Here you can change website language:

Autor Wątek: GM dla Alkoholika  (Przeczytany 9901 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Omen

Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Maj 2022, 03:24:09 »
Widze, że znow odklejka i kontynuujesz rozmowę sam ze sobą XD goście cie nigdy na oczy nie widzieli a mi na fejsie piszą co to kurwa za jebany mongol, dosyc ze wala z ciebie beke to cię podjasniaja w 2 zdaniach, a Ty nie możesz nic odpowiedzieć bo umiejetnosci brak i to cię boli ale co się dziwić jak sie u jointera wyklules. Spędzasz na forum wiecej czasu niż ja na tibi a pierdolisz ze to ja siedzę non stop. Z brami pokłócony chciałeś do druzynki gdzie nasralem ci na leb ty przyklepales i pisałeś mi na tibijce ze ich backstabbujesz XD to sie dopiero nazywa byc kurwa bez honoru XD Ja jestem legenda, tobie zostaje kontynuacja bycia największym farmazonem i forumowiczem z nieudolnym skutkiem zostania tutorkiem na ukochanym otsiku ESA
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Maj 2022, 08:53:47 »
Ja jestem legenda

O kurwa XDDD

Samozwańcza legendo ludzie cię kojarzą jako „omen z rexii”, przez ostatnie 2 lata zaliczyłeś mniej otsow niż Krzychu wiec widzę ze znowu ci się pogarsza, może z 2 lata temu miałeś prawo tak mówić chociaż to i tak mocno przesadzone z takimi umiejętnościami

Chłopie się spuszczasz ze 10 lat temu doklejales sdka w jakimś teamie na tibi i myślisz ze to czyni cię dobrym graczem, chuj ze 10 lat temu każdy grał w tibie i latał po rl mapach bo po 1 była to jedyna gra na tamte czasy która uciągnąl komputer, a po 2 było kilka otsow

Jesteś taki dobry, ze jak ludzie z innych otsow wchodzili do nas na tsa na jakieś walki czy snejki to ludzie gadali co to za random, bo napewno nie omen, ale przecież ty jesteś największym farmazonem tibijskim i powiesz „zły albo sandał byli na charze”

Ale śmiesznie pisz dalej chociaż ludzie maja z czego bekę kręcić

« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2022, 09:13:30 wysłana przez Alkoholik »


 

Octavia

Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #32 dnia: 29 Maj 2022, 12:08:15 »
Gram w tą gierke kurwa od 12 lat. ZIVERY NARVIE ITP ITD CO CHWILE BITKI 30 NA 30, CO OTSA Z GAZMANAMI I WGL. Ale o chłopie o nicku ,,Omen" to nigdy nie słyszałem nawet go nie widziałem.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Lays

Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Maj 2022, 12:58:31 »
Ta? to niezle bo tu za chuj cie nikt nie zna ;//////// na tych otsach to chyba makowca nosiles z alkusem i krzychem na czele xd
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Maj 2022, 13:29:59 »
Ta? to niezle bo tu za chuj cie nikt nie zna ;//////// na tych otsach to chyba makowca nosiles z alkusem i krzychem na czele xd

No nie dziwne ze nikt nie zna jak jesteście randomami z rexii i nigdy na innych otsach nie graliście xD


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Maj 2022, 19:58:41 »
A i jeszcze omeniasty co do czasu spędzanego na forum, jeżeli Tobie napisanie 3 postów bardziej złożonych zajmuje cały dzień to polecam wrócić się do szkoły podstawowej, ewentualnie na jakieś korki z polskiego bo mi to zajmuje z 3 minuty


 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

Omen

Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Maj 2022, 03:04:48 »
Gram w tą gierke kurwa od 12 lat. ZIVERY NARVIE ITP ITD CO CHWILE BITKI 30 NA 30, CO OTSA Z GAZMANAMI I WGL. Ale o chłopie o nicku ,,Omen" to nigdy nie słyszałem nawet go nie widziałem.

Zapomniales dodac ze przez 10 lat grales z alkoholikiem w foxhoundach, pewnie dlatego, bo ja octavie to kojarzę, pełno takich gruchotow jezdzi po drogach.
 

Omen

Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Maj 2022, 03:06:40 »
A i jeszcze omeniasty co do czasu spędzanego na forum, jeżeli Tobie napisanie 3 postów bardziej złożonych zajmuje cały dzień to polecam wrócić się do szkoły podstawowej, ewentualnie na jakieś korki z polskiego bo mi to zajmuje z 3 minuty

Podjasniam cie w 3 minuty i spierdalam z forum, ty się pocisz całymi dniami zeby coś na wymyślić sensownego ale standardowo nie pyka i pierdolisz farmazony nad którymi myslales przez ostatni tydzień tylko po to żeby ludzie bardziej pluli ci na morde XD a ty mi tu piszesz kurwa o jakiś krzychavh XDXXXd
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2022, 03:11:43 wysłana przez Omen »
 

Omen

Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Maj 2022, 03:08:04 »
Ja jestem legenda

O kurwa XDDD

Samozwańcza legendo ludzie cię kojarzą jako „omen z rexii”, przez ostatnie 2 lata zaliczyłeś mniej otsow niż Krzychu wiec widzę ze znowu ci się pogarsza, może z 2 lata temu miałeś prawo tak mówić chociaż to i tak mocno przesadzone z takimi umiejętnościami

Chłopie się spuszczasz ze 10 lat temu doklejales sdka w jakimś teamie na tibi i myślisz ze to czyni cię dobrym graczem, chuj ze 10 lat temu każdy grał w tibie i latał po rl mapach bo po 1 była to jedyna gra na tamte czasy która uciągnąl komputer, a po 2 było kilka otsow

Jesteś taki dobry, ze jak ludzie z innych otsow wchodzili do nas na tsa na jakieś walki czy snejki to ludzie gadali co to za random, bo napewno nie omen, ale przecież ty jesteś największym farmazonem tibijskim i powiesz „zły albo sandał byli na charze”

Ale śmiesznie pisz dalej chociaż ludzie maja z czego bekę kręcić

To jak to było farmazoniarzu? Same stale grajki nikt nie ściągnięty ta? Ci sciagani ludzie byli majtani jak ty za uszy lewo i prawo więc nawet bym tu o nich nie wspominał.

Po raz enty sam się wpierdalasz w gowno i pierdolisz e zeznaniach XD zastanawiam się co ci tak mózg przygniata. Może spisz jak nietoperz, bo w razie czego trzeba szybko do tibijki podejść bo alarm napierdala, wait, a no ta zostaliscie zgnojeni i nawet oporu nie stawiacie.

Nie ma co tłumaczyć randomom od jointera, wez wdech i czytaj

OMEN LEGENDA

ALKOHOLIK TOP1 FARMAZON


ESA
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2022, 03:19:39 wysłana przez Omen »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Maj 2022, 09:41:08 »
I znowu pocisniety przez randoma farmazoniarz omen

Pokaz gdzie pisałem ze na bitkach same stałe grajki były, jak kurwa glabie miałbym tak pisać jak na otsie grało 5 osob a na walce było 16, a jak nie to po raz 45 udowodnisz jakim jesteś farmazonem i odklejencem esa


 

Omen

Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Maj 2022, 14:23:00 »
I znowu pocisniety przez randoma farmazoniarz omen

Pokaz gdzie pisałem ze na bitkach same stałe grajki były, jak kurwa glabie miałbym tak pisać jak na otsie grało 5 osob a na walce było 16, a jak nie to po raz 45 udowodnisz jakim jesteś farmazonem i odklejencem esa

Ja pierdole co chlop ma dziury w bani XDXD

25 typa na walce, 25 stalych grajkow, nikt nie sciagniety jak cos.

Pokazac to ci moge rece, cos czego nie masz, bo z charakteru nie jestem jebana konfitura jak ty i nie screenuje wszystkiego zeby pozniej moc to wykorzystywac, wystarczy ze jestes jebanym farmazonem i w te twoje brednie i tsk nikt nie wierzy procz tych 25 stalych grajkow na otsie

Aje GODMEN HERE
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Maj 2022, 15:28:39 »
AJE OMEN FARMAZONIARZ ZNOWU ZŁAPAŁ ODKLEJKE I PISZE GŁUPOTY BEZ ARGUMENTOW


 

Omen

Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Maj 2022, 16:22:52 »
AJE OMEN FARMAZONIARZ ZNOWU ZŁAPAŁ ODKLEJKE I PISZE GŁUPOTY BEZ ARGUMENTOW

Jakis opor dacie czy dalej nic? Dawaj tych 25 stałych typa z otsa I jedziemy XD
 

stary gracz

Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Maj 2022, 16:40:16 »
Ile wy macie kurwa lat? Zakładam, że z 25-30+ a zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu i tak od ponad roku. Pod każdym kurwa postem piszecie jakimi to nie jesteście godami na otsie i wyzywacie się od farmazonów(NIE ŻEBY COŚ ALE GRATULUJĘ BYCIA GODEM W GIERCE KTÓRA BYŁA POPULARNA >> 10 LAT WSTECZ). Myślę, że nie tylko mi koło chuja lata co takie dwa zjeby umysłowe mają codziennie do powiedzenia.
@Mrozu wyjeb perma na forum tym dwóm pajacom to może chociaż zajebią barana w ścianę i przestaną się rozmnażać.

A CO DO TEMATU TO AKURAT TEN TUTUR CZY INNA POZYCJA W SUPPORCIE MU SIĘ NALEŻY. Alkoholik >>> reszta tych howdych i innych serkowych flexy razem wziętych. 

#PEACE

 

Mrozu

Odp: GM dla Alkoholika
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Maj 2022, 16:43:59 »
@stary gracz
Tym dwóm pajacom czyli komu dokładnie, bo nie ogarnąłem  :D
Z początku wypowiedzi myślałem, że chodzi właśnie o omena i alkoholika, ale potem napisałeś, że alkoholik się nadaje więc nie wiem o kogo chodzi z tą banicją  :D