Here you can change website language:

Autor Wątek: Ban  (Przeczytany 1690 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

totalnie ktoś

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Ban
« dnia: 13 Czerwiec 2022, 16:44:01 »
Witam, może szanowna administracji przedstawi podstawę na jakiej dostałem bana na konto? Rozumiem, że admin zaniża poziom intelektualny graczy na serwerze i skrypty z 4 zagnieżdżonymi pętlami są karane? Poprosiłbym o jasne zdefiniowanie dziedziny jakich skryptów mogę używać i ewentualnie ile 'warunków' mogę wrzucić żeby czasem bana nie dostać ewentualnie wcześniejsze upomnienie.
 

ChceTylkoPostac

Odp: Ban
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Czerwiec 2022, 16:59:16 »
raszuje utkaj pizde dostałeś bana bo masz jebaną zbieraczke stoisz na depositach nie dajesz możliwości przerzucić graczą itemów i zbierasz jeżeli pod sobą rzucają kurwo
 

totalnie ktoś

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Ban
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Czerwiec 2022, 17:01:53 »
Po pierwsze nie jestem raszuje. Po drugie nie interesuje mnie zdanie jakiegoś randoma niedouczonego. Po trzecie, pytanie nie jest skierowane do ciebie.
 

NELFISEK

Odp: Ban
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Czerwiec 2022, 18:13:58 »
A Ty dalej liczysz kratki w depo czy jak , na czole jebnij se dziarę "im 60" lub "jestem rozjebancem"
 

ChceTylkoPostac

Odp: Ban
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Czerwiec 2022, 19:45:56 »
A Ty dalej liczysz kratki w depo czy jak , na czole jebnij se dziarę "im 60" lub "jestem rozjebancem"
na czole jebnij sobie "nie dlugo strace znowu postacie bo znowu coś glupiego odjebie"
dobrze wiemy że to ty raszuje z tego względu że jak tylko twoja zbieraczka dostała bana to zrobiłeś ten temat + kłóciłeś sie z mrozem że może jakieś upomnienie XD