Here you can change website language:

Autor Wątek: nowy ots?  (Przeczytany 13743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Franek Kimono

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #75 dnia: 08 Czerwiec 2022, 19:15:20 »
Alkoholik odklejony

Moje konto: Data rejestracji:16 Sierpień 2020, 16:46:59

Nie znam jerrego ani widiana   ;D nicki kojarzę ale jakoś nie miałem nigdy przyjemności poznać. Z obserwowania waszej gry pisze tylko ze ta propozycja z waszej strony to zwykły kabaret. Nie wiem co ty tu hujszcza chcesz tłumaczyć jak nic sensownego nie napisałeś od samego początku.

Krótkie podsumowanie:
Chodziliście po co chwilę po innych zdechlakach i teraz na forum "zdechlaka" proponujecie otwarcie jeszcze jednego. Jest to delikatnie żałosne, ale z tego co widzę "Wielka społeczność pvp" dalej chce się tu udzielać o się kłócić.

ALKOHOLIK DLA CIEBIE DRUKOWANYMI. NAUCZ SIĘ KURWA CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM CHYBA ŻE TLENU POTRZEBUJESZ TO SE WYJDZ W KOŃCU NA DWÓR. PO RAZ TRZECI ODPISUJE TU ŻE WIEM O CO CHODZI I ANI RAZU NIE NAPISAŁEM O ZAMYKANIU REXI, TYLKO O TYM CO MOŻE GROZIĆ REXI PO OTWARCIU DRUGIEGO SERWA. PRZECZYTAJ JESZCZE RAZ MOŻE CI COŚ W BANI ZAŚWIECI... MYŚLISZ ŻE JAK ODPISYWAŁEM NA KOMENTARZE O ŁĄCZENIU ŻE TO ZNISZCZY REPUTACJĘ REXI TO O KTÓRYCH SERWERACH PISAŁEM? REXIA + VE**** BO 1 REXIA BĘDZIE ZAMKNIĘTA? PISAŁEM TYLKO ZE SIĘ MOŻE SKOŃCZYĆ JAK NA TYCH SASZYCH ŚMIESZNYCH OTS 10+. Z TEGO CO WIDZĘ TO JESTEŚ WIĘKSZYM ZJEBEM NIŻ MYŚLAŁEM ŻE MUSISZ TO PISAC PO RAZ 3 ŻE NIE CHODZI O ZAMYKANIE TEGO SERWERA W MOMENCIE GDZIE JUŻ 2X PISAŁEM ŻE WIEM O CO CHODZI
 

Franek Kimono

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #76 dnia: 08 Czerwiec 2022, 19:25:50 »
Tiberia startuje to se czekajcie grzecznie chłopaczki. Myślę że mrozu rozumie o co mi chodzi, bo jest lekko mądrzejszy niż nasz forumowicz roku alkoholik czy jego koledzy których argumenty to "rexia to twoje życie" i dalej chcą się wyzywać bo ich wielkie tibijsie ego "legend" Evo zdechlakow zostało urażone  :(
 

Franek Kimono

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #77 dnia: 08 Czerwiec 2022, 19:33:17 »
Alkoholik polecam obudzić się z tego jakże wyimaginowanego snu. Skoro widzisz mnie wszędzie I o mnie myślisz to miło z Twojej strony, ale niepotrzebnie. Co do nowego serwera jakby ta tiberia wypaliła powiedzmy na ten wrzesień lub październik mogła by wziąć dobre żniwo (kwestia finansowa), a także mogłaby przyciągnąć starych graczy (kwestia pamięci o starej tiberii)

Co do kwestii finansowej i duzej ilości graczy nikt chyba nie może się sprzeciwić bo to jest logiczne. Na pewno serwer zarobi dużo i może bić jakieś rekordu jak pisali wcześniej. Pytanie tylko jak to długo będzie stało i czy po 2 tyg nie umrze i czy nie pogorszy to głównego serwera. Od początku pisze tu o tym i o tym co może się stać gdyby, tylko nie da się przetłumaczył części graczy, wolą wyzywać od imbecyli
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2022, 19:36:41 wysłana przez Franek Kimono »
 

end

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #78 dnia: 08 Czerwiec 2022, 19:59:05 »
3 rpki was znowu zniszczą, essa

@Nightmares hej Przemuś
 

Mrozu

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #79 dnia: 08 Czerwiec 2022, 20:07:13 »
Na pewno zachęcam Was do powrotu w letniej aktualizacji, będzie szybszy EXP, możliwość bicia się bez kupowania blessów  ;D. Co do reszty komentarzy to ciężko na nie odpowiedzieć, bo większość już nie dotyczy serwera tylko wyzywania się, jedyne co zauważyłem to moje banowanie i zmiany, jeżeli chodzi o banowanie to nie banuje bez powodu, jeżeli ktoś sprzedaje coś na lewo i kogoś takiego bym trzymał to zaraz wszyscy by zaczęli próbować, a jeżeli chodzi o zmiany to serwer już troche stoii stąd jest wiele dziwnych zmian, jedne na + dla wszystkich, a niektóre tylko na + dla niektórych  :-X
 

Najt

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #80 dnia: 08 Czerwiec 2022, 20:09:23 »
Nelfis niszczysz boty na full afku? Tak bardzo kochasz otsika, że nie możesz się pogodzić ze a Twoich ludzi nie ma?. W ogóle jak tam kupno rp z nie używek? Mogłeś już doinwestować te 30 EP mądralo 😂
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #81 dnia: 08 Czerwiec 2022, 20:44:05 »
Na pewno zachęcam Was do powrotu w letniej aktualizacji, będzie szybszy EXP, możliwość bicia się bez kupowania blessów  ;D. Co do reszty komentarzy to ciężko na nie odpowiedzieć, bo większość już nie dotyczy serwera tylko wyzywania się, jedyne co zauważyłem to moje banowanie i zmiany, jeżeli chodzi o banowanie to nie banuje bez powodu, jeżeli ktoś sprzedaje coś na lewo i kogoś takiego bym trzymał to zaraz wszyscy by zaczęli próbować, a jeżeli chodzi o zmiany to serwer już troche stoii stąd jest wiele dziwnych zmian, jedne na + dla wszystkich, a niektóre tylko na + dla niektórych  :-X

No brawo już ci to rok temu pisałem żeby zrobić arenę do pvp gdzie nie traci się dc na blessy, a tobie się przypomniało teraz jak już nie ma kto się bić xD


 

na wygnaniu

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #82 dnia: 08 Czerwiec 2022, 21:41:53 »
ten franek to niezly odklejeniec, ezo gunze i ixo sa zdechle tak? xD na 12 bylo z 1k osob bez bota, tu jest ze 100 ludzi max, 1k wedek w domkach lub w temple wiec nie wiem co jest bardziej zdechle, twoj mozg czy tibia

nie rozumiem powodow dla ktorych boli cie powstanie drugiego serwera, ale jestes niezle pochorowany jezeli myslisz ze masz na to jakis wplyw majac nick franek kimono na forum

jeszcze leb pisze zebysmy wrocili i pokazali XD huszcza wzialby 5 osob i by sie "kabaret" zakonczyl w mgnieniu oka, tylko najpierw musialbys poczekac 4 miesiace zeby chary wyexpili
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Franek Kimono

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #83 dnia: 08 Czerwiec 2022, 22:26:32 »
"na 12 było 1k osób" co to oznacza że na 12 bylo? I to chyba tibia jest zdechla skoro sami piszecie ze nie ma gdzie grać.

Nie myślę że coś zdziałam i nie boli mnie otwarcie nowego otsa tylko sami sobie to wymyśliliście. Ciągle pisze ze po otwarciu kolejnego otsa z tego może się zrobić kolejny ots który będzie co chwilę zdychał i robił kolejne edycje.

Kabaret nazwałem to dlatego jak wygląda wasza propozycja, kim są osoby popierające to i jaką oni mają historie na serwerze. Piszę żebyście wrócili i pokazali dlatego że na otsie się nic nie dzieje. Do tej gry podchodzę 4fun także chce mieć co robić a nie tylko expic chary i robić questy dla randomow. Już pisałem że nie jestem tibijskim napinaczem tak jak wy więc się nie popłacze jak ktoś przejmie ots, będzie wielce chodził i pisał jak to jest bezkarnie wyzywal wszystkich i pisal o dominacji. Wręcz bym się cieszył bo w końcu byłoby o co powalczyć
 

Franek Kimono

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #84 dnia: 08 Czerwiec 2022, 22:37:42 »
Może w końcu to zrozumiecie ze nie jestem tym kim myślicie? Nie latam i bije randomow bo mi to przyjemności nie daje. Gram tu tylko żeby zabić nudę a wy dalej pierdolicie jakieś głupoty jakbym robil kiedykolwiek to co wy robiliście gdy wygrywaliscie otsa... Nawet nie wiem kim ty jesteś człowieku a się napinasz jakby cię coś bolało... Wejdź na tego otsa z kolegami expcie, bijmy się, będzie co robić, a nie mi tu piszesz jakbym był jakimś pentarem którego przegranie otsa zaboli...
 

wszedzie dominando

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #85 dnia: 09 Czerwiec 2022, 00:17:38 »
gostek ale nas chuj odchodzi kim jesteś, możesz być nawet starym kamysa

nie masz nic mądrego do napisania to sklej
nikt ci rexii przygłupie nie chce zabrać wiec nie becz jak pizda

co za sens gry na zdechlicy skoro mrozu dodaje takie aktualizacje jakie dodaje
dodaje jakieś chujstwa warte xxx pln, a tydzień później jebie na to nerfa, wprowadza jakieś zjebane statusy randoma na pvp otsieC, tak samo profesja support na chuj to komu na tym otsie? normalny człowiek zaloguje na ta iglice to wyjebie barana w ścianę



 

xdhuszcza

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #86 dnia: 09 Czerwiec 2022, 06:10:55 »
HUSZCZY TEAM TO COINY TEAM PEWIEN OTS POKAZAL
STAWIANIE OTSOW POD TEAMY RÓWNA SIE DED PO 1 TYGODNIU DALEJ ZWIEDZAJCIE 5 OTSOW NA TYDZIEN

« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2022, 06:17:21 wysłana przez xdhuszcza »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #87 dnia: 09 Czerwiec 2022, 08:34:34 »
Franek fanbase huszczy?

Więcej kont narob i tak mrozu napisał ze coś odpali

Po historii rexii widać ze jednak to nie ots na tydzień a jak ktoś pierdoli taki głupoty to pewnie nigdy żadnej walki na rexii nie zaliczył, jak przez kilka miechow były gathery od 20 do 3 w nocy, nawet jak inne otsy startowały to tez ludzie wbijali sie na rexie pobić

Tak samo odklejeni są ci co myślą ze jakiś team wbije na ta edycje rexii gdzie jest 5 reborn, jakieś spelle, itemy, marszałki co w sumie daje z 60%-70% dmg boosta, a wbicie 5 reba od zera to kilka miesięcy, a do tego w chuj punktów, przez co raczej żaden team nie jest na tyle głupi żeby wbijać i zaczynać od zera, a tez napewno nie kupią 10 charow po 400 zł

Pozdro


 

Octavia

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #88 dnia: 09 Czerwiec 2022, 14:10:28 »
Kto kupi chara z nieuźywek ?. Te postacie stoją i się marnują :/. Nikt nie kupi postaci 3 reb za 90 ep jeszcze pustego. Ceny są na nieuźywkach nie adekwatne do rebornu i itemów które posiadają. Może częściej robić jakieś eventy o postacie. Tak samo chary 650k bez eq i bez reba kosztują 20 ep... Ja to bym zmienił cene tyvh postaci to i więcej osób by się połasiło na kupno. Za pustą postać bez full lewela na 3 rebie płacić 450 zeta ? Xd. Ceny powinny być uzależnione od lewela i itemków a nie że jeden char ma full eq drugi nie ma a cena jest taka sama xd. I te postaci się tylko marnują. Możesz mrozu nawet niektóre za pp spróbować wystawić za adekwatną cene to po pierwsze char nie będzie stał na aukcjii do końca otsa a tak to jakiś random będzie się cieszył że sobie kupił chara 2/3 reb w dobrej cenie. Więcej eventów też o postacie te np 3 reb bez eq bo i tak nikt nie kupi postaci pustej za 90 ep. Szkoda żeby się marnowały te chary
 

Octavia

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #89 dnia: 09 Czerwiec 2022, 14:19:12 »
Albo zrobić jakiś fajny konkurs wakacyjny o jakaś postać z nieużywek czy coś w tym stylu, wiesz ocb. Jeszcze te 4 reby to rozumiem że za te 120 ep. Może ktoś się faktycznie połasi i kupi. Ale te 3 reby puste za 90 ep to się nie opłaca bo od kogoś nawet kupisz za 60 ep lepszego chara. Tylko aktualnie to też jest problem kupić chara od kogoś  bo jak już się ktoś odezwie to sobie takie ceny wołają, a to bez achi i wgle. Jeszcze napiszą że set +250 a tak naprawde nawet do +200 nie jest zrobiony. A i do letniej aktualizacjii może by dodac na stronie możliwość spraqdzenia czy faktycznie set jest ulepszony czy nie ?. Nw czy wgle jest to możliwe coś takiego zrobić, bo ludzie oszukują z tym na potęge :p