisz mu "ja tego nie ukradłem, uwierz mi na słowo".


 

Mrozu

Odp: Skarga na Tutora ONE
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopad 2018, 00:22:23 »
Hmm, na przyszłość skargi pisz w temacie poświęconemu danej personie z supportu, ale tutaj Sung się obronił.