Here you can change website language:

Autor Wątek: Sandal podsumowanie  (Przeczytany 5992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Sandal podsumowanie
« dnia: 10 Listopad 2021, 22:11:24 »
@Mrozu , robię temat bo chyba jednak niektórzy są bezkarni. A mianowicie chodzi o Sandała (nic sandał do Ciebie nie mam ale jak walimy z dupy każdy na każdego to jazda).

1.
Cytuj
e) Calkowicie zabrania sie handlowaniem kontami, postaciami lub przedmiotami w grze za RL pieniadze.

Zbanowałeś Rumeye, za to że sprzedał chary/pp do Sandała za kilka tysięcy, ale dlaczego Sandał nie dostał bana? To powinno działać w dwie strony, gdyby ludzie nie chcieli kupować bo byłyby z tego konsekwencje, ludzie by też nie sprzedawali, a w historii tego otsa z tego co kojarze to jak była sprzedaż za pln, to bana dostawała osoba która je sprzedawała, a postacie które zostały kupione za pln szły na aukcje.

2. Podkłada się randomom z innymi, a następnie ich zabija (nie mam za dużo ssów bo nie śledziłem tego ale pewnie możesz zobaczyć kogo zabiły jego postacie, a później czy osoba którą zabiły czasem przypadkowo nie zabiła którejś z jego/ich postaci

Przykładowe SS'y.

Tutaj w temacie który pominąłeś dwa podłożenia się i zabicia: https://mrozuots.pl/index.php?topic=3250.msg19787#msg19787 (jeszcze podkwitował to sandał pisząc "essa gownie"

Pordiosowi podłożył się Dziki Bill, a 5 minut poźniej wpadli i go zabili.



3.
Cytuj
1735   Add   19.07-12:18   Wprowadzono system blokujący przychodzenie na większej ilości postaci niż 4 na wyspę bossów.



4. Zabijanie oraz lurowanie randomowych graczy (rozumiem tekst nie można lurować, ale zamysłem zakazu zabijania randomów było żeby mogli spokojnie expic bez utrudniania, a co to za spokojny exp jak bota na loscie nie moga postawic? a pozatym co to za lurowanie skoro oni go pushuja, mwaluja, paraluja itp.)

Nick: Vide (Polana -1) Sandał z Psikusem chcieli go zabić a później pisał na czacie że może go zabić bo Ty mu pozwoliłeś (koniec końców zgubili pz i go zalurowali)





Nick: Groszek (Zamek Lost lurowany mwalowany itp) filmiki ktoś Ci juz podobno wysyłał na pw a jak nie to ja prześle

5. Dzisiaj zaszła taka dziwna sytuacja że Fenikss padł wtedy gdy padły Sandała chary (Zethara też z nimi robił ostatnio) ja bym się dokłądnie przyjrzał czy czasem chary Feniksa nie trafiły do Sandała.




Co ciekawe po tych wszystkich akcjach i sytuacjach ani razu nie miał bana, jak to jest?
« Ostatnia zmiana: 10 Listopad 2021, 22:22:18 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Sandal, vitamins, Samgold, OMEN KOCUR

cyni0

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Listopad 2021, 22:28:25 »
6. Sandal zbiera postacia 200k+ szmatki ktore stanowia wartosc w punktach, tak jakby zbieral dc lub cokolwiek innego

1828   Add   24.10-09:16   INFO DLA OSÓB Z GILDII: Bez Precendsu oraz NOWA GILDIA. Przypominamy, że jeżeli ktoś Was przyłapie na tym, że jedno z Waszych MC (+200k) jest poza PZ bez gildii konto zostanie zbanowane, jeżeli ktoś nie doszedł do gildii udając randoma na tej postaci dłuższy czas straci postać/postacie.
 

Sandal

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Listopad 2021, 22:32:39 »
@Mrozu , robię temat bo chyba jednak niektórzy są bezkarni. A mianowicie chodzi o Sandała (nic sandał do Ciebie nie mam ale jak walimy z dupy każdy na każdego to jazda).

1.
Cytuj
e) Calkowicie zabrania sie handlowaniem kontami, postaciami lub przedmiotami w grze za RL pieniadze.

Zbanowałeś Rumeye, za to że sprzedał chary/pp do Sandała za kilka tysięcy, ale dlaczego Sandał nie dostał bana? To powinno działać w dwie strony, gdyby ludzie nie chcieli kupować bo byłyby z tego konsekwencje, ludzie by też nie sprzedawali, a w historii tego otsa z tego co kojarze to jak była sprzedaż za pln, to bana dostawała osoba która je sprzedawała, a postacie które zostały kupione za pln szły na aukcje.

2. Podkłada się randomom z innymi, a następnie ich zabija (nie mam za dużo ssów bo nie śledziłem tego ale pewnie możesz zobaczyć kogo zabiły jego postacie, a później czy osoba którą zabiły czasem przypadkowo nie zabiła którejś z jego/ich postaci

Przykładowe SS'y.

Tutaj w temacie który pominąłeś dwa podłożenia się i zabicia: https://mrozuots.pl/index.php?topic=3250.msg19787#msg19787 (jeszcze podkwitował to sandał pisząc "essa gownie"

Pordiosowi podłożył się Dziki Bill, a 5 minut poźniej wpadli i go zabili.



3.
Cytuj
1735   Add   19.07-12:18   Wprowadzono system blokujący przychodzenie na większej ilości postaci niż 4 na wyspę bossów.



4. Zabijanie oraz lurowanie randomowych graczy (rozumiem tekst nie można lurować, ale zamysłem zakazu zabijania randomów było żeby mogli spokojnie expic bez utrudniania, a co to za spokojny exp jak bota na loscie nie moga postawic? a pozatym co to za lurowanie skoro oni go pushuja, mwaluja, paraluja itp.)

Nick: Vide (Polana -1) Sandał z Psikusem chcieli go zabić a później pisał na czacie że może go zabić bo Ty mu pozwoliłeś (koniec końców zgubili pz i go zalurowali)





Nick: Groszek (Zamek Lost lurowany mwalowany itp) filmiki ktoś Ci juz podobno wysyłał na pw a jak nie to ja prześle

5. Dzisiaj zaszła taka dziwna sytuacja że Fenikss padł wtedy gdy padły Sandała chary (Zethara też z nimi robił ostatnio) ja bym się dokłądnie przyjrzał czy czasem chary Feniksa nie trafiły do Sandała.




Co ciekawe po tych wszystkich akcjach i sytuacjach ani razu nie miał bana, jak to jest?


1. Chyba już zapomniałeś jak było ?? Jak by nie pazerność dwóch KURWISK  od cb z teamu to RUMEYE bo nie poleciał ( nic do niego nie miałem i nie mam gość jest spoko ) ale jak widać nie którzy to zwykłe kurwy ;)

2. Postać Dziki Bill jest moja ale nie tylko ja mam do niej dostęp kolego ( jeśli padła to tylko i wyłącznie zbierała oczka ) - nikt nie jest tak głupi żeby się podkładać randomom

3.Chodzenie na bossy na większej ilości mc ?? U cb ludzie też latają na dużej ilości mc nie tylko na 4 ;)
Sam GOD KRZYZ wali na 5 mc  :P

4. Chłopa biliśmy i odpuściliśmy mu ... nie został przez nas zalurowany ani zabity   ( było tylko śmieszne pisanie i go zostawiliśmy w spokoju ) .

5. Tak była taka sytuacja ale kto ma widzieć to wie że Fenikss to mój ziomek z RL i mieszkamy niedaleko SB .... Mrozu niech sprawdza powiązanie . Ja w przeciwieństwie to TWOICH braci nie muszę ukrywać postaci i expić ich randomowo nie potrzebuję tego ;)

ps. Również nic do cb nie mam Alkoholik  ale tyle razy waliłeś XLOGA a dalej grasz ( SZACZUN ZIOMEK )  ;)    A co Mrozu zrobi to zrobi  ..............     Brawo WY wygraliście OTSA ściągając sb grajków , dopierając Tozingossa z przydupasami itp.

 

Sandal

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Listopad 2021, 22:33:42 »
6. Sandal zbiera postacia 200k+ szmatki ktore stanowia wartosc w punktach, tak jakby zbieral dc lub cokolwiek innego

1828   Add   24.10-09:16   INFO DLA OSÓB Z GILDII: Bez Precendsu oraz NOWA GILDIA. Przypominamy, że jeżeli ktoś Was przyłapie na tym, że jedno z Waszych MC (+200k) jest poza PZ bez gildii konto zostanie zbanowane, jeżeli ktoś nie doszedł do gildii udając randoma na tej postaci dłuższy czas straci postać/postacie.

Mogę ci pokazać oferty z każdego konta ;) na żadnym nie mam wystawionych szmatek ;)  tylko na własną użyteczność
 

cyni0

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Listopad 2021, 22:43:07 »
1. to ze ktos jest pazerny nie zmienia argumentu alkoholika, nadal w regulaminie zakazany jest "HANDEL" postaciami za rl pieniadze, wiec w obie strony
2.jestes odpowiedzialny za kazdego kto loguje na Twoja postac i za to co na niej zrobi
3.to ze ktoś inny robi cos nielegalnego nie znaczy ze staje się to legalne, nie zgłaszałeś tego nigdzie wiec ciężko stwierdzić czy nie opowiadasz bajek.
4.mozliwe, ale to przypuszczenia ze nie zabiliście lurujac, nikt nigdy nie udowodni.
5.No Mrozu musi sprawdzić.
6.Co z tego ze na własna użyteczność? używasz je na misje żeby zdobyć lvl czyli zdobyć przewagę nad nami, to jest to samo jakbym zdobywał dc na własny użytek bez gildii i nie mógłbyś mnie zabić bo może jestem randomem.

Nic do Ciebie nie mam, ale jak alkus tak sie napracowal to niestety musze dorzucic, pozdrawiam.

Edit(23:23)Najnowsze wiesci, w zalaczniku Sandal postanowil ukryc eq ze wszystkich postaci, wiec chyba cos jest na rzeczy.
« Ostatnia zmiana: 10 Listopad 2021, 23:23:55 wysłana przez cyni0 »
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Listopad 2021, 23:27:29 »
Sandał gdzie masz eq z charow czemu pochowane


 

vitamins

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Listopad 2021, 23:45:54 »
Haha mlody policjant zaruchaaal AJE
GDZIE MACIE EQ EJ KURWY GDZIE MACIE EQ
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

GrubasQ

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Listopad 2021, 07:41:45 »
1. Mrozu napisał kiedyś ze osoba kupująca bana nie dostanie tylko osoba sprzedająca.
Dlaczego?
Bo kupująca nadal gra, a sprzedająca już kończy.

Po za tym sprawa była tak dawno ze już jest przedawniona.!

2.Nie jest zabronione lurowanie, co do podkładania nie wypowiadam się. Pierwsze słyszę żeby ktoś od nas się podkładam (randomom).

3. Teleport nie był ustawione pod 4 ip, na dodatek to był event wiec ?? Gdyby było ograniczenie typu wchodzisz 5 mc i cie wywala do dp. To ok ale tak dowód wyssany z palca.

4.To jest bardzo interesujące, pewnie któryś od was był tym randomem dlatego posiadacie screeny i filmiki. Mrozowi radziłbym się bardziej wam przyjrzeć .
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

OMEN KOCUR

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Listopad 2021, 08:00:55 »
goscie poswiecili pol dnia zeby swoje wypociny w zdania skonstruowac a i tak chuj bombki strzelil bo nic z tego xD

1) banuje sprzedajacego nie kupujacego,
2) Ostro naciagane to specjalne podkladanie sie bo to gowno zbieraczka tak samo jak ja zbieralem jakims 600k palkiem i zabijal mnie filemon,
3) Event gdzie nie bylo blokady, jak juz chcecie cos tutaj wskorac to pierw musicie zbanowac krzyza za to ze ciagle wchodzil wiecej niz 3mc na bossa,
4) Llurowanie randomom dozwolone bylo od zawsze wiec nie wiem czy wstales ze snu zimowego czy dopiero przestal kopac cie temat od sandala,
5) Tu nawet nie trzeba nic dodawac, mrozek widzi ip i logi,
6) Mrozu elegancko wyjasnil ze nie bedzie banowal za jakas zbieraczke ktora jest non stop rockowana ponizej 200.


SPRAWE UWAZAM ZA ZAMKNIETA Z POWODU NIE WYSTARCZAJACYCH DOWODOW

elo
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Feniksss

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Listopad 2021, 09:05:02 »
mieszkamy blisko siebie i jak nam wylaczyli prad to wiadomo ze o tej samej godzinie padlismy, a co do zethara to robilem go z 2/3 miesiace temu i to dlatego ze pozwolili wszystkim randomom go zrobic
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Listopad 2021, 09:14:50 »
Blokada była nałożona od 4 IP, ja tam nigdy nie widziałem żeby Krzyz robił bossa na więcej niż 4 mc.

Co do sprzedaży za pln to były w histori tego otsa sytuacje, gdzie osoba która kupowała traciła chary bo wracały na aukcje.

Ale koniec końców sama sytuacja z podkładaniem się i zabijaniem randomow, za zabicie randomow dostawaliśmy aukcje, a tutaj próba oszukania mroza + zabicie randoma i bez bana ?

Zreszta @Mrozu ja bym dokładnie posprawdzal jego logi i chary bo 1h po wstawieniu tematu przerzucał itemy z wszystkich charow, a skoro jest niewinny i nie ma się czego bać to po co?


 

OMEN KOCUR

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Listopad 2021, 09:20:48 »
Blokada była nałożona od 4 IP, ja tam nigdy nie widziałem żeby Krzyz robił bossa na więcej niż 4 mc.

Co do sprzedaży za pln to były w histori tego otsa sytuacje, gdzie osoba która kupowała traciła chary bo wracały na aukcje.

Ale koniec końców sama sytuacja z podkładaniem się i zabijaniem randomow, za zabicie randomow dostawaliśmy aukcje, a tutaj próba oszukania mroza + zabicie randoma i bez bana ?

Zreszta @Mrozu ja bym dokładnie posprawdzal jego logi i chary bo 1h po wstawieniu tematu przerzucał itemy z wszystkich charow, a skoro jest niewinny i nie ma się czego bać to po co?

posluchaj nic nikogo to nie interesuje ze byly jakies bany, bylo minelo, mrozek napisal ze banuje sprzedajacego - sprawa zakonczona,

z tym podkladaniem tak jak napisalem - ostro naciagane bo ten char co mu zabil pordios ma 600k wiec nic dziwnego,


EDIT: nie bylo nalozonej zadnej blokady na 4 IP w trakcie trwania eventu,

koniec koncow to szukacie na sile dowodow na sandala, teraz sie dobrze zastanowcie co bedziecie robic na otsie w razie gdyby sandal dostal bana za darmo.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2021, 09:22:43 wysłana przez OMEN KOCUR »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Listopad 2021, 09:42:05 »
Omen jak zwykle nagina rzeczywistość

Pordios 1 reb ek max lvl zabił Dzikiego Billa który miał wtedy 622k 1 reb z full eq? Pierdolnij się w ten pusty łeb

Może czas zmienić i banować tez kupców ? Jakby tacy ludzie jak połowa waszej gildii nie miała potrzeby kupowac pp taniej niż u mroza to nikt by ich nie sprzedawał

Sytuacja hipotetyczna: Sandał chce kupić 100k pp za 200pln, kupił od Rumeye 20k pp, za co Rumeye dostał bana, a Sandał i tak kogoś na jego miejsce znajdzie i pp kupi

Sprzedawać i zdobywac punkty jest łatwo, gorzej znaleźć klienta

Jakby nie bylo klientów na kupno lewych pp to by nie bylo sprzedawców ez


 

OMEN KOCUR

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Listopad 2021, 09:47:42 »
Omen jak zwykle nagina rzeczywistość

Pordios 1 reb ek max lvl zabił Dzikiego Billa który miał wtedy 622k 1 reb z full eq? Pierdolnij się w ten pusty łeb

Może czas zmienić i banować tez kupców ? Jakby tacy ludzie jak połowa waszej gildii nie miała potrzeby kupowac pp taniej niż u mroza to nikt by ich nie sprzedawał

Sytuacja hipotetyczna: Sandał chce kupić 100k pp za 200pln, kupił od Rumeye 20k pp, za co Rumeye dostał bana, a Sandał i tak kogoś na jego miejsce znajdzie i pp kupi

Sprzedawać i zdobywac punkty jest łatwo, gorzej znaleźć klienta

Jakby nie bylo klientów na kupno lewych pp to by nie bylo sprzedawców ez

Jedyna osoba, ktora ma pusty leb jestes ty, co w tym dziwnego ze pordios zabil 620k lvl jak chlop lata na spamie bomby XDD

Ty lepiej sie zajmij wlasnymi sprawami, a nie bedziesz sie polityka serwera bawil i mowil co zmienic, az tak cie dupsko piecze?

Sytuacja hipotetyczna: od zawsze tak bylo jest i bedzie, osoba ktora kupuje punkty jednak po cos je kupuje, nie to co sprzedajacy ktory chce wyjebac z serwera ;) idac twoim pustym tokiem myslenia: jakby ludzie nie odchodzili to i by nie sprzedawali punktow XDD

 

Simon

Odp: Sandal podsumowanie
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Listopad 2021, 09:51:40 »
Omen jak zwykle nagina rzeczywistość

Pordios 1 reb ek max lvl zabił Dzikiego Billa który miał wtedy 622k 1 reb z full eq? Pierdolnij się w ten pusty łeb

Może czas zmienić i banować tez kupców ? Jakby tacy ludzie jak połowa waszej gildii nie miała potrzeby kupowac pp taniej niż u mroza to nikt by ich nie sprzedawał

Sytuacja hipotetyczna: Sandał chce kupić 100k pp za 200pln, kupił od Rumeye 20k pp, za co Rumeye dostał bana, a Sandał i tak kogoś na jego miejsce znajdzie i pp kupi

Sprzedawać i zdobywac punkty jest łatwo, gorzej znaleźć klienta

Jakby nie bylo klientów na kupno lewych pp to by nie bylo sprzedawców ez

Jedyna osoba, ktora ma pusty leb jestes ty, co w tym dziwnego ze pordios zabil 620k lvl jak chlop lata na spamie bomby XDD

Ty lepiej sie zajmij wlasnymi sprawami, a nie bedziesz sie polityka serwera bawil i mowil co zmienic, az tak cie dupsko piecze?

Sytuacja hipotetyczna: od zawsze tak bylo jest i bedzie, osoba ktora kupuje punkty jednak po cos je kupuje, nie to co sprzedajacy ktory chce wyjebac z serwera ;) idac twoim pustym tokiem myslenia: jakby ludzie nie odchodzili to i by nie sprzedawali punktow XDD

Co w tym dziwnego że Pordios zabił 620k lvl xD 1 reb knight z bomby zabił 620k lvl mocny w chuj musi być ten jego knight że mu się to udało xDD