Here you can change website language:

Autor Wątek: Zalurowanie  (Przeczytany 12402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vitamins

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Luty 2022, 17:48:06 »
haha kocham otsika ajeee, ja wstaje przed magazynkiem wybic afk boty o 4 rano ze swoimi przydupasami haha to ja kocham otsa aje
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Luty 2022, 18:02:40 »
Czytanie ze zrozumieniem, widze, że edukacja w Anglii nie jest na wysokim poziomie, napisałem dzień w dzień nie cały dzień, przeczytaj jeszcze raz może zrozumiesz.

„Latawcu”, wszedłem na te 2 gathery na ptero i sam nie wierzyłem, że to Ty, bo byleś machany jak tradowa, zanim jeszcze walnąłem xloga z tego otsa, ale po przyznaniu się, że to Ty i świadomości co Ci zrobili na gatherze nie powinieneś tego w ogóle przytaczać, bo jest to poniżające, teraz trochę mniej, bo okazało się, że to ja, a na drugim gatherze Nightmares.

Tak siedziałem 24/7 przy kompie, były zdalne lub wakacyjki/ferie wiec cały czas siedziałem sobie w domku i uczyłem się/pracowałem (nie, nie szkółka już znamy ten wasz śmieszny argument i żart) z komputerem wiec bezkarnie robiłem co chciałem, wy za to z wielkim posiadaniem życia wpadaliście o 2/4/6/chuj wie, której wpadaliście 399k charami na moje achadki i próbowaliście mnie podgnoić.

Hipokryto? Przecież pisałem tak i jest na to dowód, dalej tak twierdze, to nie zmienia faktu, że Ty pisałeś to po tym, jak przegoniliśmy Was z Huszczim z otsa i po nocach snejkowałeś solo przez następne x miesięcy, ja napisałem to po tym, jak przez następny rok i parę miesięcy prowadzilem team dominando pomimo klod rzucanych pod nogi przez Mroza. Nie powstał tu żaden inny team i nie było żadnej walki wiec moje zdanie było prawdziwe w moim odczuciu.

Tak wiem, że machasz ich jedną ręką nie jest to zbyt duże osiągnięcie, mimo wszystko, gdybym wrócił wszystko wróciłoby do normy, mam jedynie nadzieje, że obie drużyny uzbierają trochę ludzi na 5 rebornie i zobaczę jakąś walkę na tym otsiwie.

edit; poza tym wydaje mi sie ze gathery na castle/zethary na 10minut zabieraja mniej zycia niz snejkowanie dzien w dzien i nie przychodzenie na gather

Chyba za duzo zdalnych opusciles w takim razie.

Spoko ze robicie gathery w 15 a potem sie pucujecie ze zajechaliscie 5 osob na ptero xD w sumie nic nowego, pol tego otsa tak robicie ale tu nie o tym bo to mnie nie rusza. 
Mowisz o ostatniej bitce na ptero co majtalem was za majty lewo prawo jak chcialem? Nie wiem czy powinieneś sie cokolwiek na temat tej bitki odzywac. Sam wiesz jak było. Wiesz o mi na tym gatherze 'zrobili'? Udowodnili ze nawet jak posciagaja Ciebie i Nightmares to nadal nie macie podjazdu jak jest nas po rowno, bo tak im nasralem do ryja na tym gatherze, ze do teraz to zuja.


Pisze piaty raz i ostatni tak zeby takie najgorsze dna umyslowe jak alko sobie wpoily ze mamy wyjebane w ten 5 reb I w zbieranie ludzi, za to wy zbieracie randomow nawet wtedy gdy, jak to mowisz macie 'full dominacje'

Mi sie wydaje ze nadal nie bede mial czasu w tych godzinach, bo mam co robic o tej porze kurwa praktycznie kazdego dnia xD to najgorsza godzina jaka moze byc, jak skonczysz 18 lat albo znajdziesz dupe to zobaczysz ze gathery na otsiku nie sa najwazniejsze. Bossa zrobilem max 5 razy od jakiegos roku.

Jeszcze odnosnie tego przegonienia z hujszcza to nie zrobiliscie nic, 50% druzyny skonczylo grac zanim wogole postawiliscie jakikolwiek opór. Plus nadal pierdolisz smuty piszac ze pisałem cos o otsie.

Teraz juz calkiem na powaznie cynio. Nie snejkuje caly dzien, nie snejkuje pol dnia, nie snejkuje 1/4 dnia wiec skad w ogóle ta mysl? Bo jak juz to latam na charkach zlego nie dluzej niz godzine max 2 dziennie, w weekendy zupelnie nie mam czasu. Wy po prostu jak widzicie juz chara zlego to myslicie ze to ja xD tam napisales ze byles na 2 gatherach, ja pamiętam tylko jedna bitke, ta ostatnia a wczesniejsza to kiedy była?

Taki cpun alko to na chary sandala wypisuje jakby pisal do mnie xDD
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #47 dnia: 15 Luty 2022, 18:03:20 »
haha kocham otsika ajeee, ja wstaje przed magazynkiem wybic afk boty o 4 rano ze swoimi przydupasami haha to ja kocham otsa aje

Jak masz do wniesienia tylko pogrążanie się to lepiej zamknij pizde xD
 

cyni0

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #48 dnia: 15 Luty 2022, 18:14:23 »
nic dziwnego ze ta walke wygraliscie, nas bylo 7 na kanale was 9 ustalo pod pz (gruby z jednym mc, ale jednak), gralem 500k druidem bez legow i plecaka ktory padal jak przebiegalem pare ptero, ktory umieral od msa grubego solo ktory ma 599 3 reb achi i marszalka XD no i roznica plecakow/rebornow byla duza

dobieranie randomow jest naturalne i normalne, ludziom sie nudzi, koncza gre, maja zajety czas studia czy cos wiec trzeba zamieniac ludzi, nie wiem czy aktualnie liczac mnie i nightmaresa jest w tym teamie 10 osob a 15 to bylo chyba w tamtym roku

przegonienie czy nie, walki byly dzien w dzien zaciete po 20-30 osob przez ponad miesiac +- i gnojenie sie o kazdej porze dnia, wiec nie wiem czy do konca tak bylo

skoro wyjebane macie w 5 reb no to chyba czas zamknac dyskusje i poszukac innego domu
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #49 dnia: 15 Luty 2022, 18:29:24 »
nic dziwnego ze ta walke wygraliscie, nas bylo 7 na kanale was 9 ustalo pod pz (gruby z jednym mc, ale jednak), gralem 500k druidem bez legow i plecaka ktory padal jak przebiegalem pare ptero, ktory umieral od msa grubego solo ktory ma 599 3 reb achi i marszalka XD no i roznica plecakow/rebornow byla duza

dobieranie randomow jest naturalne i normalne, ludziom sie nudzi, koncza gre, maja zajety czas studia czy cos wiec trzeba zamieniac ludzi, nie wiem czy aktualnie liczac mnie i nightmaresa jest w tym teamie 10 osob a 15 to bylo chyba w tamtym roku

przegonienie czy nie, walki byly dzien w dzien zaciete po 20-30 osob przez ponad miesiac +- i gnojenie sie o kazdej porze dnia, wiec nie wiem czy do konca tak bylo

skoro wyjebane macie w 5 reb no to chyba czas zamknac dyskusje i poszukac innego domu

wow, to juz wiesz jak to dziala jak sie na mainy bijemy, nas 5 was 10.

Co ma 5 reb do zamknoecia dyskusji skoro i tak kazdy z nas sie wyexpi nawet jakbyscie siedzieli 25/h
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Luty 2022, 18:52:48 »
xDD

21:00 castle oponenci maja życie i nie maja czasu 4 osoby na castle
21:20 do 1 w nocy oponenci gobleta robią w 10 xDD

W załączniku jak cię Krzysiu zajechał o 20:40 ale pewnie to nie byłeś ty i tropeheus robił questa fantazja świeżakiem i innymi charami xD

Za tobą omen trzebabylo z odpalonym bandicamem latać i specjalny dysk z folderami na każdy dzień tygodnia żebyś nie pierdolil takich farmazonów

A i jeszcze 1/2h dziennie siedzisz a ostatnio o 1 w nocy zbieraczki na alarmach pilnowales ale pewnie akurat wszedłeś maila sprawdzić xD


 

Krzychu

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Luty 2022, 22:20:45 »
costam tym omenem szczekasz ze nas 10 was 5
pokazaliscie dzisiaj na castle - nas 5 (z pz wyszlismy 3 minuty po zrespieniu kinga) i nadal na pizde dostaliscie

ale ta, nas 10 was 5 xDD
dalej czekamy na walke mainami a nie bugmapa na ptero  ::)
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Luty 2022, 00:40:15 »
xDD

21:00 castle oponenci maja życie i nie maja czasu 4 osoby na castle
21:20 do 1 w nocy oponenci gobleta robią w 10 xDD

W załączniku jak cię Krzysiu zajechał o 20:40 ale pewnie to nie byłeś ty i tropeheus robił questa fantazja świeżakiem i innymi charami xD

Za tobą omen trzebabylo z odpalonym bandicamem latać i specjalny dysk z folderami na każdy dzień tygodnia żebyś nie pierdolil takich farmazonów

A i jeszcze 1/2h dziennie siedzisz a ostatnio o 1 w nocy zbieraczki na alarmach pilnowales ale pewnie akurat wszedłeś maila sprawdzić xD

Tobie randomie to nawet juz odpisywac nie ma sensu bo masz swoj wyimaginowany swiat i iq -2. Zbieraczki na alarmach ok, teraz zanotuj grzecznie w zeszyciku od przyrki ze mam tylko 1 zbieraczke merrestrae a teraz mozesz utkac pizde bo zakonczylem Twoja kariere na tym forum
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Luty 2022, 00:42:11 »
costam tym omenem szczekasz ze nas 10 was 5
pokazaliscie dzisiaj na castle - nas 5 (z pz wyszlismy 3 minuty po zrespieniu kinga) i nadal na pizde dostaliscie

ale ta, nas 10 was 5 xDD
dalej czekamy na walke mainami a nie bugmapa na ptero  ::)

Zabrzmialo groznie jak na 15 latka na liscia z 15cm bicka aje

Niezle castle na ktorym mnie nie bylo a wy znow piszecie WY WY WY WAS WAS WAS DOSTALISCIR DOSTALISCIE XD wyladujesz w 1 psychiatryku z alko niedlugo, buziaki pozdro z delegacji
 

Krzychu

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #54 dnia: 16 Luty 2022, 11:53:55 »
i co że cie nie było bo nie rozumiem? xDD
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #55 dnia: 16 Luty 2022, 14:04:55 »
i co że cie nie było bo nie rozumiem? xDD

ty chyba masz mniej niz 15 lat bo jeszcze czytania ze zrozumieniem w szkole nie miales albo za dlugo z tym niedorozwojem alkoholikiem przesiadujesz
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #56 dnia: 01 Marzec 2022, 21:20:39 »

Teraz juz calkiem na powaznie cynio. Nie snejkuje caly dzien, nie snejkuje pol dnia, nie snejkuje 1/4 dnia wiec skad w ogóle ta mysl? Bo jak juz to latam na charkach zlego nie dluzej niz godzine max 2 dziennie, w weekendy zupelnie nie mam czasu.



XDDDDDDDDDDDDD MAX 1-2H JAK CO


 

Omen

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #57 dnia: 02 Marzec 2022, 08:42:12 »

Teraz juz calkiem na powaznie cynio. Nie snejkuje caly dzien, nie snejkuje pol dnia, nie snejkuje 1/4 dnia wiec skad w ogóle ta mysl? Bo jak juz to latam na charkach zlego nie dluzej niz godzine max 2 dziennie, w weekendy zupelnie nie mam czasu.



XDDDDDDDDDDDDD MAX 1-2H JAK CO

jak co to ty nie kochasz otsika
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #58 dnia: 02 Marzec 2022, 09:57:41 »
Przez ostatnie dwa tygodnie spędziłem tu mniej czasu niż ty wczoraj


 

Reanimator

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Marzec 2022, 11:15:48 »
Tym alkoholikiem to ty się nadajesz xd. Piszecie o dominacji otsa na którym nikt nie gra wiekszość to randomy bez gildi. Powiem wam tak no handy pokazaliście na ZIVERZE jakie to pro ogarki jesteście po 3 dniach ucieczka z otsa bo 0 oporu postawiliście. A się pyszni jeden z drugim jakby bogiem był w tej gierce. Dominujcie sobie rexie na innym otsie i tak bez życia jesteście. Kamys ma lepszy team od Was :D