Here you can change website language:

Autor Wątek: Pvp  (Przeczytany 536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RandomyBezkarne

Pvp
« dnia: 27 Styczeń 2024, 00:06:15 »
Witam szanownego Pana Mroza, uprzejmie wnoszę o przywrócenie do życia PVP na otsie i mam co do tego mam propozycje które skłoniłyby jedna z drużyn do walk

- odpalenie pvp eventow (ciekawsze będą gathery jakieś camy i większe bitki a nie ganianie się po loscie, wiem ze była wspolna debata na ten temat ale była jak obie drużyny wykazywały chęć walki, niestety teraz jedna z drużyn miga się od walk a to napewno zacheciloby ich do organizacji)
- blokada pvp na mc (obecnie to wyglada tak ze walki odbywają się na mc przez co nie da się zorganizować spontanicznej bitki w ciągu dnia bo z 6 osób robi się 15 postaci)

Uprzejmie prosiłbym również o aktualizacje regulaminu co wolno na otsie a czego nie (chodzi mi o wyzywanie rodziny pisanie imion itp) bo zasady na bieżąco się zmieniają i nie każdy jest w stanie je ogarnąć, a niektórzy dostają bany za imiona, inni za nazwiska, jakbyś napisał co wolno czego nie i co za to grozi napewno rozjaśniloby to sprawę

Dostosowanie regulaminu supportów czyli tez jakiś zakaz biegania podczas udzialu w pvp innych postaci bo co to ma być ze ktoś biega bije łapie ludzi a ktoś biega profesja non pvp z przeciwnej drużyny i patrzy co się dzieje, kiedy może sobie wrócić do pz, albo iść oddać Patryka albo poprostu przeszkadzają w pushowaniu itp


To na tyle jak ktoś ma jakieś ciekawe pomysły to piszcie (nie sandał nie prosimy o twoja akceptację)
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń 2024, 00:09:53 wysłana przez RandomyBezkarne »
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Nowicjusz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Pvp
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2024, 00:23:18 »
Ukrócić latanie na mc podczas pvp do 1+1 lub tylko jednym charem
 

remczaak

Odp: Pvp
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Styczeń 2024, 00:32:11 »
Zapomniałeś dopisać jeszcze że max 2 mc tyczy się bitek, bo respa/expo to bym zostawił przy limicie 3 postacji z racji na niekiedy ciężkie złożenie oponenta:)

Przywróciłbym również pvp na questach dla 4+ rebów bądź gdy idzie cała gildia.
Oczywiście jeżeli ktoś ma 4+ reba ale czyści randomom to osobnik ten tez jest nietykalny
 

Mrozu

Odp: Pvp
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Styczeń 2024, 16:04:08 »
1. Luz, od jutra będą regularnie.
2. No tylko, że to ots pod mc, tu większość ludzi dlatego grała zanim doszedł drugi teamek więc odpada.
3. W Brakujących Kwestiach to dodałem właśnie:
https://mrozuots.pl/index.php?topic=2927.0
4. Ta kwestia też jest unormowana w brakujących kwestiach, wczoraj młody za to bana wyłapał.