Here you can change website language:

Autor Wątek: Tutor  (Przeczytany 6079 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Tutor
« dnia: 01 Czerwiec 2022, 12:34:13 »
@Mrozu zmienie IP i nick, zrobię nowa tożsamość pospamuje dwa tygodnie na helpie i na gc, wtedy będę się nadawał na tutora czy nadal nie

bo z tego co wiem to takie są twoje kryteria wyboru


 

Mrozu

Odp: Tutor
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Czerwiec 2022, 13:08:23 »
No to mogłeś tak zrobić, jak na razie jest dużo osób w supporcie. Nie widziałem, żeby to Twój nick głównie pomagał nowym graczom.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Tutor
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Czerwiec 2022, 13:10:34 »
No to mogłeś tak zrobić, jak na razie jest dużo osób w supporcie. Nie widziałem, żeby to Twój nick głównie pomagał nowym graczom.

Bo teraz nie siedzę bo nie ma po co zbytnio.


Nie zależy mi na tym żeby mieć tutora ale chce Ci uświadomić to co inni, ze powinieneś bazować na doświadczeniu i wiedzy o otsie, a nie to ile razy ktoś na helpie odpowie na pytanie z czego leci dragon head albo bloknie spella 75k xD


 

Mrozu

Odp: Tutor
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Czerwiec 2022, 13:18:59 »
Ale co mi z kogoś, że wie jak się robi questy na loście jak tu chodzi o pomoc głównie tym co dopiero logują, albo grają chwile xD. Zresztą osoby, która są w supporcie nie zauważyłem, żeby wyzywały inne osoby tak jak Wy to robicie.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Tutor
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Czerwiec 2022, 13:52:55 »
Ale co mi z kogoś, że wie jak się robi questy na loście jak tu chodzi o pomoc głównie tym co dopiero logują, albo grają chwile xD. Zresztą osoby, która są w supporcie nie zauważyłem, żeby wyzywały inne osoby tak jak Wy to robicie.

Gdyby byli randomami albo jedna z strona oponentow, sami by wyzywali taka gra. Dopiero jak się już jest w administracji to wtedy jest ważne żeby zachować kulturę.

Już nie chodzi mi o same questy na loscie, ale o jakieś odpowiedzi na podstawowe pytania których nie ma dokładnie opisanych na forum, ostatnio jakiś random pisał gdzie jest oliwia od losta o 20 gdzie było 3 aktywne osoby z supportu i nie potrafili mu odpowiedzieć, dopiero chyba po 30 minutach most odpowiedział xD

Kiedyś był taki event 1z10 i były tam bardzo dobre pytania które według mnie powinieneś wziąć kandydata do administracji na tsa i zadać mu 10 pytań z tego. Administracja według mnie oprócz odpowiedzi na podstawowe pytani, powinna zachęcać w różnoraki sposób graczy do gry żeby mieli co robic, typu wspólne robienie questow, jakieś wspólne eventy itp. A teraz to wyglada na takiej zasadzie „GM FLEXY SCHOWAŁA SIĘ GDZIEŚ NA GALAXI ZNAJDZ JA A DOSTANIESZ DOWOLNA NAGRODĘ Z SMS SHOPU” , albo serek event. Ludzia się to nudzi
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2022, 13:55:35 wysłana przez Alkoholik »


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Tutor
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Czerwiec 2022, 13:59:39 »
A i ważna kwestia według mnie administracja powinna tez grać na otsie, tak jak Krzyz bo to buduje doświadczenie, mogą zabierać ludzi na questy, mogliby jakieś poradniki dodawać, a nie od 2 lat jedyne poradniki z questow czy innych dodanych rzeczy typu kopalnia i inne systemu typu pet sa nie używane, bo poprostu każdy ma wyjebane w szukanie jakiegoś npc z podlewaczka, szukanie w ostatnich zmianach podpowiedzi do npc


Taka niedziela questowa byłaby bardziej przydatna niż jakaś niedziela eventową chyba ze zaproponujesz jakieś postaci za wygrana czy coś.
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2022, 14:03:06 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Sandal

Odp: Tutor
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Czerwiec 2022, 16:13:49 »
A i ważna kwestia według mnie administracja powinna tez grać na otsie, tak jak Krzyz bo to buduje doświadczenie, mogą zabierać ludzi na questy, mogliby jakieś poradniki dodawać, a nie od 2 lat jedyne poradniki z questow czy innych dodanych rzeczy typu kopalnia i inne systemu typu pet sa nie używane, bo poprostu każdy ma wyjebane w szukanie jakiegoś npc z podlewaczka, szukanie w ostatnich zmianach podpowiedzi do npc


Taka niedziela questowa byłaby bardziej przydatna niż jakaś niedziela eventową chyba ze zaproponujesz jakieś postaci za wygrana czy coś.

ALKUS FORUMOWICZ 2K22 NA TUTORA 100% @Mrozu    DAWEJ MU TUTORA ;)
 
Osoby które lubią ten post: Omen Xd Here, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Tutor
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Czerwiec 2022, 16:23:29 »
A i ważna kwestia według mnie administracja powinna tez grać na otsie, tak jak Krzyz bo to buduje doświadczenie, mogą zabierać ludzi na questy, mogliby jakieś poradniki dodawać, a nie od 2 lat jedyne poradniki z questow czy innych dodanych rzeczy typu kopalnia i inne systemu typu pet sa nie używane, bo poprostu każdy ma wyjebane w szukanie jakiegoś npc z podlewaczka, szukanie w ostatnich zmianach podpowiedzi do npc


Taka niedziela questowa byłaby bardziej przydatna niż jakaś niedziela eventową chyba ze zaproponujesz jakieś postaci za wygrana czy coś.

ALKUS FORUMOWICZ 2K22 NA TUTORA 100% @Mrozu    DAWEJ MU TUTORA ;)

Ta dzięki bardzo za tutora żeby inne przygłupy z administracji latały za mną na invisible i patrzyły co robię żeby zajebac z dupy do mroza i przy okazji wszystkie chary stracić xD


 

Omen Xd Here

Odp: Tutor
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Czerwiec 2022, 16:58:53 »
[T]Alkoholik
 

Sung

Odp: Tutor
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Czerwiec 2022, 18:58:20 »


Ta dzięki bardzo za tutora żeby inne przygłupy z administracji latały za mną na invisible i patrzyły co robię żeby zajebac z dupy do mroza i przy okazji wszystkie chary stracić xD

To po co ten temat piszesz, skoro nie chcesz zeby przygłupy z administracji za tobą latały? XD
 

Mrozu

Odp: Tutor
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Czerwiec 2022, 19:37:25 »
Mało kto ma zasłużonego  :-X
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Tutor
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Czerwiec 2022, 21:04:15 »


Ta dzięki bardzo za tutora żeby inne przygłupy z administracji latały za mną na invisible i patrzyły co robię żeby zajebac z dupy do mroza i przy okazji wszystkie chary stracić xD

To po co ten temat piszesz, skoro nie chcesz zeby przygłupy z administracji za tobą latały? XD

Przeczytaj z 3 razy moje posty to może zrozumiesz

A jak nie to tak w skrócie: nie chce tutora i pisałem to mrozowi na pw, ale chodzi mi o to ze mógłby bardziej skrupulatnie dobierać osoby, bo administracja to nie tylko odpisywanie na helpie i robienie serków, bo moim zdaniem to jak te osoby się zachowują i jakie maja pomysły wpływa na to ile ludzi gra, a po tym ile obecnie ludzi gra widać zaangażowanie administracji
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2022, 21:08:48 wysłana przez Alkoholik »


 

Sung

Odp: Tutor
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Czerwiec 2022, 21:28:23 »


Ta dzięki bardzo za tutora żeby inne przygłupy z administracji latały za mną na invisible i patrzyły co robię żeby zajebac z dupy do mroza i przy okazji wszystkie chary stracić xD

To po co ten temat piszesz, skoro nie chcesz zeby przygłupy z administracji za tobą latały? XD

Przeczytaj z 3 razy moje posty to może zrozumiesz


nie mam tyle czasu, sory
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2022, 21:30:44 wysłana przez Sung »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Tutor
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Czerwiec 2022, 22:41:23 »


Ta dzięki bardzo za tutora żeby inne przygłupy z administracji latały za mną na invisible i patrzyły co robię żeby zajebac z dupy do mroza i przy okazji wszystkie chary stracić xD

To po co ten temat piszesz, skoro nie chcesz zeby przygłupy z administracji za tobą latały? XD

Przeczytaj z 3 razy moje posty to może zrozumiesz


nie mam tyle czasu, sory

Rozumiem Twoje rozgoryczenie bo jesteś jednym z tych co z przypadku dostali tutora


 

Sung

Odp: Tutor
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Czerwiec 2022, 22:44:51 »



 co z przypadku dostali tutora
dokladnie tak