Here you can change website language:

Autor Wątek: Procesor, a expy  (Przeczytany 2401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pentar

Procesor, a expy
« dnia: 26 Kwiecień 2020, 17:13:03 »
Cześć !  ;)

Chciałem poruszyć bardzo ważną kwestię odnośnie braku expowisk taskowych jak i tych normalnych. Cały czas mówicie nam, że procesor nie wyrabia, ok rozumiem, ale dlaczego nie zrobicie porządku z potworami które znajdują się na questach typu inq poi itd. ? tam jest dosyć sporo mobów które można wymienić na kilka sensownych respów, a w ich miejsce postawić mniejszą ilość silniejszych mobów.

Moim drugim pomysłem jest aby potwory questowe dawały expa - wiem, wiem wtedy mniejsze lvle będą mogły przebiegać niektóre questy i je robić, ale wydaje mi się że jest to lepsza opcja niż ta którą aktualnie mamy - mamy na serverze masę mobów, a 1/3 nie jest w ogóle do expienia, o ile nie więcej i taki przeciętny gracz po wbiciu 400k lvla nie ma co robić jeśli nie ma żadnej gildii.

Proszę o rozpatrzenie mojego pomysłu i tak wiem, server będzie przenoszony na lepszą maszynę, ale to i tak na pewno nie rozwiąże problemu respów przy takiej ilości aktywnych graczy

Pozdrawiam, Pentar
« Ostatnia zmiana: 26 Kwiecień 2020, 17:14:40 wysłana przez Pentar »
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Grabek

Riss

Odp: Procesor, a expy
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Kwiecień 2020, 17:20:25 »
Zaraz i tak powiedzą że jesteś pentagram i Cie zwyzywają X D
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Pentar

Simon

Odp: Procesor, a expy
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Kwiecień 2020, 17:36:41 »
Ten pomysł wymaga dużo pracy i przemyśleń by miał ręce i nogi odnośnie questów
Fakt sporo potworów na questach jest niepotrzebnych w szczególności tych początkowych  ;)
 
Osoby które lubią ten post: Pentar

Pentar

Odp: Procesor, a expy
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Kwiecień 2020, 17:48:29 »
Ten pomysł wymaga dużo pracy i przemyśleń by miał ręce i nogi odnośnie questów
Fakt sporo potworów na questach jest niepotrzebnych w szczególności tych początkowych  ;)

No bez pracy się nie obejdzie, ale jest to rozwiązanie problemu :)
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Simon

Odp: Procesor, a expy
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Kwiecień 2020, 22:51:36 »
Owszem jest ale to jest sporo do przemyślenia bo skończy się to tak że na wielu questach monterów nie będzie skoro expowisk brakuje  ;D ale chociaż na niektórych questach na brak monsterów bym nie narzekał
 

Anonimowy

Odp: Procesor, a expy
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Kwiecień 2020, 01:16:00 »
To gówno da, tam nie zabijasz co sekundę potworków jak na normalnym expowisku + jeśli tam nie ma gracza to "chunki" są nieaktywne. (Potwory stoją w miejscu i nic nie robią).
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu