Here you can change website language:

Autor Wątek: Pochwały i skargi - [GOD] Flexy  (Przeczytany 14977 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Grudzień 2021, 17:45:10 »
Przyznaj się ze masz do niej problem bo instagrama nie chciała podać


 
Osoby które lubią ten post: GxC

GxC

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Grudzień 2021, 18:30:35 »
 :-* Kto się czubi ten się lubi. :-*
 
Osoby które lubią ten post: Flexy, Nyga Ricz

Harfik

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Grudzień 2021, 18:35:13 »
+, pomocna, poswieca czas, odpowiada na zadawane jej pytania =)
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Nyga Ricz

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Grudzień 2021, 18:41:59 »
Nie no Flexy... Badzmy szczerzy...
Dalabys w koncu tego Insta kolegom z pixeli... :D

Co do tematu, to ciezko mi sie wypowiedziec, raczej na codzien nie obcujemy ze soba, ale widze, ze aktywnie na GC odpowiada.
Znajomosc serwera moze i nie jest najlepsza, ale ma tylko ST, takze jej glownym zadaniem jest pomagac bardziej poczatkujacym chyba.
Mapki robi czyli spoko, tylko wiecej bledow moglaby robic zeby na luzaka Bug Findera zrobic :D

Pozdrawiam
Harfe zegnam, Dowidzenia.
 
Osoby które lubią ten post: Flexy, Alkoholik, GxC

Mrozu

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Grudzień 2021, 18:57:38 »
Co do sprawdzania tutorów to głównie zadaje pytania właśnie z questów dla wysokich rebornów, czy wiedzy, której nie ma w FAQ, oczywiście o to też pytam, ale nie wiem co tutaj autor miał na myśli przez moje sprawdzanie  :D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Grudzień 2021, 19:06:46 »
Co do sprawdzania tutorów to głównie zadaje pytania właśnie z questów dla wysokich rebornów, czy wiedzy, której nie ma w FAQ, oczywiście o to też pytam, ale nie wiem co tutaj autor miał na myśli przez moje sprawdzanie  :D

Jak 80% obecnej administracji zrobiła może z 1-2 questy na loscie, jakbyś zrobił taki egzamin sprawdzający żeby pokazali Ci drogę na lost ringu czy helmecie to bys musiał wyjebac wszystkich od cma w dół :D No i reksia może tez
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień 2021, 19:11:06 wysłana przez Alkoholik »


 

Mrozu

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Grudzień 2021, 19:30:15 »
Bardziej mi zalezy, aby wiedzieli od jakiego reba jest dany item, a nie, aby znali dokładną drogę.
 
Osoby które lubią ten post: Flexy, GxC

dcmaker

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Grudzień 2021, 19:42:07 »
Bardziej mi zalezy, aby wiedzieli od jakiego reba jest dany item, a nie, aby znali dokładną drogę.

muzeum teleport w temple

flexy rob ten serek bo mnie wykreca przed komputerem juz
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Reksio

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Grudzień 2021, 20:47:49 »
Co do sprawdzania tutorów to głównie zadaje pytania właśnie z questów dla wysokich rebornów, czy wiedzy, której nie ma w FAQ, oczywiście o to też pytam, ale nie wiem co tutaj autor miał na myśli przez moje sprawdzanie  :D

Jak 80% obecnej administracji zrobiła może z 1-2 questy na loscie, jakbyś zrobił taki egzamin sprawdzający żeby pokazali Ci drogę na lost ringu czy helmecie to bys musiał wyjebac wszystkich od cma w dół :D No i reksia może tez
wszystkie questy znam na pamięć a ty cos tu podjeżdżasz
 

Omen Xd Here

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Grudzień 2021, 21:21:28 »
Jak tu questy trzeba chyba na 50 mc robić i navi i na spam mw w to samo miejsce za plecy oraz ed ze krzaki 1 kratkę za ek bo nie ma z kim nawet zrobić lost ringa
 

Krzychu

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Grudzień 2021, 23:00:45 »
Jak tu questy trzeba chyba na 50 mc robić i navi i na spam mw w to samo miejsce za plecy oraz ed ze krzaki 1 kratkę za ek bo nie ma z kim nawet zrobić lost ringa


widac ze nie robiles ani jednego questa na lost, ale czego sie spodziewac po OTS SECURITY xDDDDDDDD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Grudzień 2021, 15:56:14 »
Co do sprawdzania tutorów to głównie zadaje pytania właśnie z questów dla wysokich rebornów, czy wiedzy, której nie ma w FAQ, oczywiście o to też pytam, ale nie wiem co tutaj autor miał na myśli przez moje sprawdzanie  :D

Jak 80% obecnej administracji zrobiła może z 1-2 questy na loscie, jakbyś zrobił taki egzamin sprawdzający żeby pokazali Ci drogę na lost ringu czy helmecie to bys musiał wyjebac wszystkich od cma w dół :D No i reksia może tez
wszystkie questy znam na pamięć a ty cos tu podjeżdżasz

A to sory wielki godzie


 

Simon

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Grudzień 2021, 02:03:00 »
Idąc tym tokiem myślenia kto miałby zostać tutorem bo średnio by w administracji była osoba z któregoś teamu wiadomo dlaczego : p

Poza tym dlaczego Flexy ma znać drogi na lost questach które nie są dla początkujących graczy idąc tym tokiem Flexy powiedz mi jak mam iść na lost goblecie np.
Chyba gracz powinien sam znaleźć drogę na queście (o ile droga nie jest zablokowana przez bug )
Co mają do rzeczy też inne questy typu King na cholere tutor ma znać drogę co już podchodzi pod pomoc od administratora a celem adm. jest wyjaśnianie co i jak i pomoc a początkowe questy to są na enigmie czy Hadesie albo Atlantis
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Grudzień 2021, 09:31:55 »
Idąc tym tokiem myślenia kto miałby zostać tutorem bo średnio by w administracji była osoba z któregoś teamu wiadomo dlaczego : p

Poza tym dlaczego Flexy ma znać drogi na lost questach które nie są dla początkujących graczy idąc tym tokiem Flexy powiedz mi jak mam iść na lost goblecie np.
Chyba gracz powinien sam znaleźć drogę na queście (o ile droga nie jest zablokowana przez bug )
Co mają do rzeczy też inne questy typu King na cholere tutor ma znać drogę co już podchodzi pod pomoc od administratora a celem adm. jest wyjaśnianie co i jak i pomoc a początkowe questy to są na enigmie czy Hadesie albo Atlantis

Chyba nie zrozumiałeś, tu wcale nie chodzi o podawanie komuś drogi, tylko o znajomość serwera, jak dla mnie support powinien znać OTS’a w 90%. A nawet jakby ktoś o drogę zapytał to tutor nie może pomoc bo to pomoc administratora? Idąc tym tokiem myślenia jakbym chciał poradnik na forum zrobić z droga na lost ringa, to Mrozu usunie temat bo gracz sam powinien znaleźć drogę ?



 
Osoby które lubią ten post: Nightmares

Nightmares

Odp: Pochwały i skargi - [ST] Flexy
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Grudzień 2021, 10:05:51 »
Idąc tym tokiem myślenia kto miałby zostać tutorem bo średnio by w administracji była osoba z któregoś teamu wiadomo dlaczego : p

Poza tym dlaczego Flexy ma znać drogi na lost questach które nie są dla początkujących graczy idąc tym tokiem Flexy powiedz mi jak mam iść na lost goblecie np.
Chyba gracz powinien sam znaleźć drogę na queście (o ile droga nie jest zablokowana przez bug )
Co mają do rzeczy też inne questy typu King na cholere tutor ma znać drogę co już podchodzi pod pomoc od administratora a celem adm. jest wyjaśnianie co i jak i pomoc a początkowe questy to są na enigmie czy Hadesie albo Atlantis

Chyba nie zrozumiałeś, tu wcale nie chodzi o podawanie komuś drogi, tylko o znajomość serwera, jak dla mnie support powinien znać OTS’a w 90%. A nawet jakby ktoś o drogę zapytał to tutor nie może pomoc bo to pomoc administratora? Idąc tym tokiem myślenia jakbym chciał poradnik na forum zrobić z droga na lost ringa, to Mrozu usunie temat bo gracz sam powinien znaleźć drogę ?

Już swoje powiedziałem nadaje się do wyjebania lost ring lost skull to wszystko podstawowe questy do zbloczenia knightem bez reba i 2 edami. Jak się nie chce to tak jest osiągnięcie "Leń" zostało przyznane już lepiej żeby mrożek klepał mapy a ty zajmij się tym do czego zostałaś zobowiązana plus ja bym nie zrobił mapy za free bo gram na serwerze XD

Pozdrawiam ze świętami Wujek Nightmares