Here you can change website language:

Autor Wątek: [Pomysł] Muzeum Isle  (Przeczytany 2895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dymek

[Pomysł] Muzeum Isle
« dnia: 01 Październik 2020, 23:10:31 »
Witam
(rzuciłem ten pomysł kilka dni temu na Helpie do [GM] Perfidny, ale wole aby ten pomysł nie przepadł)

Pomysł jest prosty, ale jakże pomocny.
W niżej dodanym pliku zrobiłem na szybko poglądową wyspę jakby miała ona działać.
Gdzieś w temple, pojawiłby się nowy teleport "MUZEUM", który to przenosiłby nas właśnie na takową wyspę gdzie znajdują się WSZYSTKIE itemki dostępne w grze (ja dodałem na szybko tylko te "mocne").
Ułatwi to początkującym wgląd, w które itemki warto inwestować, jakie są, czy to co teraz mają jest "najlepsze" itp.
Dodatkowym plusem byłoby to, że NIC nie trzeba byłoby edytować w tematach czy poradnikach przy ewentualnych balansach itemków.
Tak, wiem że jest temat Krzyża, ale długo trzeba było czekać na jego zaktualizowanie + nie ma tam wszystkich bonusów.

Do mappera:
Jeżeli pomysł wejdzie, to proponuje:
Podłoga > Invisible Blocking Item (ID 1548) - zapobiegnie to zasypywaniu > podest (np. ID: 1643) > itemek > "gwiazdeczki" (ID: 8047)

Pozdrawiam,
Dymek
 

Issei

Odp: [Pomysł] Muzeum Isle
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Październik 2020, 18:08:38 »
Pomysł super. Dodam jeszcze, że można dodać osobne roomy z najlepszymi setami na dany lvl dla każdej profesji.
 
Osoby które lubią ten post: Dymek, Pietrek Kogucik

Dymek

Odp: [Pomysł] Muzeum Isle
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Październik 2020, 11:34:18 »
Pomysł super. Dodam jeszcze, że można dodać osobne roomy z najlepszymi setami na dany lvl dla każdej profesji.
Tam już wiesz, jak zrobią, tak zrobią. Jaki tam będą mieć na to pomysł, to już dla mnie nie jest ważne. Ważne jest to, aby w ogóle taka wyspa powstała  ::)
 

Pietrek Kogucik

Odp: [Pomysł] Muzeum Isle
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Październik 2020, 20:59:22 »
Jestem za
 
Osoby które lubią ten post: Dymek

kowalfps

Odp: [Pomysł] Muzeum Isle
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Październik 2020, 13:38:49 »
Jak najbardziej za, poradniki są nieaktualne
 
Osoby które lubią ten post: Dymek

Biggus Dickus

Odp: [Pomysł] Muzeum Isle
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Październik 2020, 16:58:57 »
Na nie, to będzie totalnie bezużyteczne. Poradnik krzyża/help chat w zupełności wystarczą nowym. Szkoda miejsca na mapie i czasu żeby takie coś dodać.
 

Perfidny

Odp: [Pomysł] Muzeum Isle
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Październik 2020, 17:40:27 »
Tak jak mi pisałeś, pomysł został przekazany - oraz jestem również za.
 
Osoby które lubią ten post: Dymek