Here you can change website language:

Autor Wątek: nowy ots?  (Przeczytany 13119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HUSZCZA

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Czerwiec 2022, 13:04:58 »
no dobra, rexia upada wiec czemu nie puscic np tiberii albo starej rexi gdy 250k lvle to byly duze poziomy, sadze ze teamy by graly, rpgowcow tez by nie brakowalo i wydaje mi sie ze bylby to serio dobry ruch zreszta tak jak widac bardzo duzo ludzi sie pod tym tematem podpisuje
 
Osoby które lubią ten post: Flexy, Krzychu, DYMY

Octavia

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Czerwiec 2022, 14:40:47 »
Okej bitek nie ma i już nie będzie zrozumcie :P. Zajeżdzacie randomów, którym przez to też się nie chce grać.  Gdy był status randoma (wiem że to chujowe rozwiązanie było) to grało od chuja randomów bo mogli normalnie expić itp. Teraz random nawet jak sobie wbije tego 3 reba 400k to gdzie ma expić, nie każdego stać na huntingi, na ptero nie polata sobie bo to jest exp trudnych spraw (nie winie ich za to maja taka możliwość  i bezkarność to sobie mg na to pozwolić) na hunterach też nie pobiegają bo bez lost seta to wystarczy ze ktoś bombę dołoży i pada. I muszą biegać na achadach lub zombie corach, przez to też nie chce im się grać :P. Dlaczego jeden sobie lata na ptero a drugi musi ujebany siedzieć i expić chuj wie ile żęby te 600k wbić to automatycznie się odechciewa.
 

Octavia

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Czerwiec 2022, 14:54:02 »
Questy to samo na ten moment jedynie oni są w stanie wybić a myślisz Mrozu że im się chce questy randomom czyścić, więc jedyną opcją jest kupienie sobie eq z marketu za pp gdzie nie każdego stać żeby sobie kupić nw lost paladin armor za 12k pp. Sam chara sprzedałem w chuj i nie kupuje nawet bo po co mi char 4 reb ? żeby w depo stać i na eventy chodzić ?. Generalnie banując cynia sam sobie serwer rozjebałeś :P
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Czerwiec 2022, 15:37:59 »
Questy to samo na ten moment jedynie oni są w stanie wybić a myślisz Mrozu że im się chce questy randomom czyścić, więc jedyną opcją jest kupienie sobie eq z marketu za pp gdzie nie każdego stać żeby sobie kupić nw lost paladin armor za 12k pp. Sam chara sprzedałem w chuj i nie kupuje nawet bo po co mi char 4 reb ? żeby w depo stać i na eventy chodzić ?. Generalnie banując cynia sam sobie serwer rozjebałeś :P

Serwer został rozjebany dodaniem statusu randoma i innymi zjebanymi zmianami typu ceny blessow, wcześniej były przez kilka miechow bitki po 20 osób, a teraz nikt nie wbija na tego otsa bo już jest za duża przepaść postaci i rebornow, a gra randoma wyglada tak ze kupuje eq za jakieś zarobione ciężko pp dostaje rsa i kończy grę bo questa i tak nie zrobi xD


 

HUSZCZA

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Czerwiec 2022, 15:43:07 »
nie wiem jak na moje kazdy rzygal juz tą rexią, zmiany ktore byly tam wprowadzane same doprowadzily do rozjebania tego otsa, te 4-5 reborny to juz w ogole jakas pomylka, tak samo nowe itemy, dlatego wspomnialem o tym zeby postawic otsaa ale napewno wyjebac wszysktie losty czy jakies inne syfy, czasy gdzie fajnie sie biło na tym otsie skonczyly sie jak ludzie wbili 3 reborny, potem juz byl tylko syf a nie walki
 

HUSZCZA

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Czerwiec 2022, 15:43:51 »
a tak apropo ty mrozu sie wypowiesz cos kiedys bo ludzie sam widzisz ze sa chetni na otsa to moze jakies slowko napiszesz cos cos ?
 

Mrozu

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #36 dnia: 07 Czerwiec 2022, 16:14:02 »
https://tiberia.pl/
Na aktualnej dacie rexii ale z dużo mniejszym exp stage w lipcu. Aczkolwiek ten ots krótko postoi, bo jak się coś stawia właśnie pod teamki to Wy i tak zaraz wyjdziecie (np. ostatnia edycja sanda).
 

dzontrawolta

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Czerwiec 2022, 16:20:53 »
https://tiberia.pl/
Na aktualnej dacie rexii ale z dużo mniejszym exp stage w lipcu. Aczkolwiek ten ots krótko postoi, bo jak się coś stawia właśnie pod teamki to Wy i tak zaraz wyjdziecie (np. ostatnia edycja sanda).
pierdol letnia aktualizacje na rexi i odpal tego otsa jeszcze w czerwcu

lost questy rexia start 20:00 darmowy serwis
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2022, 16:22:33 wysłana przez dzontrawolta »
 

HUSZCZA

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #38 dnia: 07 Czerwiec 2022, 16:36:48 »
jak juz to odpalaj otsa 30 lipca, bo wtedy jakos wracam z za granicy xDDD
 

mbapu

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Czerwiec 2022, 16:41:41 »
Wypuszczanie otsa w wakacje kurwi już od startu zdechlakiem ale cóż
 
Osoby które lubią ten post: Madagaskar

Octavia

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #40 dnia: 07 Czerwiec 2022, 16:45:30 »
No tak bez sensu stawiać otsa w lipcu, Najalepiej we wrześniu lub październiku :)
 

Mrozu

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #41 dnia: 07 Czerwiec 2022, 16:47:49 »
Może być i wrzesień, podałem najwcześniejszą możliwość  :)
 

HUSZCZA

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #42 dnia: 07 Czerwiec 2022, 16:50:42 »
sierpien/wrzesien moze byc
 

Octavia

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Czerwiec 2022, 16:51:31 »
Bo wiesz jak jest gadają że wbiją a się okaże że ludzi nie bd mieli bo każdy będzie się cieszył ładną pogodą a nie w tibijke grał :P
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

na wygnaniu

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #44 dnia: 07 Czerwiec 2022, 17:51:17 »
https://tiberia.pl/
Na aktualnej dacie rexii ale z dużo mniejszym exp stage w lipcu. Aczkolwiek ten ots krótko postoi, bo jak się coś stawia właśnie pod teamki to Wy i tak zaraz wyjdziecie (np. ostatnia edycja sanda).
nie zapominaj ze rexie zbudowaly wlasnie teamy, kazdego otsa one buduja, a sand jest jaki jest xD