Here you can change website language:

Autor Wątek: Zimowa Aktualizacja  (Przeczytany 3343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vitamins

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:22:51 »
niby o status randoma chcecie, a jednak walki dalej dajecie ;)
 

Sandal

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:23:07 »
- Rozpudowanie Guard Island
- Dodanie nowych respowisk soul raper na dreamie
- Dodanie TP powrotnego na runie upijającej ( nie byłem od resetu to może już dodałeś )
- Dodanie jakiegoś questa na dreamie dla Knighta
- Poprawienie MW bo to jest porażka .....
- Zmiana potrawek ( możliwość ich łączenia / stakowania )
- Usunięcie niektórych respowisk na VIP  i dodanie zamiast nich Big Serpent oraz Dark Toroisy lub dodaj jakiegoś nowego mobka
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:24:02 »
nie chce mi się zaspamowywac kolejnego tematu ale zamknij już pizde, bo trochę ci odjebalo i się poczuwasz to nie temat do dyskusji tylko do wrzucania propozycji i one nie musza się Tobie podobać, tylko Mrozu powinien uznać czy są dobre czy nie, cały czas tu kurwa biadolisz i płaczesz a żadnej propozycji od siebie nie wrzuciłeś


 

vitamins

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:24:59 »
wez pod uwage ze piszesz ze powinni sie wypowiedziec nowi gracze, a piszesz takie rzeczy samemu nie grajac tutaj...
 

Rapti

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:25:27 »
Sandal niech rok 2024 bedzie dla Ciebie laskawy, wyjdz z domu, zobacz jaki swiat moze byc piekny na trzezwo i bez komputera. Ty jebana cpunska mordo :D STATUS RANDOM !
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:28:29 »
wez pod uwage ze piszesz ze powinni sie wypowiedziec nowi gracze, a piszesz takie rzeczy samemu nie grajac tutaj...

Powinni wrzucać propozycje nowi gracze, którzy maja świeży pogląd na otsa, bo tacy najczęściej kończą grę, a to ze nie gram nie ma żadnego znaczenia bo nie wrzucam żadnych propozycji, tylko odnoszę się do tego co sandał pisze, bo odpisuje na wszystkie propozycje jakby był tu jakimś vice ownerem, a sam dodaje propozycje które poprawia mu expienie 45 postaci, a nie ogólny rozwój otsa.

Btw. nie gram bo czekam na jakieś konkretne zmiany które realnie wpłyną i przyciągną nowych graczy, świeżych, jak coś takiego będzie to chętnie wrócę, ale jestem na bieżąco i wiem co się dzieje. To ze mi bot nie lata czy nie ganiam się z wagonami nie oznacza ze nie biorę udziału w życiu serwera.


 

Rapti

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:33:36 »
Aha jeszcze jeden wazny albo najwazniejszy podpunkt
- koniec wagonow, pk 1vs1

Nie jest to sprawiedliwe, ze wpadaja po 3 chary a omijajac vpn nawet wiecej, taki brylant czy cos jak nie ma co robic a mcdonald zamkniety to lata wagonami jak zjeb po hh ( to tylko przyklad)
 

vitamins

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:35:28 »
łaaaaaaa wyjebac wagony łaaaaa, wez pod uwage ze nas potrafi siedziec po 20+ osob wiec to nie zrobi roznicy czy wyjdziemy na wagonach czy nie ? XD tylko ze twoi koledzy nie wyjda bez wagonow bo jest ich 7 xD
 

Rapti

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:39:30 »
Ja nie mam kolegów, mam mefedron . To tym bardziej dla was to żadna zmiana 😅
 

Kenik

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:40:26 »
Zrob reset do 3 reba pozderki ;3
 

Rapti

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:45:15 »
Też w sumie dobra opcja
 

Najt

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Styczeń 2024, 14:27:44 »
Nie mogę patrzeć na to co wy piszecie reset do 3 reba to jak strzał w kolano dla graczy którzy siedzą i nie mówię tu tylko o mojej gildii, ale w ramach całego ogółu nie zwróci ci to nic jest serwer bez resetów to jest serwer bez resetów jakichkolwiek. Co do propozycji status randoma może i coś kiedyś dał, ale też i nie do końca może się tak wydawać. Przede wszystkim proponował bym mniej restrykcyjna politykę mroza, że nie banuje za byle co bo ktoś powie o 2 słowa za dużo. Kolejna propozycja byłoby usunięcie no lossow. Jak serwer ma w jakimś stopniu tętnic życiem jak jest takie coś jak no loss gdzie stawiasz bota i masz wyjebane w tibie bo nawet jeżeli Ciebie zabija to nic nie stracisz. Tibia rządzi się własnymi prawami i kto ma więcej czasu ten expi i odnosi z tych czynności korzyści tzw walka o resp itp

Kolejna propozycja jest balans postaci temat powszechnie znany każdemu, ale to chyba można sobie darować no bo prawie w ogóle nie było z tym robione bo jakby nie było zrobione byłoby źle

To by było na tyle pozdrawiam wszystkich
 

ksante

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Styczeń 2024, 22:42:44 »
dalej nie rozumiem placzu sztywno bo i tak maja wszystko wiec co im to zmienia ze kazda propozycje musza zwyzywac a nie moga uargumentowac dlaczego im nie pasuje (zdaje sobie sprawe ze mnie za to tez zwyzywaja tylko xdddd)
 

remczaak

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Styczeń 2024, 00:32:04 »
Zamiast robić reset do 3 reba to podnieść próg npvp do tego poziomu. Da to szansę nowym graczom wyexpic się i poznać otsa.

Co do doniczek to nikt nie będzie płakał, zarobiłeś, kupiłeś czy byłeś na queście to Twoja zasługa więc mi jak i wielu innym użytkownikom to pewnie lotto
 

Troyer

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Styczeń 2024, 10:22:47 »
Witam serdecznie,

Moja propozycja to stworzenie alternatywnego serwera Rexia 2.0 dla nowych graczy, a po jakimś czasie złączy się oba serwery.

Sprawi to, że Ci co aktualnie narzekają, że nie mogą expic bo są zabijani przez gildie - będą mogli się zostać na aktulnym serwerze, spokojnie wyexpic i poznać serwer. A z drugiej strony nowi gracze, którzy nie boją się o lvl oraz starzy wyjadacze będą mogli powalczyć od 0 na drugim serwerze. Sam osobiście tu kiedyś grałem, ale po pewnym czasie znudziło mi się samo expienie (a wtedy i tak się więcej działo niż podejrzewam teraz - były dwie gildie, od czasu do czasu randomy też musiały powalczyć o expa). Teraz nie chce mi się już wchodzić na serwer który trwa tak długo i jest ogromna przepaść między graczami co już tu grają tyle czasu, a nowymi.

Oczywiście, chyba nie muszę mówić Mrozu jakie to korzyści finansowe będą dla Ciebie, bo ludzie znowu wykupią cały sms shop, żeby pokazać dominacje :D

Wiem, że wypowiedź za długa, ale jeśli ktoś też jest za tym pomysłem to lajkować - może Mrozu przemyśli ten pomysł :D