Here you can change website language:

Autor Wątek: Pchanie ludzi na włączonym !afk on  (Przeczytany 4021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Earante

Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« dnia: 11 Lipiec 2020, 23:25:03 »
Poruszę temat który powoli zaczyna mnie denerwować.
Na ogół, problem nasilił się od kilku dni.

Przy włączonym !afk on - moje postacie zmieniają położenie. Robi się to żenujące.

Posiadam kilka charów w temple które łowią w różnych miejscach - skrypty na łowienie ustawione są na skosy.

Kilka postaci stoi w miejscu, nic się nie dzieje. Jednak z dwoma mam problem, non stop zmieniają pozycje. ED - tylko dzisiaj zmienił pozycję na włączonym poprawnie afk on 5x..  - Całą noc nie łowił poziomów bo stał w innym miejscu.

Robicie to celowo? Czy to systemowo ustawione? Nie rozumiem.

Jeżeli to celowe działanie, proszę o zaprzestanie przesuwania ludzi na  włączonym !afk on.
Jeżeli systemowo - Proszę o zmienię na bezkarność ludzi którzy mają włączone (!Afk on ) i są w temple - specjalnie włączyli !afk on w tym miejscu, więc zapewne łowią poziom. Każde pchanie osób to strata czasu i poziomów.

Pozdrawiam, Earante.


@Mrozu
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Pentar

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec 2020, 00:47:53 »
Potwierdzam! Jakieś 2 tygodnie temu łowiąc na afk on zostałem zabity przez innych graczy.
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Earante

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipiec 2020, 11:36:52 »
Całą noc, moja postać łowiła w miejscu.
5 minut temu znowu zmieniła kratkę - była o dziwo kratkę niżej.
 

Mrozu

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec 2020, 13:10:45 »
Muszę wiedzieć jak to zrobić, aby coś zadziałać  :-X, w takim sensie, że administracja tego nie robi więc ktoś wie jak Was przesuwać.

 

Earante

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2020, 15:00:54 »
Muszę wiedzieć jak to zrobić, aby coś zadziałać  :-X, w takim sensie, że administracja tego nie robi więc ktoś wie jak Was przesuwać.

Chwilę temu, moja postać zmieniła pozycję poziom niżej - i odwróciła się sama do góry. - Przed zmianą położenia postać była wyżej i odwrócona do dołu.

Byłem świadkiem, jak postać kilka dni temu zmieniła położenie pół odległości temple na raz. - gdyby ktoś pchał.. Myślę, żę musi to robić kratkę w kratkę - może to automatyczne działanie systemu..
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2020, 15:02:42 wysłana przez Earante »
 

Simon

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipiec 2020, 15:21:37 »
Muszę wiedzieć jak to zrobić, aby coś zadziałać  :-X, w takim sensie, że administracja tego nie robi więc ktoś wie jak Was przesuwać.

Ale jak np wytłumaczysz to że postacie są też wypchane z temple ? Bo pomijając fakt że zmieniają one położenia w depo to one często lądują poza depo i są od razu zabijane. Jakim cudem postacie mając włączone afk on lądują poza depo jakoś ciężko w to uwierzyć że to błąd systemu jedyną opcją by wypchać jest taka że musi być ustawione fellow ale jak jest ustawione afk on bez follow :)?
 

Ave AVA

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lipiec 2020, 00:50:01 »
Przestancie robic wpt w miejscu w ktorym stoicie to nie bedziecie padac 😜😜 Dobra rada od gita 😹
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Grabek

Earante

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Lipiec 2020, 10:00:52 »
Przestancie robic wpt w miejscu w ktorym stoicie to nie bedziecie padac 😜😜 Dobra rada od gita 😹

Myślisz, że rozmawiasz z laikami którzy popełniają błędy?

Takie rzeczy mogą robić nowi ale nie starzy wyjadacze.
 

Earante

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Lipiec 2020, 10:02:45 »
@Mrozu To nie jest żart.

Dobrze wiesz, że ludzie nie wchodzą na forum.
Gdybym ustawił powiadomienie z prośbą o kontakt na forum osoby z takim samym problemem będzie ich więcej.
 

Mrozu

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Lipiec 2020, 10:04:56 »
Ja sam widziałem takie przypadki, ale oni po prostu raczej korzystają z osób, które mają cavebota na daną kratkę, a taką osobę bardzo łatwo wynieść z PZ.
 

Earante

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lipiec 2020, 11:42:21 »
Ja sam widziałem takie przypadki, ale oni po prostu raczej korzystają z osób, które mają cavebota na daną kratkę, a taką osobę bardzo łatwo wynieść z PZ.

Jakiś szczyl podpowiedział Ci patent z cavebotem

Jednak ja Ci powtarzam, że my nie mieliśmy i nie mamy cavebota włączonego.

Tak głupi nie jesteśmy. Owszem, idzie wynieść osoby z cavebotem trapując ich i pchając - wszyscy to wiedzą.

Jednak ten przypadek jest inny. Mamy włączony jedynie !afk on - postać sama zmienia pozycję - powtarzam, nie mamy włączonego wayponta.

Nie wytłumaczysz realnie przemieszczenie moich charów sporadycznie na koniec dp = Sam byłem świadkiem, jak moja postać na raz przemieściła się pół odległości dp.

Inni ludzie z mojego teamu - z rozmowy z nimi, mówili jasno - mieli również włączony jedynie !afk on - bez cavebota, ich chary również przemieszczały się.


Nie ignoruj tego problemu. Najlepiej zwalić to na włączonego cavebota i zamieść problem pod dywan. Jednak zapewniam Cie, problem nie jest w włączonym wayponcie - myślę, że to systemowe działanie. Jeżeli twierdzisz, że żaden Administrator nie robi tego ręcznie -Sprawdź to proszę.

Postaw kilka charów na zwykłym !afk ON - w różnych pozycjach. Jedną na wędce poziomowej, drugą na zaawansowanej, trzecia na połowowej przez dwa dni - potwierdzisz moje słowa. @Mrozu
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2020, 11:44:16 wysłana przez Earante »
 

Mrozu

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Lipiec 2020, 12:56:22 »
Jeżeli chodzi o dłuższy czas to może Twoja postać relogła?
 

Simon

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipiec 2020, 14:27:46 »
Jeżeli chodzi o dłuższy czas to może Twoja postać relogła?

Aha i jakimś dziwnym sposobem tylu osobom w ciągu tak krótkiego okresu czasu ale nawet jeśli to jakim cudem oni wypychają postacie z depo :) bo bez włączonego follow nie da się raczej i myślę że komentarz o bocie tylko informuje jednak że albo któryś z adm. Znów ci się rozpruł lub obczaili patent który jest błędem gry
 

Earante

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Lipiec 2020, 16:09:43 »
Jeżeli chodzi o dłuższy czas to może Twoja postać relogła?



Moje chary nie robią tego same - a komputer ma żywot wieczny :D
 

Grabek

Odp: Pchanie ludzi na włączonym !afk on
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Lipiec 2020, 23:50:53 »
Wchodzisz na miejsce w którym lowisz, wpisujesz !afk on, następnie !afk off i jeszcze raz !afk on. Nie ma opcji aby coś się zbugowalo,  jak jesteś taki zarobas stawiaj sobie chara w domku na wędce a nie w depo, swoją droga używajcie tego poradnika wszyscy, bo nie ma na tym otsie nic lepszego niż wypychanie jakiegoś naćpanego nelfisa z wędki który 30 raz nie wpisał afka, albo randomow z frontów czy rexii którzy maja wpt na miejscu w którym łowią, aż się miło na sercu robi. A Ty. Pentar to nie wiem jak ty bota ustawiłeś, ale zacząłeś nakurwiac we wszystkie strony, przebiegłeś cała enigmę, aż wkoncu wjebales się na stacka obok gladiatorów.
Pozdrawiam serdecznie
Wędkarz