Here you can change website language:

Autor Wątek: CHRAKI GITOWE  (Przeczytany 7698 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Piasek essa

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Październik 2020, 22:33:09 »
We tym alkoholikiem się ujeb bo do gierki nic nie wnosisz
widzisz co ty piszesz? wy staliście ujebani w dp 6 miesięcy, miesięcy, ludziom się już nie chce grać na iglicy bo to nudny ots, huszcza z kimem już po 10x xloga wyjebali a nadal coś proboja, gdzie połowa ludzi z grupy już nie gra na dedzie tylko wbija pomoc. Ten ots już umarł, wasz team tak samo elo
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Październik 2020, 22:36:25 »
We tym alkoholikiem się ujeb bo do gierki nic nie wnosisz
widzisz co ty piszesz? wy staliście ujebani w dp 6 miesięcy, miesięcy, ludziom się już nie chce grać na iglicy bo to nudny ots, huszcza z kimem już po 10x xloga wyjebali a nadal coś proboja, gdzie połowa ludzi z grupy już nie gra na dedzie tylko wbija pomoc. Ten ots już umarł, wasz team tak samo elo

Umarła to Twoja ortografia analfabeto jebany, a Ty co wnosisz ? Wbijasz co 5 gather i stoisz w ostatniej linii a najwiecej szczekasz, to dobry grajek jesteś jak 6 miesięcy dominacji mieliście a Ty masz 2 reborn 650k a najbardziej wyszczekany tutaj jesteś i pewnie niedługo 5 ban ma forum wleci.
« Ostatnia zmiana: 16 Październik 2020, 22:40:15 wysłana przez Alkoholik »


 

Benek

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Październik 2020, 08:41:34 »
Powie mi ktoś kto to jest ten alkoholik? XDDDDDDD
 

Benek

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Październik 2020, 08:44:41 »
A po drugie, jak to jest pisać do chłopów z gildi KILLERSI którzy mają 500k lvle żeby nam wyjechali na plecy bo huszcza se łokciem w ataku paniki butle z tlenem zakręcil?

SELL TLEN LEDWO ZIPIECIE
 

Quickly

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Październik 2020, 08:47:53 »
Nie nauczą, ponieważ połowa to dzieci, albo dorośli z cofnietym rozwojem. Albo najebani wiecznie jak piasek 😂 nie macie psychiki i skończcie pisać te kłamstwa na tym forum 😂 ludzie rezygnują bo wpadli tu się pobić A nie jak wy "udawać kozaków na otsie" ja tu wróciłem tylko by się pobić. A jak mam wbijać na ts wieczorem bo praktycznie wgl mnie niema w domu. I słuchać jak ktoś mnie poke bym wpadł tu i tu bo bitka. A wtedy wy albo się sracie wyjść tymi rebami i czekam przez godzinę aż wyjdziecie. A jak wychodzicie i jest możliwość znów was zaruchać to lider nam wychodzi grać w inną gierkę. Wtedy marnuje czas co jest dla mnie bez sensu i parę osób tu wbiło by was nauczyć pokory. Ruchaliśmy was 2 tygodnie do takiego stopnia że codziennie mieliście po 4-8k na minusie. Nie wychodziliście z pz na bitki albo ubijaliście hara jednego i do deffa tp dawać 😂 mi było by wstyd pisać nawet to co wy piszecie na tym forum. A co do Ciebie Kamil skończ wgl coś komentować i weź się za otsa albo walnij reseta albo zacznij robić coś przydatnego. Bo ten ots jest dobry nawet z 8.60 najlepszy przynajmniej był A teraz przez Twoje podejście do graczy pierdolisz go. Jednej top gildi która siedzi tu x czasu chcesz się pozbyć i im utrudniasz grę drugiej za darmo banujesz postacie i zachęcasz by je "odkupił" trochę nie halo. Weź się do pracy normalnej jak Ci pieniędzy brakuje a nie próbujesz wyłudzić od graczy którzy są "podstawa" tego otsa... nie oszukujmy się ale gdyby nie sztywno i nasza gildia to Twój ots by upadł. Questy dla nowych graczy są nie do zrobienia, chyba że z pomocą starych, a do nich WGL szacunku nie masz. Zastanów się nad tym bo gdyby sztywno miało trochę więcej godności to po Twoich zagrywkach jakby i oni zrezygnowali to Twój ots Max 2 miesiące i upada. Pozdrawiam Atencjuszek here 👋
« Ostatnia zmiana: 17 Październik 2020, 08:51:20 wysłana przez Quickly »
 
Osoby które lubią ten post: Benek, Alkoholik

Pentar

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Październik 2020, 08:49:42 »
To akurat dziwne, bo tam było parę osób do lidowania, a jak wyszedł Huszcza to nagle każdy, że koniec teamu  ???

Dzięki Twoim przemyślanym decyzjom ludzie widzą jaki stabilny jest ten ots i odchodzą :)
 
Osoby które lubią ten post: Quickly, BoodyRPG

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Październik 2020, 09:24:00 »
Hahah Mrozik szkoda ze się tak w tematach z propozycjami i problemami nie wypowiadasz xd

A co do Ciebie Benek jesteś z jednym z tych osób które siedzą na jednym serwerze dwa lata ujebani z fast pushem, paralem blach, 1gp skryptem, skryptem na mw i na co tylko się da a myślisz ze coś znaczysz xD
« Ostatnia zmiana: 17 Październik 2020, 09:25:47 wysłana przez Alkoholik »


 

Rumeye

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Październik 2020, 09:25:54 »
Chcemy się pobić, wychodzimy, to spierdalacie i się wallujecie, głównie na Lost city. Wiec wiele osób pluje na takie coś i idzie walczyć gdzie indziej. Nie każdy jest na rexii wykluty ;)

Piątek wieczór, a ci zadowoleni ze 8h przed kompem spędzili, robiąc bossa i „bezkarnego” questa.

Przypomnę trochę co się działo, bo mi się nie chce dla bezmózgow produkować

U nas jak mieliśmy dominację to zaczęliśmy się nwpierdalac z nudów między sobą
Wy jak mieliście dominację waliliscie RPG przez 3 miesiące PROSZĄC Kima żeby nie lurowal. Jedynie jerry chcial go napierdalac, ale woleliście bezkarnie bić cyferki

Jakbyśmy teraz przestali dawać opor, to przynajmniej do konca roku byście palili kompy bocac na loscie XD

« Ostatnia zmiana: 17 Październik 2020, 09:34:40 wysłana przez Rumeye »
 

BoodyRPG

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Październik 2020, 09:34:32 »
Jak wy graliscie taktyke wpadamy i blokujemy pzta to było okej A jak my tak gramy to już coś jest nie tak XDDDDDD
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, ZIFFER

Rumeye

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Październik 2020, 09:35:06 »
My tak robiliśmy jak nas było dwukrotnie mniej
 

BoodyRPG

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Październik 2020, 09:37:11 »
I jak zwykle tłumaczenie xd to w was kocham zamiast przyznać się do porażki to lepiej zwalić winę na coś innego. Tego otsa można przegrywać przez 2 tygodnie ale jak jest się konsekwentnym i tak się wygra rexia to styl życia. Podpierdalanie się wzajemnie mrozowi żeby osłabić enemy team, lamanie regulaminu dla zarobku,gowno dyskusję na forum,oraz pierdolenie o byciu bogiem win otsem itp. Kiedyś w tibi jak było się zwykłym memberkiem nie miało się nic do powiedzenia  i nadal tak jest na normalnych otsach A tutaj jakies alkoholiki kowale piszą epopeje na forum A na bitkach jedynie co robią to dobijaja targety oczywiście nie bronię swojego teamu ale z grzeczności się nie wypowiem o gitach robiących szpagat na komendzie.
« Ostatnia zmiana: 17 Październik 2020, 09:43:24 wysłana przez BoodyRPG »
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Rumeye

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Październik 2020, 09:50:12 »
Boody ale kto takie nicki robi
Ile tam macie bezkarnych, win otsow, albo co gorsze WIDIAN BÓG NAD BOGAMI
 

BoodyRPG

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Październik 2020, 09:54:05 »
Mówię o 2 teamach w mojej wypowiedzi.
 

ZIFFER

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Październik 2020, 09:55:09 »
Boody ale kto takie nicki robi
Ile tam macie bezkarnych, win otsow, albo co gorsze WIDIAN BÓG NAD BOGAMI


WIDIAN BÓG, LIDER WIELKI

POZDRAWIAM HIPOKRYTOW Z KURWA SZWED, Z RUMEYE NA CZELE CO MA DZIURY W MÓZGU
 

OMEN KOCUR

Odp: CHRAKI GITOWE
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Październik 2020, 10:00:00 »
To akurat dziwne, bo tam było parę osób do lidowania, a jak wyszedł Huszcza to nagle każdy, że koniec teamu  ???

Mrozu gicie tam kazdy liderek XDD