Here you can change website language:

Autor Wątek: kupie tlen  (Przeczytany 5798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:46:22 »
Ziomek jesteś jednym małym chodzącym farmazonem gorzej niż Alkoholik ten to ma chociaż odrobinę mózgu i nie, zachowuje się jak zwierzę 😂

Sprzeciw
 

Omen

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:51:25 »
Ziomek jesteś jednym małym chodzącym farmazonem gorzej niż Alkoholik ten to ma chociaż odrobinę mózgu i nie, zachowuje się jak zwierzę 😂

Jak kogoś z ortografii poprawiasz, to sam się naucz gdzie stawia się znaki interpunkcyjne bo całkiem zmieniłeś sens zdania które napisałeś blednie postawionym przecinkiem Panie idealny polski na forum tibijskim. 8)

A co do poziomu gry, to sądzisz ze jesteś tak ponad wszystkimi ze możesz komuś mówić jaki to nie jest słaby? xD

A przed slowem 'które' nie powinno być przecinka panie mistrzu ortografii, ktory wszystkie rozumy pozjadal =]
 

Najt

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:53:35 »
Ziomek jesteś jednym małym chodzącym farmazonem gorzej niż Alkoholik ten to ma chociaż odrobinę mózgu i nie, zachowuje się jak zwierzę 😂

Jak kogoś z ortografii poprawiasz, to sam się naucz gdzie stawia się znaki interpunkcyjne bo całkiem zmieniłeś sens zdania które napisałeś blednie postawionym przecinkiem Panie idealny polski na forum tibijskim. 8)

A co do poziomu gry, to sądzisz ze jesteś tak ponad wszystkimi ze możesz komuś mówić jaki to nie jest słaby? xD


Zacznijmy od tego, że nie postawiłem nigdzie przecinka. Tutaj mamy Twoj pierwszy farmazon. Po drugie nigdzie nie napisałem że jestem dobry czy nawet przeciętny 😂 w przeciwieństwie do nelfis który śmie się tytuowac jakimś Bogiem tej gry xD
 

Krzychu

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:54:29 »
omen god rexianski wrocil z magazynu i pokazuje swoje kilkuletnie doswiadczenie z rexi, jestes gorzej pierdolniety jak ten tropheus i genetix XD
 

Krzychu

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:55:32 »
Ziomek jesteś jednym małym chodzącym farmazonem gorzej niż Alkoholik ten to ma chociaż odrobinę mózgu i nie, zachowuje się jak zwierzę 😂

Jak kogoś z ortografii poprawiasz, to sam się naucz gdzie stawia się znaki interpunkcyjne bo całkiem zmieniłeś sens zdania które napisałeś blednie postawionym przecinkiem Panie idealny polski na forum tibijskim. 8)

A co do poziomu gry, to sądzisz ze jesteś tak ponad wszystkimi ze możesz komuś mówić jaki to nie jest słaby? xD


Zacznijmy od tego, że nie postawiłem nigdzie przecinka. Tutaj mamy Twoj pierwszy farmazon. Po drugie nigdzie nie napisałem że jestem dobry czy nawet przeciętny 😂 w przeciwieństwie do nelfis który śmie się tytuowac jakimś Bogiem tej gry xD

ale co ty piszesz niedorozwoju?
"Ziomek jesteś jednym małym chodzącym farmazonem gorzej niż Alkoholik ten to ma chociaż odrobinę mózgu i nie, zachowuje się jak zwierzę 😂"
przeczytaj sobie ostatnie 5 slow w twojej wypowiedzi XD
 

Najt

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:55:57 »
I panie, alkoholiku, a może raczej top 1 farmazonie tam nie ma też słowa, które
 

Omen

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Czerwiec 2022, 13:56:21 »
omen god rexianski wrocil z magazynu i pokazuje swoje kilkuletnie doswiadczenie z rexi, jestes gorzej pierdolniety jak ten tropheus i genetix XD

Zostałeś wyjasniony teraz mozesz utkac pizde I siedziec kolejne miesiace w temple
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Czerwiec 2022, 14:51:16 »
Ziomek jesteś jednym małym chodzącym farmazonem gorzej niż Alkoholik ten to ma chociaż odrobinę mózgu i nie, zachowuje się jak zwierzę 😂

Jak kogoś z ortografii poprawiasz, to sam się naucz gdzie stawia się znaki interpunkcyjne bo całkiem zmieniłeś sens zdania które napisałeś blednie postawionym przecinkiem Panie idealny polski na forum tibijskim. 8)

A co do poziomu gry, to sądzisz ze jesteś tak ponad wszystkimi ze możesz komuś mówić jaki to nie jest słaby? xD


Zacznijmy od tego, że nie postawiłem nigdzie przecinka. Tutaj mamy Twoj pierwszy farmazon. Po drugie nigdzie nie napisałem że jestem dobry czy nawet przeciętny 😂 w przeciwieństwie do nelfis który śmie się tytuowac jakimś Bogiem tej gry xD

Kurwa jakim Ty jesteś łbem i farmazonem największym, w załączniku masz ss, nie widzisz nigdzie przecinka? Ja wiem ze Ty poza pterodaktylami i drakonixami mało widzisz ale skup się
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2022, 14:54:29 wysłana przez Alkoholik »


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Czerwiec 2022, 14:53:51 »
Ziomek jesteś jednym małym chodzącym farmazonem gorzej niż Alkoholik ten to ma chociaż odrobinę mózgu i nie, zachowuje się jak zwierzę 😂

Jak kogoś z ortografii poprawiasz, to sam się naucz gdzie stawia się znaki interpunkcyjne bo całkiem zmieniłeś sens zdania które napisałeś blednie postawionym przecinkiem Panie idealny polski na forum tibijskim. 8)

A co do poziomu gry, to sądzisz ze jesteś tak ponad wszystkimi ze możesz komuś mówić jaki to nie jest słaby? xD

A przed slowem 'które' nie powinno być przecinka panie mistrzu ortografii, ktory wszystkie rozumy pozjadal =]


Hahahahahah, co za zjeb, jak kogoś poprawiasz to sprawdź chociaż w Google czy masz racje bo to nie boli, ale wiem za małe masz iq żeby o takim czymś pomyslec wiec wstawiam Ci w załączniku, dooedukuj się

Esa dwa zjeby podjasnione w jednym temacie jak zwykle alkoholik win a Wy sobie klaskacie chujami wzajemnie myśląc ze mi dopierdalacie, a każdy kto ma trochę więcej rozumu to ma z Was bekę


 

Najt

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Czerwiec 2022, 15:04:44 »
W końcu się doedukowales? Doceniamy Twoje starania objaśnienia nam jednej rzeczy. Chociaż tych rzeczy pozostaje jeszcze tysiące. Możesz przekazać dla swojego ulubionego kolegi nelfisa by posprzątał ślinę po tym co wypisywał na gamę chacie. Randomy nawet z niego zaczęły się śmiać. Nie wspomnę już o swojej uciesze, że mogłem zobaczyć poniżającego się debila, a także obnażającego smutne fakty o swoim życiu
 

Omen

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Czerwiec 2022, 15:50:21 »
Ziomek jesteś jednym małym chodzącym farmazonem gorzej niż Alkoholik ten to ma chociaż odrobinę mózgu i nie, zachowuje się jak zwierzę 😂

Jak kogoś z ortografii poprawiasz, to sam się naucz gdzie stawia się znaki interpunkcyjne bo całkiem zmieniłeś sens zdania które napisałeś blednie postawionym przecinkiem Panie idealny polski na forum tibijskim. 8)

A co do poziomu gry, to sądzisz ze jesteś tak ponad wszystkimi ze możesz komuś mówić jaki to nie jest słaby? xD

A przed slowem 'które' nie powinno być przecinka panie mistrzu ortografii, ktory wszystkie rozumy pozjadal =]


Hahahahahah, co za zjeb, jak kogoś poprawiasz to sprawdź chociaż w Google czy masz racje bo to nie boli, ale wiem za małe masz iq żeby o takim czymś pomyslec wiec wstawiam Ci w załączniku, dooedukuj się

Esa dwa zjeby podjasnione w jednym temacie jak zwykle alkoholik win a Wy sobie klaskacie chujami wzajemnie myśląc ze mi dopierdalacie, a każdy kto ma trochę więcej rozumu to ma z Was bekę

Ty to na bank udajesz
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Czerwiec 2022, 16:36:53 »
W końcu się doedukowales? Doceniamy Twoje starania objaśnienia nam jednej rzeczy. Chociaż tych rzeczy pozostaje jeszcze tysiące. Możesz przekazać dla swojego ulubionego kolegi nelfisa by posprzątał ślinę po tym co wypisywał na gamę chacie. Randomy nawet z niego zaczęły się śmiać. Nie wspomnę już o swojej uciesze, że mogłem zobaczyć poniżającego się debila, a także obnażającego smutne fakty o swoim życiu

Ty myślisz ze jak na forum tibijskim będziesz składał zdania z słownikiem w ręce to ludzie będą uważać Cię za mądrzejszego czy jak? Szkoda ze w szkole taki doedukowany nie byłeś to byś nie musiał z browarami latać jako kelner czy tam barman.

A co mnie poczynania Nelfisa interesują, ja to ja on to on, to co on robi to jego sprawa, a Ty z braku argumentów zmieniłeś szybciutko temat o nim, chyba ze Cię tak bardzo boli ze Ci boty ubija w nocy na kochanym otsiku

Dobrze omenik cichutko już się ośmieszyłeś wystarczająco


 

ChceTylkoPostac

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #27 dnia: 20 Czerwiec 2022, 17:17:00 »
Odezwał się sponsor Mroza co tylko mainami przybiegają 5 rebami bo jakby mieli wyjść takimi samymi lewelami jak oberki mają to ręce nagle połamane i się boją że ten oberkowy teamek ich skopie xd. Wyjdzcie raz 1 rebami a nie chłopaczki poczuci bo od paru lat graja na tym otsie i po 10 charów wyexpionych 😅😅. Powiedziałem Legendy wejdźcie na karamy nic was to nie kosztuje i tam pokażcie klase to zwróce was honor, ale dla mnoe to jesteście zerami wszyscy bo macie gówniate pvp 😁😁.
coś ci wytłumacze kolego te oberki mają po 2-3-4 reby i jakoś nie widze u nich żadnych umiejętności a to że wychodzą swoimi noobami bo boją sie o lvl i blessy to chyba nie jest nasz problem niech zaczną wychodzić mainami i w grupie a nie zobaczą że leci przeciwny team to sie rozbiegają i gubią pz xd

nie wiem kim jestes no namie, ale zgaduje ze za duzo z omenem przesiadujesz bo to co ty piszesz to jest kurwa szok
random ci pisze ze wybiegacie w 38 na mckach 5 rebami w 2 reb randomow i piszecie zeby wam dali opor, a ty dalej swoje
gz
to cos ci powiem krzysiu pedale wystarczy ze 4 charami wyjdziemy i oni leza xd albo spierdalaja
 

Omen

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #28 dnia: 20 Czerwiec 2022, 17:56:51 »
W końcu się doedukowales? Doceniamy Twoje starania objaśnienia nam jednej rzeczy. Chociaż tych rzeczy pozostaje jeszcze tysiące. Możesz przekazać dla swojego ulubionego kolegi nelfisa by posprzątał ślinę po tym co wypisywał na gamę chacie. Randomy nawet z niego zaczęły się śmiać. Nie wspomnę już o swojej uciesze, że mogłem zobaczyć poniżającego się debila, a także obnażającego smutne fakty o swoim życiu

Ty myślisz ze jak na forum tibijskim będziesz składał zdania z słownikiem w ręce to ludzie będą uważać Cię za mądrzejszego czy jak? Szkoda ze w szkole taki doedukowany nie byłeś to byś nie musiał z browarami latać jako kelner czy tam barman.

A co mnie poczynania Nelfisa interesują, ja to ja on to on, to co on robi to jego sprawa, a Ty z braku argumentów zmieniłeś szybciutko temat o nim, chyba ze Cię tak bardzo boli ze Ci boty ubija w nocy na kochanym otsiku

Dobrze omenik cichutko już się ośmieszyłeś wystarczająco

Dosyc, że chłopa zaruchalem to jeszcze się sam zaruchał i udaje, że wszystko jest git xD
 

KapitanBomba

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Czerwiec 2022, 18:24:22 »
Widzę że na tym forum nic się nie zmieniło xD