Here you can change website language:

Autor Wątek: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE  (Przeczytany 4912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Octavia

OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« dnia: 14 Maj 2022, 18:27:36 »
@Mrozu Kupiłem dzisiaj domek na enigmie poukładałem sobie itemy przychodzę chwile później a domek pusty. Do mojego konta nie miał nikt dostępu ani do domku. Był wpisany tylko mój jeden noob char. Da radę coś z tym zrobić wgle ?
 

TakTylkoSobieGram

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Maj 2022, 22:05:18 »
itemki same nie mogły zniknąć ale opisz jakie to itemki były? i jaki to był domek?
 

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maj 2022, 19:58:27 »
Domek Western Flat IV w Engimie. Na domku było z 20k dc do tego 2x lost mage armor, lost reb bp Christmas bp lost wand  około 10 staminerów, 10 mediumek, lost mage shield, lost legs, 2x dragon book, i chyba to wszystko może coś tam jeszcze było ale to już bardziej takie mniej cenne rzeczy.
 

Mrozu

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maj 2022, 20:03:57 »
Podaj dokładne godziny kiedy na pewno były itemy to odpale na dniach kopie bazy.
 

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maj 2022, 20:20:59 »
Mrozu dokładnej godziny ci nie podam bo serio nie pamiętam z tego wszystkiego ale między godziną 12 a 15 itemki na bank były w domku. Generalnie jak potem sprawdziłem aleta sio to na samym dole listy były dwie kropki wpisane. Kupiłem domek od gościa o nicku Flecher. A nie ukrywam że pierwszy raz kupowałem domek od kogoś i gość dał mi dokument na trade
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2022, 20:29:41 wysłana przez Octavia »
 

SiR mOST

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Maj 2022, 21:17:45 »
To jest akurat bez znaczenia, że gościu użył alany, bo nic to nie powoduje, to tak jak byś normalnie zakupił przez komendę !buyhouse
 

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Maj 2022, 21:30:15 »
No okej tylko ja sobie tego nie wymyśliłem domek jest normalnie na mnie nikt do mojego konta nie ma dostępu. Po prostu chodzi o to że domek został wyczyszczony sam nie wiem w jaki sposób. Reksio pisał że może jakiś fake dokument dostałem ale nw o co chodzi bo pierwszy raz kupiłem domek. A itemy były i się zmyły wariacie nie wiem w jaki sposób :p
 

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Maj 2022, 21:32:52 »
Być może istnieje jakiś bug lub cos w tym stylu nie mam pojęcia. Może ktoś miał już taka sytuacje to będzie mógł więcej powiedzieć na ten temat.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Maj 2022, 22:34:04 »
Mrozu dokładnej godziny ci nie podam bo serio nie pamiętam z tego wszystkiego ale między godziną 12 a 15 itemki na bank były w domku. Generalnie jak potem sprawdziłem aleta sio to na samym dole listy były dwie kropki wpisane. Kupiłem domek od gościa o nicku Flecher. A nie ukrywam że pierwszy raz kupowałem domek od kogoś i gość dał mi dokument na trade

Jak kupujesz domek to się usuwają invy wiec skąd te kropki


 

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Maj 2022, 23:02:12 »
No to coś nie halo bo ja ręcznie usuwałem Flechera z alety sio a tych kropek nie zauważyłem bo trzeba bylo rolka przeskrolować na sam dół
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2022, 23:06:36 wysłana przez Octavia »
 

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Maj 2022, 13:32:15 »
Mam nadzieje że @Mrozu nie zapomniałeś o mnie :)
 

Genetix

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Maj 2022, 16:48:07 »
No to coś nie halo bo ja ręcznie usuwałem Flechera z alety sio a tych kropek nie zauważyłem bo trzeba bylo rolka przeskrolować na sam dół
A kropki to nie bylo cos w stylu ze kazdy ma dostep do domku czy jakos tak? mi sie wydaje ze gosc sprytnie to zrobil z tymi kropkami na dole zeby cie ojebac
 

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Maj 2022, 17:49:56 »
Powiem ci szczerze że długo na Rexii nie gram i pierwszy raz domek kupowałem. Może i mój błąd bo sprawdziłem alete sio no i Flecher był wpisany a na sam dół już nie zjechałem dopiero później jak mi domek ojebał. Czekam dalej jak się to nie wyjaśni to wale xloga bo nie chce mi się od nowa tego zbierać wszystkiego :p
 

Karr Sz

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Maj 2022, 20:12:47 »
Powiem tak,  ostatnio też kupilem domek od tego gościa i nicku Fletcher czy jakoś tak . Też przez komendę alany,  na aleta sio  niby pusto było a jednak na samym dole był jego nick ( sprytnie schowany bo też rolka musiałem na sam dół zjechać) , ja to zrobiłem inaczej opuściłem domek i odrazu kupilem , wszystko fajnie się usunęło,  szkoda że straciłeś w taki sposób ity, ale nauczka zostanie . No i po prostu uważajcie na niego bo koleś widze chce szybko się dorobić  wykorzystał to że krótko grasz no i teraz są tego efekty
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Maj 2022, 20:51:52 »
Co mi po tej nauczce wariacie itemów tak czy siak nie odzyskam xlog :p. Niech Mrozu pozwala na złodziejstwo. Jakby kogoś z Trudnych Spraw ojebali to zaraz by itemki było. Żegnam
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Krzychu, Madagaskar