Here you can change website language:

Autor Wątek: kupie tlen  (Przeczytany 5091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzychu

kupie tlen
« dnia: 20 Czerwiec 2022, 00:37:57 »
witajcie mam nietypową sprawe chcialbym kupic odrobine tlenu dla kolegi z nickiem nie zasypiaj.. zostal najeabny 3 razy przez 14 latka w zdechlej gierce i troche sie spocil...
00:35 Nie Zasypiaj [597]: EEEEE EEEEEE KRZYSIU RUCHAM CI MATKE JAK KURWISKO ZDYCHA NA RAKA POD RESPIRATOREM WOLI KUTASA W PYSKU JAK MASKE Z TLENEM     RARTUJJJJJJ MAME DAJ TLENUUUUUUU
00:32 Nie Zasypiaj [597]: TWOJA MATKA TO KURWA  00:32 Nie Zasypiaj [597]: ZDYCHA  00:32 Nie Zasypiaj [597]: POD RESPIRATORA  00:32 Nie Zasypiaj [597]: Z LUTASEM  00:32 Nie Zasypiaj [597]: W PYSKU  00:32 Nie Zasypiaj [597]: TAK WOLI

kupie kazda ilosc za kazda sume
 

NELFISEK

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwiec 2022, 03:49:32 »
Krzysiu już spokojnie też oddychaj nie ma co się podniecać jego stara to dzisiaj majtki u mnie zostawiła więc chill kto tu kogo rucha ?
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

ChceTylkoPostac

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwiec 2022, 10:24:02 »
odezwał sie nelfis legenda ze swoim oberkowym teamem co tylko afki ubijają XD
 

Octavia

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Czerwiec 2022, 11:09:27 »
Odezwał się sponsor Mroza co tylko mainami przybiegają 5 rebami bo jakby mieli wyjść takimi samymi lewelami jak oberki mają to ręce nagle połamane i się boją że ten oberkowy teamek ich skopie xd. Wyjdzcie raz 1 rebami a nie chłopaczki poczuci bo od paru lat graja na tym otsie i po 10 charów wyexpionych 😅😅. Powiedziałem Legendy wejdźcie na karamy nic was to nie kosztuje i tam pokażcie klase to zwróce was honor, ale dla mnoe to jesteście zerami wszyscy bo macie gówniate pvp 😁😁.
 

Najt

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Czerwiec 2022, 11:37:15 »
Czyli sądzisz, że nelfis nie potrafiący zabić chłopa który nie jest afk ma ogarnięte pvp zauważyłem, że on nawet nie potrafi dobrego walla rzucić nie mówiąc o innych aspektach. Co do charkow na tą chwilę są tak tanie te charki ze inwestując mała kwotę jesteś na tym samym poziomie co ziomek grający kilka lat :). Odbiegając od tematu. U Ciebie nie tylko pvp kuleje, ale niestety ortografia również

Pozdrawiam Ciebie cieplutko i czekam na 9 podryg nelfis może w końcu ubijesz coś więcej niż bota :)
 

ChceTylkoPostac

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Czerwiec 2022, 12:01:57 »
Odezwał się sponsor Mroza co tylko mainami przybiegają 5 rebami bo jakby mieli wyjść takimi samymi lewelami jak oberki mają to ręce nagle połamane i się boją że ten oberkowy teamek ich skopie xd. Wyjdzcie raz 1 rebami a nie chłopaczki poczuci bo od paru lat graja na tym otsie i po 10 charów wyexpionych 😅😅. Powiedziałem Legendy wejdźcie na karamy nic was to nie kosztuje i tam pokażcie klase to zwróce was honor, ale dla mnoe to jesteście zerami wszyscy bo macie gówniate pvp 😁😁.
coś ci wytłumacze kolego te oberki mają po 2-3-4 reby i jakoś nie widze u nich żadnych umiejętności a to że wychodzą swoimi noobami bo boją sie o lvl i blessy to chyba nie jest nasz problem niech zaczną wychodzić mainami i w grupie a nie zobaczą że leci przeciwny team to sie rozbiegają i gubią pz xd
 

Krzychu

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Czerwiec 2022, 12:30:21 »
Czyli sądzisz, że nelfis nie potrafiący zabić chłopa który nie jest afk ma ogarnięte pvp zauważyłem, że on nawet nie potrafi dobrego walla rzucić nie mówiąc o innych aspektach. Co do charkow na tą chwilę są tak tanie te charki ze inwestując mała kwotę jesteś na tym samym poziomie co ziomek grający kilka lat :). Odbiegając od tematu. U Ciebie nie tylko pvp kuleje, ale niestety ortografia również

Pozdrawiam Ciebie cieplutko i czekam na 9 podryg nelfis może w końcu ubijesz coś więcej niż bota :)

ty sie tym genetixem upierdol, wyjebales sie 3 charami wracajac z -3 XDDDD
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Krzychu

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Czerwiec 2022, 12:35:28 »
Odezwał się sponsor Mroza co tylko mainami przybiegają 5 rebami bo jakby mieli wyjść takimi samymi lewelami jak oberki mają to ręce nagle połamane i się boją że ten oberkowy teamek ich skopie xd. Wyjdzcie raz 1 rebami a nie chłopaczki poczuci bo od paru lat graja na tym otsie i po 10 charów wyexpionych 😅😅. Powiedziałem Legendy wejdźcie na karamy nic was to nie kosztuje i tam pokażcie klase to zwróce was honor, ale dla mnoe to jesteście zerami wszyscy bo macie gówniate pvp 😁😁.
coś ci wytłumacze kolego te oberki mają po 2-3-4 reby i jakoś nie widze u nich żadnych umiejętności a to że wychodzą swoimi noobami bo boją sie o lvl i blessy to chyba nie jest nasz problem niech zaczną wychodzić mainami i w grupie a nie zobaczą że leci przeciwny team to sie rozbiegają i gubią pz xd

nie wiem kim jestes no namie, ale zgaduje ze za duzo z omenem przesiadujesz bo to co ty piszesz to jest kurwa szok
random ci pisze ze wybiegacie w 38 na mckach 5 rebami w 2 reb randomow i piszecie zeby wam dali opor, a ty dalej swoje
gz
 

Krzychu

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Czerwiec 2022, 12:41:10 »
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Najt

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Czerwiec 2022, 12:53:47 »
Czyli sądzisz, że nelfis nie potrafiący zabić chłopa który nie jest afk ma ogarnięte pvp zauważyłem, że on nawet nie potrafi dobrego walla rzucić nie mówiąc o innych aspektach. Co do
 charkow na tą chwilę są tak tanie te charki ze inwestując mała kwotę jesteś na tym samym poziomie co ziomek grający kilka lat :). Odbiegając od tematu. U Ciebie nie tylko pvp kuleje, ale niestety ortografia również

Pozdrawiam Ciebie cieplutko i czekam na 9 podryg nelfis może w końcu ubijesz coś więcej niż bota :)

ty sie tym genetixem upierdol, wyjebales sie 3 charami wracajac z -3 XDDDD

Skoro zaistniałą taka sytuacja to pokaż 😂 wyjebałem się palkiem lecąc na elite secie
 

Krzychu

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:06:04 »
napisalem ci to w grze napisze ci to tez tutaj
dziennie tymi twoimi polamanymi charami padasz okolo 3-5 razy, chyba ze natalka pradu nie oplaci bo kurwie napiwku nie dam
wiec ciezko to znalesc, a nawet jakby to chyba cie pojebalo ze bede godzine szukac deada z twojego cwel charka bo jestes takim randomem tibijskim
 

Najt

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:17:56 »
Ziomek jesteś jednym małym chodzącym farmazonem gorzej niż Alkoholik ten to ma chociaż odrobinę mózgu i nie, zachowuje się jak zwierzę 😂
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:37:22 »
Ziomek jesteś jednym małym chodzącym farmazonem gorzej niż Alkoholik ten to ma chociaż odrobinę mózgu i nie, zachowuje się jak zwierzę 😂

Jak kogoś z ortografii poprawiasz, to sam się naucz gdzie stawia się znaki interpunkcyjne bo całkiem zmieniłeś sens zdania które napisałeś blednie postawionym przecinkiem Panie idealny polski na forum tibijskim. 8)

A co do poziomu gry, to sądzisz ze jesteś tak ponad wszystkimi ze możesz komuś mówić jaki to nie jest słaby? xD
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2022, 13:39:17 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:43:50 »
Odezwał się sponsor Mroza co tylko mainami przybiegają 5 rebami bo jakby mieli wyjść takimi samymi lewelami jak oberki mają to ręce nagle połamane i się boją że ten oberkowy teamek ich skopie xd. Wyjdzcie raz 1 rebami a nie chłopaczki poczuci bo od paru lat graja na tym otsie i po 10 charów wyexpionych 😅😅. Powiedziałem Legendy wejdźcie na karamy nic was to nie kosztuje i tam pokażcie klase to zwróce was honor, ale dla mnoe to jesteście zerami wszyscy bo macie gówniate pvp 😁😁.
coś ci wytłumacze kolego te oberki mają po 2-3-4 reby i jakoś nie widze u nich żadnych umiejętności a to że wychodzą swoimi noobami bo boją sie o lvl i blessy to chyba nie jest nasz problem niech zaczną wychodzić mainami i w grupie a nie zobaczą że leci przeciwny team to sie rozbiegają i gubią pz xd

nie wiem kim jestes no namie, ale zgaduje ze za duzo z omenem przesiadujesz bo to co ty piszesz to jest kurwa szok
random ci pisze ze wybiegacie w 38 na mckach 5 rebami w 2 reb randomow i piszecie zeby wam dali opor, a ty dalej swoje
gz

Typowy 14 letni hipokryta co swiata poza jaskinia nie widzial.
Nauczyli się pisac tak od was jak jeszcze wybiegaliscie masa 15 typa na 5 opponentow.

Chcetylkopostac jedz dalej z tym dzieciunem bez psychy

Esa
 

Omen

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:45:46 »
napisalem ci to w grze napisze ci to tez tutaj
dziennie tymi twoimi polamanymi charami padasz okolo 3-5 razy, chyba ze natalka pradu nie oplaci bo kurwie napiwku nie dam
wiec ciezko to znalesc, a nawet jakby to chyba cie pojebalo ze bede godzine szukac deada z twojego cwel charka bo jestes takim randomem tibijskim

Wez slownik ortograficzny najpierw znajdz