Here you can change website language:

Autor Wątek: kupie tlen  (Przeczytany 5652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Czerwiec 2022, 18:49:39 »
W końcu się doedukowales? Doceniamy Twoje starania objaśnienia nam jednej rzeczy. Chociaż tych rzeczy pozostaje jeszcze tysiące. Możesz przekazać dla swojego ulubionego kolegi nelfisa by posprzątał ślinę po tym co wypisywał na gamę chacie. Randomy nawet z niego zaczęły się śmiać. Nie wspomnę już o swojej uciesze, że mogłem zobaczyć poniżającego się debila, a także obnażającego smutne fakty o swoim życiu

Ty myślisz ze jak na forum tibijskim będziesz składał zdania z słownikiem w ręce to ludzie będą uważać Cię za mądrzejszego czy jak? Szkoda ze w szkole taki doedukowany nie byłeś to byś nie musiał z browarami latać jako kelner czy tam barman.

A co mnie poczynania Nelfisa interesują, ja to ja on to on, to co on robi to jego sprawa, a Ty z braku argumentów zmieniłeś szybciutko temat o nim, chyba ze Cię tak bardzo boli ze Ci boty ubija w nocy na kochanym otsiku

Dobrze omenik cichutko już się ośmieszyłeś wystarczająco

Dosyc, że chłopa zaruchalem to jeszcze się sam zaruchał i udaje, że wszystko jest git xD

Jak zaruchales, tym ze napisałeś ze przed które nie pisze się przecinka, a się pisze? Ty jesteś naprawdę tak głupi czy od jakiegoś czasu udajesz? Bo kiedyś dyskutując z Tobą to wydawało się ze dyskutuje się z jakąś osoba na jakimś poziomie, a teraz mam wrażenie jakbym pisał z debilem pokroju trawy czy tropeheusa co jedyne co potrafi napisać ze rucha komuś matke 30 razy, tak samo ty od pół roku powtarzasz ze jestem farmazonem i mnie podjasniles, po czym ja sprowadzam Cię na ziemie a Ty znowu powtarzasz to samo XD odpocznij może od gry bo widać nie służy Ci


 

KapitanBomba

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Czerwiec 2022, 19:03:42 »
WSZYSCY ODPOCZNIJCIE XD WAKACJE SOM XD
 

Krzychu

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Czerwiec 2022, 19:14:21 »
Odezwał się sponsor Mroza co tylko mainami przybiegają 5 rebami bo jakby mieli wyjść takimi samymi lewelami jak oberki mają to ręce nagle połamane i się boją że ten oberkowy teamek ich skopie xd. Wyjdzcie raz 1 rebami a nie chłopaczki poczuci bo od paru lat graja na tym otsie i po 10 charów wyexpionych 😅😅. Powiedziałem Legendy wejdźcie na karamy nic was to nie kosztuje i tam pokażcie klase to zwróce was honor, ale dla mnoe to jesteście zerami wszyscy bo macie gówniate pvp 😁😁.
coś ci wytłumacze kolego te oberki mają po 2-3-4 reby i jakoś nie widze u nich żadnych umiejętności a to że wychodzą swoimi noobami bo boją sie o lvl i blessy to chyba nie jest nasz problem niech zaczną wychodzić mainami i w grupie a nie zobaczą że leci przeciwny team to sie rozbiegają i gubią pz xd

nie wiem kim jestes no namie, ale zgaduje ze za duzo z omenem przesiadujesz bo to co ty piszesz to jest kurwa szok
random ci pisze ze wybiegacie w 38 na mckach 5 rebami w 2 reb randomow i piszecie zeby wam dali opor, a ty dalej swoje
gz
to cos ci powiem krzysiu pedale wystarczy ze 4 charami wyjdziemy i oni leza xd albo spierdalaja


ty jestes jakis niedorozwiniety ewidetnie chlopie, znowu ci ktos pisze ze wychodzicie 4-5 rebornami i dlatego ich kopiecie a ty dalej swoje
idz troche poodychac swiezym powietrzem bo to co piszesz na tym forum to jest szok
 

Omen

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Czerwiec 2022, 19:41:00 »
W końcu się doedukowales? Doceniamy Twoje starania objaśnienia nam jednej rzeczy. Chociaż tych rzeczy pozostaje jeszcze tysiące. Możesz przekazać dla swojego ulubionego kolegi nelfisa by posprzątał ślinę po tym co wypisywał na gamę chacie. Randomy nawet z niego zaczęły się śmiać. Nie wspomnę już o swojej uciesze, że mogłem zobaczyć poniżającego się debila, a także obnażającego smutne fakty o swoim życiu

Ty myślisz ze jak na forum tibijskim będziesz składał zdania z słownikiem w ręce to ludzie będą uważać Cię za mądrzejszego czy jak? Szkoda ze w szkole taki doedukowany nie byłeś to byś nie musiał z browarami latać jako kelner czy tam barman.

A co mnie poczynania Nelfisa interesują, ja to ja on to on, to co on robi to jego sprawa, a Ty z braku argumentów zmieniłeś szybciutko temat o nim, chyba ze Cię tak bardzo boli ze Ci boty ubija w nocy na kochanym otsiku

Dobrze omenik cichutko już się ośmieszyłeś wystarczająco

Dosyc, że chłopa zaruchalem to jeszcze się sam zaruchał i udaje, że wszystko jest git xD

Jak zaruchales, tym ze napisałeś ze przed które nie pisze się przecinka, a się pisze? Ty jesteś naprawdę tak głupi czy od jakiegoś czasu udajesz? Bo kiedyś dyskutując z Tobą to wydawało się ze dyskutuje się z jakąś osoba na jakimś poziomie, a teraz mam wrażenie jakbym pisał z debilem pokroju trawy czy tropeheusa co jedyne co potrafi napisać ze rucha komuś matke 30 razy, tak samo ty od pół roku powtarzasz ze jestem farmazonem i mnie podjasniles, po czym ja sprowadzam Cię na ziemie a Ty znowu powtarzasz to samo XD odpocznij może od gry bo widać nie służy Ci

Otrzymałem łzy i naucz się czytać, bo poki co cie punktuje jak psa. Czekam na ten dzień, aż w koncu napiszesz coś z sensem XD czas zaakceptować to, ze jestes szmata wyjasniana co post
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Czerwiec 2022, 20:26:34 »
Tak myślałem, po raz kolejny Twój ograniczony mózg pozwolił Ci na napisanie jedynie tego wyimaginowanego podjasniania mnie, mimo ze Cię zmiazdzylem argumentami ze nie masz racji, ale co sie spodziewać po największym farmazonie, nawet jak ktoś go perfidnie podjasni z definicja z Google to on i tak będzie uważał ze jest najmądrzejszy i ma racje. XD cały omen farmazoniarz


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Czerwiec 2022, 20:45:02 »
Do Ciebie pasuje pewne przysłowie:

“Dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak na koniec przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z tego, że wygrał.”


 

Omen

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Czerwiec 2022, 20:49:09 »
Tak myślałem, po raz kolejny Twój ograniczony mózg pozwolił Ci na napisanie jedynie tego wyimaginowanego podjasniania mnie, mimo ze Cię zmiazdzylem argumentami ze nie masz racji, ale co sie spodziewać po największym farmazonie, nawet jak ktoś go perfidnie podjasni z definicja z Google to on i tak będzie uważał ze jest najmądrzejszy i ma racje. XD cały omen farmazoniarz

Zaorales się sam ta definicja farmazonie XD
 

Thebijll

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Czerwiec 2022, 20:56:35 »
Nie ma to jak samemu pisać że się kogoś podjaśnia co post xdd. Czasem tylko Ty omen widzisz że kogoś podjaśniłeś w wyimaginowanym śmiecie xdd.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Omen

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Czerwiec 2022, 21:07:40 »
Nie ma to jak samemu pisać że się kogoś podjaśnia co post xdd. Czasem tylko Ty omen widzisz że kogoś podjaśniłeś w wyimaginowanym śmiecie xdd.

A ty co,  w alkoholika prokuratora się bawisz, bo alkus zgnojony i na tibii i na forum? :(
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Czerwiec 2022, 21:13:25 »
Nie ma to jak samemu pisać że się kogoś podjaśnia co post xdd. Czasem tylko Ty omen widzisz że kogoś podjaśniłeś w wyimaginowanym śmiecie xdd.

A ty co,  w alkoholika prokuratora się bawisz, bo alkus zgnojony i na tibii i na forum? :(

Nie poprostu tak jak mówiłem każdy kto ma więcej niż 60 iq widzi ze jesteś debilem, a na sile próbujesz udowodnić ze tak nie jest.

Btw. Prokurator to oskarżyciel, taki co broni to adwokat ale wybaczam, jesteś upośledzony umysłowo wiec mogłeś nie wiedzieć.

A co do definicji, to uzasadnij dlaczego sam się zaoralem, napisałeś ze przed które nie pisze się przecinka, ja Ci wstawiłem definicje z której wynika ze jednak przed które pisze się przecinek, ale widocznie tej definicji tez nie ogarnales

Odpuść sobie już to forum bo iq spadło Ci już do takiego poziomu ze nie masz podjazdu i z każdym postem coraz bardziej się osmieszasz


 

Thebijll

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #40 dnia: 20 Czerwiec 2022, 22:11:34 »
Nie bawie się w ,,Prokuratora" xd. Jestem bezstronny ale po prostu rozbawiłeś mnie tym jak sobie dodajesz xd
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba, Alkoholik

NELFISEK

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #41 dnia: 20 Czerwiec 2022, 22:57:54 »
Co Ty kurwo jedna Z drugą tu piszesz za głupoty to się w palę nie mieści kurwy , połamane dzisiaj nie dość że przyszli na 10 charow po moje trzy to się jeszcze kurwy połamały 5 rrbornami hit , to jeszcze wypisują o snejkowaniu i dopierdalaja się oberków wyjdzie kurwy takimi postaciami jak mają na chwile obecna oni to se kurwa ręce o myszkę polamiecie genetix cwel bity co boci z 6 czujkami na loscie mordę otwiera że nie potrafię zajebać 4 reborna ms max lvl no kurwo bitą nie da się zabić takimi postaciami bez spella takiego maga niedouczona kurwo , a tak na marginesie to zapierdalaj z tacka i browara dla szefa przynieś pies was jebał i wasze umiejętności frajernia tfu
 

Najt

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #42 dnia: 21 Czerwiec 2022, 06:29:31 »
Nelfis Ty udajesz czy na prawdę jesteś takim idiota? XD. Podejrzewam, że raczej ta 2 opcja. Chłopie 4 reb maga? XD Ty nawet nie potrafiłeś zajechać 2 reb knighta z elite amuletem. Nie wspominając o 3 rebie ed. Wpadałeś 8-9 razy razem z El mariachi i agnostykiem, którzy mieli za ciężkie zadanie trzymać 2 walle 😂😂😂. Mówisz mi coś o połamaniu rąk, a sam latałeś jak połamany poza tym ziomek jakie 10 charkow jak w wykazie na dead liście jest max 6 naszych charkow i jeden random także reszta to Twoje zdechle charki :). Czasami zastanawiam się czy można być jeszcze głupszym od Ciebie. Wmawiaj sobie ze miałem 6-10000 czujek na loscie mając odpalony tylko jeden alarmik na druidzie także nieźle te 6 czujek. Połamały Ciebie 3 osoby i tak na marginesie jak Ciebie zabijaliśmy najwyższy reborn był 4 nie było 5 😂😂😂😂
 

totalnie ktoś

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #43 dnia: 21 Czerwiec 2022, 06:38:56 »
Ogólnie mnie trochę śmieszy jak channel non stop mówi, że ich zabijamy na afku, rozumiem, że mój bilans 40/3 (ucieczka/złapanie) sugeruje, że masz problem z głową  i siadło ci to tak na psyche, że nawet afka złapać nie potrafisz? Bot sprytniejszy od ciebie, idź skończyć szkołę średnią to może trochę dedukcji w drodze dojdzie i jakieś wnioski zaczniecie wyciągać. Pozdrawiam. ::)
 

Krzychu

Odp: kupie tlen
« Odpowiedź #44 dnia: 21 Czerwiec 2022, 10:39:21 »
genetix dalej wyzywa innych od no handow gdzie wraca z -3 i pada kazdym charem