Here you can change website language:

Autor Wątek: Kilka propozycji  (Przeczytany 1759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mefedron

Kilka propozycji
« dnia: 06 Czerwiec 2021, 16:20:03 »
tak sobie myślę że warto by było dodać nowe taski, itemy z nich są mocno średnie i jest ich mało, na manashieldy by się przydało bo trzeba robić nowe chary żeby zrobić Island questa a nikt normalny 800dc za niego nie da

może jakieś nowe questy dla  low/medium lvl? mógłbym nawet wykonać jakieś mapki za darmo i jak się spodoba to ich użyjecie?

więcej expow też by się przydało bo monotonia jest expic ciągle na tym samym, phyrusy emo, efreety i sea serpentyn, no ileż mozna?  8)

nie wiem jak reszcie ale mi by się podobało jakby broń miała trochę większy wpływ na grę niż same spamy z UE, można by pomyśleć co zrobić w kierunku tym żeby na serwerze było więcej pvp, nawet po kilka osób żeby siebie biło a nie ze od jednej osoby się tak łatwo wypierdala, było by trochę ciekawej bo ots ma w chuj potencjał i przyjemnie się gra ale mam wrażenie że w pewnym momencie trochę traci smak to stawianie tylko bota i robienie questów. Podkreślam że to tylko moja propozycja i subiektywna opinia i nie musisz się że mną zgadzać.

zapraszam do dyskusji może wspólnie coś rozkminimy co sprawi że OTS będzie jeszcze bardziej atrakcyjny

Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2021, 16:24:04 wysłana przez Mefedron »
 

Mrozu

Odp: Kilka propozycji
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2021, 16:32:58 »
1. Mana Shield kosztuje 400 DC u NPC Handlarz Mirek.

2. Questów jest dużo na każdy przedział poziomowy, na jaki nie ma? Vip/Atlantis/Hades to na te mniejsze poziomy przecież.

3. No monotonia to była wcześniej, przez dwa lata expiło się tylko np. na EMO mogłeś do 717k na nich expić, potem wchodziły Drakoniksy, Stone Ptero, Big Sea, Headhunter, Old defiler, no i pewnie na tym nie zakończymy, ale nie można tego wprowadzać masowo jak chce się to dobrze robić.

4. Broń aktualnie bije sporo, nie wiem, czy zwiększenie obrażeń z broni nie spowoduje tego, czego nie chcesz, czyli, że każdy będzie samemu zabijał każdego jedną postacią  :D

Ogólnie serwer stoi od 2018, nie można liczyć na to, że będzie żył jak nowo otwarty serwer, chociaż teraz większość serwerów po 6 miesiącach po prostu nie istnieje. To moja opinia i liczę na dalsze odpowiedzi z Twojej strony, bądź innych graczy.
 

Mefedron

Odp: Kilka propozycji
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec 2021, 17:03:36 »
z tą bronią miałem na myśli może z balansowanie UE z bronią której używamy albo chociaż z sdkami żeby pvp nie polegało tylko na spamie UE na follow, ale rozumiem, zapewne masz rację.

Co do expowisk może i fakt że była monotonia ale ja gram od niedawna i mówię co widzę z perspektywy nowego gracza, a im więcej nowych graczy którzy zostaną na serwerze tym lepszy serwer jak i pewnie też więcej będziesz mógł z niego zarobić, w mojej ocenie nowe lokacje sprawiają że gracz chce poznawać nowe miejsca, ma zajawkę, szuka nowych wrażeń. Po zaczęciu gry byłem negatywnie zaskoczony małym wyborem potworów na które możemy się udać, dają tyle samo expa więc jak dla mnie to to samo. Zrobić dwa nowe respy, ładnie wyglądające można zrobić w wieczór przecież. Co do taskow to jak dla mnie jest ich za mało, ewentualnie mógłby pomyśleć o dodaniu taska którego będzie się robiło dłużej niż nocka na bocie czyli np parę dni i fajniejsze nagrody.