Here you can change website language:

Autor Wątek: Gildia dlaczego ja  (Przeczytany 6466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Marzec 2022, 10:46:24 »
Niech będzie że frag za frag, fajnie że wasz 4reb pallek pada od 1reb eka 😂😂😂

Taki ots  :'(


Chciałeś z pentarem wyjść na kozaków co pobanowali oponentow z randomow ale wyszliście na obsranych splakancow tylko

Szukam Cie: Zabity na poziomie 674456 przez KRZYCHU DOMINATOR, Kanye West, NELFISEK oraz Puszek [BLESS].


Jeszcze tylko wytłumacz tego Deda jak mozesz


Przewiń sobie do mojego 2 postu w tym temacie


 

Szukam Cie

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Marzec 2022, 12:47:07 »
Niech będzie że frag za frag, fajnie że wasz 4reb pallek pada od 1reb eka 😂😂😂

Taki ots  :'(


Chciałeś z pentarem wyjść na kozaków co pobanowali oponentow z randomow ale wyszliście na obsranych splakancow tylko

Szukam Cie: Zabity na poziomie 674456 przez KRZYCHU DOMINATOR, Kanye West, NELFISEK oraz Puszek [BLESS].


Jeszcze tylko wytłumacz tego Deda jak mozesz


Przewiń sobie do mojego 2 postu w tym temacie


Trochę kiepsko z waszej strony, ze jak nie jesteście czegoś pewni co wynikało po twoich zapytań o to kogo dotyczy „zajazd” po poście MROZA „veni vidi vici” „zgadzam się na zajechani ich”, to pierw zabijacie naszych a pozniej zaczynacie mysleć czy faktycznie mogliście. No ale niektórzy tak maja pierw cos robia potem mysla. Najwidoczniej myslenie to nie wasza mocna stroną.
A w huju szczerze mial bym tego deda jakby nie to ze pare dni wcześniej na predatorze byłem MC NlNJA i dowiedziałem sie ze „wy to możecie i zajechać mi matke”
 

cyni0

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Marzec 2022, 12:57:42 »
no i matka zajechana
 

Szukam Cie

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Marzec 2022, 12:59:55 »
no i matka zajechana

Nastepny kozak w necie a w realu chłopczyk na liścia.
 

Krzychu

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Marzec 2022, 13:13:32 »
Wszystkie te zabicia wynikły z nieporozumienia w temacie „veni vidi vici”, Mrozu napisał w temacie o tytule „veni vidi vici” „zgadzam się na zajechani ich”, wiec zrozumieliśmy ze chodzi o gildie, ale po sprostowaniu tego już żadnego killa nie było. Dodatkowo wystarczy wejść na „Erydia POT” i zabiłeś nelfisa. Fajnie byłoby jakbyś daty i godziny wstawiał a nie manipulował killami.


@Mrozu zakoncz już tej kabaret i usuń im już status bo to są kurwa jakieś jaja ze robią razem questy, zabijają randomow, a przy okazji próbują pobanowac nam chary i nadal 40 osobowa gildia ma status randoma

nieporozumienie powiadasz... czekaj kiedy mrozu to sprostował, przypomnij mi.... bo chyba tego samego dnia co powstal post, a wy dalej zabijacie nam ludzi :
Kiarson : 19 Mar 2022, 22:45   Zabity na poziomie 641850 przez Cyc i KRZYCHU DOMINATOR.
Adrian Nowak Zalno : 21 Mar 2022, 22:13   Zabity na poziomie 614020 przez Cyc i KRZYCHU DOMINATOR [BLESS].
Mahudi fox : 22 Mar 2022, 00:49   Zabity na poziomie 706183 przez Saluto Blantare, a elite dog, Umtex, Razoll, FARMAZONIARZ OMEN, EL BLANTARE i Sierzant Mlody [BLESS].
o nelfisie nie wspominam bo to osobny temat, chlop ma na kazdym z nas chociaz jednego killa

a Krzysiu to sobie ostatnio wgl na za dużo pozwala :)

raz, ze jak chodzi o ciebie to jebany randomie placzesz o jedna deske wiec zajeb barana w sciane, z adrianem gadalem nie ma do mnie zadnej spiny i bylo to przypadkowo a trzy nauczccie sie kurwiska pod fire bombe nie wchodzic to nie bedzie zadnych killi na was :) cztery 16 Mar 2022, 14:04   Zabił gracza SpierdalajBoCieJebne z poziomem 427572. (Uzasadnione)       ( z chara Kiarson wiec mozesz sie ujebac, i nie pisz nawet ze to podkladanie bo 4 rebornem sie podkaldac trzeba byc debilem wiekszym niz wy)
 

Krzychu

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Marzec 2022, 13:14:24 »
Wszystkie te zabicia wynikły z nieporozumienia w temacie „veni vidi vici”, Mrozu napisał w temacie o tytule „veni vidi vici” „zgadzam się na zajechani ich”, wiec zrozumieliśmy ze chodzi o gildie, ale po sprostowaniu tego już żadnego killa nie było. Dodatkowo wystarczy wejść na „Erydia POT” i zabiłeś nelfisa. Fajnie byłoby jakbyś daty i godziny wstawiał a nie manipulował killami.


Może pochwał się dlaczego nie zgłaszasz killow którzy zrobili na Tobie nasi oponenci? Np.

17 Mar 2022, 21:35   Zabity na poziomie 704280 przez Szarfa, Omen, GODMEN, Eveline i SAYED [BLESS].

Może dlatego ze macie sojusz?

@Mrozu zakoncz już tej kabaret i usuń im już status bo to są kurwa jakieś jaja ze robią razem questy, zabijają randomow, a przy okazji próbują pobanowac nam chary i nadal 40 osobowa gildia ma status randoma

Nie wspominam o zabiciu Erydia Pot, bo ten temat nie dotyczy Trudnych Spraw i oni zrozumieli swój błąd i przestali nas zabijać, a wy ? tak jak Kiara wspomniał chociażby wczoraj. Niczym nie manipuluję, Mrozu ma logi i może sobie do wszystkiego dojść + ma temat VENI VIDI VICI.

Mówisz że robimy razem questy z preclami, a czy to zabronione ? zawsze się zdarzało tak, że robiąc questy podłączali się do nas szwedy jak i precle, a my na to wpływu nie mamy, bo przecież was nie zabijemy. Mówisz 40osobowa gildia ? jak chcesz mogę dodać więcej mcków to będziesz mógł mówić 100osobowa gildia  :)

sprzedajny psie wiesz co to znaczy wejsc pod fire bombe na quescie z zydami czy nie? nawet mam chyba cama  jak mi specjalnie pod fire bombe sie wpierdalacie charkami  :D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Marzec 2022, 13:15:36 »
Esa Krzysiu z szkółki wrócił i podjasnil randomow


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Krzychu

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Marzec 2022, 13:17:56 »
Niech będzie że frag za frag, fajnie że wasz 4reb pallek pada od 1reb eka 😂😂😂

Taki ots  :'(


Chciałeś z pentarem wyjść na kozaków co pobanowali oponentow z randomow ale wyszliście na obsranych splakancow tylko

Szukam Cie: Zabity na poziomie 674456 przez KRZYCHU DOMINATOR, Kanye West, NELFISEK oraz Puszek [BLESS].


Jeszcze tylko wytłumacz tego Deda jak mozesz


Przewiń sobie do mojego 2 postu w tym temacie


Trochę kiepsko z waszej strony, ze jak nie jesteście czegoś pewni co wynikało po twoich zapytań o to kogo dotyczy „zajazd” po poście MROZA „veni vidi vici” „zgadzam się na zajechani ich”, to pierw zabijacie naszych a pozniej zaczynacie mysleć czy faktycznie mogliście. No ale niektórzy tak maja pierw cos robia potem mysla. Najwidoczniej myslenie to nie wasza mocna stroną.
A w huju szczerze mial bym tego deda jakby nie to ze pare dni wcześniej na predatorze byłem MC NlNJA i dowiedziałem sie ze „wy to możecie i zajechać mi matke”

"zabijacie naszych a pozniej zaczynacie myslec czy faktycznie mogliscie no ale niektorzy tak maja pierw cos robia potem mysla"

To ze mrozek sie w swoim poscie nie okresil o kogo mu chodzilo i mozna bylo to rozumiec roznie to juz nie nasza wina :) placzccie dalej o deady na rexi, zaniedlugo 5 reborn placz wam nic kurewki nie da
 

Aruniko

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Marzec 2022, 14:21:14 »
A chlop się splakal że ku zbieraczka padła bo naszego zabil A tu już matki zajechane
 

Pentar

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Marzec 2022, 14:39:38 »
Wszystkie te zabicia wynikły z nieporozumienia w temacie „veni vidi vici”, Mrozu napisał w temacie o tytule „veni vidi vici” „zgadzam się na zajechani ich”, wiec zrozumieliśmy ze chodzi o gildie, ale po sprostowaniu tego już żadnego killa nie było. Dodatkowo wystarczy wejść na „Erydia POT” i zabiłeś nelfisa. Fajnie byłoby jakbyś daty i godziny wstawiał a nie manipulował killami.


Może pochwał się dlaczego nie zgłaszasz killow którzy zrobili na Tobie nasi oponenci? Np.

17 Mar 2022, 21:35   Zabity na poziomie 704280 przez Szarfa, Omen, GODMEN, Eveline i SAYED [BLESS].

Może dlatego ze macie sojusz?

@Mrozu zakoncz już tej kabaret i usuń im już status bo to są kurwa jakieś jaja ze robią razem questy, zabijają randomow, a przy okazji próbują pobanowac nam chary i nadal 40 osobowa gildia ma status randoma

Nie wspominam o zabiciu Erydia Pot, bo ten temat nie dotyczy Trudnych Spraw i oni zrozumieli swój błąd i przestali nas zabijać, a wy ? tak jak Kiara wspomniał chociażby wczoraj. Niczym nie manipuluję, Mrozu ma logi i może sobie do wszystkiego dojść + ma temat VENI VIDI VICI.

Mówisz że robimy razem questy z preclami, a czy to zabronione ? zawsze się zdarzało tak, że robiąc questy podłączali się do nas szwedy jak i precle, a my na to wpływu nie mamy, bo przecież was nie zabijemy. Mówisz 40osobowa gildia ? jak chcesz mogę dodać więcej mcków to będziesz mógł mówić 100osobowa gildia  :)

sprzedajny psie wiesz co to znaczy wejsc pod fire bombe na quescie z zydami czy nie? nawet mam chyba cama  jak mi specjalnie pod fire bombe sie wpierdalacie charkami  :D

Krzysiu czy znasz znaczenie słowa "sprzedajny" ? Owszem każdy z oldów wie, że od zawsze jak grałem należałem tylko do gitów, lecz ostatnio dałem Wam do zrozumienia, że już tak nie będzie po zniesieniu randoma i dlatego jestem sprzedawczykiem ? serio ? to może powiesz mi kto normalny by do Was dołączył gdybyście zabijali i obrażali jego znajomych (zethar, expy, podkładanie się) ? a i dodatkowo powiem, że wasz przyjaciel nelfis jeszcze kazał płacić Kiarze 30k pp żeby go przestał bić i kto tutaj postąpił nie fair ? Weź się za naukę i naucz się mieć swoje zdanie, bo jak widać zabijałeś randomów razem z nelfisem czyli jesteś bardzo podatny na sugestie innych mimo, że wiedziałeś, że to osoby z VENI VIDI VICI i moje mcki też ubiłeś więc skąd to zdziwienie ?

Nie było mnie wczoraj na upce +25, ale pamiętam sytuację z lost mage armora. Odwiedziliście nas i zaczęliście pushować rozstawione mcki oraz trapować przejścia i co według Ciebie mieliśmy się cofnąć w stronę cyców i paść czy przepushować Was i iść odebrać nagrodę ? postępujecie cały czas nie fair, a potem myślicie że co złego to nie Wy. Nie pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec 2022, 14:41:28 wysłana przez Pentar »
 

Pentar

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Marzec 2022, 14:50:58 »
A chlop się splakal że ku zbieraczka padła bo naszego zabil A tu już matki zajechane

Nie spłakałem się, lecz jak wy z każdą pierdołą lecicie na forum to my nie możemy gdy widzimy, że łamiecie prawa ustanowione przez Mrozika ? Nie zbieraczka, a main z max lvlem prawie zbiera na bless, bieda mnie dopadła  :(
 

Wedkarz

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Marzec 2022, 14:56:49 »
Wszystkie te zabicia wynikły z nieporozumienia w temacie „veni vidi vici”, Mrozu napisał w temacie o tytule „veni vidi vici” „zgadzam się na zajechani ich”, wiec zrozumieliśmy ze chodzi o gildie, ale po sprostowaniu tego już żadnego killa nie było. Dodatkowo wystarczy wejść na „Erydia POT” i zabiłeś nelfisa. Fajnie byłoby jakbyś daty i godziny wstawiał a nie manipulował killami.


Może pochwał się dlaczego nie zgłaszasz killow którzy zrobili na Tobie nasi oponenci? Np.

17 Mar 2022, 21:35   Zabity na poziomie 704280 przez Szarfa, Omen, GODMEN, Eveline i SAYED [BLESS].

Może dlatego ze macie sojusz?

@Mrozu zakoncz już tej kabaret i usuń im już status bo to są kurwa jakieś jaja ze robią razem questy, zabijają randomow, a przy okazji próbują pobanowac nam chary i nadal 40 osobowa gildia ma status randoma

Argumentów brak. Z tego co obserwuje to Wy ich poprostu zabijacie i przeszkadzacie im w questach i są na to twarde dowody. Mrozu nie wraził takiej inicjatywy co do Ogółu zabijania gildi. Widać Każdy interpretuje na swój sposób.

P.S

Sprawiedliwość nadejdzie zapewne po Update i skończy się bezkarność :P

Aby Was te Randomy najebały raz a dobrze. Trzymam Kciuki  8)
 
Osoby które lubią ten post: Kibic Stalii, Pentar, Bicz Plis, Kiara

Aruniko

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Marzec 2022, 15:03:56 »
A chlop się splakal że ku zbieraczka padła bo naszego zabil A tu już matki zajechane

Nie spłakałem się, lecz jak wy z każdą pierdołą lecicie na forum to my nie możemy gdy widzimy, że łamiecie prawa ustanowione przez Mrozika ? Nie zbieraczka, a main z max lvlem prawie zbiera na bless, bieda mnie dopadła  :(


Hmm bo parę miesięcy temu zakładając sobie gildia randomow w której było 12 charow z mc straciliśmy statusu randoma i byliśmy zmuszeni dojscia do jednej z gildi bo tak se.mrozek wymyślił was jest w gildi o wiele więcej każdy ma w chun charow A ty se jyslisz że jesteś bezkarny a ta bezkarność jednak taka nie jest , no cóż wyjebałeś się max lcl to teraz 2 dni kasyna i uzbierasz na blesa
 

Pentar

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Marzec 2022, 15:08:40 »
A chlop się splakal że ku zbieraczka padła bo naszego zabil A tu już matki zajechane

Nie spłakałem się, lecz jak wy z każdą pierdołą lecicie na forum to my nie możemy gdy widzimy, że łamiecie prawa ustanowione przez Mrozika ? Nie zbieraczka, a main z max lvlem prawie zbiera na bless, bieda mnie dopadła  :(


Hmm bo parę miesięcy temu zakładając sobie gildia randomow w której było 12 charow z mc straciliśmy statusu randoma i byliśmy zmuszeni dojscia do jednej z gildi bo tak se.mrozek wymyślił was jest w gildi o wiele więcej każdy ma w chun charow A ty se jyslisz że jesteś bezkarny a ta bezkarność jednak taka nie jest , no cóż wyjebałeś się max lcl to teraz 2 dni kasyna i uzbierasz na blesa

Możliwe że było jak mówisz, ale czy przypadkiem nie zabijaliście kogo popadnie jak np nelfis ostatnio ? Bo my wbrew pozorom mało osób zabijamy i zazwyczaj jest to usprawiedliwione wcześniejszym zabójstwem kogoś od nas. Kasyna 3 już stoją od rana więc jeszcze 1.5 dnia i będzie na blessy  :)
 

Aruniko

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Marzec 2022, 15:11:59 »
Nie